Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Fundic je undersize cetvorka, 198 visok, uz to bez suta.
    Mene podseca malo na njegovog trenera u megi.
    висина Чарлса Барклија

    Comment


    • Jel izneo Alimpijevic ideje ???

      Comment


      • Svi se nesto cude i iscudjavaju nasta igraci lice i kako igraju ima nas koji smo u augustu prosle godine pisali sta ce da se desi ako se bude ovako radilo.
        Postoji nesto sto se zove kosarkaska inteligencija e pa ljudi da manjkom iste nisu mogli videti sta ce da se desi.
        Dokle god Covic sam sebi podnosi godisnji izvestaj o radu i nikome ali bas nikome ne odgovara za rezultate biti ce ovako.
        Nas vrli predsednik bi da neko ulozi pare i da se nista ne pita daj ti deset milki eurica ali ne pitaj dje su potrosene vidi kurca u slamnatom sesiru.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Jel izneo Alimpijevic ideje ???
          Alimpijević je, potom, najavio da će obaviti novi razgovor sa nadređenima, nakon što je ponudio ostavku zbog poraza od Budućnosti u finalu ABA lige, posle čega se dogodio i neuspeh u 3. kolu Superlige u Čačku i poraz od prvoplasiranog Borca. Ostavka je tada odbijena, treneru pružena podrška, ali će se na ovu temu govoriti opet.
          Dođi isključi.

          Comment


          • Al najjaca je prica iz Blica. Tipa ,,Do kraja sezone tim ce voditi Topic a u novoj sezoni Gurovic,,[emoji23][emoji23][emoji23]
            Pa kako docekati tu novu sezonu i velikog trenera Gurovica.
            Gospodine Covicu napustite klub.

            Comment


            • Da se razumemo, rezultati i igra su ispod svakog nivoa, Alimpijevic je odavno zreo za pod mac, Covic za jedno poduze podnosenje racuna ( posebno u delu sta i kako dalje ). Znam i da se mnogi (vecina) nije identifikovala sa ovim skupom rekreativaca&basketasa.

              Svi mi smo tesko podneli odlazak DR-a i jos uvek nismo preboleli, ali , da li bi moglo malo bez vredjanja igraca i osobe koja glumi trenera pored klupe. Hvala

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Al najjaca je prica iz Blica. Tipa ,,Do kraja sezone tim ce voditi Topic a u novoj sezoni Gurovic,,[emoji23][emoji23][emoji23]
                Pa kako docekati tu novu sezonu i velikog trenera Gurovica.
                Gospodine Covicu napustite klub.
                To Tegeltija opet nesto iznosi , bas mu stalo so ove kako kaze degradirane titule, pa sve rovari, smarac sve u svemu Top je ok bar je bio veliki igrac pa ima neki autoritet Gurovic ako dodje to je sns prica.

                Comment


                • http://www.kkcrvenazvezda.rs/

                  Izgleda da nam klub nije placao racune

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/

                    Izgleda da nam klub nije placao racune
                    Ne radi sajt.

                    Inace, ako dovedemo Gurovica kao trenera nema potrebe da pratimo sledecu sezonu. To je stvarno vredjanje inteligencije.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da su dali Zeljku Panticu da napise kako bi trebala da izgleda CZ sezona ove godine, mislim da ni on ne bi napisao ovako nesto i to uz svu podrsku Jakoba i Vilhelma Grima..
                        Ni uz podršku Klava Barkera, Stivena Kinga i Hauarda Lavkrafta.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Al najjaca je prica iz Blica. Tipa ,,Do kraja sezone tim ce voditi Topic a u novoj sezoni Gurovic,,[emoji23][emoji23][emoji23]
                          Pa kako docekati tu novu sezonu i velikog trenera Gurovica.
                          Gospodine Covicu napustite klub.
                          Topic i Gurovic znaju manje od Alimpijevica koji ni sam jadan nema pojma gde udara i pogubio je sve konce ...nije dorastao zadatku ...nama treba iskusan kvalitetan trener i dobar motivator u ovom trenutku !
                          Last edited by Ica; 07-05-18, 12:42.

                          Comment


                          • Alimpije dovidjenja i prijatno.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Alimpije dovidjenja i prijatno.
                              ???
                              Neszo se desava ili?
                              Cujem da se od jutros uveliko sastanci.

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                ???
                                Neszo se desava ili?
                                Cujem da se od jutros uveliko sastanci.
                                Samo moja poruka Alimpijevicu[emoji51]

                                Comment

                                Working...
                                X