Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drakarys View Post
    Markovic danas nije igrao.
    Mi ako bilo sta zelimo da postignemo, moramo dovesti jos 2 igraca. 1 i 4/5 .
    Ja bih rekao 1 i 3/4.
    Imamo problem na trojci. Laza je undersized, a Stratos ne može da isprati brza krila, posebno crnce "letače". I tako nas ti poluigrači pune sa pozicije tri.
    Simon i Danguba vs Laza i Stratos. Nebo i zemlja.

    edit
    zaboravih da spomenem Davidovca, dečka koji može da pokrije sve rupe od 1 do 4, a eno ga bleji na klupi. Po meni jedan od ključnih igrača ovog našeg tima ako se iskoristi kako treba. Stvarno ga mnogo cenim i mislim da, ako mu se pruži šansa, neće biti ništa lošiji od Dobrića po učinku na terenu.
    Last edited by madafaka73; 10-11-18, 09:44.

    Comment


    • Pardon, ali ne bleji na klupi.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • U pravu si. Nije ni na klupi.

        Comment


        • Jel zna neko da li im danas igraju Begić , Mesiček i Rejnolds ?

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Jel zna neko da li im danas igraju Begić , Mesiček i Rejnolds ?
            A zasto ne bi igrali?

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Tesko da ce u 4 i Partizan i Cedevita. MMW i nemoj da nisam cuo "bio si u pravu" kada se bude ispostavilo da je tako.
              Ja sam ubedjen u finale partizan zvezda uz masovno navlacenje za partizan. Sve stonse desava cuo sam jos u septembur. Samo mi je tad bio najavljen djordjevic a ne trinkijeri. Sigurno ce promeniti jos kojeg igraca i sa zdravim zagircem oni su ozbiljna ekipa. Cedevita je napravila skandalozan roster to je bilo jasno od starta. Iskreno buducnost mi je iznenadjenje. Ne u el jer sam ih ocekivao na 5,6 pobeda a kako stvari stoje i to cw im sad biti puno, ali da ni u aba ne mogu toliko da se povezu. Od kotija sam ocekivao bolje igre jer realno samo mi se on uklapa u selekciju, dzekson je poznat alibi igrqc ali i trpac boranije pa sam u aba ligi mislio da ce pokazati vise.

              Po meni nama ne fali 4/5 pre neka atletska trojka i naravno plej. Cak i kompromis da se napravi nek ostane filip u 15 nek se skida u aba na laksim utakmicama

              Slazem se za davidovca. Cak mi nismo toliko ni dobili sa stratosom da kazes da je davidovac visak. Meni se cini da tomicu pre svega smeta njegov fizicki profil. Nemam drugo objasnjenje
              Last edited by NateHuffman; 10-11-18, 12:57.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Jel zna neko da li im danas igraju Begić , Mesiček i Rejnolds ?
                ne znam za njih ali kod nas sigurno Davidovac i Nenadić rade skauting i statistiku...
                a Kešelj unosi podatke preko android aplikacije i šalje na dalju obradu.
                Last edited by Wingwalker; 10-11-18, 13:13.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  A zasto ne bi igrali?
                  Nisu igrali u Podgorici

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ako opet budemo lošiji u skoku i jedina alternativa Reglandu bude dva minuta Filipa i dvajs minuta Berona u spašavanju žive glave u prenosu...ostaje jedino Laza i Cirbes da nas vade trojkama.
                    Baš smo spali na samo par opcija koje nam odgovaraju.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Ako opet budemo lošiji u skoku i jedina alternativa Reglandu bude dva minuta Filipa i dvajs minuta Berona u spašavanju žive glave u prenosu...ostaje jedino Laza i Cirbes da nas vade trojkama.
                      Baš smo spali na samo par opcija koje nam odgovaraju.
                      Na Davidovca u Nenadica se u ovom trenutku ne racuna.Tako da nema potrebe trositi reci na njih. Naravno I Keselja.
                      Tomic je odabrao 12 igraca.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Nije valjda njih Tomić otpisao za sezonu, pa da se ne "troše reči"... Lično, ne interesuje me Kešelj, pa ni Nenadić u ovoj sezoni. Ali, o Davidovcu ću da pišem stalno. Neverovatno bitan igrač koji može da nam zakrpi većinu stvari sa kojima kuburimo od početka sezone: ball handling, dobar pas iz pritiska na loptu, košarkaška inteligencija, skok na obe strane parketa, ulaz, šut... dečko ima sve osim vrhunskih fizikalija. A da ima i to, bio bi u nekom drugom klubu do sada.
                        Ne znam šta stoji iza hlađenja Davidovca, da li je u pitanju fizička sprema ili možda neki vid nediscipline. Samo znam da nam on baš treba i da se nadam da će se što pre vratiti na teren.

                        Comment


                        • Ne znam jel ih otpisao za sezonu ali za sada nece u 12.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Nije valjda njih Tomić otpisao za sezonu, pa da se ne "troše reči"... Lično, ne interesuje me Kešelj, pa ni Nenadić u ovoj sezoni. Ali, o Davidovcu ću da pišem stalno. Neverovatno bitan igrač koji može da nam zakrpi većinu stvari sa kojima kuburimo od početka sezone: ball handling, dobar pas iz pritiska na loptu, košarkaška inteligencija, skok na obe strane parketa, ulaz, šut... dečko ima sve osim vrhunskih fizikalija. A da ima i to, bio bi u nekom drugom klubu do sada.
                            Ne znam šta stoji iza hlađenja Davidovca, da li je u pitanju fizička sprema ili možda neki vid nediscipline. Samo znam da nam on baš treba i da se nadam da će se što pre vratiti na teren.
                            Nije igrac po Tomicevom ukusu i to je to.

                            Comment


                            • Jel ima neki jutjub link za utakmicu

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Nije valjda njih Tomić otpisao za sezonu, pa da se ne "troše reči"... Lično, ne interesuje me Kešelj, pa ni Nenadić u ovoj sezoni. Ali, o Davidovcu ću da pišem stalno. Neverovatno bitan igrač koji može da nam zakrpi većinu stvari sa kojima kuburimo od početka sezone: ball handling, dobar pas iz pritiska na loptu, košarkaška inteligencija, skok na obe strane parketa, ulaz, šut... dečko ima sve osim vrhunskih fizikalija. A da ima i to, bio bi u nekom drugom klubu do sada.
                                Ne znam šta stoji iza hlađenja Davidovca, da li je u pitanju fizička sprema ili možda neki vid nediscipline. Samo znam da nam on baš treba i da se nadam da će se što pre vratiti na teren.



                                Samo je propustio celokupne pripreme sa ekipom, ima problem sa ahilovom tetivom, nije hteo/morao na operaciju ali je morao odmor. Nije radio nista ni preko leta, mnogo veliki zaostatak u odnosu na ostale igrace.
                                U ono malo sto je uvodjen u igru se videlo koliko je jos daleko od forme od prosle sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X