Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    Izvanrednih 0.8 asistencija po mecu, 0.6 izgubljenih i 0.5 presecenih. 17% za 3 i oko 40% za dva. Dakle, kamenjar bez asistencija u rukama. 72% slobodna. 6.8 koseva po tekmi
    To je "vlazni san" Nebojse Covica, sve ono sto je on bio dok je igrao kosarku. Pulen mu je "tiha patnja" godinama.

    Comment


    • Kevin Punter? Buahahah

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Kevin Punter? Buahahah
        Bukvalno za sprdnju.

        Comment


        • I kivi ce uvek biti u 12, a u ovoj situaciji ce neko od dvojca Dobric-DeDa izvisiti za mesto u timu, a kada se vrati Perperoglu obojica..

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            Bukvalno za sprdnju.
            Stvarno je za sprdnju, ja verujem da su i navijaci Olimpijakosa isto tako oponirali jednom David Blatu koji je njega skautirao i trazio da se dovede da bude u rosteru Olimpijakosa, i da mu se ponudi dvogodisnji ugovor. Sta zna Blat, svakako ljudi koji sada se smeju i ostavljaju ovakve komentare bolje znaju od Blata .Ne mislim na tebe licno i ne prozivam te, pre ce biti da se ovo pljuje jer ocekujete cistog playa, a Punter bi verovatno bio docekan kao bomba letos da je potpisao za nas umesto Djenke ili da je Beron otisao. Da je u dobroj formi ili ima neku ulogu sada u OLiju pa ne bi niko njega spominjao u vezi nas.

            Kako jedna moja privatna poruka na twiter uz obecanje sa suprotne strane da nikom nece reci u roku od 10 minuta se prosiri na mnoge forume mi nauk za ubuduce

            I sada se smejem sta ljudi sve komentarisu, ali nekada treba samo malo ukljuciti mozak i odslusati neke nase KZS , sve ti se otvori,

            Odmah da se ogradim, ne zelim da komentarisem nista u vezi sinocne utakmice, bilo mi je mucno sve pre, za vreme i posle utakmice, hvala LB , Biliju , Borisi , Gistu i ostalim igracima za ono sto su prikazali u drugom poluvremenu. O ostalim stvarima ne bih,vec je dovoljno ispisano i nema svrhe da se i dalje pise o vec ispricanoj prici,
            Da se vratimo na Pantera ( FMP) ima mnogo logike da se poveze sa nama.

            - Igrao je jako promenljivo od pocetka zbog haosa koji se desio sa Blatom (kao da to nemamo i sa Gistom kod nas odlaskom Tomica,forma Fayea, Berona) to su stvari koje su ceste kada dodje do promena trenera, automatski neki igraci padnu.
            - Vise nije u planovima koliko se prica,
            - juce cak nije bio ni u protokolu,
            - nas klub se mnogo oslanja na informacije neposredno od trenera bilo nasih bivsih, ili nasih trenera sa ovih prostora,
            - trenirao ga Shakota, bio mu glavni igrac, uzeo trofej sa njim,
            - trenirao ga S Djordjevic, ( Nesa ILic kum),uzeo isti trofej sa njim, ako ova dvojica daju pozitivno misljenje, plus Blat, malo prst na celo da li ovi treneri imaju kredibilitet da ocene nekog igraca ili mi ovde.

            Nije dzabe forsirana prica o angazovanju kombo beka na RSBu, banovan sam zbog toga jer sam prozreo da se ide na dovodjenja skorera jer nam trebaj igrac koji moze sam da iskreira poene, da ce verovatno da se igra sa dva beka umesto sa klasicnim playem, ( Sakotina izjava juce i model Efesa sa tri beka),

            Prelazni rok je uskoro u EL ligi, vec su proturili pricu da ima 26 godina kao nagovestaj, a to sto navijaci ocekuju playa , jbga, sacekajte sutra KZS i videcete planove u vezi te pozicije ( naravno ko bude imao zeludac ),

            I ovo sto se suska za Stimca je isto vrlo verovatno, samo mislim pre da ce biti umesto OJa a ne Gista kao sto se spekulise.

            toliko

            #staytuned

            Comment


            • Drugog Januara pravimo kop. Kom obojci kom opanci...da pokazemo ko je Zvezda, ko je zasluan, stay tuned!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Šarac. ko je u planu da se dovede?

                Cirbes i Simon u Olimpiji je sramota Tomića što ih nije hteo a igraju neke botine.

                Štimaru ako vratimo top.

                Za pleja treba uzeti Radanova da igra keca sa Davidovcem, to je to.

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Šarac. ko je u planu da se dovede?

                  Cirbes i Simon u Olimpiji je sramota Tomića što ih nije hteo a igraju neke botine.

                  Štimaru ako vratimo top.

                  Za pleja treba uzeti Radanova da igra keca sa Davidovcem, to je to.
                  RADANOV NIJE PLAY, izvini za velika slova , jeste gotov je prelazni rok unutar ABA lige, nema vise prelazaka.

                  Davidovac nije play isto.

                  Stimari smo prva opcija kada mu istekne ugovor u Feneru, on ce biti zamena za nekog od ovih stranaca na 5 ( OJO ILI GISST),

                  Naravno on ( Stimara nece biti prvi centar ostankom Gista nego minutazu koju je imao OJO plus domaci igrac).

                  Xavier Punter iz Olimpijakosa raniji igrac AEK i Virtusa je mozda taj buduci igrac, a play klasican se verovatno nece dovoditi jer imamo vec jednog koji je najbolji po recima trenera Shakote a to nije LB jer je LB najbolji nas igrac.

                  Comment


                  • Nije ni LeBron plej pa ... Mnogo mi Srbi(ne mislim na tebe) jedemo govna. Ispao je Dule najpametniji što je Bogdana gurao na keca, može u dupe da ga ljubi Bogdan.

                    Šta bre nije plej, ima da igrao od 1-3.

                    Radanov. Lorenco
                    Bili, Lazić
                    Davidovac, Simonović, Dobrić
                    Simanić, Kuridža, Pecarski
                    Štimac, Kuzmić.

                    Nema bre dalje bre hej bre

                    Comment


                    • jbt koja greota da ti imas u timu jednog gista,a nemas pleja...jebo te rim da te jebe

                      Comment


                      • Po meni Xavier moze biti skupa igracka, a ispod radara se mozda pojavi i Kendrick Ray koji gle cuda igra bas u Aeku.

                        Tako da ovakav tip igraca se ocigledno juri.

                        Klasican play ili pass first ( a takav nam je Lorenzo predstavljen na dolasku) ocigledno nije u planu, veci ovi skoreri.

                        Comment


                        • A koji kurac mi imamo taj FMP i to? Tejić kada je trebao da igra u FMP grejao je klupu kod one neznalice Radonjića.

                          Koji je to igrač dobio šansu, Gudurić, i ko? Što Radanov ne igra u Zvezdi?

                          Što nije onom debilu Simaniću obezbedjen psiholog još pre 3-4 godine da mu objasni da je debil i da ima fizikalije za NBA? Nije ni Nebojša baš toliko pedantan.

                          Žali Bože šuplje glavudže onog Simanića, pa onaj kačket može sa vrha table da skine.

                          Comment


                          • Kakav kurac Rej i Punter.. pravimo kop..ako nas ima 50 spremnih, mogu da nam duvaju qrac. Nisam navijac, al sam spreman... Evo mu kurac sto je KKCZ njegova.. Jesm8 ili nismo...ako dobijemo batine..pruzimo rukz, ali pudlici se predati bez borbe je greh ljudi..Zbog Zvezde, zbog istorije, Lakija.. zbog Srbije ako sad padnemo mozemo se jebati. Nek on ostane, ali KURAC MOJ JE ZVEZDA NJEGOVA!!!. Posle Sarac placa cevape... ili smo musko ili smo vujosevic dusko??
                            Last edited by LosmiSK; 22-12-19, 00:00.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Guduric, Dobric, Davidovac, Ojo, Lazic i naravno Filip must play,

                              APIC malo nesto igrao pa onda se vratio i otisao u Lokomotivu za ozbiljne pare,
                              Bolden u Makabi i 600.000 eur obestecenje.

                              Ne znam koliko je to jos igraca stvoreno u Srbiji negde drugo sem Jokica u Megi a da su kvalitet od igraca, KKP je stvorio Bogdana, mozda MIlutinova i evo Vanje Marinkovica.

                              O igracima koji su kod nas proigrali dugacak je spisak ali njih je stvorio Radonjic.

                              Comment


                              • Ma morali smo mnogo više naših igrača iz FMP stvoriti.

                                Comment

                                Working...
                                X