Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Makabi nije igrao nista posebno. Ali mi smo zivi uzas. Jbt osecam nostalgiju za proslogodisnjim timom. Za Lorencom, Panterom, Beronom i Stratosom. Pa cak i Stimarom. Sakotine akcije su za ovo sto obradovic igra kosarkaska rapsodija.
    Last edited by Storm; 03-12-20, 21:25.

    Comment


    • Ne sviđa mi se kako izgledamo u napadu. Ne zamišljam igru "daj loptu Lojdu i skloni se u ćošak" tu igru ima Makabi sa Vilbekinom ali to nam je što nam je...da se mi okrenemo borbi za ABA titulu, ovde su neke stvari nedostižne.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Umorni smo, imali smo malo vremena za odmor.

        Lepo bi bilo kad bi posle svake utakmice imali dve nedelje odmora.

        Comment


        • Rochestog, kao prtljag zaboraviti u Tel Avivu! Ovo je jos i sjajno, ako se uzme u obzir da smo igrali ceo mec bez plejmejkera, do sada smo sezonama unazad kukali za back up-om! Da bi ove povredom Halla ostali bez ijednog! Potrebno je HITNO se resiti kilavog.

          Comment


          • Krš ekipa, katastrofalno posložena, sa kancerom tima OBrajantom kao Alfom, tragikomično vođena od dunstera.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ja se nisam radovao onim pobedama protiv Splita, Mege i Partizana. Imamo laznu sliku da smo u aba dominantni, a to je daleko od istine. Da smo izgubili tamo 2 meca upalila bi se lampica, a sto se pre upali bolje po nas.
              Last edited by Storm; 03-12-20, 21:50.

              Comment


              • 10 ASISTENCIJA CEO MEC...sto je lose..ne znam jbga...ocekivao sam i ubedljiviji poraz, ali ne mozes bez igre da pobedjujes non-stop...Solo role Loyda i Brajnta kojima smo ocigledno usputna stanica.

                Pre smo bili bar nasim,domacim....sad smo glavni diler za strance ostalim klubovima,od domacih smo imali kes...od ovih bukvalno nista..
                Last edited by LosmiSK; 03-12-20, 22:08.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Iskreno sam mislio da cete da dobijete ove divljake. Zali boze dje vilbekin, hanter i cris dzons(moj omiljeni igrac ,htio sam ga za nas) trose vrijeme. I tokom meca sam bio ubijedjen da ih imate. Za abu ste prejaki svakako ali ova ekipa mi je obecavala i za el.

                  Comment


                  • Provukli smo se i u Kopru.
                    Sve su to krš ekipe, ali malo jače i organizovanije kažnjavaju ovo divljanje.
                    Zaista brine tolika neorganizovanost, mali broj akcija. Veći deo napada je stihijsko, soliranje, sudaraju se igrači, pogubljenost totalna.
                    Možda je najbolja opcija za klub i ekipu da se zahvalimo Loydu ili neko drugo rešenje . To je najjeftinija i najbezbolnija opcija, da se uštedi malo, dodjemo do kakve takve igre i damo ovim našim momcima neku šansu . Imam utisak kad on uzme loptu da ovi drugi mogu odma u svlačionicu.Ako trener insistira na takvoj igri, onda smo dotakli dno.
                    Jednostavno sj... na ekipa skroz.

                    Comment


                    • Šta se čudite ovo je normalno, jel sad razumete zašto je bolje imati što više domaćih igrača u timu. Naši jesu slabiji individualno gledano ali znaju da je košarka timski sport i od malih nogu su naučili da igraju pravilno.

                      Comment


                      • Ko se čudi?
                        Ja se samo čudim da se u klubu dozvoljava ovakav javašluk i neodgovorna igra.
                        Još jednom, ako je to maksimum od stručnog štaba i njihova ideja kako treba da izgleda Zvezda, onda smo u velikom problemu.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Iskreno sam mislio da cete da dobijete ove divljake. Zali boze dje vilbekin, hanter i cris dzons(moj omiljeni igrac ,htio sam ga za nas) trose vrijeme. I tokom meca sam bio ubijedjen da ih imate. Za abu ste prejaki svakako ali ova ekipa mi je obecavala i za el.
                          Pa ako pokusas da "divljake" dobijes isto takvom igrom (da kazemo divljanjem u napadu, a manje nekom smislenom igrom, kretnjama, akcijama) onda imas manje sanse ako tvoji "divljaci" imaju manje kvaliteta od protivnikovih (sto je svakako slucaj u tom odnosu sa Makabijem).

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Ja se nisam radovao onim pobedama protiv Splita, Mege i Partizana. Imamo laznu sliku da smo u aba dominantni, a to je daleko od istine. Da smo izgubili tamo 2 meca upalila bi se lampica, a sto se pre upali bolje po nas.
                            Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Iskreno sam mislio da cete da dobijete ove divljake. Zali boze dje vilbekin, hanter i cris dzons(moj omiljeni igrac ,htio sam ga za nas) trose vrijeme. I tokom meca sam bio ubijedjen da ih imate. Za abu ste prejaki svakako ali ova ekipa mi je obecavala i za el.
                            Mi smo kurac na biciklu od ekipe, čak je i nesrećeni Nelimpije™ bolje vodio tim od ovog naduvenka. Naša igra u napadu izgleda: plej/neki drugi igrač prevede loptu preko pola, doda Lojdu, nekad Obrajantu, to je to. Svi ostali kako je gore napisano mogu u svlačionicu.

                            SVAKI, ali apsolutno SVAKI trener sa trunkom digniteta bi recimo OBrajnta nakon one trojke u trećoj sekundi napada otpratio u svlačionicu. Ali naš tkz trener, ga čak nije izvadio i iz igre, pratio sam ga pažljivo, nije mu ništa rekao, mada se dernja čitavu utakmicu, ništa, ništa, ravna linija.

                            Javno obznanjujem da primam opklade da nećemo osvojiti ABA ukoliko ne bude promena u rosteru.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Nemoj tako, ipak smo mi baba-roge, čuronje za ovu boraniju ovde.

                              Comment


                              • Videcemo, Kilavko je dosao sedmog mislim, tako da cemo videti koliko sujete ima u Obradovicu. Verujem da je Roch dobar momak, ali realno bas me briga za to, hocemo igraca koji ce malo da ustopuje ova dva divljaka i da razigra jos nekog igraca.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X