Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Kakav kurac Rej i Punter.. pravimo kop..ako nas ima 50 spremnih, mogu da nam duvaju qrac. Nisam navijac, al sam spreman... Evo mu kurac sto je KKCZ njegova.. Jesm8 ili nismo...ako dobijemo batine..pruzimo rukz, ali pudlici se predati bez borbe je greh ljudi..Zbog Zvezde, zbog istorije, Lakija.. zbog Srbije ako sad padnemo mozemo se jebati. Nek on ostane, ali KURAC MOJ JE ZVEZDA NJEGOVA!!!. Posle Sarac placa cevape... ili smo musko ili smo vujosevic dusko??
    gde si prijatelju,

    prijateljski savet onako iskreno, nemoj da trosis vreme sa supergutom na twiteru, mislim lakse ces se popeti na Himalaje nego njega ubediti u suprotno od onoga sto twituje, necu da verujem da on kao profesionalni novinar ono tvituje iz svog ubedjenja a ne nesto suprotno a ti vec znas o cemu pricam.

    Ja samo prenosim ono sta je nesto se prica i kakav tip igraca traze da zauzme mesto u rosteru na mestu tzv " back up playa"

    Pass first play ocigledno nema na marketu.

    Sto se tice kopa, ne zajebavaj se , jel znas kako je Sloba pao, pao je kada se stvorila dovoljno kriticna masa 5 oktobra, sve pre toga nije bilo dovoljno ljudi, kao ni 9 marta, pa ni za vreme Depos, pa setnje 96/97 sve je to bilo luk i voda do 5 oktobra.

    Zato nemoj se zajebavas sa tom sitnim brojkom, nema svrhe if you know what a mean.

    Cevapi obavezno pogotovo ako tom pobedom budemo na 8/9

    Comment


    • Nije nije, pogotovo 9. marta Zato su mi smešni ovi što protestuju protiv bilo čega. Ne pada se kad mi hoćemo nego kad se kliza.

      Comment


      • Naravno da se sprdamo sa Kevinom Panterom zato sto jedina stvar koja nam u ovom trenutku nije potrebna jeste bek suter.

        Inace u konstelaciji snaga gde imamo 2 pleja koja mogu igrati evroligu Punter je sigurno korisniji nego ovakav Dzenkins kakav je ove sezone. A s obzirom da je Dzenkins taj koji je doveden, i da se nece katovati, dovodjenje Puntera je budalastina... a nas menadzment gomila igrace po starom, sem naravno na poziciji sina gde najvise skripi sto je Sakota po dolasku odmah potvrdio ali je vrlo brzo ucutkan i to vise ne pominje.

        Sto se tice Stimca mislim da je to dobar potez ukoliko zameni Odza. To ce se verovatno i desiti jer je Gist iskoriscen za pricu oko zvizdanja, pa ako njega otpusti to bi mozda moglo da se protumaci da je podlegao pritiscima semenkara, a to je glavna stvar koju ne zeli da dozvoli. Druga stvar, onom guranju Gista bi se potvrdile spekulacije koje se pominju kao razlog guranja. Treca stvar je sto mozda ne zeli da ga pokupe rivali iz aba kojima treba centar, a verujem da je MJK jednim znacajnim delom i zbog toga doveden.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post

          Sto se tice kopa, ne zajebavaj se , jel znas kako je Sloba pao, pao je kada se stvorila dovoljno kriticna masa 5 oktobra, sve pre toga nije bilo dovoljno ljudi, kao ni 9 marta, pa ni za vreme Depos, pa setnje 96/97 sve je to bilo luk i voda do 5 oktobra.

          Zato nemoj se zajebavas sa tom sitnim brojkom, nema svrhe if you know what a mean.

          Cevapi obavezno pogotovo ako tom pobedom budemo na 8/9
          Što se zajebava, u petak je 80% ljudi zviždalo Gnomu kad je izlazio, da neće ovaj kretenluk od Tatka mu da kojim slučajem omili navijačima sina?

          Ova retardirana saopštenja a tek sutrašnja KZS su direktan nebojšnin pucanj pravo filipu u čelo. Postoji granica koliko nekog možeš da praviš ovcom. Bukvalno im se svi smeju. Ko god je čuo za ovu blamažu crkava od smeha i pita se da li su normalni i ima li ko da ih hospitalizuje.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Stvarno je za sprdnju, ja verujem da su i navijaci Olimpijakosa isto tako oponirali jednom David Blatu koji je njega skautirao i trazio da se dovede da bude u rosteru Olimpijakosa, i da mu se ponudi dvogodisnji ugovor.
            Punter bi verovatno bio docekan kao bomba letos da je potpisao za nas umesto Djenke ili da je Beron otisao.
            Hvala tebi sto delis info i pretpostavke. Sve sto si napisao stoji, ali meni nema smisla dovoditi ovakvog igraca, osim ako Bili, ili Djenka ne odu. OK, mozda iznenadi sa 5 asistencija po mecu...
            Poenta je da on ove godine ima smesne brojke i za beka sutera, a i za pasera. Sam si napisao, da nije produzio Bili i da nije dosao Djenka. U ovom trenutku, Bili je bolji poenter, a Djenka odbrambeni igrac.
            Mozemo da dovedemo jos jednu dvojku, ali ne mozemo da dovedemo pleja, jer ih navodno nema...
            Previse igraca u rosteru imamo koji bi trebalo da proigraju (Gist (treba mu pnr plej), Braun D., Djenka, Kuz...)
            Po tvojoj analogiji i FC je dobar potpis jer je odigrao solidno (za njegove standarde) 2-3 utakmice prosle godine. Isto, Laza - kod Radonje je razbijao.
            Bice naravno kako neko drugi odluci, a ne mi ovde, ali meni je sve ovo, ove godine sprdnja.
            Last edited by Grof; 22-12-19, 07:52.

            Comment


            • Ne znam kako da počnem a da to što napišem bude smisleno.
              Vernici bi rekli da je greh od boga kada imaš Gista i Kuza a nemaš pleja sa kojim bi zavrtili pik. Agnostici bi opet kazali odabereš dva odlična centra i ofanzivno i defanzivno (Kuz je malo lošiji of) a onda ih upariš sa pljevima (ako Filipa kao takvog možemo smatrati) kojima nije dominantna crta pik igra. Na sve to kao kakva trešnjica dolazi da se traži kombo sa izrazitom crtom skorera. Pa jebote!!! Ko je ovde lud?
              Ja kao laik vidim da nam fali (ne hvali nego fali) plej tipa Jović, tipa Gordić (malo lošija verzija Jovića), neko kome će prva opcija biti pik igra a zatim svoj košgetersi učinak.
              Nebojša je odlučio da tera inat sa navijačima i a zdravim razumom, snosiće i posledice.
              Šarac, što se mene tiče - ti i tvoji upisi su uvek dobro došli na ovom topiku.
              Ipak da ne ostanem nedorečen a tiče se malo politike koje ste se dotakli i kritične mase. Nikada nije kritična masa stvorena spontano, uvek je za tko nešto postojao inicijator iz pozadine koji je kao u lutkarskom pozorištu upravljao marionetama , tako i ovaj slučaj (da ga tako nazovem) može samo rešiti superVule jer on ima super moć a nije bananamen...
              Da me ne shvatite pogrešno i ovi spontani događaji kao ovaj s transparentom i zvižducima su bitna stvar jer izbacuju sujetnog iz zone komfora ali nisu odlučujući koji će ga naterati da popusti.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ako stvarno planiramo da opet vracamo Stimca to je smehotres ....svaka nejmu cast ali ljudi dokle vise ..imamo sve sto nam treba osim krstenog rezervnog pleja ...to dovedite !
                Oterajte Derika koji nije ni za k.... i Jovanovic neka igra negde decko ...ostalo zadrzati i udri.
                Punter jeste vise skorer ali ja bi ga uzeo svakako u odnosu na Filipa je Jordan licno ...mislim da bi nam bio od koristi vrlo ....obzirom da plejeva kvalitetnih nema na trzistu!
                Last edited by darko pancev; 22-12-19, 08:20.

                Comment


                • http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a318...a-tribine.html

                  Vidi se iz ovoga koliko Covicu junioru nije lako.

                  Comment


                  • Originally posted by uriah heep View Post
                    http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a318...a-tribine.html

                    Vidi se iz ovoga koliko Covicu junioru nije lako.
                    Ma sjajno znači Filipa treba cela tribina da okiti sa srednjim prstom da bi shvatio i da bi ga povredilo. Sve to što navijači rade je poruka ali je i u isto vreme benigno jer niko od njih ne remeti taj "restriktivni prostor" u kojem se nalaze igrači, struka, sudije.
                    U svakom slučaju a da sam na mestu predsednika UO bih sebi postavio pitanje a zatim i najbližim saradnicima zašto navijači to rade? Zašto su istakli transparent #kupi mi tata klub#? Gde mi grešimo, kako da navijače pridobijemo?
                    A onda vidim da iisti taj predsednik UO nastupa i postupa potpuno suprotno tome, izmišlja zavere i neprijatelje iako je nama zvezdašima i Zvezdi arhineprijatelj KK Partizan ( naravno da to važi i za suprotnu stranu) ovaj put oni nemaju veze sa dešavanjima na tribinama.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ako Stimac dolazi umesto Oja, to je ogroman uppgrade.
                      Ja tvrdim da bi barem pola ljudi sa foruma sa Ojovim telom bili bolji igraci nego sto je on sada.
                      Ono sto se prica je da su Ojo, Jovanovic i DB out.

                      Zo, Punter, mala govnara
                      Baron, Djenka, DeDa
                      Lazic, Dobric, Stratos
                      Simana, Faye, MJK
                      Kuzmic, Gist, Stimac

                      Comment


                      • https://www.eurohoops.net/en/eurolea...source=Twitter

                        Comment


                        • Nije sjajno,daleko je od sjajnog.Postaje vec malo degute spominjanje Filipa u svakom drugo,trecem postu.Mozda bi sa nase,navijacke strane to spominjanje trebalo da prestane.Sto smo imali da kazemo,rekli smo.Bilo bi korisno da mi kao pametniji deo kluba nastavimo da pruzamo podrsku a UO i predsednik neka nastave sa njihovim besedama.Ovo je cisto moje razmisljanje i nista vise.

                          Comment


                          • Punter je klasican pucac, on nikakve veze nema sa mestom PG. Treba nam ovakav igrac, ali on je cista dvojka, moze da kreira sebi, ali taj bi pre dao bubreg nego loptu...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Punter je klasican pucac, on nikakve veze nema sa mestom PG. Treba nam ovakav igrac, ali on je cista dvojka, moze da kreira sebi, ali taj bi pre dao bubreg nego loptu...
                              Hajde da vidimo kako je sve to gosn.Sakota zamislio.

                              Comment


                              • Trenutno:

                                L.Braun, Covic

                                Beron, Panter, Dzenkins

                                Lazic, Dobric, Perperoglu, Davidovac

                                Faje, Kuridza, D.Braun, Simanic

                                Gist, Odzo, Kuzmic, Stimac, Jovanovic

                                Comment

                                Working...
                                X