Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne žele da podržavaju sve prvotimce kluba za koji navijaju,
    ni ne treba da dolaze na utakmice.
    Licemeri fašistički.
    Ne prate ABA ligu, k'o fol, a jedino kroz istu možemo do EL.
    Onda ih nešto nema ni kada počne "srpska" Superliga.
    Praznoglavci.
    "Šiptar, Hrvat, Balija nisu naša bratija".
    Jebo ih Šavija i onaj retard iz 357.
    1991/92 kada sam bio u JNA na izdisaju, 19 mojih vojnih drugova je izgubilo život
    takvo iskustvo nisu imali ni ti "salonski" nacionalisti.
    Dobrovoljni davaoci tuđe krvi.
    Nabijem ih sve...
    Last edited by Jaqen Hghar; 26-01-18, 19:11.

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Ako ne žele da podržavaju sve prvotimce kluba za koji navijaju,
      ni ne treba da dolaze na utakmice.
      Licemeri fašistički.
      Ne prate ABA ligu, k'o fol, a jedino kroz istu možemo do EL.
      Onda ih nešto nema ni kada počne "srpska2 Superliga.
      Praznoglavci.
      "Šiptar, Hrvat, Balija nisu naša bratija".
      Jebo ih Šavija i onaj retard iz 357.
      1991/92 kada sam bio u JNA na izdisaju, 19 mojih vojnih drugova je izgubilo život
      takvo iskustvo nisu imali ni ti "salonski" nacionalisti.
      Dobrovoljni davaoci tuđe krvi.
      +1000
      Ovo ne bi izdrzalo ni vojnu vezbu, kamoli 1 dan rata, a ovamo bi da odredjuju ko je podoban da igra.
      Inace, i ja sam bio u to vreme u vojsci i zbog svega onoga ovakvu marvu ne mogu da smislim.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Prvi put u životu me je sramota sto volim Crvenu Zvezdu. . . Smradovi dilerski mrš iz hale!

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Prvi put u životu me je sramota sto volim Crvenu Zvezdu. . . Smradovi dilerski mrš iz hale!
          Nije me sramota što volim Zvezdu, sramota me je ko kao voli Zvezdu....
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Tako je.
            Moja ljubav prema Zvezdi nije uslovljena bilo čime,
            i za nju ne dobijam niti očekujem bilo kakvu nadoknadu,
            poput mnogih nazi besprizornika.

            Comment


            • Gledaj kako gine za svaku loptu čovek,svaka mu čast,a ovi govnari dileri sa šipke neka placu, ZIVEO OMIĆ!

              Comment


              • Aukurac za mene je EL završena, plačem od sreće[emoji23] Delije, poduvajte ga onako žveljito i do kraja
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • AAAAAAAA! Pushi ga Oli i sva stoka tamo!

                  Alimpije svaku da ga isteraju i Top da vodi

                  Comment


                  • Enis da koš, podigne dres, a ispod dresa majica na kojoj piše "Pozdrav za dekkarda"

                    Comment


                    • 40 minuta koji si pokazali zašto nisam pljuvao ovaj tim i zašto volim Zvezdu. Srce puno!!

                      Comment


                      • Ti si Zvezdin cetnik Halideeeee !!!! ...E nek smo i ovu bagru razduzili...sto se mene tice ispunili smo ovogodisnji plan za EL...bravo momci, bravo Alimpije....
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Enis da koš, podigne dres, a ispod dresa majica na kojoj piše "Pozdrav za dekkarda"
                          Oj, jarane, jarane
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Bravo bree, svaka cast svima Ennisu, Lessoru, Alenu, i Topu.BRAVOOO!!
                            Last edited by Manda77; 26-01-18, 19:59.

                            Comment


                            • Aaaa jebem ti bre, kakva utakmica, bravo, bravo, bravo, e ovo se zove timska pobjeda posle svega, kapa dole!

                              Konacno govna pirejska pobijedjena, kakva utakmica!

                              Bravo Zvezdo!
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • I da...ova govna sto pre pohapsiti, proterati, zatrti im seme...ako je ikako moguce...podrska za Omica i sve normalne ljude...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X