Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm, nije lepo sto su uradili, ko god da je. Ali, i to je za ljude, mene nista u zivotu vise ne iznenadjuje. Ima i gorih stvari od ovoga.

    Sta jos skoro pa vise nervira je da su na taj nacin dali Covicu mogucnost da:

    1. skrene paznju sa goruce teme, a to je poraz od kkp uz katastrofalnu igru
    2. oplete svojim zloglasnim obznanama za javnost od kojih mi se smuci zivot.

    Sta mi jednostavno ne treba su saopstenja za javnost koja prestajem da citam posle tri recenice, jer se uglavnom sve isto ponavlja i to naridanje i kukulelemcenje je nekako mlitavo, govnjivo... Ne treba nama ni ping-pong sa kkp oko ovakve gluposti. Zvezda ima vece probleme od ovoga, a to je borba za titulu ABA uz trenutno katastrofalnu formu. Treba se koncentrisati na to, a ne se zabavljati prepucavanjima. I u fudbalu rade isto i jedni i drugi cak i proaktivno i pre nego sto se nesto uopste desi. Sve u stilu, we're watching you... Ma, who gives a shit!?

    KLS bi trebao da zatrazi da im se vrati trofej (uz nadoknadu stete), koji ce ubuduce biti pokazno dodeljen pobedniku i istom posle slikanja na dan osvajanja oduzet. Pobednici dobijaju ionako medalju, a mala kopija pehara se moze predati u trajno vlasnistvo svake godine. I tako zavrsiti pricu.

    Comment


    • Videh da je Aranitovic demantovao, ja sam pravnik i nikad ne donosim prerano zakljucak, ali ovo nije tesko istraziti ko je uradio, ne treba ti Herkul Poaro i zaista se nadam kaznama i posledicama, naravno bez ikakvih fizickih obracuna i nasilja prema krivcu, a igraci na terenu nek sad imaju motiv.

      Comment


      • Dobro jutro.
        Dal je Alimpijevic shvatio u cemu je problem?

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Dobro jutro.
          Dal je Alimpijevic shvatio u cemu je problem?
          Nije još uvek, ali je tu negde. Čović spreman za saopštenje. Na Pinku trljaju ruke.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Nemam ja nikakav problem s tim da osudim ove moje za pizdarije kada ih naprave, samo sam protiv generalizacije: mi smo ovakvi, a oni su onakvi. Ovo su uradila 2 magarca: izvrsilac i snimatelj i obojicu treba najzesce kazniti, ma o kome se radilo.
            Sve bi to bilo ok da je ovo izolovan incident a ne posledica nenormalnih odnosa dva kluba . Šta će se promeniti , čak iako neko bude kažnjen ? I dalje će odlazak na derbi biti vrlo rizičan .Znam , jer idem i kad je kkcz domaćin i kad je gost

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Sve bi to bilo ok da je ovo izolovan incident a ne posledica nenormalnih odnosa dva kluba . Šta će se promeniti , čak iako neko bude kažnjen ? I dalje će odlazak na derbi biti vrlo rizičan .Znam , jer idem i kad je kkcz domaćin i kad je gost
              Kako izolovan incident, ovako nešto ne može da se uradi na svoju ruku, bez znanja najviših instanci u klubu, razmisli.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ma ne. Država nema pojma šta rade huligani, niti znaju ko ih plaća.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kako izolovan incident, ovako nešto ne može da se uradi na svoju ruku, bez znanja najviših instanci u klubu, razmisli.
                  Pa to sam i napisao "da je ovo izolovan incident a ne posledica nenormalnih odnosa ..."

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Ma ne. Država nema pojma šta rade huligani, niti znaju ko ih plaća.
                    I to, a i uprave klubova ne izdaju direktive šta da se uradi sa trofejom igračima/navijačima.
                    Last edited by dekkard; 21-02-18, 09:15.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa i ne trebaju im, to je stvar osnovnog kućog vaspitanja i zdravog razuma.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ne znam jesu li odavde probali da skinu?
                        Ah, da...

                        Comment


                        • Zamisli da su osvojili '66 pa onda mi '91 gulimo taj deo

                          Aranitović je ogroman grobar, oduvek je bio. Mene iskreno ne bi čudilo da je on.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Zamisli da su osvojili '66 pa onda mi '91 gulimo taj deo

                            Aranitović je ogroman grobar, oduvek je bio. Mene iskreno ne bi čudilo da je on.
                            Koga zabole da li je on grobar ili ne. Mi smo ga se odrekli, oni ga uzeli i to je to. Ono je uradio neko krupniji, nije Aranitović. A ni to nije bitno, kad živiš u zemlji cenzure i kriminala.

                            Comment


                            • Taj igrac koji ne ume da prevazidje navijacku emociju iz mladosti ima problem sa profesionalizmom profesije koju je odabrao.

                              Comment


                              • Bavite se nebitnim stvarima...Nece promeniti cinjenicu da moramo da se pogledamo u ogledalo i kazemo da nas je partizan nakantao...

                                Cak ni to nije problem, koliko vise atmosfera u timu nije dobra. Dolaskom Enisa, Rocesti je nestao, Pere nema vec 30-40 dana..Keselj udje, probaju malo bar da mu nabiju statistiku, dok nam se mladi sprcavaju po FMP-u..

                                Mislim da je to mnogo bitnije od neke budale koja je uradila sta je uradila...Kad pogledas kup nije to jedan mec, vec dva...svaki pismeni trener ce nas sa sporom i kontrolisanom igrom prciti kako stigne..

                                Kad vidim Enisa da uspori, pa pozove napad, pa kao pravimo neku akciju koja u u 2/3 slucaja ne lici apsolutno na nista meni se digne kosa na glavi...

                                Kad osvojimo ABA onda ce ova ekipica iz Lazarevca da dodje i kaze kako eto osvojio je trofej...sto nije sustina..Morate izadji iz opanaka u cipele..u gradu smo vec 4-5 godina, moramo se ponasati kao gradjani a ne seljaci iz provinacije..Mora se znati red, sta i kako..a ne da smo non sto na izlogu...

                                Zapamtite kako smo popunjavali budzete proslih godina pa vidite ovu..Klub se lako odrekao Arene, tu para vise ni u pismu nema...pitanje je koliko ce dobiti od sezonskih i na pocetku sledece godine..

                                Kao obrazac na drzavi, ne moze sve jedan covek, moraju da se podele uloge..ne moze sportski direktor da bude maskota, to tako prosto ne ide...

                                Najgore je kad ti ponude covic ili sns bratija...to nas u neku dobru buducnost nece odvesti...a to je sustina..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X