Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Moram da napišem, jako sam ponosan na igrače i stručni štab kako su izgledali i kakvim su uslovima bili izloženi. Sramni su komentari upućeni KCR-u putem društvenih mreža, to su neki nezreli idioti - nadam se u ogromnoj manjini. Iako sam tokom cele sezone bio ( i sada sam) protiv Filipa moram priznati da je u ovim utakmicama pošteno nosio dres.
    Takođe želim jako kratko da se osvrnem na sinoćnu utakmicu:
    Prvi utisak, i pored kazne organizator nije sposoban da obezbedi uslove (ništa tri reda, parter...), sudije koje su morale da poštuju kaznu nisu smele da počnu utakmicu.
    drugi utisak mi je ne samo od sinoć, šta je to potrebno da se sudi Šehoviću nesportski faul? Šta traži prst u oku Beronu a lopt se nalazi daleko od glave (desnom rukom je Beron vodi).
    treći utisak je nesportska Laziću i tehničke Tomiću i klupi.
    Nekako ako budem imao volje, posle finalne serije (do kraja iduće nedelje) ću pokušati postaviti smo takve slučajeve jer mi se smučio onaj ogavni Petek iskasapio nas je.
    I pored toga bio bih nečovek da ne čestitam forumašima, navijačima KK Budućnost pobedu.
    Nesportska nije, a lik ga udario sa dvije ruke u doskoku po glavi? Psovke sudijama isto nisu? Klupa Buducnosti je cini mi se na 3 utakmice dobila nesportsku. Ono za slucajni udarac Berona je faul, nije dosudjen, sta sad? Kad ekipa ima 10 razlike u goste u jednoj od utakmica sezone i prospe sve to, moraju li stalno sudije da se pominju?! Kad cete jednom cestitati na pobjedi bilo kome, ne samo Buducnosti, ili ide ona Balkanska svaki put: "igrali smo dobro, ali za*ebo nas sudija". Imate mec kod kuce, stegni gace i rjesavaj, smijesni su sve jedni isti izgovori evo deceniju. To sto je sinoc mali Covic igrao na nivou kosarke u srednjoj skoli, Davidovac i dalje igra kosarku iz 60-ih, KCR-u Dzekson pokazao kako se igra, to nista? Sve i da Buducnost dobije u Pioniru petu utakmicu, opet ce biti neko treci kriv. Dosta je i smijesno je vise.


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

    Comment


    • Losmi imas izvinjenje od Sarca. Zamolio me da prenesem.
      Nema podela, prozivki
      IDEMO DA IH ZGAZIMO U PONEDELJAK

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Dobra finalna serija za nas klub kad se vidi u kakvom su stanju nasa dva najbolja igraca. Dve pobede kod kuce i dva poraza na strani desetkovani u grotlu morace bez dva kazem ubedljivo najbolja igraca. Imali smo dva puta po 10+, mogli smo, ali ipak kvalitet suvi pojedinaca je odlucio. Ne bih se slozio bas da su oni placenici, jednostavno su takvi igraci i to im je igra...

        Tomic mi je i dalje nepoznanica ali covek radi vise nego dobar posao bez prvog pleja i igraca tima, Beronu je dao palicu, malo preforsirao Fayea ali u principu je dobro vodio meca...i onda dodje novinar da ga pita sto je fc3 igrao 16 minuta umesto da ga pita gde mu je predsednik kluba bar kao moralna podrska...

        Ako nisu u prva tir meca u cetvrtom su izubijali fc3 ono je bilo ubistvo iz nehata..ocigledno ovaj tempo nije za njega i pao je ocekivano i to je video Tomic i pustio Davidovca koji je imao solidnu rolu.Na Riversu je rizikovoa posto Laza je uzasan po meni bar, opet brzo ulazi u licne a u napadu je igrac manje...da je bio on mesto Riversa KKB bilo jos lakse da ga zaveze...a i Faye se raspao..ne bi dali ni kos..

        Centri mozda statisticki nisu u prici ali oni su ponistili njihove centre...odbrana na perimetru je bila uzasna, posle sdvakog bloka su imali zeljenu izolaciju...Sto se tice sudjenja dole ja sam zadovoljan i oni su imali 3 sekunde u BG, dobio je i Gavrilo tehnicku...bilo je i protiv njih par sumnjivih odluka ali u principu bilo je domacinsko sudjenje sto je bilo i ocekivano...Tri sekunde nisu postojale, bio je faul nad Fayeom i onu namernu ja nikad ne bih svirao....

        Bice tesko peti mec, ipak smo bez stratosa i nece biti isto, ali nasi domaci igraci igraju mnogo bolje na domacem terenu sto smo videli tokom cele sezone.

        Pravimo veliki broj gresaka u odbrani iz tranzicije..prvo neko mora uvek posle njihovog def skoka biti na Kolu da ne povuce kontru i da ga ustopuje, on kad se zaleti to je gotova prica..i to je velika greska Tomica juce bila, takodje da igrac ne dize ruke Dzeksonu je jos veca, posebno na pocetku meca od strane dobrica i on kad pogodi prvih par suteva on je u ON MODU i ti posle ne mozes da ga branis, posto nemas sa cim..Kako udje fc3 na teren tu je i Gordic koji ga muci, oni na perimetru sve preuzimaju i problem je odbrana nasih bekova..jadni Faye se raspao kao i centri koje ne krivim ni sekundu za losu odbranu...Sta moze Zirbes da uradi kad ostane sam sa Kolom,samo da se moli da ovaj promasi cist sut..mi tu vise moramo da napadamo Barovica, kod preuzimanja njihova centri su mnogo mobiliniji...

        Men je takodje neverovatno npr da Kol dobije dve licne i da ga ti ne napadas, pravi dole zidanje za Davidovca, pravi neki piss match i napadaj ga 10x ako treba da napravi 3 faul..

        Napadacki je Beron poezija i stvarno je lepo ono gledati da je mogao da igra 40m dobili bi ih bez problema, oni se useru njega i Stratosa i oseti to Beron ali nije imao pomoc nikakvu i jednostavno smo izgubili...Jasno je da su individualno bolji od nas, zato nama treba vise igraca koji ce dati oko 10 poena ili vise..Tomic je dobro pravio viskove za Oja, oristio ga je ali njemu bas i nije bio dan, ali pobedu moramo u Pon uzeti na tim, moramo razigrati dosta igraca i odbrana na perimetru i def tranziciji mora da sija...

        Postali smo kao seka perse i zalimo se na svaku odluku,kao igraci, tako i i navijaci...Tomic se sa pravom svaki put zalio a igraci ne trebaju da ulaze u taj trik ako sudija svira to je to i kraj..tu je trener da reaguje..

        Tesko je reci dal smo bas favoriti kao na prva dva meca, ali so favoriti i domaci teren je velika prednost u ovoj seriji,posebno sto oni jedan mec nisu odigrali dobro na strani,a i cinjenica jeste da oni u sva 4 meca nisu odigrali pravu kosarku,idu na silu a mi na smek i kosarku...ko ce dobiti je tesko reci, ali ponavljam...put do titule je bio jasan i od pocetka..PIONIR NE SME PASTI...

        Nasi igraci su vise zasluzili titulu ali to u zivotu ne ide uvek tako. Maximum su dali u njihovim CV ce vise znaciti ova titula nego njima, nadam se da ce vise igraci imati momentum i da ce se pokazati od cega su napravljeni i da ce zasijati kada treba. Stavka koja kaze da smo mi u 4 meca svaki put imali 10+ pa i vise a oni nijednom dovoljno govori da imamo sansu, imaju i oni i bice pakao...za ovo se zivi, peti mec kod kuce...za titulu, za ABA, ima li sta lepse?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by guev4ra View Post
          Dosta je i smijesno je vise.


          Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
          Vid ovo, tek doš'o i odma bi da naređuje. Kronos ti si naš ponos, reguliši ove pokušaje zastrašivanja.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Vid ovo, tek doš'o i odma bi da naređuje. Kronos ti si naš ponos, reguliši ove pokušaje zastrašivanja.
            I tvoj IP zvuci poznato.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Losmi imas izvinjenje od Sarca. Zamolio me da prenesem.
              Nema podela, prozivki
              IDEMO DA IH ZGAZIMO U PONEDELJAK

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Hvala, slazem se..Prihvatam
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by guev4ra View Post
                Nesportska nije, a lik ga udario sa dvije ruke u doskoku po glavi? Psovke sudijama isto nisu? Klupa Buducnosti je cini mi se na 3 utakmice dobila nesportsku. Ono za slucajni udarac Berona je faul, nije dosudjen, sta sad? Kad ekipa ima 10 razlike u goste u jednoj od utakmica sezone i prospe sve to, moraju li stalno sudije da se pominju?! Kad cete jednom cestitati na pobjedi bilo kome, ne samo Buducnosti, ili ide ona Balkanska svaki put: "igrali smo dobro, ali za*ebo nas sudija". Imate mec kod kuce, stegni gace i rjesavaj, smijesni su sve jedni isti izgovori evo deceniju. To sto je sinoc mali Covic igrao na nivou kosarke u srednjoj skoli, Davidovac i dalje igra kosarku iz 60-ih, KCR-u Dzekson pokazao kako se igra, to nista? Sve i da Buducnost dobije u Pioniru petu utakmicu, opet ce biti neko treci kriv. Dosta je i smijesno je vise.


                Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
                Nisa pozdrav momci, nov sam na forumu, odmah si opleo jako

                Dobro dosao.

                Nego, ciji si, za koga navijas?

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  I tvoj IP zvuci poznato.
                  Bez uvijanja, kaži konkretno na šta ciljaš. Imam jedan nalog, blesav nisam da pravim nekoliko naloga. Nije ovo u redu Kronose, malčice i pokvareno al ne ljutim se ja.

                  Comment


                  • Originally posted by guev4ra View Post
                    Nesportska nije, a lik ga udario sa dvije ruke u doskoku po glavi? Psovke sudijama isto nisu? Klupa Buducnosti je cini mi se na 3 utakmice dobila nesportsku. Ono za slucajni udarac Berona je faul, nije dosudjen, sta sad? Kad ekipa ima 10 razlike u goste u jednoj od utakmica sezone i prospe sve to, moraju li stalno sudije da se pominju?! Kad cete jednom cestitati na pobjedi bilo kome, ne samo Buducnosti, ili ide ona Balkanska svaki put: "igrali smo dobro, ali za*ebo nas sudija". Imate mec kod kuce, stegni gace i rjesavaj, smijesni su sve jedni isti izgovori evo deceniju. To sto je sinoc mali Covic igrao na nivou kosarke u srednjoj skoli, Davidovac i dalje igra kosarku iz 60-ih, KCR-u Dzekson pokazao kako se igra, to nista? Sve i da Buducnost dobije u Pioniru petu utakmicu, opet ce biti neko treci kriv. Dosta je i smijesno je vise.


                    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
                    Tehnička klupi sledi zbog ustajana, tj jedini koji sme da stoji u prostoru predviđenom za to je trener ekipe svi ostali moraju da sede na klupi. Znači tehnička zbog toga sledi.
                    Nesportska nije ako je igrač imao nameru da spreči protivničkog igrača tako što će da udarac bude po lopti (to svakako nije faul) ali pri tom zakači ruke, telo igrača. Ako je postojala namera da udari igrača a ne da "ide na loptu" sudi se nesportska. Ja sam rekao za nesportsku suđenu Laziću (ako si čitao sve postove jutros napisane) da mi se čini da nije a i da je Javor takvu sumnju izrazio u razgovoru sa Petekom.
                    "Klupa" ne može da dobije nesportsku već samo tehničku grešku.
                    Što se tiče Berona, da je lopta bila u blizini glave ja bih lično smatrao da je nesmotren i slučajan potez. Lopta je bila daleko od glave i taj pokret rukom Kola nije imao nekog smisla osim da je namera postojala.
                    A dalje sam rekao, kada izađe snimak (tokom iduće nedelje ću postaviti, izvući sve greške sudija na našu štetu pa ti onda slobodno ako želiš komenariši, diskutuj...ovako čini mi se da ti je znanje krhko.
                    Last edited by nebitan; 20-04-19, 12:25.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Nisa pozdrav momci, nov sam na forumu, odmah si opleo jako

                      Dobro dosao.

                      Nego, ciji si, za koga navijas?
                      Ma kao da je bitno, mene ne vređa, samo pokazuje svoju slabost.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Bez uvijanja, kaži konkretno na šta ciljaš. Imam jedan nalog, blesav nisam da pravim nekoliko naloga. Nije ovo u redu Kronose, malčice i pokvareno al ne ljutim se ja.
                        Jedino ako 2 forumasa koriste tvoj komp, ali nije IP adresa jedina koja se salje u etar.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Losmi imas izvinjenje od Sarca. Zamolio me da prenesem.
                          Nema podela, prozivki
                          IDEMO DA IH ZGAZIMO U PONEDELJAK

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          E ovo volim da cujem, bravo Lazo! Bez podela nemamo mi sto frakcija, svi kao jedan u ponedeljak, momci ce se boriti , na nama je da napravimo atmisferu vrednu pamcenja

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Dobra finalna serija za nas klub kad se vidi u kakvom su stanju nasa dva najbolja igraca. Dve pobede kod kuce i dva poraza na strani desetkovani u grotlu morace bez dva kazem ubedljivo najbolja igraca. Imali smo dva puta po 10+, mogli smo, ali ipak kvalitet suvi pojedinaca je odlucio. Ne bih se slozio bas da su oni placenici, jednostavno su takvi igraci i to im je igra...

                            Tomic mi je i dalje nepoznanica ali covek radi vise nego dobar posao bez prvog pleja i igraca tima, Beronu je dao palicu, malo preforsirao Fayea ali u principu je dobro vodio meca...i onda dodje novinar da ga pita sto je fc3 igrao 16 minuta umesto da ga pita gde mu je predsednik kluba bar kao moralna podrska...

                            Ako nisu u prva tir meca u cetvrtom su izubijali fc3 ono je bilo ubistvo iz nehata..ocigledno ovaj tempo nije za njega i pao je ocekivano i to je video Tomic i pustio Davidovca koji je imao solidnu rolu.Na Riversu je rizikovoa posto Laza je uzasan po meni bar, opet brzo ulazi u licne a u napadu je igrac manje...da je bio on mesto Riversa KKB bilo jos lakse da ga zaveze...a i Faye se raspao..ne bi dali ni kos..

                            Centri mozda statisticki nisu u prici ali oni su ponistili njihove centre...odbrana na perimetru je bila uzasna, posle sdvakog bloka su imali zeljenu izolaciju...Sto se tice sudjenja dole ja sam zadovoljan i oni su imali 3 sekunde u BG, dobio je i Gavrilo tehnicku...bilo je i protiv njih par sumnjivih odluka ali u principu bilo je domacinsko sudjenje sto je bilo i ocekivano...Tri sekunde nisu postojale, bio je faul nad Fayeom i onu namernu ja nikad ne bih svirao....

                            Bice tesko peti mec, ipak smo bez stratosa i nece biti isto, ali nasi domaci igraci igraju mnogo bolje na domacem terenu sto smo videli tokom cele sezone.

                            Pravimo veliki broj gresaka u odbrani iz tranzicije..prvo neko mora uvek posle njihovog def skoka biti na Kolu da ne povuce kontru i da ga ustopuje, on kad se zaleti to je gotova prica..i to je velika greska Tomica juce bila, takodje da igrac ne dize ruke Dzeksonu je jos veca, posebno na pocetku meca od strane dobrica i on kad pogodi prvih par suteva on je u ON MODU i ti posle ne mozes da ga branis, posto nemas sa cim..Kako udje fc3 na teren tu je i Gordic koji ga muci, oni na perimetru sve preuzimaju i problem je odbrana nasih bekova..jadni Faye se raspao kao i centri koje ne krivim ni sekundu za losu odbranu...Sta moze Zirbes da uradi kad ostane sam sa Kolom,samo da se moli da ovaj promasi cist sut..mi tu vise moramo da napadamo Barovica, kod preuzimanja njihova centri su mnogo mobiliniji...

                            Men je takodje neverovatno npr da Kol dobije dve licne i da ga ti ne napadas, pravi dole zidanje za Davidovca, pravi neki piss match i napadaj ga 10x ako treba da napravi 3 faul..

                            Napadacki je Beron poezija i stvarno je lepo ono gledati da je mogao da igra 40m dobili bi ih bez problema, oni se useru njega i Stratosa i oseti to Beron ali nije imao pomoc nikakvu i jednostavno smo izgubili...Jasno je da su individualno bolji od nas, zato nama treba vise igraca koji ce dati oko 10 poena ili vise..Tomic je dobro pravio viskove za Oja, oristio ga je ali njemu bas i nije bio dan, ali pobedu moramo u Pon uzeti na tim, moramo razigrati dosta igraca i odbrana na perimetru i def tranziciji mora da sija...

                            Postali smo kao seka perse i zalimo se na svaku odluku,kao igraci, tako i i navijaci...Tomic se sa pravom svaki put zalio a igraci ne trebaju da ulaze u taj trik ako sudija svira to je to i kraj..tu je trener da reaguje..

                            Tesko je reci dal smo bas favoriti kao na prva dva meca, ali so favoriti i domaci teren je velika prednost u ovoj seriji,posebno sto oni jedan mec nisu odigrali dobro na strani,a i cinjenica jeste da oni u sva 4 meca nisu odigrali pravu kosarku,idu na silu a mi na smek i kosarku...ko ce dobiti je tesko reci, ali ponavljam...put do titule je bio jasan i od pocetka..PIONIR NE SME PASTI...

                            Nasi igraci su vise zasluzili titulu ali to u zivotu ne ide uvek tako. Maximum su dali u njihovim CV ce vise znaciti ova titula nego njima, nadam se da ce vise igraci imati momentum i da ce se pokazati od cega su napravljeni i da ce zasijati kada treba. Stavka koja kaze da smo mi u 4 meca svaki put imali 10+ pa i vise a oni nijednom dovoljno govori da imamo sansu, imaju i oni i bice pakao...za ovo se zivi, peti mec kod kuce...za titulu, za ABA, ima li sta lepse?
                            Losmi,ajde iskren sad budi, na stranu zelje i navijanje, poznajes kosarku, kakve su nam sanse i dal si optimista?.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Nije. Hordov je u jednoj od prve dve utakmice odsudio istu glupost Bitadzeu.
                              U prvoj, ali je ovo bila polu kontra i izbaceno na 3 na sut, dok je njima bio skoro pa postavljen napad (ako se ne varam). Ti si sudija, ali mislim da postoji razlika u ovome sto sam napisao. Zanima me tvoj komentar.

                              Comment


                              • Nema podela, prozivki
                                IDEMO DA IH ZGAZIMO U PONEDELJAK
                                http://kkcrvenazvezda.rs/#

                                TRIBINE A,B,C i D 500,00 dinara
                                PARTER B 800,00
                                VIP LOŽA 1500,00
                                PLAVA LOŽA 1200,00
                                BELA LOŽA 1000,00
                                POČASNO MESTO BOČNO I RED 5.000,00
                                POČASNO MESTO BOČNO II RED 4.000,00
                                POČASNO MESTO BOČNO III RED 3.000,00
                                POČASNO MESTO I RED 6.000,00
                                POČASNO MESTO II RED 5.000,00

                                Comment

                                Working...
                                X