Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ako junior bude bek ap do kraja sezone, slobodno možemo da se oprostimo od svih mogućih titula (ABA, KLS, KRK), jer su svi konkurenti vršili i vršiće doselekciju tamo gde im škripi, samo ćemo mi da se samoubijemo a ako tako bude bolje je da sa sinkom ode u Železnik.
    Džaba mu sve "zasluge" do sada kada se matrica u vođenju klubova ponavlja.
    Ja se potpuno slazem. Nasao je podguznu muvu u liku i delu Milana Tomica i terace svoju pricu do kraja. Cak ce se i ovde na forumu naci ljudi koje ce opravdati bivstvovanje Filipa Covica u drugoj petorci, ali cinjenica je da je on tu samo i iskljucivo jer je sin svog oca, a tu ja ne mogu da ostanem imun i to opravdavam. Milan Tomic ima dobrih poteza, neke dobre stvari radi, ali ce za mene uvek ostati podguzna muva Nebojse Covica.

    Comment


    • Nisam siguran da mu je podguzna muva. Nije on taj tip coveka..Mislim da su u dilu nekom..Sad sta i kako sam Bog zna. Tipa ja cu dovesti Barona,i jos nekog..ja cu tebi gurati Filipa do polusezone, sezone itd..neki taj fazon...Tomic nije naivan a jos manje da je neki debil sa kim se mozes zajebavati...Bar mislim, mada mozda i gresim...Ima nekih akcija, videcemo, treba vremena dati..Mada sam rekao i pre, to sa Filipom mu je dokaz da nikad nece biti dobar trener..dobri treneri ne rade kompromise, oni postavljaju uslove .
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Covjek koji se dokazao kroz svoju karijeru, bio prvi pomocnik mnogim velikim trenerima, ucestvovao u osvajanju mnogih trofeja i gradio sistem Olya koji je prepoznatljiv u Evropi - naseg trenera, nazivati podguznom muvom je... U svemu tome Tomic je imao zapazenu ulogu, dakle covjek ZNA i ima DIGNITET.

        Logicnije mi je da dok smo bili na trzistu da smo doveli sto smo mogli - sto je htjelo da dodje, i da smo ostali na biranju Pot vs Covic, da je Covic bio ok sa ulogom od 5-10 min da odmara Raglanda i da odradi pick sa Ojom a da je Potu bolje da se razigrava sa vecom ulogom u FMP. Ukoliko se pojavi pristupacan PG sa atributima koji nam trebaju ubjedjen sam da se Tomic nece kockati vec ce izaci na tziste i da Filip nece praviti nikakav problem da presjedi na tribini ili ode u FMP. Ako ne bude pojacanja, znaci para nema. Dvije opcije, podrzimo klub kupovinom karata ili da pjevamo Vucicu seceru.

        Necu opet da pominjem savrsen ABA rezultat i sansu da idemo dalje u EC dok su neki sa dosta vecim ulaganjima ostali bez sansi i sa dosta losijim rezultatima al ej ajde mi nase da pljujemo jer smo pametniji od svih.

        Comment


        • Takoreći podguzna muva koja ima dobre poteze.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Realno partizan nema veca ulaganja, manite se te price, mozda ce imati ulaganja u najboljem slucaju blizu nas..Mozes ici pozicja po pozicija i bice ti sve jasno...Dobio je Tomic dobrih sest stranaca i plus ne mozes reci eto nismo imalipara a sede ti bzvze neki igraci..tipa Keselj, Covic, Ristic, Nenadic za njih da ga jbs mozes uzeti jednog ako ne i dva dobra back upa

            Koja je to prica, eto nije bilo nikog, nismo imali para
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Realno partizan nema veca ulaganja, manite se te price, mozda ce imati ulaganja u najboljem slucaju blizu nas..Mozes ici pozicja po pozicija i bice ti sve jasno...Dobio je Tomic dobrih sest stranaca i plus ne mozes reci eto nismo imalipara a sede ti bzvze neki igraci..tipa Keselj, Covic, Ristic, Nenadic za njih da ga jbs mozes uzeti jednog ako ne i dva dobra back upa

              Koja je to prica, eto nije bilo nikog, nismo imali para
              Trostruki koncentrat trolovanja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ako se ispostavi da je Filip bio prelazno resenje i ako se oko ng dovede bek ap, mojoj sreci nece biti kraja i eto me na svakoj tekmi u pioniru. Kritikovati apsurdne poteze predsednika i trenera nije pljuvanje kluba. Filip Covic nema kvalitet za CZV i sama njegova pojava u dresu CZV je vredjanje inteligencije i zdravog razuma. Ali, kao sto sam vec rekao, sujeta i inat Nebojse Covica mi ne daje za pravo da se previse nadam. Terace on sa Filipom do kraja, kao sto je to uradio prosle sezone sa Alimpijevicem, koji je posle kupa morao biti smenjen. Ako volis klub, ne mozes da gledas njegovu propast i pljujes jer si ocajan, ma koliko neko mislio da je aplauz i podrska po svaku cenu ljubav prema klubu.
                Last edited by Storm; 29-11-18, 19:56.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Trostruki koncentrat trolovanja.
                  Nastavlja sa sipanjem govana na ovaj topik.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Covjek koji se dokazao kroz svoju karijeru, bio prvi pomocnik mnogim velikim trenerima, ucestvovao u osvajanju mnogih trofeja i gradio sistem Olya koji je prepoznatljiv u Evropi - naseg trenera, nazivati podguznom muvom je... U svemu tome Tomic je imao zapazenu ulogu, dakle covjek ZNA i ima DIGNITET.

                    Logicnije mi je da dok smo bili na trzistu da smo doveli sto smo mogli - sto je htjelo da dodje, i da smo ostali na biranju Pot vs Covic, da je Covic bio ok sa ulogom od 5-10 min da odmara Raglanda i da odradi pick sa Ojom a da je Potu bolje da se razigrava sa vecom ulogom u FMP. Ukoliko se pojavi pristupacan PG sa atributima koji nam trebaju ubjedjen sam da se Tomic nece kockati vec ce izaci na tziste i da Filip nece praviti nikakav problem da presjedi na tribini ili ode u FMP. Ako ne bude pojacanja, znaci para nema. Dvije opcije, podrzimo klub kupovinom karata ili da pjevamo Vucicu seceru.

                    Necu opet da pominjem savrsen ABA rezultat i sansu da idemo dalje u EC dok su neki sa dosta vecim ulaganjima ostali bez sansi i sa dosta losijim rezultatima al ej ajde mi nase da pljujemo jer smo pametniji od svih.
                    Viktore brate, nemoj braniti neodbranjivo, ne sviđa mi se vređanje našeg trenera ali kako i čime opravdavaš čarter za Andoru i to kako sam ja šacnuo je manji avion u pitanju do 40-ak sedišta, za njega ima para a za ojačanje nema?
                    Savršen rezultat je super 9 pobeda u nizu u ABA ligi i skinuti skalpovi svim budućim učesnicima plej ofa, nije mala stvar ali podgoričani su odmah posle poraza od nas u Laktašima pazarili teškog centra i polako pumpaju samopouzdanje a da li ti misliš da ovi naši strejndžeri mogu da iznesu uvek po 35+ minuta oštro i skoncentrisano ili će se štedeti?
                    Nama je taj plej sa defanzivnim karakteristikama potreban kao hleb nasušni, još ako zna da zavrti pik (ko je rekao Jović?) jer četvorku možemo na više načina da pokrijemo koliko toliko uspešno sa Stratosom, Kešom pa i Davidovcem...Para mislim da ima, pogotovo ako je istina da je kroz određeno sponzorstvo plaćena pobegulja i savetovano smirivanje tenzija.
                    Mogu da mu pevam Vučiću pederu, zašto da ne.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Nastavlja sa sipanjem govana na ovaj topik.
                      Ajde se ti dogovori sam sa sobom si za Covica juniora ili nisi..Sta je ovde konkretno trolovanje sa moje strane...Pre bih rekao da je Viktorovo..Nadji ti negde sta je trol ili nije istina...I malo obuzdaj recnik, nije primeran forumu, pa uopste nekoj nomralnoj konverzaciji bilo gde. Verujem da si uzivo mnogo bolji momak i da tako ne pricas, tako da ne moras ni ovde..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Realno partizan nema veca ulaganja, manite se te price, mozda ce imati ulaganja u najboljem slucaju blizu nas..Mozes ici pozicja po pozicija i bice ti sve jasno...Dobio je Tomic dobrih sest stranaca i plus ne mozes reci eto nismo imalipara a sede ti bzvze neki igraci..tipa Keselj, Covic, Ristic, Nenadic za njih da ga jbs mozes uzeti jednog ako ne i dva dobra back upa

                        Koja je to prica, eto nije bilo nikog, nismo imali para [emoji3]
                        I kako čovek posle ozbiljno da te shvati?[emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ajde se ti dogovori sam sa sobom si za Covica juniora ili nisi..Sta je ovde konkretno trolovanje sa moje strane...Pre bih rekao da je Viktorovo..Nadji ti negde sta je trol ili nije istina...I malo obuzdaj recnik, nije primeran forumu, pa uopste nekoj nomralnoj konverzaciji bilo gde. Verujem da si uzivo mnogo bolji momak i da tako ne pricas, tako da ne moras ni ovde..
                          Nisam za Covica juniora, ali tvoj stav u pisanju je iritantan.
                          Ja sam u pravu, ja sve znam, ovo je ovako, ovo je onako.
                          Kakvo ce vreme biti sutra?
                          Kao sto rece Laza pre neki dan, za tebe je vise monolog, nego dijalog.
                          Jednostavno, ja postujem ovde svacije misljenje iako se ne slazem, pa i tvoje, ali si isuvise dosadan sa ovakvim stavom u diskusiji.

                          Comment


                          • Juniori zgazili Buducnost na startu juniorske lige, 87 : 52 Popovic 18, Tomasevic 15 , . Danas pao i domacin Zadar, 81 63 Popovic 17, Tomasevic 17, sutra derbi sa Partizanom.
                            Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 29-11-18, 21:15.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Viktore brate, nemoj braniti neodbranjivo, ne sviđa mi se vređanje našeg trenera ali kako i čime opravdavaš čarter za Andoru i to kako sam ja šacnuo je manji avion u pitanju do 40-ak sedišta, za njega ima para a za ojačanje nema?
                              Savršen rezultat je super 9 pobeda u nizu u ABA ligi i skinuti skalpovi svim budućim učesnicima plej ofa, nije mala stvar ali podgoričani su odmah posle poraza od nas u Laktašima pazarili teškog centra i polako pumpaju samopouzdanje a da li ti misliš da ovi naši strejndžeri mogu da iznesu uvek po 35+ minuta oštro i skoncentrisano ili će se štedeti?
                              Nama je taj plej sa defanzivnim karakteristikama potreban kao hleb nasušni, još ako zna da zavrti pik (ko je rekao Jović?) jer četvorku možemo na više načina da pokrijemo koliko toliko uspešno sa Stratosom, Kešom pa i Davidovcem...Para mislim da ima, pogotovo ako je istina da je kroz određeno sponzorstvo plaćena pobegulja i savetovano smirivanje tenzija.
                              Mogu da mu pevam Vučiću pederu, zašto da ne.
                              1. Za carter; kako sam ja skontao plan je bio da navijaci svojim kartama (prijatelji kluba) sufinansiraju troskove. Za ostatak oko sponzorstva ne znam.
                              2. Uletila je kinta cim se nista ne spominje oko Jankovica i Trinkijerija
                              3. Iz tacke 2. Ocekujem da ako vec ima nekog novca (a da nije dat na pokrivanje dugovanja) da se roster pojaca od januara sa igracima koje Tomic bude smatrao adekvatnim.
                              Ti znas da sam ja imao prilicno dobre info pred sezonu i da se skoro sve potvrdilo tacnim. Garantujem ti da je ovaj budzet bio na veresiju, ako je u medjuvremenu kapnula cifra onda se nadam trosenju na PG.
                              Ja sam samo branio vrijedjanje covjeka koji ajde da izuzmemo sve sto je radio prije (a jeste mnogo) ovo sad je sasvim pristojno. Ako ja i ti vidimo da Covic ne moze da bude pouzdana opcija u borbi za trofej, onda sam siguran da zna i Tomic.

                              Konkretno za nepotizam, ne svidja mi se, ali mi je jedino logicno da Filip nece praviti problem ni oko minutaze ni oko kasnjenja ni oko cega, pa da ce ga Tomic zamjeniti kad nadjemo odgovarajuce rjesenje.
                              Last edited by Victor BG; 29-11-18, 21:59.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Takoreći podguzna muva koja ima dobre poteze.
                                Mašiš čitav fudbal.

                                Evo ja da se skinem sad i siđem na teren IMAO BIH DOBRIH POTEZA ali bi mi se celokupan učinak sveo na učinak mlohave šlapice™.

                                Dakle, nije u poenta u dobrim potezima, jer i ćorava koka neko zrno nabode, već u ukupnom učinku, odnosno mogućunosti ili nemogućnosti da svojim prisustvom na terenu u celini gledano doprinsi ili ne doprinosi timu.

                                Sve ono što smo do sada gledali od njega, kako prethodnih, tako i ove sezone, pokazuje da nije u stanju da doprinese pozitivno protiv bilo kog ozbiljnog protivnika, pa ni protiv velikog broja onih iz ABA krša.

                                Stoga je besmisleno oduševljavati se i pominjati "dobre poteze" jer na jedan dobar dođu tri loša.

                                To je poenta.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X