Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Znaci mi smo te poslali tamo da cujemo nesto novo a ti dodjes sa podacima..Nece Teo u CZ...6 stranaca prima platu na vreme, da je ABA prioritet i da je dobro sto imamo u EC 6 jakih utakmica u top16..Stvarno nepotrebno crpimo ovakav resurs informacija...

    Ne vidim razlog da neko ne bude zadovoljan, zna se dve stvari sto neko moze bude nezadovoljan, to je SIN i Dobric..to je realnost...kao sto je realnost da ako se ne uzme neki trofej od ta dva da je muka i kuka....

    Cim su odredjnei stranci dosli u CZ, znaci da su dobro placeni i na vreme, oni se tu obezbede u ugovoru bez problema...takva imena kao Perper i Regland...itd...

    Mislim da bez dodatnog tog pojacanja necemo uzeti titulu, 90% sam siguran u to...ako je vec sprcio 2.5m-3m ili koliko vec...moze i jos 200k...ali dobro...i onako je potroseno vec dosta...
    Ipak je manje nego sto si napisao, ali nema KKCZ "neograniceni" budzet, jedini je klub u ABA ligi koji nije promenio ni ekonoma a ne igraca, pa ti od prvog dana pricas kako ce nas rasturiti Futura samo da se posloze igraci, pa kako oni to ne uvidese pa dovedose jos 3 igraca za skoro 1 milion eur. Pa ajde sada u trku sa njima jer eto oni ce se posloziti kada tada. Kao i Cedevita i KKP. Pa gde su ti klubovi pogresili a gde mi gresimo sto ne dovodimo to sto nam treba.

    A sta si ti ocekivao da pridjem Dobricu i da ga pitam jeli majstore kome treba da jebemo kevu sto ti ne igras ?
    Ili te interesuje koliko je ko od sponzora uplatio ili ce uplatiti ove sezone, pa i sledece pa i one tamo. Jel treba sada sve to unapred da se uzme i all/in da bi eto bili bolji od Future jer ti tvrdis da ce nas pocistiti u playoffu? Ti imas pravo na svoje legitimno misljenje ali ona Futura pre dolaska ova tri nova pojacanja je morala imati samo jedan poraz od nas, ovih 3 ektra poraza je rezultat cega?. O EL necemo da pricamo jer to je liga iznad i necu da se bavim njima u toj ligi.
    Da li je sada nama i ta titula ugrozena jer verujem da si sada i u strahu od mocnog Trinkijerija, Renfroa i jos jednog na poziciji 5 kojeg ce dovesti da su i oni bauk za nas. Ekipe koje su oko 50 %, a mi sa 100 % do sada smo u kanalu jer nemamo playa u rangu Teodosica, i sto nam je Dobric trenutno na klupi.

    Ok neka bude da si ti u pravu i da ce tako biti. Ja se ne slazem ali to je moje pravo zar ne..

    Pitaj jos nesto tu sam.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ipak je manje nego sto si napisao, ali nema KKCZ "neograniceni" budzet, jedini je klub u ABA ligi koji nije promenio ni ekonoma a ne igraca, pa ti od prvog dana pricas kako ce nas rasturiti Futura samo da se posloze igraci, pa kako oni to ne uvidese pa dovedose jos 3 igraca za skoro 1 milion eur. Pa ajde sada u trku sa njima jer eto oni ce se posloziti kada tada. Kao i Cedevita i KKP. Pa gde su ti klubovi pogresili a gde mi gresimo sto ne dovodimo to sto nam treba.

      A sta si ti ocekivao da pridjem Dobricu i da ga pitam jeli majstore kome treba da jebemo kevu sto ti ne igras ?
      Ili te interesuje koliko je ko od sponzora uplatio ili ce uplatiti ove sezone, pa i sledece pa i one tamo. Jel treba sada sve to unapred da se uzme i all/in da bi eto bili bolji od Future jer ti tvrdis da ce nas pocistiti u playoffu? Ti imas pravo na svoje legitimno misljenje ali ona Futura pre dolaska ova tri nova pojacanja je morala imati samo jedan poraz od nas, ovih 3 ektra poraza je rezultat cega?. O EL necemo da pricamo jer to je liga iznad i necu da se bavim njima u toj ligi.
      Da li je sada nama i ta titula ugrozena jer verujem da si sada i u strahu od mocnog Trinkijerija, Renfroa i jos jednog na poziciji 5 kojeg ce dovesti da su i oni bauk za nas. Ekipe koje su oko 50 %, a mi sa 100 % do sada smo u kanalu jer nemamo playa u rangu Teodosica, i sto nam je Dobric trenutno na klupi.

      Ok neka bude da si ti u pravu i da ce tako biti. Ja se ne slazem ali to je moje pravo zar ne..

      Pitaj jos nesto tu sam.
      Zasto je Covic nosio zuti dzemper?

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Zasto je Covic nosio zuti dzemper?

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Jer je oduvek bio za DS a ne za SNS

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Jer je oduvek bio za DS a ne za SNS[emoji3]
          I posle,, sto se nema para za pojacanja,,

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            I posle,, sto se nema para za pojacanja,,

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Nema, jer mi nase placamo od avgusta ceo roster a ovi ostali videli od Covica kako se zaradjuje na transferima i otkazima tokom sezone i uzimanjem igraca iz ACB lige za manje para nego sto bi tamo imali itd.

            Comment


            • Ljudi igraju EL,normalno da imaju veci budzet i da pkusavaju da se pojacaju, postoce igrati finale u gostima ako prodju i vecsu ulozili dosta novca+povrede...Nama je sad zao sto oni imaju budzet...mi treba da reagujemo nanjihova pojacanja..Gordic i Kol na Reglanda i Filipa/Nenadica je smesno...Jaci su sad, mozemo dobiti ali bice bas tesko...nadam se da cu pogresiti naspram prosle sezone...ali sumnjam...Treba nam jedan iskusan back up,kvalitetan..inace smo najebali..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ljudi igraju EL,normalno da imaju veci budzet i da pkusavaju da se pojacaju, postoce igrati finale u gostima ako prodju i vecsu ulozili dosta novca+povrede...Nama je sad zao sto oni imaju budzet...mi treba da reagujemo nanjihova pojacanja..Gordic i Kol na Reglanda i Filipa/Nenadica je smesno...Jaci su sad, mozemo dobiti ali bice bas tesko...nadam se da cu pogresiti naspram prosle sezone...ali sumnjam...Treba nam jedan iskusan back up,kvalitetan..inace smo najebali..
                Gordic,Ivanovic, Craft, Popovic je bio pre par meseci, je na papiru i u praksi bolji od Regland/ FC3, Nenadic. Sta je njih tada sprecilo da nas oderu 20 razlike. Polazne osnove Future sa rosterom kupljenim/dogovorenim vec u julu, sa pocetkom priprema 7 dana pre naseg, sa osnovom tima domaceg i trenerom u odnosu nas tim je morao biti na nasem mestu na tabeli.

                Imena samo kao imena ne igraju, mnogo puta to pokazano u praksi, da li ti stvarno mislis da ce Gordic prihvatiti sada ulogu backupa, da ce Omic prihvatiti kao pravi profesionalac garantovanu minutazu Bitadzea ( to je bio prvi uslov Miska), da ne pricam o ostalim pozicijama i o atmosferi koji tamo vlada.

                Nadaj se Teodosicu, bicemo zadovoljni sa Pefijem/Djenkom, realnost je NIKO.

                Comment


                • Teodosić ako hoće da dođe u Zvezdu da odigra pola sezone, sezonu to će biti mnogo ispod ceene (za poznatu burek i bus plus te po neku ulogu za womenku...ili ti iz zadovoljstva) inače ovo oko miliona, aviona, kamiona su smešne priče.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ljudi igraju EL,normalno da imaju veci budzet i da pkusavaju da se pojacaju, postoce igrati finale u gostima ako prodju i vecsu ulozili dosta novca+povrede...Nama je sad zao sto oni imaju budzet...mi treba da reagujemo nanjihova pojacanja..Gordic i Kol na Reglanda i Filipa/Nenadica je smesno...Jaci su sad, mozemo dobiti ali bice bas tesko...nadam se da cu pogresiti naspram prosle sezone...ali sumnjam...Treba nam jedan iskusan back up,kvalitetan..inace smo najebali..
                    Ovako kako oni igraju EL može i Zjelona Gora da igra ili Igokea. Oni po igri nisu ni sigurni učesnici PO ABA, a kamoli nešto više. Prođe pola sezone u čekanju da se "poslože" a kad sam pisao da su u pitanju krajnje prosečni stranci očigledno su se preskakali postovi. Cedevita je uradila više dobrih poteza za ovu polusezonu otpuštanjem trenera i igrača koji su se pokazali kao bust i oni imaju trenutno najubedljiviju igru posle Zvezde.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Opusteno ljudi. Vidim da smo vec prvi. Bice pakleno, nisu ni Dulo ali ni Dejo bili prvi uvek pa su osvajali. Treba izbaciti sujetu, dovesti tog jednog igraca, vratiti dobrinja i uzeti titulu. Prostije ne moze biti, ali sta ja znam..ima strucnijih..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Teodosić ako hoće da dođe u Zvezdu da odigra pola sezone, sezonu to će biti mnogo ispod ceene (za poznatu burek i bus plus te po neku ulogu za womenku...ili ti iz zadovoljstva) inače ovo oko miliona, aviona, kamiona su smešne priče.
                        Teodosic ima 6.3 miliona godisnje od cega za ovu sezonu ima samo 2 miliona zagarantovano, ostao ili otisao.

                        On svakako moze da kaze, uzecu ovih 2 miliona i iz ljubavi i za kikiriki da odigra do kraja Aba ligu i da pomogne klubu za koji navija.
                        Isto tako moze i da uzme do kraja sezone u bilo kom klubu EL jos milion Eur i da nadoknadi onu garantovanu dogovorenu sumu koju je on ukalkulisao negde na nekom svom racunu, jer ko smo mi da mu mi sudimo sta ce on sa svojim parama da radi, i da li je on dovoljno zaradio ili ne do sada u karijeri.

                        Moje licno misljenje je da ce on ostati do kraja sezone u LA, zena mu se poradja u LA za manje od dva meseca, dete dobija USA drzavljanstvo i da bas nikakvog interesa nema da se on zamajava za dzabe ili kikiriki po Leon Stukelju ili nekim drugim halama bivse nam drzave.

                        Comment


                        • Ja mislio vi se sprdate za Tea..kad ono tekstovi da nam se objasni opet ocito..Necemo uzeti back up pleja posto se Teova zena poradja za dva meseca..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Teodosic ima 6.3 miliona godisnje od cega za ovu sezonu ima samo 2 miliona zagarantovano, ostao ili otisao.

                            On svakako moze da kaze, uzecu ovih 2 miliona i iz ljubavi i za kikiriki da odigra do kraja Aba ligu i da pomogne klubu za koji navija.
                            Isto tako moze i da uzme do kraja sezone u bilo kom klubu EL jos milion Eur i da nadoknadi onu garantovanu dogovorenu sumu koju je on ukalkulisao negde na nekom svom racunu, jer ko smo mi da mu mi sudimo sta ce on sa svojim parama da radi, i da li je on dovoljno zaradio ili ne do sada u karijeri.

                            Moje licno misljenje je da ce on ostati do kraja sezone u LA, zena mu se poradja u LA za manje od dva meseca, dete dobija USA drzavljanstvo i da bas nikakvog interesa nema da se on zamajava za dzabe ili kikiriki po Leon Stukelju ili nekim drugim halama bivse nam drzave.
                            Ključna reč u mom postu je bila pored prezimena Teodosić AKO, dakle AKO on reši, ON će i doći ali za "crveno slovo" kod navijača (organizovanih i neorganizovanih) a ti koji mu "sude" ...jbg nisu vredni tastature ni vremena.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Opusteno ljudi. Vidim da smo vec prvi. Bice pakleno, nisu ni Dulo ali ni Dejo bili prvi uvek pa su osvajali. Treba izbaciti sujetu, dovesti tog jednog igraca, vratiti dobrinja i uzeti titulu. Prostije ne moze biti, ali sta ja znam..ima strucnijih..
                              Nema tu sujete, da nisam iz usta dva trenera juce cuo ono sto ponavljaju i ova dvojica iznad njih da za sada oni ne bi nista dirali, da veruju u ovo sto rade, da imaju svoj plan, da jos ima vremena ako zatreba da se dovede pojacanje, ali situacija na danasnji dan je takva da se niko nece dovoditi.

                              Iza njih stoji rezultati , da li mislis da je Filip sklonjen ranije a da je Dobric u timu da bi u ABA ligi imali rezultat 15-0 danas umesto 12-0 jer ispada da smo u zaostatku zbog ove dve falinke.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Opusteno ljudi. Vidim da smo vec prvi. Bice pakleno, nisu ni Dulo ali ni Dejo bili prvi uvek pa su osvajali. Treba izbaciti sujetu, dovesti tog jednog igraca, vratiti dobrinja i uzeti titulu. Prostije ne moze biti, ali sta ja znam..ima strucnijih..
                                Nema tu sujete, da nisam iz usta dva trenera juce cuo ono sto ponavljaju i ova dvojica iznad njih da za sada oni ne bi nista dirali, da veruju u ovo sto rade, da imaju svoj plan, da jos ima vremena ako zatreba da se dovede pojacanje, ali situacija na danasnji dan je takva da se niko nece dovoditi.

                                Iza njih stoji rezultati , da li mislis da je Filip sklonjen ranije a da je Dobric u timu da bi u ABA ligi imali rezultat 15-0 danas umesto 12-0 jer ispada da smo u zaostatku zbog ove dve falinke.

                                Comment

                                Working...
                                X