Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A niko da pomene otimanje Vujanića i tsl. Pa hvatanje sudija za vrat, da ne pričam svojih igrača.....ili je i to taj treš romantizam, možda Brajkula ne zna....

    Comment


    • Gde sam ja izjednacio bilo koga?!

      Pogotovo Covica?! koje crno velicanje 5:3, da se igralo jos 3miniuta Bogdan bi nas sam dobio.

      Za Vesica cu da se pozovem na Andjusa, verovatno znas njegovu izjavu o pomenutom. I ako smatram da je on covek isto sto i Vesic u njegovoj izjavi.


      Meni nije jasno zasto Vi mislite da ste pisali po svima ovde 13 godina i to bas zato sto ste bas bili dobro?! Ljudi taj Vas uspeh nije to bio samo uspeh KK Partizana. Tih 13 godina. Nije da ste bili cvecke. Jbt pa vidi ko je sve nama bio u upravi. Evropska Zvezda i te fore. Jbt zalozili grb, uzimali koseve, vi nas tovarite sa +50.. I smejete nam se u facu. I tada Vam je bilo do jaja. A sada Vam smeta?! Navlaci ti sada za Partizan ali ako "Gospodar" ostane na vlasti za 5 godina 100% ce svi navlaciti za Zvezdu. Svi ce reci to je opravdano.

      Tvoj drugi pasus sam ja isto napisao. Tako da mi apsolutno nije jasno sto si to pomenuo. Jednostavno ono sto ste Vi nama radili tih 13 godina, sada cemo i mi Vama. Ne zato sto smo bolji "igracki" (jesmo i to, ali to nije "bitno") vec zato sto imamo drzavu kojoj smo proritet. Fazon 70% mi, 20% vi, a 10% ko uspe da ukrade. Ako me razumes..

      Generalno mozemo da se razbacujemo ciframa koliko je dato i jednima i drugima, ali dok ne vidimo to svojim ocima, pricamo svi ovde bezveze.

      O FKP, Vi apsolutno morate da cutite.

      Igrali ste koliko LS i LE, pa trebali ste da imate tim koji bi razjebao celu ligu sa po 5:0 onako sa pola snage. Zasto nemate?! Nemoj da pitate Terzica, Vesica, i kompaniju. Koji jesu govna, ali nisu Vam oni krivi. Jbt branim ove idiote...
      Last edited by l1m4r; 24-07-16, 11:25.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        A niko da pomene otimanje Vujanića i tsl. Pa hvatanje sudija za vrat, da ne pričam svojih igrača.....ili je i to taj treš romantizam, možda Brajkula ne zna....
        To smo svi mi izmislili. Dule je smrad od čoveka, ali kao trener koji stvara igrače zaslužuje poštovanje.

        Danolović se cepao sa kumom udarilo ga svašta u glavu, ko zna kakvo je gepekovanje čuveno bilo. Sa sportske strane obojica su fenomenalni pogotovo Danilović, Vujošević je tri klase ispod po uspehu u karijeri, ali kao ljudi svakako ne neko na koga treba čovek da se ugleda.

        Sećam se da sam bio banovan ovde 3 meseca dok je ovo bio grobarski pdf sa onim mladenom i drugarima, kad mi je neko napisao da bi voleo da mu deca budu kao Danilović, ajde da su rekli da žele da im deca budu košarkaši kao Danilović.

        Glupo mi je da morališem ja Danilovića i gotivim, a Duleta između ljubavi i mržnje, više ga mrzim ali vremenom se poželiš da mu vidiš pokvaren osmeh ili da ga gledaš kako peni, davi, i čeka šlog.
        Last edited by Cassius Clay; 24-07-16, 11:30.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          A niko da pomene otimanje Vujanića i tsl. Pa hvatanje sudija za vrat, da ne pričam svojih igrača.....ili je i to taj treš romantizam, možda Brajkula ne zna....
          Otimanje igraca se radi svuda u svetu a vise vam ih je oteo Covic i FMP. To sto je davio svoje igrace je idiotizam ali ne vidim kakve veze to ima s vama i sta je vama uradjeno? Oko sudije ne pravdam.

          Sto ne pomene niko kese s mokracom, PP aparate, 5 na 3, drmanje koseva, pljuvanje naseg trenera, gadjanje drugog trenera petardom, gadanje igraca baljkom i ostalo iz Goranove i Nebojsine kuhinje?
          sigpic

          Comment


          • Jbt vi ispadoste jos i mucenici pored nas.


            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Teško je opisati osećanja prema Duletu. Ranije je to bila čista mržnja, a posle preko onoga kukavica i to, ima tu neka tajna veza i ljubav između nas cigana i našeg Duleta. Mnogo je dugo "vodio ljubav" sa nama, žao nam je što je otišao kad je vreme da se on sagne po sapun. Dule vrati se vole te tvoji cigani.

              Jebeš Partizan i pobedu ako ga naš Dule ne vodi.

              Comment


              • Kako će stvari na kraju ispasti da smo u stvari mi dominirali iz senke svih tih 13 godina.....majstorski
                Last edited by Brajkula; 24-07-16, 11:35.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Kako će stvari na kraju ispasti da smo u stvari mi dominirali iz senke svih tih 13 godina.....majstorski
                  U nedostatku argumenata spin i los humor, klasika.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    U nedostatku argumenata spin i los humor, klasika.
                    Spinom na spin
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      U nedostatku argumenata spin i los humor, klasika.
                      Ma kakvi argumenti i čuda, vrtimo se u krug tri dana

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Daj Bože da neznalica ode. Jaka mu konkurencija. 0 od trenera. Šabloner. Nemač pojma. Mnogo me mrzi da radim analizu trebalo bi mi tri sata za post a nije vredno toga. Prosek od trenera s tim što bitne utakmice kiksa.
                        Ali je ovako gospodin, jeste.
                        Kladim se da si klinac, i da pratiš košarku zadnje dve-tri godine. Tako da se svaka polemika završava.

                        Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Chodex View Post
                          Kladim se da si klinac, i da pratiš košarku zadnje dve-tri godine. Tako da se svaka polemika završava.

                          Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока
                          Da da, jesam. Zadnjih godinu i po. Gledam Naruta pa uveče Zvezdu kad ima.
                          A ja se kladim da sam više utakmic odigrao nego što si ti u životu pogledao. Dosta mi je tih znalaca što igraju nba 2k i gledaju LeBrona i EL i pametuju mi.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Da da, jesam. Zadnjih godinu i po. Gledam Naruta pa uveče Zvezdu kad ima.
                            A ja se kladim da sam više utakmic odigrao nego što si ti u životu pogledao. Dosta mi je tih znalaca što igraju nba 2k i gledaju LeBrona i EL i pametuju mi.
                            Pa znam da jesi klinac, jer nebi tako lupetao.

                            Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Chodex View Post
                              Pa znam da jesi klinac, jer nebi tako lupetao.

                              Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока
                              Ne bih*

                              A jel Naruto još uvek aktuelan?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Radonja je najuspešniji trener u Zvezdinoj istoriji i najbolji trener za nas. Ko kaže suprotno znam da ae grobar, odnosno klinac koji nema pojma o košarci.

                                Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X