Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je blizi Filip Zvezdi, to mi vise love i luksuza. Dobice na kraju godine svako konzerve u svojoj tezini
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Pa i ja sam to isto napisao.
      Plate ne kasne, a donacija od grada nam je povecana(kompenzacija za tupavka).

      Edit: Otuda i Vesic pored Covica u dvorani...
      Vesica vidis jednom u lozi Pionira, a ne vidis ga u lozi Marakane ili u jednom od tri aviona koji su leteli u Salzburg, isto tako ga sigurno nisi video ni u Liverpoolu a ni u Parizu, sta ce jadan Vesic morao autobusom da ide na ove destinacije jer je omrazen kod zvezasa a pogotovo medju fk navijacima.

      ono krilatica nismo isti vise ne znam ni ko je izmislio , ovi u ekstazi kada im Ostoja dovede Trinkija, ovde drvlje i kamenje na klub sto nismo doveli Trinkija. Jos danas ili juce potvrdi Covic da je bilo razgovora sa Trinkijerima letos, ili to Covic troluje na pisanje forumasa odavde.

      Kako si ti mislio da uzmes pare od bilo koga iz ove drzave , ej Vesicu prebaci nam 500 k ali nemoj slucajno da si dosao u Pionir, ej Vesic vidi nam za grejanje terena na marakani da se dobiju dozvole za trafo stanicu ali odjebi od stadiona.

      Hoce to ali samo ovde da se glumi opoziociona borba a u hali cute svi ko cave

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Vesica vidis jednom u lozi Pionira, a ne vidis ga u lozi Marakane ili u jednom od tri aviona koji su leteli u Salzburg, isto tako ga sigurno nisi video ni u Liverpoolu a ni u Parizu, sta ce jadan Vesic morao autobusom da ide na ove destinacije jer je omrazen kod zvezasa a pogotovo medju fk navijacima.

        ono krilatica nismo isti vise ne znam ni ko je izmislio , ovi u ekstazi kada im Ostoja dovede Trinkija, ovde drvlje i kamenje na klub sto nismo doveli Trinkija. Jos danas ili juce potvrdi Covic da je bilo razgovora sa Trinkijerima letos, ili to Covic troluje na pisanje forumasa odavde.

        Kako si ti mislio da uzmes pare od bilo koga iz ove drzave , ej Vesicu prebaci nam 500 k ali nemoj slucajno da si dosao u Pionir, ej Vesic vidi nam za grejanje terena na marakani da se dobiju dozvole za trafo stanicu ali odjebi od stadiona.

        Hoce to ali samo ovde da se glumi opoziociona borba a u hali cute svi ko cave
        Te cave predvodi najveca zvana Covic

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Po meni jeste najveca greska ne samo ove sezone, vec strateska odluka na dugi rok, to sto smo propustili da dovedemo Trinkijerija letos... znalo se odavno da on ima simpatija prema ovoj kosarci i licitiralo se da ce mozda biti trener Hrvatske, pa se iz toga mogao pretpostaviti scenario da potpise i za grobare kad se vec dovodio u vezu sa ova 2 angazmana. Da li je letos bio preskup? Pa verovatno jeste, ali na duzi rok mislim da bi se ta investicija isplatila u odnosu na alternativnu odluku, a kao sto je i Covic spomenuo problem nije toliko bio novac vec to sto on nije zeleo da ga ceka, pa da slucajno ostane i bez Tomica, sto se vec desilo prosle sezone.
          Mislim da je trebalo da saceka i da rizikuje, al ko sto rekoh kao da je izgubio sluh da donese pravu odluku.

          Sta je tu je sada, Tomic je nas trener, navijacemo zbog toga za njega, a ne moze se reci da nam on to ne otezava svakim istupom u javnosti i nekim svojim kosarkaskim odlukama u selekciji za koje svi verujemo da i on veruje da nisu bas na mestu.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Vesica vidis jednom u lozi Pionira, a ne vidis ga u lozi Marakane ili u jednom od tri aviona koji su leteli u Salzburg, isto tako ga sigurno nisi video ni u Liverpoolu a ni u Parizu, sta ce jadan Vesic morao autobusom da ide na ove destinacije jer je omrazen kod zvezasa a pogotovo medju fk navijacima.

            ono krilatica nismo isti vise ne znam ni ko je izmislio , ovi u ekstazi kada im Ostoja dovede Trinkija, ovde drvlje i kamenje na klub sto nismo doveli Trinkija. Jos danas ili juce potvrdi Covic da je bilo razgovora sa Trinkijerima letos, ili to Covic troluje na pisanje forumasa odavde.

            Kako si ti mislio da uzmes pare od bilo koga iz ove drzave , ej Vesicu prebaci nam 500 k ali nemoj slucajno da si dosao u Pionir, ej Vesic vidi nam za grejanje terena na marakani da se dobiju dozvole za trafo stanicu ali odjebi od stadiona.

            Hoce to ali samo ovde da se glumi opoziociona borba a u hali cute svi ko cave
            Ne vidim ga.
            Cesce sam u Pioniru. Avangarda je posebna prica, ali necemo o njima na nasem topiku.

            Comment


            • Markovic 12 poena, 5 asistencija.... dzabe krecimo, to je samo vlazni san.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Markovic 12 poena, 5 asistencija.... dzabe krecimo, to je samo vlazni san.
                Ali zato Djenka krompir.

                Comment


                • Gledam sad komentare i ono slazem se sto se cirbesa tice, ali ja tog igraca nmg da ne volim...nemam pojma, njega i djenku bas bas gotivim, koliko god lose da igrali...nije to do pada forme ili kurcobolje, realno gledano cirbes ni pre Zvezde, a ni posle nije igrao nista...cirbes je prosek iz kojeg je najbolji trener naseg kluba uspeo da izvuce 200%...ako pogledamo koliko je centara radonja osposobio sve ce vam biti jasno...sad sto neki ocekuju da on igra kao kod radonje to je druga stvar...al ne mere, nije moglo ni u makabiju, ni u nemackoj...plus mi sad nemamo igraca koji znaju da razigraju centre na bilo koj nacin, ali ljubav cirbijeva prema Zvezdi i njenim navijacima se ne dovodi u pitanje...za mene on ce uvek imati mesta u Zvezdi i on i djenka, pa i jaka blazic

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Po meni jeste najveca greska ne samo ove sezone, vec strateska odluka na dugi rok, to sto smo propustili da dovedemo Trinkijerija letos...
                    Nismo mi propustili ništa, čovek je bio preskup i nije hteo da spusti cenu, baš kao ni Cedeviti a ni Groblju. Samo što neko ima bankomat a neko ne.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Nismo mi propustili ništa, čovek je bio preskup i nije hteo da spusti cenu, baš kao ni Cedeviti a ni Groblju. Samo što neko ima bankomat a neko ne.
                      Ne bih se kladio bas da kkp nema bankomat Nasa prva petorka je dosta skuplja+razvojni tim.KOd njih skuplji trener, mad ani nas strucni stab nije sigurno jeftin.. itd...Samo brzo ce Tinka razguliti, osetice malo kako on kaze..prave kosarke i ''pravih'' navijaca u 5 frakcija i pobeci glavom bez obzira...
                      Last edited by LosmiSK; 22-11-18, 07:20.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Nismo mi propustili ništa, čovek je bio preskup i nije hteo da spusti cenu, baš kao ni Cedeviti a ni Groblju. Samo što neko ima bankomat a neko ne.
                        Bas tako
                        Dodao bi da ga je trazio i kosarkaski savez Hrvatske za selektora i da isto nisu mogli da se dogovore oko novca.
                        Hrvatski komentator na Areni je pomenuo to. 700.000€ je bila ponuda saveza za njega i strucni stab.
                        A sa druge strane ga KKP potpisa u danu(i to na 3 godine), sto mu rece menadzer - ponuda koja se ne odbija (ovo mi nesto poznato).
                        Lici kako su doveli Pekovica, kada je Pekovic trebao da predje u Hemofarm i Misko iz zezanja posalje neku nenormalnu cifru(nezabelezenu na ovim prostorima) i KKP prihvati

                        Comment


                        • U subotu u 5 mnogo toga ce biti jasno, mozda vam zvuci da nije tako posto je pocetak sezone ali vrlo vazan mec. Njima moze pobeda bas biti prekretnca a namw motivacija za dalje, uglavnom hocu da vidim borbu do kraja pa sta bude da jednom udjemo nalozeniji od njih.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Nismo mi propustili ništa, čovek je bio preskup i nije hteo da spusti cenu, baš kao ni Cedeviti a ni Groblju. Samo što neko ima bankomat a neko ne.
                            Svi znate a niko da kaze o kojoj to cifri konkretno pricamo, ako se vec tvrdi da je mnogo preskup?

                            Comment


                            • Koliko sam cuo od Nove Godine nam je obecan novi trogodisnji ugovor sa Mtsom u vrednosti od 3, 9 miliona evra.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Svi znate a niko da kaze o kojoj to cifri konkretno pricamo, ako se vec tvrdi da je mnogo preskup?
                                Pa zar nije 800.000 sa strucnim stabom

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X