Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • opet ste iscimali Miloša...


    ...u gadnu mangupariju izrastate.

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      opet ste iscimali Miloša...


      ...u gadnu mangupariju izrastate.

      Sta bi on dao da zna spisak igraca i po kojim cenama nam se nude, presao bi na golf da prati i radi kvote. Kosarku i prelazne rokove u KKCZ bi batalio

      Comment


      • Ima li sta konkretno za Markovica? Ja ono nikako ne verujem da bi i on dosao u Zvezdu. Imam osecaj pre bi i u Niznji otisao nego dosao kod nas

        Comment


        • Marković će prvo gledati da zabode još jedan dobar ugovor. Ako izvisi za takav ugovor i propadnu mu sve opcije za koje misli da su bolje od Zvezde, e onda će doći.

          Comment


          • Marković je kao i nekih ranijih godina samo kao prezime (a možda i posle) za zabavu širokih zvezdaških masa.
            Ni on, kao ni Teodosić neće obući crveno beli dres (Crvena zvezda ne Oli ili neki drugi klub kojima je obeležje crveno bela boja) ili da budem jasniji, neće nikada zaigrati u Zvezdi u nekoj zvaničnoj utakmici.
            Mi navijači previše idealizujemo neke igrače... evo, ja recimo pre očekujem Đenku ponovo u dresu Zvezde nego gore navedene.
            Last edited by nebitan; 21-05-19, 21:15.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Marković je kao i nekih ranijih godina samo kao prezime (a možda i posle) za zabavu širokih zvezdaških masa.
              Ni on, kao ni Teodosić neće obući crveno beli dres (Crvena zvezda ne Oli ili neki drugi klub kojima je obeležje crveno bela boja) ili da budem jasniji, neće nikada zaigrati u Zvezdi u nekoj zvaničnoj utakmici.
              Mi navijači previše idelizujemo neke igrače... evo, ja recimo pre očekujem Đenku ponovo u dresu Zvezde nego gore navedene.
              Da, da slazem se. Nekako ono 5% se ne nadam da ce doci. Cak sam misljenja da bi pre sa Niznjim igrao Ek za 400k nego za iste pare El sa Zvezdom. Lici mi na coveka kojem puca saban za ovaj navijacki hajp i citav mulj na ovim prostorima.

              Djenka, hm tesko mada mi je on prvi pik takvu ljudinu moras voleti i kad ne ide on krca i bori se. Nadam se da cemo ga do kraja karijere gledati u Zvezdi opet mada ove godine tesko. Solidna sezona i uzece negde 500,600k minimum.

              Comment


              • Marković je uvek znao da se proda i ja sam mišljenja da će sačekati dobru cenu do kraja...
                i to opet na poziciji bek-ap-a.
                A iskreno nije on za više od 20 minuta...i bez Šveda u dobrom delu sezone minutaža u EL mu je bila i nešto manja nego 2017/18.
                Njegova najjača sezona je bila u EC 2016/17 kada je igrao 30minuta, ubacivao 40% za tri, 50% za dva i skoro 10 asista i 12 poena u proseku...ali naredne dve u EL je daleko ispod tih cifara.
                Za kintu za koju bi on pristao sigurno možemo priuštiti dvosmernog mlađeg i vitalnijeg lidera koji može da pegla po ure basketa.
                Marković jeste preiskusan i hladne glave ali nije lider...i dalje ga ostavljaju slobodnog na perimetru...čuvaju ga ispod bloka što ima smisla i sigurno je preskup i za nas prevelik rizik.
                Još uvek je idealan za poziciju luksuznog bek-ap pleja timovima iz gornjeg dela tabele.
                Last edited by Wingwalker; 21-05-19, 22:51.

                Comment


                • Ne slazem se samo da je za luksuzne timove. Ne bih bas rekao da ce timovi koji se bore za F8 uzeti Markovica kao back upa. Nema on tu tezinu vise i nema trika da se to desi. Mozda neki Kuban, Zenit iali sumnjam...iskreno, moze on uzeti solidnu lovicu ali on je u debelom padu i ne vidim ga kao back upa u nekom ozbiljnom klub.Danas je rec back up malo underate, male su razlike u evropskoj kosarci izmedju prvog i drugog pleja-top timovi. Jedino mislim da on nece doci kod nas, zato sto od kad je bio u Hemofarmu poprilicno mu je muka od nase kosarke i sumnjam da ima stomak za sve to. Bolje mu je da igra u Granki npr i uziva u Tenerifama nego da ovde ispljuju u BG ako bilo sta krene po zlu. Kao back up idealan, kao prvi plej je pretanko.
                  Last edited by LosmiSK; 21-05-19, 14:24.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kako to misliš... male su razlike između alfa i back-up pleja kod top timova?
                    jedino ako ne računaš 600-800K razlike u plati i najmanje pola klase u kvalitetu.

                    Šved, Kalates, Slukas, Ertel su i po klasi i ceni prilično iznad svoje izmene.
                    Last edited by Wingwalker; 21-05-19, 14:48.

                    Comment


                    • Markovic je u najmanju ruku, da tako kazem cudan tip. Iz reprezentacije gotovo da ni sa jednim igracem nije u intimnim prijateljskim odnosima. Ne kazem da je konfliktan, naprotiv, jednsotavno nema prijatelje u kosarci. Cilj mu je da ostane jos jednu sezonu preko, ali ne verujem da ce se sad mlatiti bas bilo gde. Himkiu je bio skup za ono sto je isporucivao i daleko ne on od te cene. Nije tajna da su hteli i ranije da ga se rese. Opet on je vojnik tima pa se nada da bi mogao zabosti jos godinu dana. S druge strane kao sto neko napisa, njemu se ne vraca u ovaj mulj. Nije neki zagrizeni navijac, ali opet kupio je stan u bg siguno da planira neku svoju buducnost ovde.

                      Sto se tice kc riversa, ja uopste nisam bio impresioniran njime. Nama je on trebao pre 3, 4 sezone jer on nigde nije bio nosilac pa nece ni u zvezdi. Izivljavanje nad groriranim protivnikom nikad nisam cenio. Iskren da budem ne znam sta tomic vidi i ocekuje od jjega. On je u zvezdi imao vise loptu u rukama nego u drugim klubovima za celu karijeru a ne moze da iskreira za druge.

                      Ovo je verovatno poslednja sansa da vidimontea u nasem dresu. Ako ne dodje ove sezone, ne mora ni da dolazi vise. Covek je finansijski obezbedjen, postao otac, zena mu pravi karijeru ovde i on je kao veliki navijac. Ne trazi niko od njega da igra za dzabe ali nemoj vise da se pozivamo na te mitove o navijanju. U svakom slucaju za pleja bi doveo prvenstveno nekog ko ume da vrti pik do iznemoglosti ako nam centri budu ojo i kuzmic

                      Kakva su vasa ocekivanja od kuzmica? Da li ce biti u stanju da povrati formu od pre tri godine? Covek je za dve sezone odigrao bukvalno 10-15 utakmica. Plasim se da ne bude scenario tipa aleksa marica. Veliko je pitanje sta on moze da isporuci i bez jedne lakse petice ja ne bi ulazio u tu pricu

                      Moj navijacki dream team ma koliko realan ili ne bi bio

                      Teo, markovic, covic
                      Jenkins, lazic, beron
                      Dobric, davidovac, jankovic 3/4
                      Faye, simanic, jedan 4/5
                      Kuzmic, ojo

                      Comment


                      • Himki nije top tim,a ni Sved nije plej...Radi sta hoce tamo tu se slazem ali PG su Dee Bost i Markovic po vokalu. Barselona jes razlika u parama vrv ali deli minutazu sa Pangosom. Kalates jeste razlika ali su sami uzeli Lekavicijusa da bi miljenih gazde igrao max minuta...Licno Kalatesa ne volim ocima videti ali za to imas pravo..Slukas takodje overate i da se nije povredio Enis imali bi dva pleja na ravnanje... U Realu cak manje placen igra vise i bolje od Ljulja..CSKA imas Rodrigeza Haketa pa i De Kolo moze na keca, nije velika razlika u minutazi, jes tu ali ne prevelika..Baskonija Vidoza i Huertas..Zalgiris isto Vesterman, Nejt pa i Volkop...skoro da i nema..da ne idem dalje gledam samo F8 timova....Nije to bas kao u NBA ili u nekim manjim evropskim klubovima... Mozemo ici i dalje,ali ovo je sasvim dovoljno da obezvredim tu pricu oko prvog pleja...Meni se to isto ne svidja ali je tako...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Himki je bio resen da se otarosi Markovica. Nije tajna da smo bili u kontaktu preko Lukmana. To sto je on imao milionce u Rusiji ne znaci mnogo. U Rusiji su svi preplaceni. On naredne sezone tesko da ce moci zabosti neki jak Ugovor.
                          Verujem da je i njemu dosta Rusije.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ne bih se slozio da Pefi nije dobar sa bilo kim iz repke. Imam ga na insta stalno ga lajkuju reprezentativci. Mislim da je bas ok lik, povucen ali ok. Neka Unikaha place za njim

                            Comment


                            • Kad vec pominjete bek ap opcije... U kakvom je stanju Admiral fizicki? Kakva mu je sezona? Jes da ima 34 godine, ali na pocetku sezone je bio kao pracka.
                              Last edited by Storm; 21-05-19, 19:21.

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Ne bih se slozio da Pefi nije dobar sa bilo kim iz repke. Imam ga na insta stalno ga lajkuju reprezentativci. Mislim da je bas ok lik, povucen ali ok. Neka Unikaha place za njim
                                nisam pod tim mislio nista lose, vec bas to da je povucen tip, da nije deo nikakvih klanova, gardista, ekipa i slicno. ti pomenu unicaju meni odmah nelson pade na pamet...

                                Originally posted by Storm View Post
                                Kad vec pominjete bek ap opcije... U kakvom je stanju Admiral fizicki? Kakva mu je sezona? Jes da ima 34 godine, ali na pocetku sezone je bio kao pracka.
                                kad ono kolega dopunio. mojne samo nelsona, hvala mu za sve, ali kao i za luku, nemoj da to rade ni nama ni njemu

                                Comment

                                Working...
                                X