Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Batman, u sezoni F4 nije bilo 3-2 za vas. To se desilo godinu ranije i nije Zvezda pod Pešićem bila puno slabija i odatle te muke. U F4 sezoni vas jesmo dobili na startu sezone košem onog Amera (zaboravio ime) koji je kasnije napustio ekipu, a vi ste finale igrali protiv Hemofarma, sjetićeš se one tuče u Vršcu i basketa 3 na 3.
    Tacno, u pravu si, za finale plej ofa sam pogresio, prebacio sam se godinu dana ranije, ali poenta moje price ostaje ista. Cak se moze reci da je te godine ABA liga bila slabija nego ova danasnja pa smo je osvojili na nacin na koji se osvaja jednom u ko-zna-koliko godina. I opet kazem, u top 16 smo imali samo 6 utakmica. I pored svega toga smo bili iscrpljeni.

    Sto se tice finala sezone 2008/2009, kada sam napisao da ste imali slabiju ekipu, mislio sam u odnosu na Partizan slabiju, jer smo mi i te godine igrali 1/4 finala evrolige i imali najboljeg centra u Evropi, sadasnjeg direktora.

    Comment


    • Originally posted by Batman View Post
      Tacno, u pravu si, za finale plej ofa sam pogresio, prebacio sam se godinu dana ranije, ali poenta moje price ostaje ista. Cak se moze reci da je te godine ABA liga bila slabija nego ova danasnja pa smo je osvojili na nacin na koji se osvaja jednom u ko-zna-koliko godina. I opet kazem, u top 16 smo imali samo 6 utakmica. I pored svega toga smo bili iscrpljeni.

      Sto se tice finala sezone 2008/2009, kada sam napisao da ste imali slabiju ekipu, mislio sam u odnosu na Partizan slabiju, jer smo mi i te godine igrali 1/4 finala evrolige i imali najboljeg centra u Evropi, sadasnjeg direktora.
      Pekmen je otisao posle sezone 2007/2008. 2008/2009 smo imali Lazmolikog i Vranesa, svi nas prezalili a mi rutinski. A te godine smo imali najbolju finalnu seriju u 21. veku sa dva vrhunska trenera.
      sigpic

      Comment


      • Ja izgleda da idem uvek sezonu napred

        Comment


        • Sjutra Rendolf Klaver i Drejper ce biti nasa najveca prijetnja....Ocekujem da Cirba 'ubije' Rendolfa,Kinsi i Miler ce se namuciti sa Klaverom jer ovaj je divljak i zna da udje u seriju Boze pomozi,tako da tu treba biti posebno koncetrisan .


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ja sam odigrao keca na vas za sutra.

            Comment


            • Nadam se da nisi pogrijesio ..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Sjutra Rendolf Klaver i Drejper ce biti nasa najveca prijetnja....Ocekujem da Cirba 'ubije' Rendolfa,Kinsi i Miler ce se namuciti sa Klaverom jer ovaj je divljak i zna da udje u seriju Boze pomozi,tako da tu treba biti posebno koncetrisan .
                A Delaney kao najbolji igrač ništa Broekhoff je uz njega najopasniji šuter, previše prijetnji imaju.

                Comment


                • Dilejni da..on kad udje u seriju,ne umije stat' ..Uvjeren sam da ga Lazic pojesti

                  Ne bih se jos radovao,ali se cini da smo dobili A LICENCU 3 godine! No,sacekajmo i zvanicno!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Odakle ti to? Ako je tako onda igre u ABA imaju smisla.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Odakle ti to? Ako je tako onda igre u ABA imaju smisla.
                      Upravo. I ja sam dobio tu informaciju od veoma informisanog i pouzdanog čoveka

                      Comment


                      • Dobro ako je istina, spasiće nas muka

                        Comment


                        • 99,99% je istina, ta vest se samo nadovezuje na jucerasnju da se Partizan priklonio FIBA-i.To je sve logican splet dogadjaja.Sigurno se to zna nekoliko nedelja, mozda i par meseci nego se samo ceka pravi tajming.

                          Comment


                          • Ako, ako....blagodarim.

                            Bar više nećemo da zviždimo himni EL.

                            Comment


                            • Pa vise i ne zvizdimo, samo malo pevamo Bice to super prica ako prodje.

                              Comment


                              • Kakav pocetak
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X