Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crni80 View Post
    Kakve crne argumente da pišem, da li si ti normalan? Ja sam jedan od par hiljada ljudi manjka u Pioniru, da li si ti svestan da su zbog ovog dileje tamo ostali samo par stotina ljudi koji stvarno žive za Zvezdu (svaka čast njima, naklon do poda, ali ja sam u nekim godinama i stvarno nisam imao stomak za ovo), i još možda stotina-dve Čovićevih botova? Danas je dan da sebi dam oduška, imam svako pravo da ovog neznalicu i poltrončića naglas pošaljem u tri lepe. Kome se to ne sviđa, nek plače za njim u tišini, kao što smo mi normalni ljudi plakali mesecima unazad nad ovim što je napravio od voljenog nam kluba.
    Sve je to razumljivo: i frustracija, i ljutnja, ali ipak bi trebalo da ublazis recnik. Sto rece Victor BG: Uvredama i kletvama nije mjesto na kosarkaskom forumu!
    Last edited by kronostime; 07-05-18, 18:22.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Opet ne razumijes napisano a tako je prosto.
      Uvredama i kletvama nije mjesto na kosarkaskom forumu!
      Ma znam ja druže da nije, ali shvati i ti, mora nekako da se oduši. Ovaj moj mali istrčao na terasu, deset minuta se derao "Tako je, tako je, tako jeeeee!!!", ja jbg ne mogu, sramota od komšija. Biće to sutra verovatno sve ok, ali danas morate da istrpite.

      PS. Ako ima dovoljno elemenata - udri po banu moderatore, nek ide život.
      Last edited by Crni80; 07-05-18, 18:32.

      Comment


      • Originally posted by Crni80 View Post
        Ma znam ja druže da nije, ali shvati i ti, mora nekako da se oduši. Ovaj moj mali istrčao na terasu, deset minuta se derao "Tako je, tako je, tako jeeeee!!!", ja jbg ne mogu, sramota od komšija. Biće to sutra verovatno sve ok, ali danas morate da istrpite.
        Sto bi rekli Crnogorci "pu, oca mu .....", razumemo mi odusak - al` daj to primerenije.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Cim se zavrsi sezona potpisati Nenadica, vrlo dobar igrac.

          Comment


          • Poznat je trener Zvezde za narednu sezonu.
            Ko je gledao mec FMP- Partizan zna o cemu pisem[emoji23][emoji23][emoji23]

            Comment


            • Originally posted by magnetius View Post
              Tacno, trebalo je da ode jos posle kupa (uprkos nekima koji su namerno terali inat iz svojih razloga), smena sada je skroz kontraproduktivna jer je sve sto je moglo poci naopako poslo.
              Da li si ozbiljan?

              Kakva crna kontraproduktivnost, naravno da je dobro što je smenjen, čovek nas je vodio raaaavnooo doooo dnaaaa. Ti argumenti o kontraproduktivnosti se potežu bez ikakvog smisla, jer UVEK može gore a dno NE POSTOJI (sem kod Džonija). Mada treba priznati da ga je Alimpije uspešno tražio
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Srecom pa imas ove smajlije.

                Comment


                • Kvinsi stavio video u zvezdinom dresu sa opisom ''loading''... Hmm

                  Comment


                  • Originally posted by VladaVlada View Post
                    Kvinsi stavio video u zvezdinom dresu sa opisom ''loading''... Hmm
                    <3

                    Dodji Kvinsi... da se oporavljamo zajedno...

                    Comment


                    • Ovako Feldin reaguje na izmenu

                      Comment


                      • Oduvek mi je delovalo da je on glavni kurtonko.

                        Comment


                        • Jbt da smo odza prebacili kod nas, bio bi najbopji centar komotno...jbt a mi imamo lesora, stojana mog bi nam kupili skokove kao da smo patuljci

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Niko ne place za covekom, ali to sto nije uspeo ne znaci da bi ga trebalo vredjati, kunuti i prizeljkivati mu ruznu buducnost...to nije ljudski pre svega.
                            друже, више нам је зла нанио Алимпије Мирић од Вујошевића, а, притом, имам поуздану информацију да је и већи партизановац од дотичног...довољно?

                            Comment


                            • Originally posted by Пан View Post
                              друже, више нам је зла нанио Алимпије Мирић од Вујошевића, а, притом, имам поуздану информацију да је и већи партизановац од дотичног...довољно?
                              Nije tajna da je covek bio redovan na Jugu.

                              Comment


                              • Originally posted by Пан View Post
                                друже, више нам је зла нанио Алимпије Мирић од Вујошевића, а, притом, имам поуздану информацију да је и већи партизановац од дотичног...довољно?
                                Kako mislis naneo je zlo....hoces da kazes da je namerno hteo da igramo lose i ne osvojimo titule?
                                Inace u zvezdopartizanovce u profesionalnom sportu ne verujem....svakom od njih je bitnija sopstvena karijera od navijackih emocija iz mladosti.

                                Comment

                                Working...
                                X