Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • One 3 sekude u reketu je novo pravilo prvi put primenjeno juce

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      nije nikolic, nego petek. mada i ovaj nas majmun nije mnogo bolji. tehnicka klupi ide na njegov racun.
      Screenshot_155.jpg

      Jeste Petek ...Pre finala bio bih zadovoljan da dođe do pete .Sve zaboraviti i maksimalno podržati tim u Pioniru. Bez gluposti koje mogu dovesti do (željenog) prekida .Da grmi da ne znaju gde se nalaze ...jebeš Repešu i ova poslednja izjava je sračunata da izazove reakciju koju želi .

      ali ima ona Cibona utakmica nece mi iz glave.
      To je ipak bilo u polupraznoj Areni

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        One 3 sekude u reketu je novo pravilo prvi put primenjeno juce

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Nije. Hordov je u jednoj od prve dve utakmice odsudio istu glupost Bitadzeu.

        Comment


        • Moram da napišem, jako sam ponosan na igrače i stručni štab kako su izgledali i kakvim su uslovima bili izloženi. Sramni su komentari upućeni KCR-u putem društvenih mreža, to su neki nezreli idioti - nadam se u ogromnoj manjini. Iako sam tokom cele sezone bio ( i sada sam) protiv Filipa moram priznati da je u ovim utakmicama pošteno nosio dres.
          Takođe želim jako kratko da se osvrnem na sinoćnu utakmicu:
          Prvi utisak, i pored kazne organizator nije sposoban da obezbedi uslove (ništa tri reda, parter...), sudije koje su morale da poštuju kaznu nisu smele da počnu utakmicu.
          drugi utisak mi je ne samo od sinoć, šta je to potrebno da se sudi Šehoviću nesportski faul? Šta traži prst u oku Beronu a lopt se nalazi daleko od glave (desnom rukom je Beron vodi).
          treći utisak je nesportska Laziću i tehničke Tomiću i klupi.
          Nekako ako budem imao volje, posle finalne serije (do kraja iduće nedelje) ću pokušati postaviti smo takve slučajeve jer mi se smučio onaj ogavni Petek iskasapio nas je.
          I pored toga bio bih nečovek da ne čestitam forumašima, navijačima KK Budućnost pobedu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ne volim da kukam na suđenje, ali ono sinoć je ravno sramoti, direktno su im ubacili 9 poena sinoć na razlici oko 10 za nas.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ne volim da kukam na suđenje, ali ono sinoć je ravno sramoti, direktno su im ubacili 9 poena sinoć na razlici oko 10 za nas.
              Da ste odigrali ova "gostovanja" kao drugu u Beogradu - ko bi pominjao?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Da ste odigrali ova "gostovanja" kao drugu u Beogradu - ko bi pominjao?
                Provokacije?

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Moram da napišem, jako sam ponosan na igrače i stručni štab kako su izgledali i kakvim su uslovima bili izloženi. Sramni su komentari upućeni KCR-u putem društvenih mreža, to su neki nezreli idioti - nadam se u ogromnoj manjini. Iako sam tokom cele sezone bio ( i sada sam) protiv Filipa moram priznati da je u ovim utakmicama pošteno nosio dres.
                  Takođe želim jako kratko da se osvrnem na sinoćnu utakmicu:
                  Prvi utisak, i pored kazne organizator nije sposoban da obezbedi uslove (ništa tri reda, parter...), sudije koje su morale da poštuju kaznu nisu smele da počnu utakmicu.
                  drugi utisak mi je ne samo od sinoć, šta je to potrebno da se sudi Šehoviću nesportski faul? Šta traži prst u oku Beronu a lopt se nalazi daleko od glave (desnom rukom je Beron vodi).
                  treći utisak je nesportska Laziću i tehničke Tomiću i klupi.
                  Nekako ako budem imao volje, posle finalne serije (do kraja iduće nedelje) ću pokušati postaviti smo takve slučajeve jer mi se smučio onaj ogavni Petek iskasapio nas je.
                  I pored toga bio bih nečovek da ne čestitam forumašima, navijačima KK Budućnost pobedu.
                  Nemam reputaciju zato +1 ovde. Nesportska Lazicu jeste bila, jer je zakacio igraca po glavi. Mada, kako se to sudi samo protiv nas, a na drugoj strani ne, onda je i to islo na nasu stetu.

                  Comment


                  • Đetiću moj, problem je tvoj, moram ti reći stoj, Đetiću joj, trofej je moj. Nadam se da moderatori neće zameriti na mom pevuckanju. Raspoložen sam pa sam pustio svoj božanstveni glas. U ponedeljak se mora napraviti atmosfera za pamćenje. Ako treba pre toga skupiti se i na treningu pružiti podršku momcima. Zaslužili su.

                    Comment


                    • Ova utakmica je bila sa najlošijim sudijskim kriterijumom po nas. Da se razumemo, ogroman je ulog, ogroman pritisak, ali onako očigledne greške nisu slučajne. Ako i ostavimo to po strani, realno, u poslednjih par napada mi nismo imali nikakvu organizaciju, što zbog njihove jake odbrane na našim bekovima (Džekson i Bel su sjajni defanzivci), što zbog toga što mi u finišu sezone igramo sa Davidovcem na poziciji 1, jer Filip Čović nije mogao da prdne pored Gordića, a da ne pričam o tome kolika je rupetina u odbrani. Lako je rešetati protivnika kada vodiš 30-40 razlike, u ovakvim utakmicama se postaje heroj (čitaj Faje). Optimista sam za ponedeljak, ne verujem da ćemo ih pregaziti, ali dobijamo na atmosferu i domaći teren.

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Nemam reputaciju zato +1 ovde. Nesportska Lazicu jeste bila, jer je zakacio igraca po glavi. Mada, kako se to sudi samo protiv nas, a na drugoj strani ne, onda je i to islo na nasu stetu.
                        Moguće, ja sam sud doneo posmatrajući (sada će se naći oni koji će da se sprdaju sa tekstom u produžetku) raspravu Javora i Peteka gde mu Javor kaže da mu se čini da nije nesportska, Petek još ednom gleda i donosu odluku.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Moram da napišem, jako sam ponosan na igrače i stručni štab kako su izgledali i kakvim su uslovima bili izloženi. Sramni su komentari upućeni KCR-u putem društvenih mreža, to su neki nezreli idioti - nadam se u ogromnoj manjini. Iako sam tokom cele sezone bio ( i sada sam) protiv Filipa moram priznati da je u ovim utakmicama pošteno nosio dres.
                          Takođe želim jako kratko da se osvrnem na sinoćnu utakmicu:
                          Prvi utisak, i pored kazne organizator nije sposoban da obezbedi uslove (ništa tri reda, parter...), sudije koje su morale da poštuju kaznu nisu smele da počnu utakmicu.
                          drugi utisak mi je ne samo od sinoć, šta je to potrebno da se sudi Šehoviću nesportski faul? Šta traži prst u oku Beronu a lopt se nalazi daleko od glave (desnom rukom je Beron vodi).
                          treći utisak je nesportska Laziću i tehničke Tomiću i klupi.
                          Nekako ako budem imao volje, posle finalne serije (do kraja iduće nedelje) ću pokušati postaviti smo takve slučajeve jer mi se smučio onaj ogavni Petek iskasapio nas je.
                          I pored toga bio bih nečovek da ne čestitam forumašima, navijačima KK Budućnost pobedu.
                          Potpis do toga na kraju, nakon prve sam cestitao, iako je bilo gresaka sami smo se ubili, ova druga je cista pljacka

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Moguće, ja sam sud doneo posmatrajući (sada će se naći oni koji će da se sprdaju sa tekstom u produžetku) raspravu Javora i Peteka gde mu Javor kaže da mu se čini da nije nesportska, Petek još ednom gleda i donosu odluku.
                            Potpuno si u pravu. I ja sam napisao na drugom forumu da smo i to docekali da Javor uverava Peteka da nije nesportska mada nisam mogao sve da procitam sa usana. Da je hteo da ga uveri, uverio bi ga in, ali... Da se sudi kao sto se sudilo Buducnosti, ovo ne bi bila nesportska.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Potpis do toga na kraju, nakon prve sam cestitao, iako je bilo gresaka sami smo se ubili, ova druga je cista pljacka
                              Drugu ste dobili - utakmice u PG su 3. i 4.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • u pravu je kronos...

                                Comment

                                Working...
                                X