Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos kad se Jagodic Kuridza razgoropadi, bice svasta.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Lepo primećeno, Laza već neko vreme igra sa nekim neobjašnjivim samopouzdanjem, rekao bih da je tu najprimetniji Šakotin uticaj kladim se da mu je rekao " Sine, ti si bek, igraj kao bek!"

      Comment


      • Ovo je put kojim treba ići.

        Ako se već ne dovodi plej onda gurnuti Đenku na pleja, a koristiti i Davidovca a nekad i Berona.

        Čuo sam za komentare kada nije bilo Čovića - Pa evo, nema Čovića što sad ne igramo valjano.

        Pa ne može jebo ga ja to da se desi kroz jednu i li dve utakmice.

        Potrebna je konstantnost Đenki na toj poziciji pa da bi se videlo poboljšanje.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Lorenzo je mnogo bolji od Jovketa u napadu,, Jovke bolji razigravač.
          Danas kako je ofanzivno i šuterski odigrao ne bih se u potpuno složio.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Danas kako je ofanzivno i šuterski odigrao ne bih se u potpuno složio.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Pričamo o kontinuitetu, ne o pojedinačnim partijama.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Tomić 1 pobeda u EL, Gavrilović 2 pobede u EL, Šakota 3 pobede u EL. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Šakota: Filip je najbolji plej u ekipi
                mrš govno matoro!

                Comment


                • Spanulis načeo, Lorenco dokrajčio.
                  Velika pobeda pre svega za pumpanje samopouzdanja.
                  Da nije bilo dva sigurno neočekivana poraza - Asvel, Baskonija - bilo bi svašta. I ovako je sve u igri.


                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Nego, mi tebe lepo da odenemo u crveno- beli šal i kapu i pokrstimo. [emoji23]
                    Neka hvala.
                    Komšije smo, moramo razmenjivati misjenja...[emoji5]

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Šakota: Filip je najbolji plej u ekipi
                      mrš govno matoro!
                      Ahahaha funjara poltronska

                      Comment


                      • Zanimljivo priča Šakota, ne računajući ovo o Filipu. Baš se vidi da prati evropske tendencije u košarci, čim spominje Efes kao nešto novo. Pohvalno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Covece, kakav potencijal ima ekipa bez Filipa.

                          Kako pritegnemo odbranu to je jezivo, bukvalno moze samo sut preko ruke i zidanje visokih.

                          Sve smo mogli mi...sad mi jos krivlje.

                          Zo je zivotinja. Prvi sam ga terao, a on mi se popisao u facu a ja nemam nista protiv. Pravi lider.

                          Comment


                          • - Čestitke ekipi na pobedi i odličnoj igri u drugom poluvremenu što je dovelo do pobede. To je što se tiče utakmice, a što se tiče svega ostalog, šta se dešavalo pre početka meča, tokom meča i ostalo, vezano za našeg saigrača Filipa Čovića. Želim da poručim, to ćemo uskoro izaći i svi javno kao cela ekipa: ovo je poslednji put da igramo u ovim uslovima pred našim navijačima. Toliko - rekao je Lazić novinarima posle meča.

                            Upitan da objasni na šta konkretno misli, Lazić je ipak ostao "zakopčan".

                            - Znate odlično na šta mislim, znaju i oni odlično na šta mislim. Izaći ćemo uskoro sa detaljnijim izjavama, ali to je to za sada - rekao je Lazić.
                            Od danas nema moje poštovanje.

                            Jebo te Čović, sram te bilo.

                            Je l' te to Čović nahuškao da laješ?

                            Ponaša se ko gangster.

                            Comment


                            • Sakota beskicmenjak brani Filipa a mogao je ispasti gospodin I reci da nema komentar na pitanje novinara . To najverovatnije znaci da nece biti nikakvog dovodjenja plejmejkera I da ce se terati inat do kraja .... Takodje govnarski osmeh na pitanje da li ce biti otpustanja igraca , moguce da se pored Derika sprema katovanje I Gista

                              Comment


                              • Da li su oni vinklovani?

                                Pa šta ako bude zvižduka, je l' će Lazić povući ekipu sa terena?

                                Nije ovo njegov i klub Nebojša Čovića.

                                Idiotizam.

                                Comment

                                Working...
                                X