Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gledam utakmice odavno, digao sam ruke od ekipe dogod je ovaj tutumrak na klupi... Ali mi đavo ne da mira, pa i dalje bacim pogled na statistiku posle utakmice. I evo šta ovaj put tamo nađem:

    Luka Cerovina, dete rođeno 2000. godine, tek napunio 18 godina, igrač rotacije u juniorima Mege. U nedelju 06. 05. 2018. u 13h odigra finale juniorske lige Srbije, u utakmici koju je Mega izgubila od juniora Crvene Zvezde (u kojima inače pola ekipe, sa veoma velikom minutažom, čine igrači koji su još mlađi, tj. rođeni 2001. godine) na produžetke, za 26 minuta postigne 9 poena.

    Taj isti Luka Cerovina se, istog dana u 20:30, skine za utakmicu KLS, i u pobedi Mege seniorima Crvene Zvezde, evroligaškim igračima, za 33 minuta stavi 12 poena.

    I šta čovek onda da kaže, osim: bravo mali!
    Last edited by Crni80; 07-05-18, 07:50.

    Comment


    • Originally posted by Crni80 View Post
      Ne gledam utakmice odavno, digao sam ruke od ekipe dogod je ovaj tutumrak na klupi... Ali mi đavo ne da mira, pa i dalje bacim pogled na statistiku posle utakmice. I evo šta ovaj put tamo nađem:

      Luka Cerovina, dete rođeno 2000. godine, tek napunio 18 godina, igrač rotacije u juniorima Mege. U nedelju 06. 05. 2018. u 13h odigra finale juniorske lige Srbije, u utakmici koju je Mega izgubila od juniora Crvene Zvezde (u kojima inače pola ekipe, sa veoma velikom minutažom, čine igrači koji su još mlađi, tj. rođeni 2001. godine) na produžetke, za 26 minuta postigne 9 poena.

      Taj isti Luka Cerovina se, istog dana u 20:30, skine za utakmicu KLS, i u pobedi Mege seniorima Crvene Zvezde, evroligaškom ekipom, za 33 minuta stavi 12 poena.

      I šta čovek onda da kaže, osim: bravo mali!
      иначе, зна ли се ко је код нас играо на позицији четворке...Јовановић, Кешељ, Давидовац...?

      Comment


      • Izjava opet sramna, covece ne postuju te , ne ide daj otkaz da nesto trgne ekipu da nekako uzmemo ovu titulu. A sad malo kalkulacije uz pobedu nad Borcem od 8 razlike i dve ostale do kraja prvi smo u grupi i izbegavamo Partizan do finala, uz jos jedan poraz smo treci verovatno.

        Comment


        • Originally posted by Пан View Post
          много се Фундић потцјењује...и Југопластика је избунарила Зорана Савића у Зеници, не премладог...овај је пљунути он...
          Nemojmo se zajebavati. To ko kad bi upoređivao Rodmana i Čakarevića.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • A tek za Cerovinu, svaka cast stvarno, broj skokova je samo pokazatelj volje i zelje a to je Fundic imao vise nego ceo nas tim.

            Comment


            • Ako ostavi ovog malog na klupi, onda mu svaka cast....Posto veceg blamiranja od ovoga ne moze biti. Samo treba i naci trenera koji ce drzati Ficu na parketu... Taj FC koga ovde hvalite, eventualno bi preko mogao da igra rumunsku ligu, mada ga ni oni ne bi hteli....

              Sto se mene tice neka ostane, pa onda lepo komplet da se svi isprate.. Ako ostanu ovi tandemi i sledece godine, mi f4 ABA lige necemo videti...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dule Dulence je i dalje na kupi?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Dule Dulence je i dalje na kupi? [emoji3]
                  Ima on neke ideje.

                  Comment


                  • Da su dali Zeljku Panticu da napise kako bi trebala da izgleda CZ sezona ove godine, mislim da ni on ne bi napisao ovako nesto i to uz svu podrsku Jakoba i Vilhelma Grima..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Majmunoliki beži iz kluba i ne vraćaj se nikad više

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Nemojmo se zajebavati. To ko kad bi upoređivao Rodmana i Čakarevića.
                        мислио сам више по облику рамена али претјера га и ти...Фундић је баш дрво за тесање...све се може научити...

                        Comment


                        • Fundic je undersize cetvorka, 198 visok, uz to bez suta.
                          Mene podseca malo na njegovog trenera u megi.

                          Comment


                          • Saopstenje? Nista?

                            Jbt, ja koji ,moglo bi se reci detaljno pratim kosarku i sve oko iste, morao sam da googlam za par igraca Mege.

                            Jbt2, iako sam i posle poraza od Future bio za ostanak Alimpijevica (jer nije postojalo kvalitetno resenje ), sada vec moram da upitam, mali od palube jos uvek nije podneo ostavku? Nemamo igru, tim , nista ... Titula u pasteti je pod MUST.


                            P.S: Fundic je prosecan KLS igrac, da se ne zajebavamo.

                            Comment


                            • Fundic ce mozda preko puta na kraju sezone u nikad jacoj aba ligi.
                              Nego, jel otisao Haralampije?

                              Comment


                              • Fundic ce mozda preko puta na kraju sezone u nikad jacoj aba ligi.
                                Nego, jel otisao Haralampije?

                                Comment

                                Working...
                                X