Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Sta reci????
    Marva - sta drugo?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Konjokradica View Post
      U neku ruku mi je i drago zbog onakvog nastupa Zvezde, kad dopustis polusvetu da uzme trofej neka sad budu to sto jesu i neka te tovare a ti gledaj opet da se zajebavas.
      Polako sa generalizacijama.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Na ovom snimku ide 3 puta KKCZ pa jednom Mega. Zar ne treba 3 puta KKCZ, pa Mega pa opet KKCZ? Ja mislim da ovaj snimak nije uopste nastao skoro. Ali nema veze, bitno da se osudjuje i blati pre nego sto se doznaju cinjenice.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Na ovom snimku ide 3 puta KKCZ pa jednom Mega. Zar ne treba 3 puta KKCZ, pa Mega pa opet KKCZ? Ja mislim da ovaj snimak nije uopste nastao skoro. Ali nema veze, bitno da se osudjuje i blati pre nego sto se doznaju cinjenice.
          Pobednik.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Na ovom snimku ide 3 puta KKCZ pa jednom Mega. Zar ne treba 3 puta KKCZ, pa Mega pa opet KKCZ? Ja mislim da ovaj snimak nije uopste nastao skoro. Ali nema veze, bitno da se osudjuje i blati pre nego sto se doznaju cinjenice.
            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Post godine vec sada.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9
              Kruze price da mali aranitovic skida plocice, sacekajmo da vidimo, ako je istina pa zelim mu da obnovi povrede, acl x2
              Ovaj sto skida ima stomace malo i u nekom je dzemperu a evo iznad slike sa Aranitovicem kako drzi pehar u majici, mozda je on ovaj drugi sto je snimao ali to mogu da prepoznaju po glasu oni koji ga poznaju.

              Comment


              • Ajde objasnite. Gde gresim?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Ajde objasnite. Gde gresim?
                  Ček, imaš tehnički problem pa ne vidiš slike? Nemam drugo objašnjenje za tvoj post.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Ovaj sto skida ima stomace malo i u nekom je dzemperu a evo iznad slike sa Aranitovicem kako drzi pehar u majici, mozda je on ovaj drugi sto je snimao ali to mogu da prepoznaju po glasu oni koji ga poznaju.
                    Po stomacetu je i Bjelica sumnjiv.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • DOduse ovde i nije slikana prava strana gde se vide plocice, plocice bi trebale da se nalaze na strani u pravcu mobilnog.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Po stomacetu je i Bjelica sumnjiv.
                        A i Novica

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ček, imaš tehnički problem pa ne vidiš slike? Nemam drugo objašnjenje za tvoj post.
                          Ajde prosvetli me.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Ajde objasnite. Gde gresim?
                            Poenta. Nije vrijeme nastanka snimka upitno, vec postupak na istom.

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Ajde prosvetli me.
                              Aha, znači ipak imaš tehnički problem, tako reci. Postavljena je slika Sanija Aranitovića gde drži oskrnavljeni trofej. Sani je košarkaš Partizana a ima trofej zato što ga je Partizan osvojio pre dva dana (možda i ne pratiš pa da te upoznam sa aktuelnom situacijom).
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Postavljena je slika Sanija Aranitovića gde drži oskrnavljeni trofej. .
                                Ne vidi se prava strana trofeja na ovoj slici.

                                Comment

                                Working...
                                X