Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    U prvoj, ali je ovo bila polu kontra i izbaceno na 3 na sut, dok je njima bio skoro pa postavljen napad (ako se ne varam). Ti si sudija, ali mislim da postoji razlika u ovome sto sam napisao. Zanima me tvoj komentar.
    po meni, ne svira se ni jedno ni drugo jer jednostavno nisu istekle tri sekunde. a i kad se izbroje tri sekunde ne svira se to uvek. gleda se da li je igrac u pitanj sa loptom i u akciji prema kosu. Ako da, onda se to ne svira i ako su 4 sekunde u pitanju... ali, ako igrac doda loptu izvan reketa, onda se to svira. ako igrac nema loptu a u reketu je onda se gleda da li on utice na igru (pravi "livade" kao zirbes, ako je mnogo visi od ostalih igraca u reketu a sledi sut izvana, ako ostane sam i dobije loptu na zicer). Nisu to uvek lake odluke, ali ovo juce je meni jako cudno.

    ono kod bitadzea nisu bile ni 2 sekunde i mislim da je hordov jednostavno pomesao igrace tj. njihovo zbirno kampovanje u reketu sabrao do tri i odsvirao tri sekunde. ovo juce je teoretski bilo na nekoj granici tri sekunde, ali zirbes je izlazio iz reketa. jednostavno, to se ne svira, pogotovo ne u kontri. reakcije prisutnih na terenu pokazuju to dobro. jedno je faul ili ne odluka, nesto sasvim drugo ova egzotika koja se svira jednom u deset utakmica (normalne tri sekunde) ili jednom u 100 (nepostojece tri sekunde). na ovom nivou je to blam za sudiju koji tako pogresi.

    Comment


    • Jel se vraca bar brat Grk za poslednju utakmicu???
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • aj da pokusam jos jednom...Da li postoji neko ko bi mi izasao u susret i uzeo kartu od 800 din za ponedeljak? posto sutra ne mogu da dodjem jer radim a i nisam iz bga

        Comment


        • Deo iz saopštenja kkBudićnost

          "To je rezultat prethodne tri utakmice na kojoj smo bili svedoci nemilih scena koje ne priliče sportu – dve utakmice odigrane u Beogradu i treće na kojoj je pokazan revolt naših navijača kao odgovor na njih."

          Do boldovanog dela deluje korektno ali brine ovaj boldovani deo Nikako ne dati povod za neki mogući (planirani) prekid

          Saopštenje kk Crvena zvezda , pa nek čita i razume kako ko hoće

          VALJDA ZNATE DA NISMO NAIVNI

          http://www.kkcrvenazvezda.rs/#
          Last edited by Samo Zvezda; 20-04-19, 19:57.

          Comment


          • Sta je povod saopstenju? Koji je razlog za saopstenje uopste?

            Comment


            • Stra je povod...zntaju da ce kusati ono sto su kuvali.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ma jasta...sad posteno, sportska atmosfera, fer navijanje...moze, al sledece sezone..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ajde sredite Ivici kartu covek je lepo zamolio..svi se pravite ludi
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ajde sredite Ivici kartu covek je lepo zamolio..svi se pravite ludi
                    Možda ljudi ne mogu da mu srede kartu.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ajde sredite Ivici kartu covek je lepo zamolio..svi se pravite ludi
                      slaba vajda izgleda losmi 😢

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Možda ljudi ne mogu da mu srede kartu.
                        Možda je ovo problem

                        Takođe, pri svakoj kupovini neophodno je priložiti ličnu kartu prodavcu radi identifikacije i ističemo da jedna osoba može kupiti maksimalno dve karte:

                        Comment


                        • Ovde ti je velika vecina sezonci pa ti ne came pred salterima, gospoda ima legitimacije.

                          Comment


                          • Ovo sramotno saopstenje koje je doslo iz KK Buducnost (pitanje ko ga je stvarno pisao) govori da je nekome vise stalo do belaja, nego do kosarke. Ne bi trebalo nasesti na provokaciju, niko ne sme da se priblizi parketu, ali zato sa tribina mora sve da grmi.

                            Comment


                            • +1

                              I aplauzi za trenera u pokusaju kada kroci na teren.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Jel se igra u Areni ili Pioniru. Cuo sam na jednom mestu Arena?!

                                Comment

                                Working...
                                X