Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa ako ne dodje back up plej, naravno da ce ostati...moras imati dva pleja bar, cak i tri...logicno je selektore..
    Ne razumem kakve veze sa tim ima njegova povreda?

    A Regland + Tiodor bi trebalo da se uigravaju od starta. Sad se zna ko je glavni a ovaj bi sigurno narusio hemiju.
    Last edited by mmajstor; 28-12-18, 11:18.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ja vidim ovde da se zale samo navijaci CZ zasto igramo sa Buducnosti u ovom terminu. Nisam video da se neko zali iz Podgorice. Nema potrebe da se prica o tome. Drugo i osnovno nesto mi deluje da FC3 biti povredjen dok ne prodje ovaj ABA deo za transfere. Opustite se malo, nigde ne gori, Cova ima sve pod kontrolom, tu je Tomic, 12-0..igra se top16 EC..sve ide svojim tokom kako treba...
      EL

      Ja nigde nisam procitao da se neko od nasih zali, vec da prosle sezone su se termini pomerali zbog zauzetosti Morace, a nama je prosle sezone Pionir bio zauzet u nedelju, i igrali smo u petak El, sto po ovome sto pisu ovde automatski znaci da smo ABA ligu trebali igrati ponedeljkom kao i Buducnost, jos je i Pionir bio slobodan u ponedeljak. Apropo price i predsednikovanja Covica i kako je sve mogao da organizuje po njegovom hiru. Niko na zemaljskoj kugli ne bi zakazao utakmicu za 31.12 uvece tako da ne vidim potrebu da se place nad sudbinom Buducnosti koji ce igrati dva dana posle EL. KK CZ je putovala i iz Kazanja za Moskvu, pa Beograd pa isti dan autobusom za Zagreb. Kao sto je Zoc u poslednjoj izjavi rekao , ako im je tesko da putuju i igraju ono sto vole neka promene posao, ima i tezih poslova od igranja kosarke za vise stotina hiljada eur godisnje.

      Ti kao veliki poznavalac kosarke bi morao znati da je ABA prelazni rok zavrsen izmedju klubova.
      Theodor cena je oko 600k na godisnjem nivou, ako mislis da se isplati da se on dovede za nekih 250.000 eur i da igra od 15 do 20 minuta, ok.
      Njegova visina ne smeta sada za odbranu jel tako, on sada nije midzet kao sto su Regland i Beron, verujem da je defanzivna zver za ovu dvojicu i da je do jaja za svlacionicu igrac koji od avgusta na drustvenim mreza svaki dan kaci objave hocu svoje pare jer ja znam koliko vredim.

      Ajde malo ozbiljnosti barem od tebe.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nisam bas siguran da bi sjebao hemiju, kad bi dosao i potpisao znao bi svoje mesto u timu ..Nije on bas neki debil da ide od tima do tima i rusi atmosferu i svadja se sa njima...Jes privatnik, ali kao back up..Regland i Tidor to bi bilo ono....napad na EC laganini..i favorit 60-40 mozda i vise kontra buducnosti..

        Sad ispada da je Teodore sam djavo
        Zasto je skartiran od Armanija, zasto je drzan ovih 3 meseca na plati a da nije ni licenciran za El, zasto ga niko nije pokupio za 100k obestecenja koje je Armani trazio i da preuzme ceo njegov ugovor. Ima sigurno 25 klubova platezno sposobniji od nas i bas nijedan da se pojavi da se dogovori sa njim?
        Verovatno svi ovi klubovi su puni na playevima a samo nama skripi.
        Kako koji igrac se pojavi pa zvao se on i JOHN JOHSON i da je na mestu playa bice NC pi.ko je..mu ti sve sto ga ne dovedes teraj se i ti i sin.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Zasto je skartiran od Armanija, zasto je drzan ovih 3 meseca na plati a da nije ni licenciran za El, zasto ga niko nije pokupio za 100k obestecenja koje je Armani trazio i da preuzme ceo njegov ugovor. Ima sigurno 25 klubova platezno sposobniji od nas i bas nijedan da se pojavi da se dogovori sa njim?
          Verovatno svi ovi klubovi su puni na playevima a samo nama skripi.
          Kako koji igrac se pojavi pa zvao se on i JOHN JOHSON i da je na mestu playa bice NC pi.ko je..mu ti sve sto ga ne dovedes teraj se i ti i sin.
          Zaista ne razumem opsednutost Tiodorom plus na njegove kvalitete (ne kvalitete) dodajte visinu i imacete nesto oko i zbog cega se nerviramo polusezonu.
          Vise bi nam koristi doneo Admiral sa onim svojim anti sutem ali vrh odbranom nego neki malac kojeg bi svi unosili u kos i sutirali "sa glave"...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Zaista ne razumem opsednutost Tiodorom plus na njegove kvalitete (ne kvalitete) dodajte visinu i imacete nesto oko i zbog cega se nerviramo polusezonu.
            Vise bi nam koristi doneo Admiral sa onim svojim anti sutem ali vrh odbranom nego neki malac kojeg bi svi unosili u kos i sutirali "sa glave"...
            +100 BRAVO.

            Ja razumem da smo mi negde oko 5 mesta, da smo i one pobede protiv konkurenata izgubili ili dobili na misice, da smo ispali iz EC i potreban je bas ozbiljan reset da bi rezutate poboljsali. Ako je koncepcija trenera da jedan igrac je vodja, sto se kaze dirigent orkestra a ocigledno je da je to Joe, pa ne mozes sada na njegovo mesto dovesti igraca slicnih karakteristika kako igrackih, tako i u plati, visina je ovde samo slucajnost da su i on i THeodor skracene verzije. I ovo nije nikakvo branjenje odluke da se ne dovodi backup zarad branjenja pozicije i opstanka FC3 u timu, nemam nameru da se branim od onih istih koji su pisali da igraci nisu primili plate, da zato bojkotuju i tankuju EC, da je Faye vec otisao, a onda kada covek da izjavu za koliko toliko relevantan portal, onda jebiga dobio je platu pa zato to izjavljuje.
            Ponovicu jos jednom, para ima i da se dovede taj backup pa i da kosta kao Theodor, znao je NC da zavrti i 1 milion kada DR nije mogao da uklopi tri igraca pa se dovelo jos 5 da bi usli u top 16 EL, samo ne vidim potrebu za kuknjavom za svakog igraca koji se pojavi i da se kaze eh bas taj bi nam legao samo da nije FC3, Nenadic, Davidovac ili Beron.

            Comment


            • Tako je...cuva se mesto za Stefana cim Himki izgubi sansu za top8

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Tako je...cuva se mesto za Stefana cim Himki izgubi sansu za top8
                Tako je[emoji23]
                Elem ma koliko nerealno bilo jedina pojacanja koja bi razmatrali su Markovic i Teodosic. Nikakav stranac nece doci ma ko bio.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Daj Tiodora za 150k ako hoće

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Daj Tiodora za 150k ako hoće
                    Tudje necemo, svoje ne damo!

                    Comment


                    • Meni se čini da Baron u poslednjih nekoliko utakmica izgleda dosta sigurnije na poziciji backup pleja. Ne kažem da bi trebao tu i da ostane do kraja sezone, ali je on trenutno najbolje rešenje koje imamo. Valjda ćemo proširiti rotaciju u "lakšim" utakmicama ABA lige i sačuvati svežinu pre svega Raglandu i Baronu. Teško će njih dvojica izgurati u ovom tempu tamo do kasnog proleća.

                      Comment


                      • Tiodor nam je nepotreban igrač, lošija verzija Reglanda. Prototipovi igrača koji nam nedostaje su Admiral/Stefan.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          EL

                          Ja nigde nisam procitao da se neko od nasih zali, vec da prosle sezone su se termini pomerali zbog zauzetosti Morace, a nama je prosle sezone Pionir bio zauzet u nedelju, i igrali smo u petak El, sto po ovome sto pisu ovde automatski znaci da smo ABA ligu trebali igrati ponedeljkom kao i Buducnost, jos je i Pionir bio slobodan u ponedeljak. Apropo price i predsednikovanja Covica i kako je sve mogao da organizuje po njegovom hiru. Niko na zemaljskoj kugli ne bi zakazao utakmicu za 31.12 uvece tako da ne vidim potrebu da se place nad sudbinom Buducnosti koji ce igrati dva dana posle EL. KK CZ je putovala i iz Kazanja za Moskvu, pa Beograd pa isti dan autobusom za Zagreb. Kao sto je Zoc u poslednjoj izjavi rekao , ako im je tesko da putuju i igraju ono sto vole neka promene posao, ima i tezih poslova od igranja kosarke za vise stotina hiljada eur godisnje.

                          Ti kao veliki poznavalac kosarke bi morao znati da je ABA prelazni rok zavrsen izmedju klubova.
                          Theodor cena je oko 600k na godisnjem nivou, ako mislis da se isplati da se on dovede za nekih 250.000 eur i da igra od 15 do 20 minuta, ok.
                          Njegova visina ne smeta sada za odbranu jel tako, on sada nije midzet kao sto su Regland i Beron, verujem da je defanzivna zver za ovu dvojicu i da je do jaja za svlacionicu igrac koji od avgusta na drustvenim mreza svaki dan kaci objave hocu svoje pare jer ja znam koliko vredim.

                          Ajde malo ozbiljnosti barem od tebe.
                          Bold 1 Kontradiktoran si u startu. Stvarno nema smisla sta pises pre je bilo od nedelje do nedelje, sad je vec u pasusu...

                          Bold2 Jesam i hvala

                          Bold3 Slobodno napisi Filip Covic midzet, nece bre NC nista da ti kaze kad bude prelistavao forume ))

                          Vidi, mene nema potrebe da ubedjujes u nista, niti mozes, niti zelis..vec kroz odgovore pokusavas da ubedis one druge...koji citaju itd...

                          250k npr za titulu nije puno..Sad se prica o srbima u sastavu a imas 6 stranaca+fmp ko zna koliko..direktno ili indirektno placas 10+ stranaca...Evo sad se pricao o nacionalnom interesu hehe...

                          Ako titula vredi tih dodatnih 250k, ne mora biti Tiodor ja sam za to..Posto po Vama Laza je najskuplji igrac, u tom slucaju mi smo potrosili oko 1.2-1.3m po Vama i ako je gazda rekao drugacije,po vama je to druga prica...

                          Niko ne moze da me ubedi da je Regland ispod 450k, to je donja granica i meni nije zao tih para, vec cinjenice da se pricaju i spinuju neistine...Jes dosao Regland da Lazic ima vecu platu od njega a on da vodi ceo posao hehheehehehe...Mislim, ne znam ja nase plate, ali znam drugih timova uglavnom, gde nije transparentno kao kod nas ali se nadje neki tok da se sazna..

                          Skartirani su mnogi koji su dosli u CZ ali porodicna atmosfera u kojj je klub ne oze da narusi jedan zli stranac i to amerikanac polu makedonac Tiodor
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ako nam je Tiodor nepotreban, onda kapiram da je Filip idealno rešenje na toj poziciji.

                            Iole ozbiljan potpis na mesto Filipa je ozbiljan apgrejd.

                            Samo što ova diskusija još od poečtka avgusta ne vodi nigde, jer se vrlo verovatno niko neće ni dovoditi.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ako nam je Tiodor nepotreban, onda kapiram da je Filip idealno rešenje na toj poziciji.

                              Iole ozbiljan potpis na mesto Filipa je ozbiljan apgrejd.
                              Pa nije....kakav je to kauzalan odnos? Tiodor jeste nepotreban, sto ne znaci da je Filip idealno resenje....odakle takav zakljucak?
                              Ozbiljan potpis - da, ali to nije Tiodor vec neko ko bi mogao bolje da se uklopi u tim a da ne narusi isti.

                              Comment


                              • Ako su tako odlučili neka nam je sa srećom, teško da će Filip imati uticaj u raspletu ABA lige. Prvi smo sigurno, a u završnici će skratiti rotaciju, jer i njegove 2min mogu biti kobne. Raglande, izdrži

                                Comment

                                Working...
                                X