Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Selektore, u Spaniji je prosle godine prvak bila Valensija, pre i neki drugi. Imaju uvek 3,4,5 EL tima. Nisi bas nasao dobro da izaberes. Spanija je za nas svemirski brod, bio sam dosta puta tamo i nije za porediti ni po jednom osnovu.

    Samo Zvezda- drzavni koncept dva ili jednog kluba ne postoji nigde sem kod nas. Glupo je i provlaciti neku pricu. Das uslove pod kojim moze da se kupi klub, brend itd..i vidis dal ima neko da ponudi pare za to. Ja sam siguran 95% da c ih biti bas dosta. Posebno Zvezda ima veliku publiku i moc..Moc brenda je velika a malo iskoriscena..imas navijace po celom svetu..sto nisam siguran za Lion, Baskoniju i da ne idem redom...trziste jeste relativno malo, ali..moze se to uraditi sve za mesec dana da se hoce...ali trebaju glasovi, trebaju ovce za sisanje...Bilo koja zemlja da uleti lovu u jedan klub iala bi rezultate...Sigurno neki baskijac ne ulaze pare u Madrid ili Barselonu itd...to rade njihovi gradovi i pokrajne...

    Npr kod nas jedan Heofarm je propao pored onakve hale i onakvog giganta...Nece da ulazu svabe i kraj..ali Gasprom trci da ulaze u CZ itd..sve se moze kad se hoce, a kad se nece..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Privatizacija Zvezde i Partizana od strane nasih bogatasa dovela bi do gasenja ta dva kluba u roku od godinu, dve.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Laza je u fazonu, cuti uvek moze gore. Stvarno nidje veze ovo sto si napisao. Nisu kod nas problem bogatasi, vec sirotinja..Sad sto neko zna samo ove politicke bogatase je nesto drugo...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ajde bre ne seri ti vise, i pokazi malo postovanja kada ucestvujes sa nekim u diskusiji, a ne ja, pa ja.
          Smorio si vise.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Ajde bre ne seri ti vise, i pokazi malo postovanja kada ucestvujes sa nekim u diskusiji, a ne ja, pa ja.
            Smorio si vise.
            Da je smorio - smorio je, ali to nije razlog da se na ovakav nacin obracas.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Da je smorio - smorio je, ali to nije razlog da se na ovakav nacin obracas.
              Cekaj ti dopustas, jos ostavis ovaj tekst..posle 20 psovki upucene meni i jos nekim ljudima..Dopustas ovaj recnik?? Ovo mu je recidiv konstantni..Nije da me previs interesuje sta on kaze, kamoli sta misli ali ovo nema nikakvog smisla. Apsolutno nikad nikog nism uvredioa najmanje ucesnika ovog foruma. Neka pravila se moraju postovati ili ne?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Cekaj ti dopustas, jos ostavis ovaj tekst..posle 20 psovki upucene meni i jos nekim ljudima..Dopustas ovaj recnik?? Ovo mu je recidiv konstantni..Nije da me previs interesuje sta on kaze, kamoli sta misli ali ovo nema nikakvog smisla. Apsolutno nikad nikog nism uvredioa najmanje ucesnika ovog foruma. Neka pravila se moraju postovati ili ne?
                Mogao bi i ti da smanjis kolicinu dokazivanja kako si samo ti u pravu i samo se ti razumes u materiju, pa nece biti ni ovakvih postova.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • malo odmora dobro ce nam doci ....Faje i Regland vec usli u crveno .....

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Laza je u fazonu, cuti uvek moze gore. Stvarno nidje veze ovo sto si napisao. Nisu kod nas problem bogatasi, vec sirotinja..Sad sto neko zna samo ove politicke bogatase je nesto drugo...
                    [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                    Monolog je za tebe. Dijalog nikako.


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Regland i Faje su nam nezamenljivi dok god su operativni i sa ovim rusterom im ne gine 30-35 minuta u svakom ozbiljnijem duelu.
                      Stručni štab se ne izjašnjava kakvi su nam planovi i mogućnosti za rešavanje tog problema.
                      Ne čudi što Tomić samo ispali par prosto proširenih nakon tekme i paljba.
                      Izgleda da nismo na spisku Deda Mraza za novaka...
                      ...bar do srpske da namaknemo nekog krštenog pleja, pa nek je i od Stratosa stariji.
                      Last edited by Wingwalker; 28-11-18, 19:47.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nije ih izmislio, samo je novinske naslove izvukao iz konteksta i ukalupio ih u jednu tendenciju u koju godinama naginje. Prilicno maliciozno.
                        Nije bilo nikakve potrebe da izvlaci stvari iz konteksta i kalupi ih u 1 tendenciju, jer je bukvalno samo okacio dve Coviceve izjave izmedju kojih je proslo 10 meseci, a koje su kontradiktorne. Pritom, Covic to radi redovno, samo sto nema nikoga (osim eto povremeno Tegeltije) da ga posle odredjenog vremena podseti sta je izjavljivao.

                        Evo ja se recimo secam kada je izjavio da Zalgiris nicim izazvan ima A licencu, kako mi imamo sve sto i oni, pa mozda i bolje, kako cak nemaju ni neko ime... A onda kada je Zalgiris otisao na F4 je pricao kako Zalgiris ima mnogo veci budzet od nas, cela drzava stoji iza njih, obezbedjeni carter letovi, ne mozemo se mi porediti...

                        U maju 2017. je pricao kako cemo zadrzati strucni stab i jezgro tima zbog kontinuiteta i da nam je zelja da pokusamo da dodjemo do Fajnal Fora, posto se vec igra u Beogradu. Dva-tri meseca kasnije mi imamo 11 novih igraca i trenera pocetnika, a Covic izjavljuje kako su samo Guduric i Kuzmic otisli neplanirano i kako oni koji forsiraju pricu o Zvezdi na Fajnal foru "botuju".

                        Tada je guslao i o novom ciklusu, mladom perspektivnom timu na duze staze... A evo mi iz proslosezonskog tima imamo Dobrica u ulozi backup-a koji nekada odigra 20 minuta, a nekada minut i po (kao u derbiju), Lazica koji je tu od 2011. i Davidovca koji je uglavnom van 12. Igru nam nose stranci koji su ovog leta potpisali jednogodisnje ugovore. Sto je zanimljivo jer je upravo Covic ne tako davno pricao kako nam je cilj da imamo tim sastavljen od domacih igraca, pojacan sa dva stranca.

                        Za proslosezonskog trenera je Covic 28. aprila izjavio da je on mlad i perspektivan, da mladi ljudi u Srbiji zasluzuju sansu da ne bi odlazili iz zemlje, da ga nece smenjivati pijani i bahati i da on ostaje u Zvezdi i zavrsava sezonu. 9. maja Alimpijevic vise nije bio trener Zvezde.

                        Ili da se podsetimo onoga da Aranitovic moze u Partizan samo ako ga razmenimo sa Marinkovicem, a Jankovic moze u Partizan (ili bilo gde drugde) samo uz 200 hiljada evra obestecenja.

                        Covek konstantno obmanuje javnost, spinuje, daje kontradiktorne izjave u zavisnosti od toga sta mu u tom trenutku odgovara i sve to sa funkcije predsednika KK Crvena Zvezda, al' je zato prosecnom zvezdasu veci problem to sto ga ostrasceni novinar sa nebitne televizije povremeno fact-check-uje na Instagramu. Posle se cudimo sto se Covic bahati, radi sta hoce i gura netalentovanog sina od 175cm u prvi tim.


                        Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Naravno da je "tzv novinar" najobičniji lažov .Pregovora oko A licence je sigurno bilo ...samo se treba prisetiti reakcija, kojih je tada bilo iz drugih klubova iz Aba lige . Koga ne mrzi , može da izgugla
                        Ziv nisam da vidim kako izgledaju ti "pregovori" oko A licence, tokom kojih saznamo da nam fali tricavih 10 miliona evra. Koja je nasa pozicija u tim pregovorima, imajuci u vidu da smo klub sa malim budzetom za Evroligaske standarde, pritom ni taj budzet nije obezbedjen, mala zemlja, malo trziste, skromni prihodi od TV prava... Sta smo mi to ponudili Evroligi, osim da cemo prestati da zvizdimo himni ako dobijemo A licencu? Jer da bi u pregovorima nesto dobio, nesto valjda moras i da ponudis...

                        Comment


                        • Originally posted by Nas View Post
                          Nije bilo nikakve potrebe da izvlaci stvari iz konteksta i kalupi ih u 1 tendenciju, jer je bukvalno samo okacio dve Coviceve izjave izmedju kojih je proslo 10 meseci, a koje su kontradiktorne. Pritom, Covic to radi redovno, samo sto nema nikoga (osim eto povremeno Tegeltije) da ga posle odredjenog vremena podseti sta je izjavljivao.

                          Evo ja se recimo secam kada je izjavio da Zalgiris nicim izazvan ima A licencu, kako mi imamo sve sto i oni, pa mozda i bolje, kako cak nemaju ni neko ime... A onda kada je Zalgiris otisao na F4 je pricao kako Zalgiris ima mnogo veci budzet od nas, cela drzava stoji iza njih, obezbedjeni carter letovi, ne mozemo se mi porediti...

                          U maju 2017. je pricao kako cemo zadrzati strucni stab i jezgro tima zbog kontinuiteta i da nam je zelja da pokusamo da dodjemo do Fajnal Fora, posto se vec igra u Beogradu. Dva-tri meseca kasnije mi imamo 11 novih igraca i trenera pocetnika, a Covic izjavljuje kako su samo Guduric i Kuzmic otisli neplanirano i kako oni koji forsiraju pricu o Zvezdi na Fajnal foru "botuju".

                          Tada je guslao i o novom ciklusu, mladom perspektivnom timu na duze staze... A evo mi iz proslosezonskog tima imamo Dobrica u ulozi backup-a koji nekada odigra 20 minuta, a nekada minut i po (kao u derbiju), Lazica koji je tu od 2011. i Davidovca koji je uglavnom van 12. Igru nam nose stranci koji su ovog leta potpisali jednogodisnje ugovore. Sto je zanimljivo jer je upravo Covic ne tako davno pricao kako nam je cilj da imamo tim sastavljen od domacih igraca, pojacan sa dva stranca.

                          Za proslosezonskog trenera je Covic 28. aprila izjavio da je on mlad i perspektivan, da mladi ljudi u Srbiji zasluzuju sansu da ne bi odlazili iz zemlje, da ga nece smenjivati pijani i bahati i da on ostaje u Zvezdi i zavrsava sezonu. 9. maja Alimpijevic vise nije bio trener Zvezde.

                          Ili da se podsetimo onoga da Aranitovic moze u Partizan samo ako ga razmenimo sa Marinkovicem, a Jankovic moze u Partizan (ili bilo gde drugde) samo uz 200 hiljada evra obestecenja.

                          Covek konstantno obmanuje javnost, spinuje, daje kontradiktorne izjave u zavisnosti od toga sta mu u tom trenutku odgovara i sve to sa funkcije predsednika KK Crvena Zvezda, al' je zato prosecnom zvezdasu veci problem to sto ga ostrasceni novinar sa nebitne televizije povremeno fact-check-uje na Instagramu. Posle se cudimo sto se Covic bahati, radi sta hoce i gura netalentovanog sina od 175cm u prvi tim.




                          Ziv nisam da vidim kako izgledaju ti "pregovori" oko A licence, tokom kojih saznamo da nam fali tricavih 10 miliona evra. Koja je nasa pozicija u tim pregovorima, imajuci u vidu da smo klub sa malim budzetom za Evroligaske standarde, pritom ni taj budzet nije obezbedjen, mala zemlja, malo trziste, skromni prihodi od TV prava... Sta smo mi to ponudili Evroligi, osim da cemo prestati da zvizdimo himni ako dobijemo A licencu? Jer da bi u pregovorima nesto dobio, nesto valjda moras i da ponudis...

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post

                            Comment


                            • Razumem ja te ljude.
                              Forum im je filter za lecenje frustracija i iskompleksiranosti, ali jednostavno necu ta govna da citam kada udjem na topik kluba koji volim i za koji navijam.

                              Comment


                              • Čović je car.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X