Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Amon RA View Post
    teoretski smo batalili el al sustinski nismo..
    sta to znaci.. to znaci da je fokus da se opet plasiramo u el, sto dalje implicira da je bitnija aba liga od el za nas, a vec se bila skupila dva poraza iz sest tekmi, tako da je pero bio ospobljen™ samo za derbi..

    sto dalje implcira pitanje koje se samo namece, cemu teznja za el, ako je ne mogu reci ne shvatas ozbiljno, al de fakto da smo daleko losiji tim bez antica da ne kazem da nismo ni konkurenti u el..

    no, svakako da je prica o bilo kakvom usehu ove godine u el, pala u vodu sa teranjem radonjica, tako da je najvazniji cilj ove godine iskljucivo osvojiti abu i opet obezbediti plasman u el..
    Ti Tito izgleda ne razumeš šta znači "novi ciklus"? Pogotovo kada u tu formulu ubaciš 8 igrača i trenera (stručni štab), neredovne finansije...e onda dođeš do toga da je svaka pobeda u EL zlata vredna i da je Čović vrednuje samo kroz 37000 evra.
    Pa imao si jednu Barsu i Makabi koji su se prošlu sezonu raspadali sa mnogo većim budžetom od nas a mi ni nemamo zatvorenu finansijsku konstrukciju, tako da normalno je da je akcenat na ABA ligi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Koji si ti lazov Valtere i retko iritantan lik.
      Bas mi ne delujes kao navijac zvezde,a kosarku poznajes u prste,vidi se.

      Sta izmislja covek,o cemu pricas ti druze?
      On samo kopira postove koje si ti napisao.
      Sram te bilo godina!
      Ok, nadji mi post koji je on kopirao koji sam slagao, molim te, izvini sto sam iritantan ne verujem ni da se ri svima dopadas.

      Comment


      • Canarian burazer je sve lepo napisao i obrazlozio,tako da ja nemam sta da trazim. A ti od sada pamti malo to sto napises.
        Naravno da se ne dopadam,pogotovo ne moderaciji.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ti Tito izgleda ne razumeš šta znači "novi ciklus"? Pogotovo kada u tu formulu ubaciš 8 igrača i trenera (stručni štab), neredovne finansije...e onda dođeš do toga da je svaka pobeda u EL zlata vredna i da je Čović vrednuje samo kroz 37000 evra.
          Pa imao si jednu Barsu i Makabi koji su se prošlu sezonu raspadali sa mnogo većim budžetom od nas a mi ni nemamo zatvorenu finansijsku konstrukciju, tako da normalno je da je akcenat na ABA ligi.
          Nije Ganac ni realno da u ovakvom odnosu snaga u evropskoj kosarci, mislim na budzete da se od Zvezde ocekuje neki fajnal for i slicno, zato je i logicno da se gleda da se ostvari sto vise pobeda zbog para , a nama Aba donosi Evroligu i naredne godine gde ce ako se zadrzi kostur ovog tima ici mozda i na stepenik vise kao sto se islo postepeno i kad je Radonjic krenuo u ciklus, prvo grupa pa smo vec posle igrali i top 8 itd.

          Comment


          • Molim vas bez spuštanja rasprave na lični nivo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Canarian burazer je sve lepo napisao i obrazlozio,tako da ja nemam sta da trazim. A ti od sada pamti malo to sto napises.
              Naravno da se ne dopadam,pogotovo ne moderaciji.
              Pa nije napisao to je i poenta, ja sam i odgovorio lepo, ako umes da procitas shvatices ako ne , razumem zasto im se ne dopadas, uzivaj.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post

                Pa ti si neverovatan gde ovde -Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet, pise dobili smo Partizan ne treba nam niko, znaci prestani da izmisljas , sve sto sam ovde napisao je da ce ovom pobedom dati se kredit ekipi
                Nauci da citiras.
                U recenici "Mislim da se ovom pobedom prica oko pojacavanja zavrsava, idemo ovako pa dokle stignemo" jasno pise, "pobedili smo Partizan, jupi, to nam je najvaznije, videli smo da nam ne trebaju pojacanja."
                A sta drugo? I kakve veze ima prica sa pojacanjima sa kreditom prema ekipi. Pa nije cilj da se samo pobedi Partizan (osim u glavama koji se dvoume da li vise mrze jedne ili vole druge), cilj je biti konkurentan na svakom mecu i prikazivati dobre partije.
                Nije ni Radonjic pricao da je evroliga vazna, stalno je naglasavao sta je prioritet, a pobedio je sve protivnike u evroligi osim dva i imao je 16 pobeda, 7 pobeda u nizu.

                Ali ne, mi treba da se zadovoljimo da sa imenima poput Rocha, Feldeina, Milka imamo cilj da osvojimo domace trofeje i da nam je vaznije gostovanje Igokei i Ciboni od meceva sa Baskoniom i Unicajom. Super, ima da ne dodje ni 5 000 u Areni, i Pionir ce da zvrji poluprazan.

                Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                I sta u ovome -Mi u ovom trenutku nismo jači ni od Cedevite ni od Partizana znaci da Partizan je prvi favorti, opet izmisljas i karikiras, DAKLE REKAO SAM JEDAN OD FAVORITA, CEDEVITA, BUDICNOST , ONI I ZVEZDA. Ne pokusavaj da tumacis moje reci kako tebi odgovara, molim te.
                Ne, napisao si da Zvezda nije U OVOM TRENUTKU jaca od Partizana i Cedevite. To znaci slabija i ista (u najboljem slucaju), a videli smo koliko je to predvidjanje realno u ponedeljak.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Malo kratki spoj, ali naši smo cilj nam je valjda isti. Bezveze se poteže ta priča o važnosti EL i ABA. Jasno da je cilj isti ABA i KLS titula a u EL što može bolje bez pritiska. Ove godine je začudjuće veći pritisak i sve se poredi sa Radonjićevom ekipom. Ovo je ekipa gde je veća razlika u kvalitetu između prvih 6-7 i ostalih a i nov je tim. Shodno tome ima oscilacija u utakmicama, i samo daj Bože da ovi sa klupe podignu kvalitet igre.

                  Comment


                  • Bez brige, mi ćemo se ove godine kao i prošle godine boriti za plejof EL, imamo sasvim sigurno potencijal za taj rezultat.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Vecina navijaca Zvezde je mnogo razmazena, dodje da snimi telefonom Aidu, bira utakmice, pljuje ako se izgubi i trazi pojacanja. Covicu jedino mogu da zamjerim sto se previse oslanja na drzavu, a znamo kako se ta prica zavrsava ako nisi rad da sa pertlama viris iz anusa politicki relavantnog faktora. Kao menadzer, duzan je da obezbjedi nesmetane uslove za rad i da svake godine pokusa do podigne ljestvicu na veci nivo. Dakle, na skali od; siromah sam mati do CSKA, mi smo siromah sam mati sa dugovima pride, pa prica o tome kako u EL treba da idemo na top 8 i da je ABA obavezno rutiniranje od 20+ ne prolaze. Da, ovaj tim ima odredjene slabosti, lose sklopljen roster ali u odnosu na sta? Za koji cilj? Koji budzet? Siguran sam, apsolutno, da ljudi koji su vodili racuna o tome, znaju bolje od svakoga od nas, sa kojim novcem raspolazu i koji igraci su bili dostupni za potpis. Novi trener, novi tim, nova iskusenja. Siguran sam da ce ova ekipa izboriti ono za sta je dovedena, trofej u ABA ali isto tako vjerujem da se ni u jednoj utakmici EL nece predati i da ce svim snagama pokuasti da izbore PO. Neka nam je srecna nova sezona i da sada na gostovanju napravimo prvi brejk!

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Vecina navijaca Zvezde je mnogo razmazena, dodje da snimi telefonom Aidu, bira utakmice, pljuje ako se izgubi i trazi pojacanja. Covicu jedino mogu da zamjerim sto se previse oslanja na drzavu, a znamo kako se ta prica zavrsava ako nisi rad da sa pertlama viris iz anusa politicki relavantnog faktora. Kao menadzer, duzan je da obezbjedi nesmetane uslove za rad i da svake godine pokusa do podigne ljestvicu na veci nivo. Dakle, na skali od; siromah sam mati do CSKA, mi smo siromah sam mati sa dugovima pride, pa prica o tome kako u EL treba da idemo na top 8 i da je ABA obavezno rutiniranje od 20+ ne prolaze. Da, ovaj tim ima odredjene slabosti, lose sklopljen roster ali u odnosu na sta? Za koji cilj? Koji budzet? Siguran sam, apsolutno, da ljudi koji su vodili racuna o tome, znaju bolje od svakoga od nas, sa kojim novcem raspolazu i koji igraci su bili dostupni za potpis. Novi trener, novi tim, nova iskusenja. Siguran sam da ce ova ekipa izboriti ono za sta je dovedena, trofej u ABA ali isto tako vjerujem da se ni u jednoj utakmici EL nece predati i da ce svim snagama pokuasti da izbore PO. Neka nam je srecna nova sezona i da sada na gostovanju napravimo prvi brejk!
                        Ko je Aida?[emoji23]
                        Ako je neko snimio nek postavi ovde.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ko je Aida?[emoji23]
                          Ako je neko snimio nek postavi ovde.
                          Kad odes na utakmicu EL, pa hoces da nadjacas himnu takmicenja, koju melodiju pjevas? HINT

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ko je Aida?[emoji23]
                            Ako je neko snimio nek postavi ovde.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Nauci da citiras.
                              U recenici "Mislim da se ovom pobedom prica oko pojacavanja zavrsava, idemo ovako pa dokle stignemo" jasno pise, "pobedili smo Partizan, jupi, to nam je najvaznije, videli smo da nam ne trebaju pojacanja."
                              A sta drugo? I kakve veze ima prica sa pojacanjima sa kreditom prema ekipi. Pa nije cilj da se samo pobedi Partizan (osim u glavama koji se dvoume da li vise mrze jedne ili vole druge), cilj je biti konkurentan na svakom mecu i prikazivati dobre partije.
                              Nije ni Radonjic pricao da je evroliga vazna, stalno je naglasavao sta je prioritet, a pobedio je sve protivnike u evroligi osim dva i imao je 16 pobeda, 7 pobeda u nizu.

                              Ali ne, mi treba da se zadovoljimo da sa imenima poput Rocha, Feldeina, Milka imamo cilj da osvojimo domace trofeje i da nam je vaznije gostovanje Igokei i Ciboni od meceva sa Baskoniom i Unicajom. Super, ima da ne dodje ni 5 000 u Areni, i Pionir ce da zvrji poluprazan.



                              Ne, napisao si da Zvezda nije U OVOM TRENUTKU jaca od Partizana i Cedevite. To znaci slabija i ista (u najboljem slucaju), a videli smo koliko je to predvidjanje realno u ponedeljak.
                              Nemoj vise da tumacis moje postove, posto to radis pogresno, mislio sam da se pobedom daje treneru i ekipi kredit nista vise, potpuno podrzavam cilj Aba prioritet posto sam realan i ne letim i vise mi znaci titula u Aba ligi nego plasman u top 8 evrolige a bez titule, idi na sajt nekih turskih sportskih novina pa vidi kako komentarisu navijaci Darusafake sto ne igraju sad evroligu a prosle su se plasirali u plej of, vazan je kontinuitet igranja u eliti. Nema namernog tankovanja ali nema ni pritiska pobede, i mislio sam da u tom trenutku nismo bili jaci kako smo izgledali na terenu, to sto smo ih dobili ne znaci da smo automatski sad sampioni, izgubili smo od Cedevite i Buducnosti a pre pocetka sezone si pricao da smo dominantni u ovoj ligi, kakav Miler igrao za drugoligaska turskog ovo ono, sad kazes 3, 4 teske utakmice a namucila nas Olimpija , dva poraza sa Megom kuci dugo bio egal , polako malo sa tim samopouzdanjem, cuvaj malo i za plej of.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Kad odes na utakmicu EL, pa hoces da nadjacas himnu takmicenja, koju melodiju pjevas?
                                I should be so Lucky?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X