Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece prazniti...kad nisu praznili tamo...ali ovo je bruka i sramota...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Mi smo cigani najjači smo najjači

      Comment


      • Mi smo debili, najveci smo najveci...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Kao što sam i napisao, traže da se deo oko klupe isprazni. Tako je najbolje.

          Comment


          • 20-0 za Zvezdu.

            Comment


            • Preveslao ga Bokan samo tako...ovo smo mi trebali da uradimo u trecem mecu...potpuno legitimno..Kao sto rekoh, pored seljacizma, ovo je nepotreban pritisak i na nase igrace a za protivnika moze da bude samo dodatni motiv...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • e moj Čoviću sve je ovo tvoje maslo...umjesto da imamo prednost domaćeg terena....baš mi se sve ovo ogadilo.

                Comment


                • Ovo nije uopšte Čovićevo maslo došli su sami. Oni i Čović nisu ni u kakvim kontaktima i nisu mu oprostili neke stvari. Ne pričajte napamet.

                  Došli ljudi sami videli da dole naše igrače samo što nisu na terenu tukli.

                  Comment


                  • To je taj modus operandi komunistickih isprdaka koji su posle raspada postali veliki nacionalisti...lustracija za sve Covice, Vucelice, Bokane, Terzice, Mamice....i sve im oduzeti...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ovo moze da pocne i u 21h ima vremena. Ali do tada da se obaraju ruke.

                      Comment


                      • Ako Covic nije u kontaktu sa kriminalcima,huliganima onda ne znam ko jeste,mislim da ima vise veza u tom svetu nego sto su je imali svi predsednici posle Tita i Milosevica.

                        Comment


                        • Ajde ajde ne pricajte napamet. U Podgorici je ostrica sistema pljuvala igrace i prebijala navijace. To je fakat. Svaka akcija ima reakciju, Doduse ja sam apsolutno protiv ovoga ali ne pitam se ja niti bilo ko sa foruma. Jako mi je zao sto ce sve ovo da se koristi u fabrikovanju medjunacionalne mrznje.

                          Comment


                          • Slusaj Ilica....ajde bre...ja gasim ovo...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ovo se pretvorilo u rat. I šta treba očekivati kad sledeći put gostujemo u Podgorici? Ne daj Bože može neko od košarkaša da nastrada a što su oni krivi? Sve zbog ludih glava koji šire svoje ludilo a nema nikog da ih hospitalizuje.

                              Comment


                              • Naravno da je on kriv. Voli se postaviti kao neko ko je pametan i sve zna. Da je bio pametan ovakav scenario je mogao napraviti u prvoj utakmici u Podgorici i možda već tad završiti ovu priču. Ali ne, on je dopustio da se ovo dešava u BG. Kladim se da se ova utakmica neće završiti na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X