Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Ulični basketaš;1920243]Pošto prozivaš sve koji se ovde na forumu ne predstavljaju imenom i prezimenom kao ti, onda da ti odgovorim. Ja ne znam ko si, osim da ti je na avataru neka ženska, a pišeš u muškom rodu, a ako se zoveš Šarac, e jebiga onda. Drugo, ko si ti da sudiš o mišljenjima drugih? Evo, ja ću prvi da odem na prvu sledeću utakmicu i da zviždim na svaki kontakt Filipa Čovića sa loptom, jer smatram da ne zaslužuje mesto u timu za koji navijam. Previše si sebi dozvolio slobode da pljuješ druge forumaše, jer ti se ne dopada njihovo mišljenje.[/Q


    Tvoje pravo da udjes i da mu lupis samar sto se mene tice uradi sta ti je volja, da li sam ja negde nekoga osudio sto ce da zvizdi, ja ne zvizdim nikda svom igracu ma kako se zvao, a zelim ti puno srece i nadam se da neces ostati usamljen u tvom naporu.

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      ali kad se prisetim onog Tomićevog mlataranja rukama ka Filipu
      da pređe na našu polovinu kod ubacivanja lopte preko pola...
      koji je to nivo raspada, lepte jebo...

      ne počinje se tako uspešna trenerska karijera Milane Tomiću.
      .
      Meni nije bas najjasnije sta se tu desilo. Tomic njemu mase da predje na nasu polovinu, jer valjda ovaj nije skapirao da prijem ne sme biti na njihovoj polovini....pa u momentu kao kapira i krece da trci ka centru, da bi se onda iz nekog razloga predomislio pa vratio na njihovu polovinu....wtf, zbog cega se predomislio????

      Comment


      • Zato sto ga krasi sportska inteligencija...tako je tesko bilo shvatiti to sto su gledaoci na tribinama i pored tv-a shvatili...
        Ne zvizdi se samo ne kvalitetnom kosarkasu vec i nepotizmu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Meni nije bas najjasnije sta se tu desilo. Tomic njemu mase da predje na nasu polovinu, jer valjda ovaj nije skapirao da prijem ne sme biti na njihovoj polovini....pa u momentu kao kapira i krece da trci ka centru, da bi se onda iz nekog razloga predomislio pa vratio na njihovu polovinu...wtf, zbog cega se predomislio????
          Filipu sve jedno nije bilo jasno zašto su svi na našoj polovini
          Tomić je prvo probao da mu gestikulacijom objasni da preuzme nekog a kada je video da je ovaj totalno u rebusu, samo mu je dva puta mahnuo rukom da napusti njihovu polovinu. Filip jeste krenuo ka centru, ali tada je video da se igrać Andore sprema da ubaci loptu ...i ponovo se vratio, sve u paketu sa memorijom zlatne ribice. Naravno da su uspeli da prime tu loptu jer luksuz posedovanja Filipa je teška ekskluziva.

          Za Jankelu mi je još uvek simpatično što je u komšiluku, ali za Filipa bi probao da ih odgovorim, onako ljudski i hriščanski.
          Last edited by Wingwalker; 22-11-18, 17:47.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Filipu sve jedno nije bilo jasno zašto su svi na našoj polovini. Nakon Tomićeve gestikulacije da preuzme nekog on jeste krenuo ka centru, ali tada je video da se igrać Andore sprema da ubaci loptu pa je utripovao da će on sa svojim fizikalijama da preseče taj pas, il šta već ...i ponovo se vratio zajedno sa memorijom zlatne ribice. Naravno da su Andorčani uspeli da prime tu loptu jer luksuz posedovanja Filipa je teška ekskluziva. Umesto da naših 5 markiraju 4 igrača, on je svojim brain-fartom to samo izjednačio. Tačno rogovi da ti izrastu...
            Za Jankelu mi je još uvek drago što sada nosi te boje, ali za Filipa bi probao da ih odgovorim, onako ljudski i hriščanski.
            Za Filipa ne bi ni Pekovica uspeo da nagovoris da ga primi u klub.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Biti navijac Zvezde je sve vise sramota nego privilegija...Ove price pa onda zvizdimo Zirbesu ovo onom..kako muljaju vecno istu pricu..Nije kriv Cova sto smo pukli nego Regland..pa se tu kao svadjaju, oni su protiv nekog itd..pa se svi mi zakopcavamo na ledja..mislim
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Biti navijac Zvezde je sve vise sramota nego privilegija...Ove price pa onda zvizdimo Zirbesu ovo onom..kako muljaju vecno istu pricu..Nije kriv Cova sto smo pukli nego Regland..pa se tu kao svadjaju, oni su protiv nekog itd..pa se svi mi zakopcavamo na ledja..mislim
                Biti navijac Zvezde nije nikakva sramota, kao ni biti navijac Partizana... Obuzdaj svoje odusevljenje Radonjom i prosipanje mudrosti ostalima da ne bi radilo BANOVANJE.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Biti navijac Zvezde nije nikakva sramota, kao ni biti navijac Partizana... Obuzdaj svoje odusevljenje Radonjom i prosipanje mudrosti ostalima da ne bi radilo BANOVANJE.
                  Kakav Radonja i kakve mudrosti. Ti si moderator i ponasaj se tako. Kkp niko nije spominjao i svoje tripove provlaci negde druge.
                  Last edited by LosmiSK; 22-11-18, 21:18.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Losmi baš preteruješ, ako ti se ne sviđa KK CZv i ako ne možeš da navijaš za Zvezdu, nemoj... ali nemoj ni da se ponašaš tako i da personalni animozitet poistovećuješ sa čitavim klubom.
                    Niko ti ne brani da kritički pišeš ali ovo je stvarno nivo ispod patosa.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Trebalo bi neko da mu objasni da klub funkcionise na slican nacin zadnjih 70 godina... a pogotovo na isti nacin poslednjih 7, dok je u klubu radio i DR. To je isti klub i radio je na isti nacin kao sto i sad radi. Nista se nije promenilo sem pojedinih personalnih resenja koja se desavaju u svakom klubu.

                      Comment


                      • A pusti onda nas da se sramotimo, a ti nadji sebi drugi klub za koji te nece biti sramota da navijas.
                        Mislim, na topiku gde pre svega zagrizeni zvezdasi pisu ti lepis ovakve bljuvotine...

                        Comment


                        • ja ga iskreno retko i razumem...

                          Comment


                          • Dakle, sutra (po kalendaru) je mec sa Partizanom.

                            Gledano, povrsno, po pozicijama:

                            1: Ragland je bolji igrac od obojice plejeva Partizana, ali su oni opet bolji od naseg drugog pleja. Zavisice od toga koliko Ragland dugo bude imao dobre minute na parketu.
                            2: Baron, Dobric protiv Marinkovic, Gegic. Ovde je ocita prednost na racun Zvezde, Gegic jedino bolje igra odbranu.
                            3: Perperoglou, Lazic protiv Zagorac, Sy. E ovde je srz kvaliteta Partizana i da nije Zagorac sa maskom to bi bila njihova ogromna prednost, ovako je samo prilicna prednost.
                            4: Faye, Simanic protiv Jankovic. Jankovic ce imati pomoc Sy -a, a Perper ce pomagati na 4 u Zvezdi. Ovde je situacija egal.
                            5: Zirbes, Ojo, Ristic protiv Gagic, Landale. Velika prednost na strani Zvezde.

                            Manje povrsno:

                            Treba koristiti svaki minut koji ce provesti Paige i Landale na terenu zajedno i busiti ih. Ragland da igra 30 minuta i da se cuva od licnih, pritisak na Zagorcu i to je manje vise to. Oni ce najvise gledati da odseku Oja i Zirbesa i tu je kljuc, plus ofanzivni skokovi Oja jer niko u Partizanu ne moze da mu parira.

                            Partizan ima dve petice. Napuniti Gagica faulovima i pola posla je obavljeno.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • ubacimo odmornog i krvi žednog Nenadića u drugom poluvremenu
                              i 3-4 ulaza na umornog Gagića biće dovoljno...

                              ili ako je po Tomiću:
                              kreno Fićo u reklame sa presedanjem na Jankeli.

                              Comment


                              • Ne mogu da dočekam Gegića i Nikolića na Ćelavom Kiviju. Uživaću u svakom sekundu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X