Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fixaju. Cudne kvote daju za ovu ligu. Doduse i nema ih nigde sem u Srbiji. Likovi su navikli samo da prepisuju sa odds portala, sad moraju sami da razmisljaju. Sumnjsm da se moze uplatiti neka znacajnija cifra.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Žilavi FMP, bori se kao da igra protiv svog najvećeg neprijatelja.

      Comment


      • Kuca LeBranko samo tako. Vidim nema komentara ali razumem vas. Teške su ove utakmice za gledanje, treba živaca, a i očekuje se infrakt završnica.

        Comment


        • Bravo Dobricu. Uvek ista energija, stav, zelja ma koji mec bio u pitanju.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Malo je nedostajalo da i Ristić bude oteran u svlačionicu. Pogubiće Tomić živce, na kraju mu reče - aj beži tamo.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Malo je nedostajalo da i Ristić bude oteran u svlačionicu. Pogubiće Tomić živce, na kraju mu reče - aj beži tamo.
              Koliko je Ristic Lesor to je neverovatno.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Auu ljudi moji, Ognjen Dobrić.

                Comment


                • Vala momčić Đorđević ič nije loš. Mož biti nešto veliko od njega.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Evo danas izaslo za Tj Bray da ga traze Bayern,Zalgiris i Makabi..Bice pomama za igrace Vehte, ali klasika..to je sistem.Nije los igrac, daleko od toga ali oni mogu da ga ubace kao igraca rotacije pa ih zabole i ako omanu.Mada mislim da nema bas taj kvalitet, ali igra ko zmaj ovu sezonu...Ipak imaju samo ligu ali ima visinu, moze na dva i na keca...pa je interesantan..



                    Vidi se da nije tipican plej, a ni plej..neki kombo..Nezgodan je levak, a ima poprilicno jako telo. Dejo zna najbolje npr sta je video..Videcemo, bice interesantno sta moze covek da uradi mimo Vehte
                    Izgubili na produzetke. Bray 31 poen 12 asistencija 6 trojki. Razguzio ih rubit. Nema ko da ga brani. Hollins igrao svih 45 minuta imao 5 ukradenih

                    Comment


                    • Đorđević je za Ristića Olajdžuvon lično. Dok je Ristić igrao u tim Arizonama to je i ličilo na nešto (bilo malo sumnjivo kao da igra protiv kakve nedorase dece) ali ovo ovde je odvratno loše. Nadam se da su ove partije koje naši igrači prikazuju posledica blagog pada forme usled pojačanog treninga jer mi se čini da su im teške ruke a i noge (Ristić pogotovo)...Slobodna bacana su horor.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Najefikasniji način da isteraš zvezdaštvo iz jednogodišnjih stranaca je da im uvališ ozbiljnu minutažu u ovom mučenom takmičenju na aparatima.

                        Comment


                        • Djordjevic ce biti paklen igrac

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Košarkaški klub Crvena zvezda svom nekadašnjem igraču Milku Bjelici moraće da plati dug od 200,725 evra, odlučio je Arbitražni sud u Ženevi.

                            Kako je navedeno u odluci, Crvena zvezda Bjelici treba da plati 189.000 evra, zatim 4.725 evra kao nadoknadu troškova arbitraže i 7.000 evra na ime sudskih troškova i taksi.

                            Comment


                            • u odnosu cena - kvalitet...
                              Zalizani je sa Milko projektom prešao igricu, razneo mothership i ostala mu tri života.

                              plati sad Nebojša...iako smo cigani.
                              Last edited by Wingwalker; 22-05-19, 22:46.

                              Comment


                              • To sa blejicom je samo zagrevanje Miskovo.
                                Pa seti se samo KKB ove godine i igraca(trenera) koje je za njih potpisivao. Novac koji je uzimao...

                                Inace je interesantna statistika protiv Buducnosti za blejicu (poznatijeg pod imenom @bjelicaubica na drustvenim mrezama):
                                -Sezona 2017/18 na 4 utakmice ukupno 12 poena od toga 6 poena sa slobodnih bacanja. Za 60minuta u igri ukupno. Neverovatan jedan kos za 2 poena na svakih 20 minuta igre. Samo 3 izgubljene lopte. 0/6 za tri poena. Prosecni indeks 3,25
                                -Sezona 2016/17 na 4 utakmice ukupno 18 poena od toga 3 poena sa slobodnih bacanja. Za 42 minuta u igri ukupno. Neverovatna 4 skoka ukupno(1 po utakmici) uz 4 izgubljene lopte. 1/8 za tri poena. Prosecni indeks 3,25

                                Jedan od onih igraca koji igra najbolje kada je najvaznije. Hvala mu za svaki promaseni zicer

                                Edit:
                                Sad nesto kontam kad sam vec tu da pomenem i daleko bolje cifre protiv Cedevite u finalu iz sezone 2016/17:
                                3 utakmice ukupno 18 poena od toga 4 poena sa slobodnih bacanja. Za 30 minuta u igri ukupno. Zadivljujuca 4 skoka i 4 izgubljene lopte. 0/4 za tri poena. Prosecni indeks od 3,33

                                Inace statistika u sezoni uopste nije losa
                                2017/18 10 poena, 4 skoka prosecan indeks 11,5 za 23 minuta
                                2016/17 9 poena, 3 skoka prosecan indeks 9,1 za 16,4 minuta

                                P.S.
                                Da me ne razumeju pogresno, treba mu platiti sve sto je potpisao.
                                P.P.S.
                                Moram jos ovo. Njegov forte(sut za 3 poena kojim siri odbranu i lakse igra licem):
                                Za obe sezone u toku regularne sezone sut za tri 39/116 odnosno sasvim solidnih 33,6%
                                Za obe sezone protiv KKB i Cedevite sut za tri 1/18 odnosno neverovatnih 5,56%
                                Last edited by Ivan9; 23-05-19, 10:23.

                                Comment

                                Working...
                                X