Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ajde smirite strasti malo.

    Izgubili, bože moj, uzećemo sve titule i pesma na kraju. Šta je vama ljudi.
    Ali nije sve u trofej postoji I rec "cast" i "prestiz" i ponos grada...
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Da vam jebem milu majku da vam jebem.
      Od ovih da primite 86 poena !!!!!!!!!!!!!!!!!
      Govna mater vam milu jebem.
      Eto ti brate, oni su nas trpali 40 razlike. Bravo Zvezdo svaka čast.

      Comment


      • Originally posted by stewanoskipp View Post
        Ali nije sve u trofej postoji I rec "cast" i "prestiz" i ponos grada...
        Seti se Vaših postova kada smo Vas uzimali pre dve godine isto ovako tipa "nebitan meč", broji se kad cvetaju lipe i to.

        Jbg, kolo sreće se okreće. A prestiž, msm da se stiče trofejima, a to ponos grada je sad već ukradena fraza.

        Uživaj momak u pobedi, opusti se iskuliraj, nema potrebe da vileniš.

        Comment


        • Sta vam je bre ljudi, sta ste poludeli?! Vama ova utakmica ne znaci nista. Mislim ok, derbi je derbi, ali sada za vas nema nikakvo znacenje. I dalje ste favoriti broj 1, a Cedevita nema nikakav domaci teren. Bice vam malo sa Crnogorcima povuci-potegni, ali 90% uzimate titulu.

          Jbg, jeste lepo igrati evroligu, ali sve ima svoje. Partizan je godinama gubio ovakve utakmice u regularnom delu lige, dok je igrao u Evropi. Ne moze se na oba fronta igrati maksimalno.

          Partizan jeste dobro odigrao veceras, ali se mora priznati da niste bili na nivou, a to je samo posledica umora.
          Last edited by Batman; 25-01-16, 22:04.

          Comment


          • Mi da smo iole ozbiljna ekipa, ne bi smeli da od ovih izgubimo sa Simanićem, Rebićem i Tejićem u glavnim rolama.
            Nabildovali ekipu.
            Ložimo se.
            Otkinuli Himki, Real i štatijaznam koga.
            Ovde nas ovi šusteri delju.
            Ubace nam 86 poena. Ubacimo 3 trojke za ceo meč.
            Ovi pogode šta bace prema tabli, ne prema obruču.
            Do pre 15 dana bili u kanalu.

            Sutjeska ih otresla.

            Ja ne mogu da verujem da ti teoretski možeš da izgubiš od ovog i ovakvog tima Partizana.

            Ovaj Džikić je pokazao ovom našem mucavcu ko je tata.

            Što kaže Grbović, Zvezda ima 15 boljih igrača od Partizana.
            To samo ovaj stručnjak može da izgubi.
            Veliki strateg koji je pobedio Svinjišu, Real.....
            Last edited by Jaqen Hghar; 25-01-16, 22:05.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Mi da smo iole ozbiljna ekipa, ne bi smeli da od ovih izgubimo sa Simanićem, Rebićem i Tejićem u glavnim rolama.
              Nabildovali ekipu.
              Ložimo se.
              Otkinuli Himki, Real i štatijaznam koga.
              Ovde nas ovi šusteri delju.
              Ubace nam 86 poena. Ubacimo 3 trojke za ceo meč.
              Ovi pogode šta bace prema tabli, ne prema obruču.
              Do pre 15 dana bili u kanalu.

              Sutjeska ih otresla.

              Ja ne mogu da verujem da ti teoretski možeš da izgubiš od ovog i ovakvog tima Partizana.

              Ovaj Džikić je pokazao ovom našem mucavcu ko je tata.
              Slažem se za poslednje.

              Mada išlo ih je večeras kao npr. Sutjeksu protiv njih u Nikšiću.

              Comment


              • Boli me uvo za Partizan, ne sme bre da se gubi ovako i da se igra luzerski. A pogotovo ne protiv Partizana. Treba da ih gazimo po 30 svaku. Delio bih premije igračima za Partizan ako dobiju preko 25, da ne pomislite da ikad možete da izgubite sa manje od 15 u životu. A ne ovako.

                Pa i protiv Cibone onda smo šutali katastrofa. Kad god treba, niko.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Boli me uvo za Partizan, ne sme bre da se gubi ovako i da se igra luzerski. A pogotovo ne protiv Partizana. Treba da ih gazimo po 30 svaku. Delio bih premije igračima za Partizan ako dobiju preko 25, da ne pomislite da ikad možete da izgubite sa manje od 15 u životu. A ne ovako.

                  Pa i protiv Cibone onda smo šutali katastrofa. Kad god treba, niko.
                  Mnogo si se ti brate primio. Ok, imate jacu ekipu, ali sve su to ljudi od krvi i mesa.

                  Comment


                  • Originally posted by Batman View Post
                    Mnogo si se ti brate primio. Ok, imate jacu ekipu, ali sve su to ljudi od krvi i mesa.
                    Pa jesi ti pevao "sad će stoka da vas razbije 40 razlike p ciganske" ili si vikao Dule nemoj molim te pusti Zvezdaše jadni su nemaju dva igrača.
                    Ne ložim se ja, samo se nerviram
                    Nisam se ložio nikad posle pobeda, nikad, ali posle ovoga... Sramota. Nisu oni dobrovoljna organizacija, basketaši... nego imaju debele pare, koštaju dva puta više od igrača Partizana.
                    Last edited by Cassius Clay; 25-01-16, 22:11.

                    Comment


                    • Čoveče nas je onaj Partizan od prošle sezone dobio jednom.
                      Mi možda nemamo jači tim nego prethodne sezone, ali nemamo ni slabiji,
                      zato je Partizan od pre 7-8 meseci za ovaj sadašnji Golden State.

                      E, zbog toga ne smeš da izgubiš od njih ni da su svi pijani na terenu.

                      Da Džikić ima 50% ovoga što nama sedi na klupi odr'o bi nas 15-20 razlike.

                      Comment


                      • Džile da ima samo Kinzija i Cirbesa, na ovaj tim Partizana, bilo bi silovanje teško. 30razlike a Radonjič šeta pored linije kao golub kad se ukaki. Najgori napad koji sam gledao. 60% napada se završavalo u poslednjih par sekundi napada. Slab protok lopte. Lopta je morala znatno više na Cirbesa. Moralo je da se trči sa Kinzijem, Jovićem i Milerom u petorci, Partizan ima slabu rotacijiu. Ja da sam trener Zvezde, rotirao bih Cirbesa i Štimeta prvo pol da uvučem Đumića i visoke u problem sa faulovima. Joviću konju navedi loptu na 45 da imaš bolji ugao za Cirbesa. Simonović neka gradi licem ako ne ume leđima pa nek ga pogodi lopta u glavu.
                        Lopta je morala brže, više reket da se buši i da se deli lopta na visoke ili izbacuje na šut! A ne nama lopta ide preko Kinzija do pleja, plej odigra rogove, vrati na trojku posle pika ili ostane na trojci pa probija u poslednjim sekundama napada, ili deli na beka koji proba na Cirbesa, ili ako ne može on (kinzi npr) probija i pokuša na centra????
                        Lopta mora BRŽE i mora raznovrsnije da se igra. Na početku kad smo trčali videlo se po razlici.

                        Loše spremljen meč od strane stručnog štaba i amaterski napadački set.
                        Jedini koji je odigrao par puta maestralno je Kinzi, igračina
                        Last edited by Cassius Clay; 25-01-16, 22:30.

                        Comment


                        • Bikini

                          Attached Files

                          Comment


                          • Ne moze se stalno bit u ritmu,potcijejenjeni Partizan odigrao odlicno nosen publikom....EL dje igramo odlicno nas je umnogome i kostala sinoc . Lokomotiva je prevazna u petak . Ljigava gnjida Cvetkovic..Pa ono na kraju..znaci,Danguba kralju care,zalijepio si ga ko fresku..crv se zaletio ka da mu zivot zavisi,cvetkovicy ustvo jedna . Mi se pitamo na kraju,osvojicemo sve ! Ne moze ekipa non stop biti u dobroj formi,suterskoj npr..onaj procenat za 3 poena je smijesan . Kinsi,Miler Gudura,Simon,0 za 3!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Ne moze se stalno bit u ritmu,potcijejenjeni Partizan odigrao odlicno nosen publikom....EL dje igramo odlicno nas je umnogome i kostala sinoc . Lokomotiva je prevazna u petak . Ljigava gnjida Cvetkovic..Pa ono na kraju..znaci,Danguba kralju care,zalijepio si ga ko fresku..crv se zaletio ka da mu zivot zavisi,cvetkovicy ustvo jedna . Mi se pitamo na kraju,osvojicemo sve ! Ne moze ekipa non stop biti u dobroj formi,suterskoj npr..onaj procenat za 3 poena je smijesan . Kinsi,Miler Gudura,Simon,0 za 3!
                              Ma nema izgovora ovo je moralo da se dobije na iskustvo.

                              Comment


                              • Naravno da nema izgovora.
                                Previše se ove sezone desilo incidenata.

                                Igokea, Olimpija, raspali Partizan...

                                To nas je koštalo drugog ako ne i prvog mesta u ABA ligi.

                                Ove sezone nismo konfigurisali tim skoro do januara,
                                to će nas po svemu sudeći koštati titule na Jadranu i sledeće sezone EL,
                                džaba priče da imamo najbolji tim u regionu.

                                Imali smo mi to i u sezoni 2012/13, pa smo u Laktašima jedva dopali finala gde nas je Dule rutinski odrao,
                                da ne pominjem onu bruku sezonu kasnije kada nas je Cibona dobila u Beogradu sa 2,5 igrača.

                                Tako da....
                                Last edited by Jaqen Hghar; 26-01-16, 12:17.

                                Comment

                                Working...
                                X