Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nerealn mec kako smo se izvukli i prebili ih,izasli iz sablona i udri..Stvarno nestvaran mec, mozda najlepsi za oko ove sezone...Enis poludeo kakav ludak..Dekkard na aparatima... xD

    Stvarno neverovatno kako smo odigrali zadnjih 7-8 minuta...mislio sma gotovo kad ono bum bum..i to bez Rocestog..pa Pere i Feldina..Danas su neki postali igraci..brutalan mec...Spanulis je imao jbs mi sve -20...xD nerealno koliko im smeta lik xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo jbtttttttt!!!!!!!

      Pobeđen najodvratniji tim u istoriji sporta, Alen Omić porobio, Enis Najbednijima™ nabio penis!!!


      I samo za brata Dekkarda:







      Spoiler
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Cudo nad Cudima. Bez Antica i Feldina, skidamo skalp jedinoj ekipi koju nismo dobili unazad nekoliko godina. Top vodi utakmicu, Nesa Ilic na nogama non stop, Enis, Davidovac... Prosto neverovatno. Veliko bravo.

        Comment


        • Ma uvalio nam Misko igraca ponovo, kakva utakmica Dilana i to za dosta malo vremena na parketu, razvalio !

          I da, nemoj ko da je pisnuo sto za Lazica, nece ga sut ali proradice i to brzo, uhapsio je bukvalno Spanulisa u ovoj zavrsnici.

          Jos jednom veliko bravo !
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Bravo TOPARAAA, uradio je nesto sto nije poslo za rukom ni Alimpiju, a ni Radonji.
            Alen ce biti veliko pojacanje.

            Comment


            • Alal vera stvarno..koja energija..ali kako se sve prmenilo..na 61-68 nokdaun i onda bum..da me jbs ako znam kako. ))
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sledece godine petorka: Enis , Davidovac , Dobric , Jankovic , Lesor osvaja sama ABA ligu , dok smo u euforiji

                Comment


                • Veceras slavlje, sledeci su grobari

                  Comment


                  • Alimpijeva pobeda, ne sme mu se ovo uzeti...Jes bila tehnicka itd..ali on je dobro ih uveo u mec...Sto jes jes...bas jak tim sad..12 korinsih igraca...bice ovo zanimljivo...posebno u ponedeljak
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Alal vera stvarno..koja energija..ali kako se sve prmenilo..na 61-68 nokdaun i onda bum..da me jbs ako znam kako. ))
                        Da pitamoGrbu veceras u specijalizovanoj emisiji buhahahaha

                        Comment


                        • Samo odstraniti Bjelicu na kraju sezone i dovesti atletsku cetvorku s kojom moze pick da se igra i koja ce da pegla i korektuje u odbrani. Ovamo zakljucan Lessort, isto uraditi i sa Omicem i to je to. Kostur je tu. Lazic nek bude 10-12 rotacija kako napreduje Dobric.

                          Pokusati da se zadrzi Dangubic. To je osnova, i onda nadogradnja za sledecu sezonu. Plej koji ce da pegla both ways je must ocigledno. Ovo sto gruva Rochestie je kolko korisno toliko i stetno. Za ABA je okej jer nema ko da te napuni preko njega. U EL treba se distancirati od njega, nema tu buducnosti za nas...

                          Comment


                          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Bravo zvezdo,kakva pobeda ,brat Omic dobar isto,,Top odlicno vodio na kraju...Nego nesto mi zao one grupice u cosku ljudi ni ne znaju za koga navijaju pa kad se lomi mec,oni skandiraju ime protivnika,i zvizde svom igracu..
                              Verov.postoji lek za njih,tipa da se isele iz zemlje nadam se
                              sigpic

                              Comment


                              • Tzv. simpatizeri oduvali tribinu veceras u Pioniru. Alal vera.

                                Comment

                                Working...
                                X