Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih da vam smetam i nemam lose namere, ali ne posluje Zvezda bas kako se misli. Duguje se bas dosta plata...kasne, ne kao u KKP, ali kasne...
    Mislim da kad jednog dana "puknete" (kao sto smo mi) da ce to biti epski

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ne bih da vam smetam i nemam lose namere, ali ne posluje Zvezda bas kako se misli. Duguje se bas dosta plata...kasne, ne kao u KKP, ali kasne...
      Mislim da kad jednog dana "puknete" (kao sto smo mi) da ce to biti epski
      Dobro došao. Dobro došli dobri ljudi. Mi smo bili na dnu opušteno.
      Ničija nije do zore pa ni vaša, sačekaćeš malo na pucanje. Šarlatansko kriminalne grupe haraju Srbijom, i kad sam mislio da je kraj, i dalje se nastavlja. Tako da iako mislim da je poslednji mandat, on može da padne ali neće sigurno doći neki grobar, jedino ako vam jaknu socijalisti samo oni nikad neće pokupiti sve na izborima.

      Neozbiljna je politička scena. DS se raspada, Šutanovac, Lutovac, Pajtić. DSS proruski otpada, Dveri otpadaju, LDP nikad neće biti lider, DJB ima veću perspektivu od ostalih stranaka, na duge duge staze pogotovo ako se budu držali principa. SPS mora da ne bude na vlasti sada, ali s obzirom na pohlepu ljudi iz SPS i neugasivu žeđ za platom od 400 000 + doprinos, njima su javna preduzeća omiljeno mesto za boravak. Nova stranka otišao Pavićević koji sam ima bolji rejting od svih u DS i NS.
      E tu dolazi glavni zaplet, par aranžmana MMF još, par hiljada otpuštenih, Vučko pada sa njegovom koalicijom na 25-30%. Jedino je pitanje, da li ćemo i dalje ostati podložni radikalskom demagogijom gde će oni verovatno, ako Voja prevara preživi, imati 10+ kao i SPS. Oni i SPS nikad zajedno, a Voja omiljeni opozicionar verovatno će se slizati sa sinom Vučkom. Nema šanse da padnu iako bih ja voleo.

      Na predsedničkim jedino opozicija u drugom krugu da podrži jedong kandidata, mada ne vidim kako to menja značajno stvari, em što bi Vučić ostao dominantna ličnost em što je opozicija razjedinjena i ima stranaka koji se igraju opozicije i cepaju potencijalnim opozicionarima biračko telo.

      Pobediće izgleda Vuk Vučko i sledeći put, samo će razdeliti i preduzeća i ministarksa mesta, Popovićima SNP i ostalima, ali ne verujem da će ga neko dirati u bolnu tačku fkcz.

      Pošto ovo direktno ima veze sa rezultatima sportskim, tako stoji sportska prognoza.

      Čak i ako nekim slučajem padne sa vlasti, do tad će se povećati razlika, a male su šanse da će se naći crno beli fanatik da to vrati, ako uopšte bude crno beo. Nepravedno se poistovećuje Partizan sa opozicijom. Jedino da Ružić nasledi Dačića i da formiraju vlast bez SNS, to ako DS ojača na pre 15% a male su šanse ako Šutanovac pobedi, a i ako ne pobedi ostaje slično.
      Last edited by Cassius Clay; 23-07-16, 14:53.

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Za vreme te vlasti FKCZ dobila najjace ugovore od Gasproma i Telekoma koji su za vreme ove vlasti dodatno pojacani. Vesic i Lukic davali JSL livadarima plate koje sada imaju Vieira i Ibanjez. Sto se tice KKCZ, sam Gorance se hvalio za milione evra sponzorskih ugovora. Ocajan rad i selekcija. Umesto da napravite tim vi date Gurovicu bolesne pare da se izivljava i da ne nabrajam dalje ocajna kadrovska resenja i selekciju. Cinjenica je da razlika nikada nije bila ovolika ko god da se gurao. Zvezda i u hokeju ima Telekom, Dunav osiguranje i ostalu bratiju a sve samo zbog bolesti i samovolje jednog coveka zbog cijeg neredovnog seksa u mladosti ispasta cela drzava jer dok su drugi trcali za devojkama on je za Seseljem.

        Uvek mora da postoji neko ko ce da pogodi sa Zukom, Moreirom, Dijarom, Ibanjezom, Vieirom, Lovernjom, Kvinsijem Milerom koliki god da je budzet. KKCZ je od "projekta Evropske Zvezde" bacila vise para nego Partizan, stari FMP i Hemofarm zajedno, majstori poluigraca i promasenih pojacanja do pre 2 godine a i sad ste se vadili u toku sezone. Partizan nikada nije imao mogucnost da plati nekog poluigraca Mekela 50k mesecno. Acie Law je bio jedini sa tako bolesnom platom i to samo zato sto je bio lockout. Zirbes je kao rezervni centar imao 20k, to kod Duleta nikad nisi mogao da vidis.

        U FKP je Moreira imao 400k, ovaj Leonardo je sad dobio toliko, Stojkovic 350k u sezoni kad se igrala LS a svi ostali ispod. Nikad nismo mogli da u isto vreme damo tolike pare Ruizu, Mouceu i Kangi a na to dodaj Le Taleka, Donalda i ostale gde samo Hugo i Ibanjez opravdavaju odnos cena-kvalitet.

        Ovo se ne odnosi samo na sport, nikad nije postojala tolika bahatost i samovolja u svim sferama drustva. Svi posmatraju stanje jednog pacijenta a taj isti pacijent je upravnik bolnice. Meni licno je full da se razumemo, ni iz dzepa ni u dzep tako da mogu da budem potpuno smiren i objektivan. Radi se o klasicnom fasizmu.
        Imao je i Partizan uvek jake sponzore u svim sportovima, nemoj da se igramo gluvih telefona.

        No i da sve to stoji sa platama igrača, uporedi svetsko tržište danas i pre 7 godina, ista situacija je i sa našim....menja se divlja. Da je situacija kakva je danas u svetu bila kao kada je Partizan dominirao isto bi davao ove plate koje danas Zvezda daje....u suprotnom moglo bi se reći da ima najhalapljiviju upravu na svetu koja otima samo za sebe....a nije daleko od istine da su baš to radili Zeka, Bjeka, Đura....

        I ovi naši su govna....ali gledati samo u komšijino dvorište, pri tom praviti od sebe svetca je dno ljubi te brat.

        Pa i taj svevišnji Dule Vujošević je imao nenormalnu platu za naše uslove i eto...nema tu ljubavi kao što se prezentuje u medijima, ljubav je samo kod nas navijača, ostali svi vide tu neki interes, igrači egzistencionalni, uprava hleba bez motike i u krug....

        Pa ne pljuju se sigurno na onim skupštinama eto tako, treba im stolica posrnulog Partizana, a u stvari im treba stolica Partizana kroz koji proće 30 miliona evra godišnje.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Imao je i Partizan uvek jake sponzore u svim sportovima, nemoj da se igramo gluvih telefona.

          No i da sve to stoji sa platama igrača, uporedi svetsko tržište danas i pre 7 godina, ista situacija je i sa našim....menja se divlja. Da je situacija kakva je danas u svetu bila kao kada je Partizan dominirao isto bi davao ove plate koje danas Zvezda daje....u suprotnom moglo bi se reći da ima najhalapljiviju upravu na svetu koja otima samo za sebe....a nije daleko od istine da su baš to radili Zeka, Bjeka, Đura....

          I ovi naši su govna....ali gledati samo u komšijino dvorište, pri tom praviti od sebe svetca je dno ljubi te brat.

          Pa i taj svevišnji Dule Vujošević je imao nenormalnu platu za naše uslove i eto...nema tu ljubavi kao što se prezentuje u medijima, ljubav je samo kod nas navijača, ostali svi vide tu neki interes, igrači egzistencionalni, uprava hleba bez motike i u krug....

          Pa ne pljuju se sigurno na onim skupštinama eto tako, treba im stolica posrnulog Partizana, a u stvari im treba stolica Partizana kroz koji proće 30 miliona evra godišnje.
          Ali ljubi te brat Znaš da je Casiraghi opasan pa malo diplomatski onako, bratski. Vrtimo se u krug. A što se tiče plata danas i pre 5 ne 7 godina, neuporedivo je. U svakom sportu. Više novca za sve, manje vredi taj novac.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ali ljubi te brat Znaš da je Casiraghi opasan pa malo diplomatski onako, bratski. Vrtimo se u krug. A što se tiče plata danas i pre 5 ne 7 godina, neuporedivo je. U svakom sportu. Više novca za sve, manje vredi taj novac.
            Pa pazi ti onog mog kolegu Vazuru, momka koji je ceo život po onim studenskim parlamentima, studira hiljdau godina i njega neko postavi za generalnog direktora gde mu u ugovor unese neke silne premije od koliko već evra. Generalni direktor ima premiju 100000 evra, koliko već, pa posle reci da u Partizanu nema para i da se ne prosipa gde se stigne, u one ili ove džepove....

            Comment


            • Debeljuca je replika Ružića. To su rolexi od 15 000.




              A gde nam je Brajko sad guglah sliku, debeljuca pored plave ako se ne varam. Nisam ni znao da je završio fakultet koji si ti završio. Kako se usudio!?!?! Debeljuca se dosta šlihtao verovatno..

              Ovo je btw slika iz 2008. Koje je godište lik?

              "Studenti tvrde da je pritisak stigao iz SNS i to od pomoćnika ministra pravde Miloša Vazure, kao i da je delegat Pravnog za studentski parlament Stefan Tanasković, član SPS." iz blica 2014. Sad je jasnije
              Last edited by Cassius Clay; 23-07-16, 15:38.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Možda si i u pravu, samo što niko od vas nije došao ovde kada je bila obrnuta situacija i napisao "Govna smo, guraju nas", ili samo nas neko gura...
                Pa niko nije lud da kuka kada mu ide dobro. To ni vi zvezdasi ne radite, jel tako?

                Sve je meni jasno, samo mi smeta kada se pojavi neko kao Uros i napise kako je Partizan propao zbog toga sto je uprava nesposobna, a to nema veze sa istinom. Sa druge strane ljudi poput Covica su uspesni i "maestro" svog posla. Tacno je da se uprava kluba nije u odredjenim momentima ponasala diplomatski ili preciznije da kazem dupe-uvlacki, ali se istoj ne moze pripisati sva krivica za ovakvo stanje. Od strane odredjenih ljudi su povuceni neki potezi da bi Partizan pao u kanal i onda kada je Dule krenuo da ih pljuje i proziva javno, onda se iskreira situacija kako je upravo Dule kriv za takav odnos drzave prema Partizanu. Znaci, to su tako ocigledne igre, da to nije normalno. Ja sam prvi kritikovao Duleta za te izjave, jer smatram da kada je neko jaci od tebe (u ovom slucaju drzava), ne mozes im se frontalno suprotstavljati i traziti neku pravdu, vec gledati kako da prezivis.

                Druga stvar, hteli to da prihvatite ili ne, mi se u doba "nase vladavine" nismo ni priblizno tako bahato ponasali kao vi (mislim da sastavljenje rostera). Opet naglasavam, osim u doba Vlade Jovanovica. Dovedete Skorcianitisa, coveka koji je pre samo dve sezone bio proglasen najboljim centrom evrolige, pa nemojte da mi pricate da je on doveden za sicu. Onda sa njim raskidate pa dovodite Milera i kasnije Stimca. Krenulo se sa Mekelom koji je sigurno papreno placen, pa onda ni on ne valja, pa se vraca Vilijams, pa na kraju ispade Micic. Dovodite Tompsona, pa onda ni on ne valja pa se vraca Simonovic. I onda vas predsednik gostuje na RTS-u i kaze "ustedeli smo". Mislim ok, covek ima pravo da govori sta hoce, ali ajde da bar mi ovde razgovaramo otvoreno.

                Partizan je mozda bio "guran" u proslosti, ali poenta price je da nikada nije bio guran kao vi poslednjih par godina. Koliko je godina bilo potrebno Partizanu da se domogne top 16 faze? Oslanjalo se na klince, na jedvite jade osvajana prvenstva, od stranaca jedino Fredi Haus koji je bio da nesto vredi. Kasnije Kamings iz Hemofarma pa raspali Braun. Kakva su to pojacanja? Koliko vrede ti stranci? Onda je sa Palasiom uspelo, ali opet je oslonac bio na najmladjim igracima (Pekovic, Velickovic, Tripkovic, Tepic) i onda Bo i Roberts. Dakle, nikada u timu nismo imali toliko stranaca niti nam je ekipa bila toliko dominantna da se unapred podrazumevalo da osvajamo sva domaca takmicenja bez problema, kao sto je sada sa vama slucaj.

                Ok, sigurno delom i vama pripadaju zasluge za ovakvo stanje, to je neosporiva cinjenica, ali nemojmo da pricamo kako su price za finansijska sredstva prazne.

                To je kod nas problem, sve je ispolitizovano. U zavisnosti od toga ko je na vlasti, jedni se smeju a drugi placu i kukaju. Tako je oduvek bilo, ali mislim da ne treba koristiti takvu situaciju da bi se napljuvali ljudi koji to apsolutno ne zasluzuju.

                Ja nisam od onih ostrascenih koji ce da navijaju da se protivnik ugasi. Meni je ona godina bila potpuno sranje kada vam je trener bio Uvalin. I sad dobijemo derbi sa vise desetina razlike i to je sad kao extra i mozemo da se palimo na to kako smo Zvezdu ugasili sa najvecom razlikom ikada. Najgore je kada u bilo kojoj sferi vlada monopol, nebitno o kome se radi.
                Last edited by Batman; 23-07-16, 16:03.

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post
                  Pa niko nije lud da kuka kada mu ide dobro. To ni vi zvezdasi ne radite, jel tako?
                  Pa ja kako primećuje mi Zvezdaši svi to direktno ili indirektno priznajemo.....što se može napisati da smo malo realni, ne živimo u fantazijama "Igramo iz ljubavi", treš romantizam, avangarda.....

                  Što se Vazure tiče mislim da je 1986.godište....ima jaku poleđinu, u ostalom da je nema ne bi bio genarlni direktor Partizana, pomoćnik ministra pravde i tsl.

                  Comment


                  • Dobro, volim ja malo po spinu da dam. Nije to frka. Jeste se Partizan mučio za top 16 sećam se sa tadašnjim Ulkerom uvek bili.

                    Šta da ti kažem, izgleda će biti ovako.

                    Da, ta priča iz ljubavi to je bio vrhunac licemerja i gluposti. Sve to kad se nakupi dobije se ovaj osećaj da ti nije žao, za narednih par godina.
                    Last edited by Cassius Clay; 23-07-16, 16:12.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Pa ja kako primećuje mi Zvezdaši svi to direktno ili indirektno priznajemo.....što se može napisati da smo malo realni, ne živimo u fantazijama "Igramo iz ljubavi", treš romantizam, avangarda.....
                      Za vas koji priznajete na ovaj ili onaj nacin nemam sta da kazem, to je sasvim ok, kao sto ja priznajem, kao Partizanovac, da smo se ponasali bahato u one dve sezone sa Jovanovicem. Meni je vise zasmetao Urosev post koji nerealno oslikava stvari, nista vise.

                      Sto se ovog drugog dela tice, vi zivite kako mislite da treba, mi cemo da gledamo nase dvoriste i to je to. Mnogi igraci su za Partizan igrali upravo iz ljubavi i mnogi to i dan danas naglasavaju. I ja sam (govoricu u svoje ime) jako ponosan na to kao navijac i takvu privrzenost, postovanje i zahvalnost ne bi menjao ni za kakve pare na svetu, kako god to nekima zvucalo.

                      Naravno, uvek ima onih koji igraju iskljucivo za novac i to postujem, to je sasvim ok.

                      Comment


                      • Meni je mnogo zanimljivo kada vidim pojedince koji su bili u fazonu:"Kurva umire, kurva gasi se" "Lijte kise, hladne vode" i ostale fore, da se prijavljuju sada i glume neutralce.


                        Lepo je Uros napomenuo, niciji nije gorela.. Nece tako ni nasa sada. Da se ne lazemo, da u ovoj drzavi ima i malo pravde oba SD su trebala da budu ugasena. Ali jbg lako je pljuvati po Zvezdi sada.

                        Najveca razlika je sto hteli vi da priznate ili ne, da je Zvezda veca od Partizana. Ne zelim da uvredim Partizan ali je to realno tako. Tako da i dok se sipalo u Partizan nenormalno, nalazilo se nacina i za Zvezdu jer je bar za nijansu veca. Sada je obrnuto, samo sto zbog te velicine se sipa malo vise. Ne mislim da je to ispravno, ali ljudi u Srbiji moraju da skapiraju da I Zvezda i Partizan zavise od politicke VLASTI!.

                        Ko bude na vlasti, "njegovima" ce biti bolje.

                        Stim samo jedna stvar, FK Partizan i pored svih para koje god da su ulozene u Zvezdu, je morao da bude i sada bar EGAL sa njom. Pa koliko je puta igrao LS ili LE?! Bolje je da se zapita zasto nije?!

                        Basket je generalno poremecen, svi koji misle da Covke voli Zvezdu su bar malo nenormlani. Interes. isto je tako bilo i sa Vujosevicem, dokle god je mogao da ima najjacu ekipu, da sve bude tip top sprdao se covek. Cim toga nema... Ne mislim da je los, samo jbg interesi. Od kada je Covke preuzeo nas, vise se navijaci Partizana bave Zvezdom nego Partizanom. Jbg razumem ih. Sada je doslo nasih 3, 5 10 godina... Istrpite.

                        OVde nije pitanje ko je bolji, vec ko ima vecu podrsku drzave. kada se to bude skapiralo, bice svima lakse mnoooogoo


                        Pffff ljubav u Srbiji u sportu.


                        Kako da ne..


                        Dobri Deki Milovanovic, covek Zvezdino dete. Prevare ga da se vrati i daju coveku menicu kao ako ti ne platimo 6m pusti menicu. Covek je pusti posle 8m, oni ga izbace iz kluba.

                        Iz ljubavi mogu da igraju samo omladinci. Sve koji dodju do seniora u bilo kom sportu osete car novca, i jebe im se za ljubav
                        Last edited by l1m4r; 23-07-16, 16:19.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Eto im tog Vujoševića sada u Limožu......lako ga pocuclao, sa pol gasa, a nije da nije ispoštovan i za pojačanja od kada je seo na klupu, plus što je imao EL ekipicu.

                          Comment


                          • Čovek meni kaže da se ne ložim na Čovića a priča o igranju iz ljubavi. Aj sad nek dođu iz ljubavi. Gde su? To je tipična ružičasta prestava o svetu, gde tata Dule za loš život svoje dece grobara i njihovu nesreću upire u druge prstom. Klasično skidanje odgovornosti. A on i Danilović su radili top posao. Što se tiče sportskih stvari tu je bio ok. Jeste imao najjače igrače ali je i napravio dosta igrača. Sličan mi je sa Grofom.

                            Ali ljudi ako mi već kažemo da imamo veću podrški i sve, ne morate o ljubavi. Ja sam pisao davno kad izgubite EL a Zvezda bude igrala kreće raspadanje institucije. Prosto funkcioniše. Institucija po igračima, rezultatima, od pre, ali po organizaciji očajan klub, bar meni kkp uvek bio.

                            Svi se mi ovde kapiramo, samo ako je Čović jajara nije ni Danilović legenda baš cvećka, ne kažem da je krao nego sam način na koji je vodio privatan život i sve zavrzlame kao Robi Fauler na mom avataru, ne znam koliko je bio kompetentan da vodi klub i koliko ga je vodio, a koliko je Dule možda bio glavni non stop.


                            Sve u svemu ispade da ste najveći mučenici. Šta bi da navijate za Ajduka i da imate Mamića.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Imao je i Partizan uvek jake sponzore u svim sportovima, nemoj da se igramo gluvih telefona.

                              No i da sve to stoji sa platama igrača, uporedi svetsko tržište danas i pre 7 godina, ista situacija je i sa našim....menja se divlja. Da je situacija kakva je danas u svetu bila kao kada je Partizan dominirao isto bi davao ove plate koje danas Zvezda daje....u suprotnom moglo bi se reći da ima najhalapljiviju upravu na svetu koja otima samo za sebe....a nije daleko od istine da su baš to radili Zeka, Bjeka, Đura....

                              I ovi naši su govna....ali gledati samo u komšijino dvorište, pri tom praviti od sebe svetca je dno ljubi te brat.

                              Pa i taj svevišnji Dule Vujošević je imao nenormalnu platu za naše uslove i eto...nema tu ljubavi kao što se prezentuje u medijima, ljubav je samo kod nas navijača, ostali svi vide tu neki interes, igrači egzistencionalni, uprava hleba bez motike i u krug....

                              Pa ne pljuju se sigurno na onim skupštinama eto tako, treba im stolica posrnulog Partizana, a u stvari im treba stolica Partizana kroz koji proće 30 miliona evra godišnje.
                              Koga je Partizan imao? 650k od EPS-a dok se ovamo dovodi Gasprom za milione.

                              Sto ste onda pre 6-7 godina davali iste ili priblizno slicne plate Tosicu i Borhi kao Ibanjezu i Vieiri a vidimo kolika je razlika? Dakle Gorance ne zna, Terza zna.

                              Dule Vujosevic je prototip koledz trenera stvaraoca gde lepo trener ima veliku platu i pustis ga da radi a igraci se kasnije naplate u zivotu. Imao je istu platu kao i Pesic a Sagadin po nekim pricama mnogo vecu od obojice u to famozno vreme navodnog guranja Partizana u kosarci. Lucesku je u Sahtjoru imao vecu platu od skoro svih igraca jer znaju da koliko god ga plate on to vrati 30x vise kroz transfere. Dobar trener je svetinja.

                              Mi nemamo sta da priznamo osim poklonjenih bodova po Kuli i Borci koje nikad nismo krili.

                              Da se gleda inace tabela otkad je Dule uzeo Limoz bio bi 3. ili 4. Treba mu dati sezonu a covek koji je malo-malo na VMA pitanje je da li treba uopste da se bavi takvim poslom.

                              FKP je nesto drugo, gola govna od Zeke pa na dalje ali uporno pokusava da se izjednaci KKP sa KKCZ a to ne moze i na to mora da se reaguje. Ne mogu kese sa mokracom da se izjednace sa Kicom, Prajom, Danilovicem, Djordjevicem, Paspaljem... Ne ide.
                              sigpic

                              Comment


                              • A i to sa Gaspromom je jeba, oni uplate te milione na račun SD, a onda SD to deli....tako su skoro zakinuli FK za 500k

                                Msm generalno je diskusija glupa, ti voliš svoje, ja svoje....no bitno je da se nešto piše, jer su teme otišle u tri lepe....danima ništa.

                                Mada kakvo je stanje, dobro je da se nešto uopšte i piše.

                                Cenim da si skapirao moju poentu, ne treba da ti crtam

                                Comment

                                Working...
                                X