Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace ovako stoje stvari..Odzo je promenio agenciju i ide 99% Braun bi trebao isto itd...mozda Faye pa cak i Stratos...to je nesluzbeno...

    Al kad bi dosao Punter.imali bi 5 bekova imamo pet-sest PF..i dva pleja...Ovog je Sakota trenirao i Saolin Salo..dobro je covek ziv ostao posle njih..

    Da dodam EXTRA..Sisko ne igra sutra..upitno i ko ce sve izaci na teren..zalosno..
    Last edited by LosmiSK; 22-12-19, 13:07.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Мени више засметала једна звездица на грбу код играча на тренерци него цела та хајка и кукњава.

      Comment


      • Omicu se zvizdalo ali navijaci nisu vise dolazili u halu

        Radicevic je tu bio kratko....

        Filip se zahvalio svima na podrsci..kaze nje pojedinac, desavalo se svakom..mi smo tim,a navijace ko jebe... niko ne zeli vise od njih pobedu i ko god kaze nije tacno..hvala momcima, hvala svima...gorece KOPER, GORECE ANGLOSAKSONSKA SRBIJA!!!
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nisam gledao niti imam nameru da pogledam snimak.
          Mogu samo da kazem, neka nam je Bog u pomoci.

          Comment


          • Jel to postoji kritična masa kad su se ovako raskukali. Nemam pojma šta su mislili postići ovim obraćanjem ali mi se čini da su zabili autogol.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Omicu se zvizdalo ali navijaci nisu vise dolazili u halu

              Radicevic je tu bio kratko....

              Filip se zahvalio svima na podrsci..kaze nje pojedinac, desavalo se svakom..mi smo tim,a navijace ko jebe... niko ne zeli vise od njih pobedu i ko god kaze nije tacno..hvala momcima, hvala svima...gorece KOPER, GORECE ANGLOSAKSONSKA SRBIJA!!!
              Anglomanijska..

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Jel to postoji kritična masa kad su se ovako raskukali. Nemam pojma šta su mislili postići ovim obraćanjem ali mi se čini da su zabili autogol.
                Svako saopstenje ih sve dublje uvaljuje u govna.
                Prvo je Covic rekao, napravite sebi klub pa dovedite koga hocete
                Pa je u drugom saopstenju pozvao da se semenkari medjusobno obracunaju i danas Filip kaze da se ne radi zapravo o njemu nego o celoj ekipi.

                Comment


                • Posle ove ocigledno namestene kzs nije mi preostalo nista drugo nego da se prekrstim levom koje je ovo drkanje mozga to je za nepovjerovati.

                  Comment


                  • Branko Lazić je samo ovim istupom potvrdio da nije baš najbistrija ličnost.
                    Sam sebe kanali i ubacuje u problem.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Odgledah najbitnije na KZŠ (nezakazanu kao fol i iznenadnu ) nevešto lazićevo pokušavanje smirivanja tenzija uz apsolutnu podršku filipu ali za druge nije imao vremena. Teška šizofrena cepanja ali mi nije jasno ko to pokušava (iz one njegove nakon utakmice)da destabilizuje klub??? Ko?? Niko ni reči. Evo ja ću pokušati da detektujem one koji destabilizuju klub po imence (ko zna, možda i ne grešim) a to su: Nebojša Čović, Filip Čović, Branko Lazić i ostali poltroni iz uprave.
                      Što bi u "Maratoncima" rekli onu legendarnu, ovde pasuje onako 100%
                      Nadam se da će porodica čović da ode iz kluba do kraja sezone.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Odgledah najbitnije na KZŠ (nezakazanu kao fol i iznenadnu ) nevešto lazićevo pokušavanje smirivanja tenzija uz apsolutnu podršku filipu ali za druge nije imao vremena. Teška šizofrena cepanja ali mi nije jasno ko to pokušava (iz one njegove nakon utakmice)da destabilizuje klub??? Ko?? Niko ni reči. Evo ja ću pokušati da detektujem one koji destabilizuju klub po imence (ko zna, možda i ne grešim) a to su: Nebojša Čović, Filip Čović, Branko Lazić i ostali poltroni iz uprave.
                        Što bi u "Maratoncima" rekli onu legendarnu, ovde pasuje onako 100%
                        Nadam se da će porodica čović da ode iz kluba do kraja sezone.
                        Ostoja je glavni problem. On je ubacio svoje crve koje tetoše i rovare klub.
                        Šizofrena cepanja ko kod gazde.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Laziću dečko dragi i bivsi kapitenu što se mene tiče,sramota me je što si ti najtrofejniji igrač kluba!
                          Ti nemaš grama mozga! Ti pretiš radikalnim merama,sta god da ti je to značilo! Pretiš navijačima? Pa sta si ti umisli poltronu smrdljivi!

                          Comment


                          • Ali i dalje nisu rekli čija je organizacija svega toga?
                            Koja to tajna organizacija stoji iza pokušaja destabilizacije i rušenja porodice čović?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Stvarno je za sprdnju, ja verujem da su i navijaci Olimpijakosa isto tako oponirali jednom David Blatu koji je njega skautirao i trazio da se dovede da bude u rosteru Olimpijakosa, i da mu se ponudi dvogodisnji ugovor. Sta zna Blat, svakako ljudi koji sada se smeju i ostavljaju ovakve komentare bolje znaju od Blata .Ne mislim na tebe licno i ne prozivam te, pre ce biti da se ovo pljuje jer ocekujete cistog playa, a Punter bi verovatno bio docekan kao bomba letos da je potpisao za nas umesto Djenke ili da je Beron otisao. Da je u dobroj formi ili ima neku ulogu sada u OLiju pa ne bi niko njega spominjao u vezi nas.
                              Naravno da je ovo u pitanju, svakako ne mislim da je Punter los igrac ili da znam bolje od Blata ali nam ne treba takav tip igraca.
                              Posebno nam ne treba ako ce njegovi minuti stici na ustrb Berona, Dzenkinsa, Dobrica ili Davidovca, ako se to desi a "najbolji plej" (po Sakoti) i dalje bude imao vecu minutazu od 00:00 onda od "spustanja lopte" sa danasnje konferencije nema nista.
                              Glavni i odgovorni se nije pojavio na istoj, da li je on licno donekle shvatio sta radi ili mu je neko normalan sugerisao sa strane to ne znam.
                              Ono saopstenje gde se skoro pa poziva na "razracunavanje" sa ovima sto zvizde na tribini, snimak gde se vidi kako preti coveku sa transparentom posle oduzimanja istog (danas je na Twitter-u imao i upis onaj sto je snimio i postavio to gde cini mi se objasnjava zasto je snimak sada uklonio) su stvari koje mogu i pred sudom da zavrse.

                              Poruka tog transparenta (ko god da je u pitanju pa cak i "limarski radovi" sto senior voli da pominje uz glupi osmeh) je jos i jaca kada se pogleda da ga sa strane drze ocigledno otac i sin, a ne recimo dva drugara koja su dosla na utakmicu.
                              Last edited by Borca; 22-12-19, 16:50.

                              Comment


                              • Šteta za ovu KZN, baš nam nije trebalo. Primarni cilj KZN je morao biti smirivanje tenzija.
                                Zalicili smo na jebeni brod ludaka. Zna Covic zašto mu se zviždi samo spinuje i skreće pažnju sa svojih loših odluka. Zao mi je sto ce ostati ova mrlja pa sve i da osvoje svaki trofej.
                                Navijače ce tesko vratiti u salu a to bim trebao biti cilj br 1

                                Comment

                                Working...
                                X