Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno ce Spanulisu da mazi ćelu u toku utakmice, kao što je Datomea vukao za bradu.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      a i titulu evrolige . Daj kakvo crno prvo mesto Aba lige, ono je vec izgubljeno i niko vise o tome ne razmislja. Razmislja se samo kako da ih brejknemo u plej ofu u Podgorivi.
      Cak nije ni bitno toliko imati prednost domaceg terena. Nemamo mi nesto vruc domaci teren, ko je bolji taj ce da dobije 3 meca i to bi bilo to. Ne verujem nesto u nepobedivost Buducnosti u Podgorici, pa da je iz tog razloga bitno sto ce imati 3 meca tamo. Oni mogu nas da brejknu, a mozemo i mi njih.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Cak nije ni bitno toliko imati prednost domaceg terena. Nemamo mi nesto vruc domaci teren, ko je bolji taj ce da dobije 3 meca i to bi bilo to. Ne verujem nesto u nepobedivost Buducnosti u Podgorici, pa da je iz tog razloga bitno sto ce imati 3 meca tamo. Oni mogu nas da brejknu, a mozemo i mi njih.
        Domaci teren znaci uvek dosta bez obzira na broj ljudi kaji ce dovi da gledaju nbilo bi jakom dobro kada bi zavrsili na prvom mestu,Buducnost igra veoma dobro ali ocekujem da posustanu kako se sezona blizi kraju

        Comment


        • Papapetru nece igrati.Znacajan izostanak.

          Comment


          • Originally posted by Beli View Post
            Papapetru nece igrati.Znacajan izostanak.
            Da li je? To samo znači da će više igrati Printezis i Papanikolaou.

            Comment


            • Originally posted by Beli View Post
              Papapetru nece igrati.Znacajan izostanak.
              Originally posted by notorious View Post
              Da li je? To samo znači da će više igrati Printezis i Papanikolaou.
              Ako su na nekoj poziciji popunjeni to je na četvorci, gde imaju pored Papapetroua još pet igrača koji mogu da igraju na toj poziciji.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ako su na nekoj poziciji popunjeni to je na četvorci, gde imaju pored Papapetroua još pet igrača koji mogu da igraju na toj poziciji.
                Rekao bih da je pre 3 nego 4.

                Comment


                • Originally posted by Svarog View Post
                  Rekao bih da je pre 3 nego 4.
                  U smallballu može da igra i na 4, ali u pravu si mislio sam na igrače koji pokrivaju obe pozicije, nisam bio dovoljno precizan.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Natrpaće nas do poluvremena, pa u drugom mogu da uzmu i Kešelja sa tribina da im igra u petorci.

                    Kad tim već godinama unapred predaje utakmice protiv Olija, mogu i ja jednu.

                    Comment


                    • Mnogo puta smo ih rutinirali, tako da...
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Mnogo puta smo ih rutinirali, tako da...
                        Tradicije su tu da bi se rušile
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bez Feldina koji moze da izmisli kos bice tesko...poradjacemo svaki kos...ako predjemo 70p mozda i imamo sanse...ali tesko..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sa Olimpijakosom i da smo kompletni bilo bi vraški teško, ovako deluje kao nemoguća misija ali šanse ne postoje samo kada izađeš sa belom zastavom na teren.
                            Nadam se da će naši da istupe hrabro i bar ih prebiti, mene bi takav stav i pristup zadovoljio.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Da možemo da računamo na najjači sastav dobili bi ovaj Olimpijakos, pa neka je tradicija 100x na njihovoj strani kao što ih svi dobijaju u poslednjih nekoliko utakmica svugde gde gostuju, a gube i u grčkom prvenstvu.
                              Poseban krug pakla i prezira zaslužuju Najbedniji koji će verovatno opet praviti sranja ako neko dobije želju da zaista navija za svoj klub, ali tu je već sve rečeno i rekao bih da barem oko toga na forumu vlada konsenzus.
                              Last edited by dekkard; 25-01-18, 15:45.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Da možemo da računamo na najjači sastav dobili bi ovaj Olimpijakos, pa neka je tradicija 100x na njihovoj strani kao što ih svi dobijaju u poslednjih nekoliko utakmica svugde gde gostuju, a gube i u grčkom prvenstvu.
                                Poseban krug pakla i prezira zaslužuju Najbedniji koji će verovatno opet praviti sranja ako neko dobije želju da zaista navija za svoj klub, ali tu je već sve rečeno i rekao bih da barem oko toga na forumu vlada konsenzus.
                                Nikakva oni sranja nece praviti jer za tucu je potrebno dve strane. 2/3 Pionira ako ne i veci odnos koji dolaze ne El cine ljudi koji tu dolaze zbog KKCZ i podrske timu da svakoga , SVAKOGA, dobije bez obzira koji su igraci, treneri sa druge strane.
                                Na Rsb je zabranjeno pisati bilo sta vezano za temu tj odnos Delije / Omic, Delije/ Simpatizeri, Delije /Olimpijakos, Olimpijakos/ Simpatizeri.

                                Cuveni sastanak vodje grupa je odrzan pre neki dan, i kao sto sam i odgovorio nekome odavde da nikakav sastanak nije odrzan sa Covicem jer je isti bio u Skoplju dva dana, doslo je do razmiolazenje u stavovima unutar grupe oko Omica,Covica. Nemaju jedinstven stav oko toga ali su nezadovoljni.

                                Kao sto ste svi mogli procitati delije pozivaju svoje navijace da se okupe kod Vuka, da dodju sa kartama i da navijaju bratski.

                                Suska se nezvanicno da posle utakmice ce nastupiti bojkot ka KK klubu iz gore pomenutih razloga.
                                Njihova odluka, a na ostalim navijacima je da dostojanstveno navijaju za svoj klub jer drugi nemaju nadam se i daju podrsku svim igracima koji obuku nas dres.

                                Comment

                                Working...
                                X