Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebojši je nebo granica...bruka do neba.

    Comment


    • Originally posted by magnetius View Post
      Sta je ovo, poruke na telefonu? Tip ovde dolazi samo da troluje jer mu je mnogo dosadno, negde se zadrzi kratko, negde malo duze ako mnogo ne zuji, a ni ovde nije vide cesto. Zato je dubiozni goblin dobio trajan ban.
      Canariane, dzabe promena nika....
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Canariane, dzabe promena nika....
        Malo c, ne veliko. Drzi se svojih ovlascenja i pisi o temi, ako Laza Kacanski moze da iznosi privatnu prepisku, moze svako i da je prokomentarise.

        Moram da dodam jedno znacajno zapazanje:

        Posle 25 uzastopnih poraza i skoro 4 godine, Mega je konacno uspela da savlada Crvenu zvezdu. Poslednji put su dobili CZ 27.05.2014.
        Last edited by blond; 07-05-18, 00:30.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • S Pajserom na klupi može da nas pobedi i ekipa gerijatrijskog doma.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Pošteno recite sad kad sam rekao za scenario i Budućnost. Prvi. Bilo je malo isčudjavanja, nevernih toma, ali...

            Znalo se to.

            Ja kažem Čović destrukcija bolje Andrej, kažem Čović je uz pomoć njih pravio rezultate i šepurio se.

            Ali ne, mora da se mudruje uvek. A ovaj će pre umreri nego otići.

            Nije da ste se vi pitali nego kao mi morališemo mi smo pošteni stop sns. Koga boli patka prestiži ove po titulama. Ebe mi se sve i da im otmemo ne bi mi bilo žao.
            Last edited by Cassius Clay; 07-05-18, 01:27.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pošteno recite sad kad sam rekao za scenario i Budućnost. Prvi. Bilo je malo isčudjavanja, nevernih toma, ali...

              Znalo se to.
              Izgleda da su i Feldin, Rocesti i Lesor bili u toj zaveri. Da prva dvojica nisu promasili ono sto se ne promasuje i da treci nije dodao loptu Ivanovicu na 70:70 sada bi Crvena zvezda imala 4.uzastopnu titulu ABA lige.

              Salu na stranu (u kojoj ima pola zbilje!) znalo se ovo odavno, jos od onih sramnih partija u evroligi. Taj pristup celoj sezoni se sada oslikava u KLS, buducnost kluba je evrokup , u svlacionici je raspad, predsednik sa par najzagrizenijih navijaca i malo vise duhovitih pokusavaju da stvore utisak da evroliga jos nije izgubljena umesto da preuzmu odgovornost, trener kao hoce da ode ali mu ne daju.
              Sramota je sto se uopste doslo u situaciju da jedna Buducnost (svaka cast njima) moze da ima sansu da ugrozi Zvezdu. To je rekao i Bokan u onom intervjuu, a Covic je kao i svaki diktator pozurio da pronadje spoljnje neprijatelje i onako mu odgovorio. Sramota.

              Nije i kod radonjica sve bilo savrseno, forsirani su igraci koji mozda nisu bili za te uloge, nije mnogo mladjih igraca stasalo, ali je barem klub napredovao uzlaznom linijom. Da, 9. mesto prosle sezone je bolja evroligaska sezona od TOP 8 pretprosle u vrlo osrednjoj grupi! Ko to ne vidi, ili ne razume kosarku ili se pravi lud.

              Ziv nisam da vidim sta ce od svega ovog da se izrodi. Verovatno se Covic vraca u besperspektivni FMP, a drzava ulazi i mi postajemo Partizan, odnosno jos jedan prosecan EC tim.
              Last edited by blond; 07-05-18, 01:34.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ti znaš hronološki sled dogadjaja od otkaza Radonjiću i nestanka igrača, sredstava, preko krpljenja rostera sa nekim koledž tipovima?

                Da je ovo da je ono, ali nije. Bolje što se desilo ove godine nego da tonemo u još veću propast. To se spremalo od početka sezone.

                Da budem pošten dao sam podršku Alimpiju na početku sezone, ali čim sam to saznao novembra meseca, bio sam siguran. A i sve je govorilo po rosteru.
                Last edited by Cassius Clay; 07-05-18, 01:33.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ti znaš hronološki sled dogadjaja od otkaza Radonjiću i nestanka igrača, sredstava, preko krpljenja rostera sa nekim koledž tipovima?

                  Da je ovo da je ono, ali nije. Bolje što se desilo ove godine nego da tonemo u još veću propast. To se spremalo od početka sezone.

                  Da budem pošten dao sam podršku Alimpiju na početku sezone, ali čim sam to saznao novembra meseca, bio sam siguran. A i sve je govorilo po rosteru.
                  Sta ima da znam ili ne znam, to je poznata teorija koja moze da se cuje u svakoj kafani gde se raspravlja o kosarci. Radonja se vec dogovorio sa "bracom", Covic nije dao, ovi mu "zavrnuli" slavinu i rezultat je ovaj jadan i siromasan tim. Samo kada bi se zezali.
                  Rocesti, Feldin i Bjelica su medju najskupljim igracima u ligi, Omic je doveden u sred sezone, jednom Radicevicu je obecano 600 hiljada za 3 sezone. Stvarno prestanite da se ponasate kao da pas nema za sta da nas ujede, pa ovaj tim je 2,5 puta skuplji od Buducnosti, o cemu mi pricamo?
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Ima tu još po nešto vezano za Ćokija i braću, a i za CG. Opasno je počeo da roka. A dole nema kralja nema Tita.

                    Pogubno je da ostane na čelu kluba. Nama on vodi KK, iz CG se vodi FK, KKP je sns, a fkp vučela n braderhud. Znači ispada jedini kkp prosns zvanično, a iste struje podržavaju i FKCZ kao i sad Budućnost što su gurale i iz Srb i iz CG.

                    Najgore je prošao KKP. Za sad.
                    Last edited by Cassius Clay; 07-05-18, 01:51.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ima tu još po nešto vezano za Ćokija i braću, a i za CG. Opasno je počeo da roka. A dole nema kralja nema Tita.

                      Pogubno je da ostane na čelu kluba. Nama on vodi KK, iz CG se vodi FK, KKP je sns, a fkp vučela n braderhud. Znači ispada jedini kkp prosns zvanično
                      FK je takodje SNS, kao i FKP. Milo i Vucic su na slicnim talasnim duzinama, ista je to banda. Sustina je da nije tacno ono sto Covic i Alimpijevic pricaju da "nismo smeli/mogli da dobijemo u Podgorici" i to ce ti reci svako ko je pogledao vise od pet kosarkaskih utakmica. Sut Feldina i polaganje Lesora se ne promasuju, osim u amaterskim ligama. Takodje, vise izvora kaze da se plate, koje nisu male, isplacuju mnogo redovnije, pa bi bilo lepo kada bi bili postedjeni srceparajucih prica o klubu ostavljenom na milost i nemilost da se sam snalazi.

                      Nije Covicu ni Alimpijevicu kriv ni Radovic, ni Radonjic, ni Renata iz nekog bordela, ni Milo, pa ni Vucic za ovako katastrofalnu sezonu. KLS je jos tu i najmanje bitan. Moze Zvezda da ima i 6 pobeda u evroligi, ali Zvezda ne sme da bira utakmice, ne sme da turisticki putuje, ne sme da Cedevita bude bitnija od borbe za TOP 8, ne sme pola evrolige da se koristi za odmaranje jer ceka protivnik sa 2,5 puta manjim budzetom, ne sme kup da se odigra kao da nije bitno, ne sme Pera da bira meceve.

                      Mislis da je Radonjicu bilo lako da motivise igrace koji nisu isplaceni? Mislis da i oni ne bi rado igrali reda radi kao ovi sto rade? Nije radonjic bio strucan da nadje igrace, on je bio strucan da sa pravim igracima napravi velike rezultate.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Para nema a Feldin Rocesti i Bjelica jesu jedni od najplacenijih ali u Kls u. Elem dok su se u Partizanu dolaskom vlasti ove sezone stvari pocele sredjivati pa se menjaju igraci kao na traci dok se ne dobije pravi tim mi nismo mogli toliko da menjamo pa umesto igraca sa koledza uzimamo nase iz fmp a, za ovakvu igru i odnos jedino objasnjenje je da smo procenili da cemo sa Partizanom lakse na dve nego na tri pobede.

                        Comment


                        • Nisam spavao celu noc zbog izjave Alimpijevica ,,Imam i ja neke ideje vezano za sve ovo,,

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Fundic 17 skokova???????
                            Mene apsolutno ne cudi poraz.
                            много се Фундић потцјењује...и Југопластика је избунарила Зорана Савића у Зеници, не премладог...овај је пљунути он...

                            Comment


                            • U ovom trenutku braca pavicevic su jedino resenje.

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                U ovom trenutku braca pavicevic su jedino resenje.
                                Nisu jer su ulozili svoje pare u Mornar, imaju svojih igraca, citav projekat u saradnji sa gradom oni nose. Nece sve to ostavljati da bi mjesec dana vodili malokrvnu grupu gradjana.
                                Ocekujem AL do kraja KLS a onda ce analizirati sta i kako dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X