Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne treba back up pleej a?

    Comment


    • Koliko nam nedostaje kršten rezervni plej...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Suze mi pošle od ludog Simane...

        Takoe bre dečkonja. To ti poso.

        Comment


        • Simaniccc, kakvo blago..Cak i sa ovakvim sudjenjem i kracom rotacijom mi ovo mozemo dobiti ali pojacanje treba.

          Comment


          • Boriša Simanić...

            Comment


            • Kakvu su nam uslugu ucinili grobari sto uzese Safeta i ostavise prostora za Borisu.

              Comment


              • Borisa double-double masina ...Ali kakav je car Perperoglu, covek igra samo derbije
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Boriš brati i stari lisac Stratos. Da se razilazimo, sad davati minute Nenadiću, Radanovu, Davidovcu, Ristiću i u ABA da se razvijuju.

                  Veselite se cigani, lepo proleće nas čeka. Srećna Nova Godina svima.

                  Comment


                  • Džaba vam novci moji sinovci.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Koliko nam nedostaje kršten rezervni plej...
                      Drugi plej nije pitanje vise slaga na tortu, vec uslov da uzmemo Abu.

                      Comment


                      • Bravo momci ,bravo Tomiću...Velika si Zvezdo.
                        Boriša[emoji123]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Oooo kako jebee Zvezdaaaaa
                          Bravooo breeeeee

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Stratos pola derbi - pola boli me kurac da se cimam. Al majstor ove igre
                            Borisa standardno dobar od kako startuje u 5. Znao sam koliko decko moze ovo je cista potvrda. Volio bih da se jos malo oslobodi sablona (situacija kad je njegov cuvar udaljen on ne gleda na kos vec ceka urucenje da se akcija izvede do kraja).
                            Bravo momci, muski odigrano, nije ni 3/4 bila losa u smislu rjesenja al lopta nije slusala a Majk opterecen licnim, ok, idemo dalje, hvala za dobru energiju!
                            Last edited by Victor BG; 30-12-18, 20:01.

                            Comment


                            • Gospodin Milan Tomic...opasnu druzinu je sklopio...kapa dole...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Stratos je kosarkaski Federer. Mozda nije najbolji, ali ga je uzivanje gledati. Koliko lepote i elegancije u igri tog coveka...

                                Comment

                                Working...
                                X