Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Jeste, mada je uvek moguće da nije bio bukvalan nego da je to baš bilo namenjeno navijačima ironično ističući njihovu važnost kao presudnu za tako bitnu odluku.
    Moguce, ali je malo nepromisljeno ako se zna razlog za zvizdanje.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Moguce, ali je malo nepromisljeno ako se zna razlog za zvizdanje.
      Pa ne zviždi se odavno nego peva.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • U pravu si, onda sam pogresan zakljucak doneo, jer sam mislio da je sve to zbog toga. Opet, dao je do znanja da je u sprezi sa navijacima, tacnije da moze da utice na njih, ali onda dolazi ona tvoja prva poruka. Prica mi danas to drugar, pa sam se zgrozio, ali izgleda da sam se ispalio.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nismo u 1983 vec u 2017 godini, gledas napred ne nazad. Po tvome nista se menjati nece i, ne treba i ne moze....Ok Bolden,Guduric, Kalinic ali kako ajde projekcijski mi napravi kakos mo bili 3m u dugu.

          Naravno da treba da se pise o tome. Carter se moze uzeti kao sponzorski ugovor, slicno nesto kao Zalgiris....Hala se moze napraviti naravno ali to nikog ne zanima da baca pare...Opet se vracamo na ono mi smo siromasni i tu se cela prica zavrsava. Niko nece mislim bar da baci pare a neko drugi da pokupi kajmak. Svaka cast NC sto je uradio sa CZ ali mislim da on nista vise ne moze da unapredi u CZ....opet on treba da ostane dok se ne napravi ili neodje neko sa vizijom i parama da mu se oslobodi da kupi i ulozi..Ne vidim da NC nesto gura tu pricu, deluje kao da mu ovako odgovara sledecih 20 godina...DA LI TI ZELIS DA CZ IDE NAPRED? I KAO MISLIS DA JE TO MOGUCE? ILI DA CEKAMO DOK SE POLITICKE STVARI U ZEMLJI NE VRATE U NORMALNU, ZNACI U 1923U....

          Vidi, ja volim da gledam sve long term i jasno je da niko to u klubu ne radi, vec prezivljavamo, meni se to licno ne svidja i zato sam rekao svoj stav. Svi DR govore da se provukao dva puta a niko da mu je neko i otezao to...i nacin na koji smo prosli se stavlja samo na teret doktoru .. A znas verovatno kakvi su prosle godine bili odnosi oko para i sta se desavalo..meni to nije normlano...Kad je DR sve to rekao na kzs onda znas koliko se to kupilo...mesecima i to ne samo kdo njega, posto da je bilo do njega, on to ne bi ni rekao.......

          Ne zelim sudinu partizana, oni da nisu radili to sto su radili, sad bi imali A licencu ali djavo pokucao na njihovim vratima.....Sta treba da se desi da mi uradimo jedan korak napred kao klub van sportske strane...treba da gledamo 10 godina unapred...

          I znam da je NC tacno po recima, to uvio da nije ciljao na to ali je namerno zapeckao ove sto ne kontaju da se loze oko toga....ali ti potvrdjujes da je to nemoguce....imas smernice koje treba da radis za to..za nas c ebiti dobro da ne izgubimo ovo mesto u EL kako se radi..

          I napisi mi sta mislis o Alimpijevicu, to bih zeleo da znam..a rekao sam da cu kupiti najskuplju kartu na polusezoni ako urade nesto da se pomere ali dzaba...da ne pisem o nesretnom rs shopu itd...koliko su neozbiljni...
          1. To nije dug od jedne godine, konkretno minus samo za poslednju sezonu vec zbir svih troskova od 2011 do 2017 koje su dosle na naplatu odjednom, ( placanja UPPRa, promasenih transfera,neplanirane kazne od El, ne ostvarenog prihoda po osnovu prodaje karata,ne isplata dogovorenih sponzorskih ugovora na osnovu kojih je baziran budzet). Srecom imalo je proizvoda u igrackom pogonu koji je ta ulaganja pokrila. To sto bi mi voleli da su ti isti igraci ostali i da nije doslo do prodaje radi namirenja minusa je druga prica.

          2. Charter.Ciji je Air Serbia. Arapsko-srpski, ko tu odlucuje. Evo mi hocemo charter, nemamo para da to platimo da li mozete vi na upravnom odboru da se dogovorite da nam sufinansirate ne sve letove nego samo onih par letova za koje nemamo direktne letove. UO AIR SERBIA ne nalazi marketinski interes u tome, kao ni drzava kao suvlasnik te iste kompanije, i sta cemo oko toga. Nema politike ili je ima. Mozda nemaju slobodnih kapaciteta jer prave pare na letovima za NEW YORK I DUBAI pa nas obaveste putem emaila da nismo zainteresovani. Moje misljenje da bi klub morao naci makar neke pare za neke utakmice ne za sve, ali i dalje ostaju na odgovoru da je preskupo i tih par utakmica za charter

          3. NC verujem da bi se sutra povukao sa funkcije kada bi bio ponocni upad kao sto je bio one noci u Lj. Bogdana. Samo se postavlja pitanje sto to AV ne uradi? Ako je vec sve napreDNO u toj politici zasto oni ne prepoznaju tu buducnost i razvoj u nasem KK klubu i ne sklone mocnog NC koji se vezao lancem za tu fotelju i odoleva svim pritiscima iz Strahinjica Bana, foruma i Fb stranica.Ako je kocnica daljeg razvoja daj te nove snage, nadamo se i sa tobom u toj ekipi da ne tapkamo vise u mestu bez svoje hale i chartera. Imamo primer kod komsija kako ta vizija izgleda ( za dve godine bice bolje)

          4. Dusan Alimpijevic ima tu nesrecu da se nasao na pogresnom mestu, u pogresnom trenutku i u pogresnom klubu. Da je kojim slucajem otisao u KK Buducnost ili KK Cedevita i pravio ovakve rezultate u El i ABA ovde bi verovatno bilo kataklizme zasto takav trener nije kod nas, nego nas trenira penzioner Pesic ili ludi Ivanovic sa repicem za pola miliona eur.. Naisao bi Dusan na mnogo vecu podrsku od nasih navijaca da je u ovim godinama i znanjem dosao kada i Lazic, na onaj nivo svesti navijaca, plus nikavih rezultata kluba. Dolazi posle 10 trofeja i nauspesnijeg trenera u istoriji i ti sada ocekujes od njega da bude na visem nivou od prethodnih rezultata i trenera. Pa bilo ko da je dosao od onih trenera koji su bili na spisku ne bi uspeli, mozda bi bili jos vise napljuvani od ovoga sto Dusan dozivljava. Nasi navijaci su u medjuvremenu saznali da nema ofsajda u kosarci, da nema zutog kartona posle grubog faula vec dva slobodna bacanja, da bi sada postali toliko strucni da oni znaju kako treba da se igra odbrana od pknrola i popa. Iskreno meni licno , ima vise pluseva nego minusa, za neke stvari mu ne mogu zameriti koje gresi jer niko se nije naucen nije rodio. Veliki rizik NC sa njegovim postavljanjem ali je isto tako rizikovao sa DR pa se to pokazalo kao uspesnim. I naravno, nikada sebi ne bi dozvolio da ga vredjam, da ga ovde nazivam takvim imenima kao pojedini ovde koje sebe smatraju velikim poznavaocima ove igre, ali to se moze valjda ovde u virtuelnom svetu, svako misli da ako napise par recenica da je samo on u pravu, tj da je njegova poslednja kao u Njegosa. Neka uzme ABA ligu, neka skine koliko god moze pobeda u El ali igrom kao sto je bilo protiv Barse, Efesa,Zalgirisa, a ne slucajno kao protiv Reala, Valencije mislim da ce poloziti ispit kod vecine navijaca. Vi tvrdokorni kriticari i bolji poznavaoci ove igre da bi mu dali prelaznu ocenu tu lestvicu dizete na nivo f4 i tri trofeja i izbacivanja makar dva igraca na nba draft. #nismoisti

          DR. Ne bih da otvaram tu temu zasto je tada progovorio. Pouzdano znam da mu to nije bila licna namera da to javno obznani jer to nikakva nije bila tajna, ali jedno kada portali pisu a drugo kada trener to zvanicno izgovori. Zasto niko od igraca nije tako progovorio i javno rekao da eto osvojili smo titulu, meni upravo istekao ugovor iako nisam primio platu 6 meseci i vise nisam igrac KKCZ (SIMON<DION< LAZA<NATE<). Koliko smo svi upoznati i ta saga o dugovima je resena uz kaznu od 15.000.

          El moze samo da izbaci ABA ligu a ne KKCZ zato sto ide 7-10 u El pa je po recima forumasa sprdnja za El, nece El da trpi ekipe koje primaju po 100 koseva. Sve dok ABA LIGA daje jednog predstavnika, i sve dok klub koji osvoji to mesto moze da obezbedi ono sto El trazi i to je strogo definisano nema mi cega da se plasimo. Ako ne budemo prvi u Aba LIGI pa nece El da nam bude kriva za to nego mi sami. Ali kosarka nece prestati da se igra ovde samo sto neki nece vise pratiti KKCZ kao sto je nisu pratili ni pre 2011.
          Last edited by Šarac; 13-01-18, 22:46.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            1. To nije dug od jedne godine, konkretno minus samo za poslednju sezonu vec zbir svih troskova od 2011 do 2017 koje su dosle na naplatu odjednom, ( placanja UPPRa, promasenih transfera,neplanirane kazne od El, ne ostvarenog prihoda po osnovu prodaje karata,ne isplata dogovorenih sponzorskih ugovora na osnovu kojih je baziran budzet). Srecom imalo je proizvoda u igrackom pogonu koji je ta ulaganja pokrila. To sto bi mi voleli da su ti isti igraci ostali i da nije doslo do prodaje radi namirenja minusa je druga prica.

            2. Charter.Ciji je Air Serbia. Arapsko-srpski, ko tu odlucuje. Evo mi hocemo charter, nemamo para da to platimo da li mozete vi na upravnom odboru da se dogovorite da nam sufinansirate ne sve letove nego samo onih par letova za koje nemamo direktne letove. UO AIR SERBIA ne nalazi marketinski interes u tome, kao ni drzava kao suvlasnik te iste kompanije, i sta cemo oko toga. Nema politike ili je ima. Mozda nemaju slobodnih kapaciteta jer prave pare na letovima za NEW YORK I DUBAI pa nas obaveste putem emaila da nismo zainteresovani. Moje misljenje da bi klub morao naci makar neke pare za neke utakmice ne za sve, ali i dalje ostaju na odgovoru da je preskupo i tih par utakmica za charter

            3. NC verujem da bi se sutra povukao sa funkcije kada bi bio ponocni upad kao sto je bio one noci u Lj. Bogdana. Samo se postavlja pitanje sto to AV ne uradi? Ako je vec sve napreDNO u toj politici zasto oni ne prepoznaju tu buducnost i razvoj u nasem KK klubu i ne sklone mocnog NC koji se vezao lancem za tu fotelju i odoleva svim pritiscima iz Strahinjica Bana, foruma i Fb stranica.Ako je kocnica daljeg razvoja daj te nove snage, nadamo se i sa tobom u toj ekipi da ne tapkamo vise u mestu bez svoje hale i chartera. Imamo primer kod komsija kako ta vizija izgleda ( za dve godine bice bolje)

            4. Dusan Alimpijevic ima tu nesrecu da se nasao na pogresnom mestu, u pogresnom trenutku i u pogresnom klubu. Da je kojim slucajem otisao u KK Buducnost ili KK Cedevita i pravio ovakve rezultate u El i ABA ovde bi verovatno bilo kataklizme zasto takav trener nije kod nas, nego nas trenira penzioner Pesic ili ludi Ivanovic sa repicem za pola miliona eur.. Naisao bi Dusan na mnogo vecu podrsku od nasih navijaca da je u ovim godinama i znanjem dosao kada i Lazic, na onaj nivo svesti navijaca, plus nikavih rezultata kluba. Dolazi posle 10 trofeja i nauspesnijeg trenera u istoriji i ti sada ocekujes od njega da bude na visem nivou od prethodnih rezultata i trenera. Pa bilo ko da je dosao od onih trenera koji su bili na spisku ne bi uspeli, mozda bi bili jos vise napljuvani od ovoga sto Dusan dozivljava. Nasi navijaci su u medjuvremenu saznali da nema ofsajda u kosarci, da nema zutog kartona posle grubog faula vec dva slobodna bacanja, da bi sada postali toliko strucni da oni znaju kako treba da se igra odbrana od pknrola i popa. Iskreno meni licno , ima vise pluseva nego minusa, za neke stvari mu ne mogu zameriti koje gresi jer niko se nije naucen nije rodio. Veliki rizik NC sa njegovim postavljanjem ali je isto tako rizikovao sa DR pa se to pokazalo kao uspesnim. I naravno, nikada sebi ne bi dozvolio da ga vredjam, da ga ovde nazivam takvim imenima kao pojedini ovde koje sebe smatraju velikim poznavaocima ove igre, ali to se moze valjda ovde u virtuelnom svetu, svako misli da ako napise par recenica da je samo on u pravu, tj da je njegova poslednja kao u Njegosa. Neka uzme ABA ligu, neka skine koliko god moze pobeda u El ali igrom kao sto je bilo protiv Barse, Efesa,Zalgirisa, a ne slucajno kao protiv Reala, Valencije mislim da ce poloziti ispit kod vecine navijaca. Vi tvrdokorni kriticari i bolji poznavaoci ove igre da bi mu dali prelaznu ocenu tu lestvicu dizete na nivo f4 i tri trofeja i izbacivanja makar dva igraca na nba draft. #nismoisti

            DR. Ne bih da otvaram tu temu zasto je tada progovorio. Pouzdano znam da mu to nije bila licna namera da to javno obznani jer to nikakva nije bila tajna, ali jedno kada portali pisu a drugo kada trener to zvanicno izgovori. Zasto niko od igraca nije tako progovorio i javno rekao da eto osvojili smo titulu, meni upravo istekao ugovor iako nisam primio platu 6 meseci i vise nisam igrac KKCZ (SIMON<DION< LAZA<NATE<). Koliko smo svi upoznati i ta saga o dugovima je resena uz kaznu od 15.000.

            El moze samo da izbaci ABA ligu a ne KKCZ zato sto ide 7-10 u El pa je po recima forumasa sprdnja za El, nece El da trpi ekipe koje primaju po 100 koseva. Sve dok ABA LIGA daje jednog predstavnika, i sve dok klub koji osvoji to mesto moze da obezbedi ono sto El trazi i to je strogo definisano nema mi cega da se plasimo. Ako ne budemo prvi u Aba LIGI pa nece El da nam bude kriva za to nego mi sami. Ali kosarka nece prestati da se igra ovde samo sto neki nece vise pratiti KKCZ kao sto je nisu pratili ni pre 2011.
            + 1000.000
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Pa šta, nek je daju Asvelu, kome god ... igraće Zvezda košarku i bez EL licence, bilo gde, pa i KLS ako baš mora
              + 1000.000
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                1. To nije dug od jedne godine, konkretno minus samo za poslednju sezonu vec zbir svih troskova od 2011 do 2017 koje su dosle na naplatu odjednom, ( placanja UPPRa, promasenih transfera,neplanirane kazne od El, ne ostvarenog prihoda po osnovu prodaje karata,ne isplata dogovorenih sponzorskih ugovora na osnovu kojih je baziran budzet). Srecom imalo je proizvoda u igrackom pogonu koji je ta ulaganja pokrila. To sto bi mi voleli da su ti isti igraci ostali i da nije doslo do prodaje radi namirenja minusa je druga prica.

                2. Charter.Ciji je Air Serbia. Arapsko-srpski, ko tu odlucuje. Evo mi hocemo charter, nemamo para da to platimo da li mozete vi na upravnom odboru da se dogovorite da nam sufinansirate ne sve letove nego samo onih par letova za koje nemamo direktne letove. UO AIR SERBIA ne nalazi marketinski interes u tome, kao ni drzava kao suvlasnik te iste kompanije, i sta cemo oko toga. Nema politike ili je ima. Mozda nemaju slobodnih kapaciteta jer prave pare na letovima za NEW YORK I DUBAI pa nas obaveste putem emaila da nismo zainteresovani. Moje misljenje da bi klub morao naci makar neke pare za neke utakmice ne za sve, ali i dalje ostaju na odgovoru da je preskupo i tih par utakmica za charter

                3. NC verujem da bi se sutra povukao sa funkcije kada bi bio ponocni upad kao sto je bio one noci u Lj. Bogdana. Samo se postavlja pitanje sto to AV ne uradi? Ako je vec sve napreDNO u toj politici zasto oni ne prepoznaju tu buducnost i razvoj u nasem KK klubu i ne sklone mocnog NC koji se vezao lancem za tu fotelju i odoleva svim pritiscima iz Strahinjica Bana, foruma i Fb stranica.Ako je kocnica daljeg razvoja daj te nove snage, nadamo se i sa tobom u toj ekipi da ne tapkamo vise u mestu bez svoje hale i chartera. Imamo primer kod komsija kako ta vizija izgleda ( za dve godine bice bolje)

                4. Dusan Alimpijevic ima tu nesrecu da se nasao na pogresnom mestu, u pogresnom trenutku i u pogresnom klubu. Da je kojim slucajem otisao u KK Buducnost ili KK Cedevita i pravio ovakve rezultate u El i ABA ovde bi verovatno bilo kataklizme zasto takav trener nije kod nas, nego nas trenira penzioner Pesic ili ludi Ivanovic sa repicem za pola miliona eur.. Naisao bi Dusan na mnogo vecu podrsku od nasih navijaca da je u ovim godinama i znanjem dosao kada i Lazic, na onaj nivo svesti navijaca, plus nikavih rezultata kluba. Dolazi posle 10 trofeja i nauspesnijeg trenera u istoriji i ti sada ocekujes od njega da bude na visem nivou od prethodnih rezultata i trenera. Pa bilo ko da je dosao od onih trenera koji su bili na spisku ne bi uspeli, mozda bi bili jos vise napljuvani od ovoga sto Dusan dozivljava. Nasi navijaci su u medjuvremenu saznali da nema ofsajda u kosarci, da nema zutog kartona posle grubog faula vec dva slobodna bacanja, da bi sada postali toliko strucni da oni znaju kako treba da se igra odbrana od pknrola i popa. Iskreno meni licno , ima vise pluseva nego minusa, za neke stvari mu ne mogu zameriti koje gresi jer niko se nije naucen nije rodio. Veliki rizik NC sa njegovim postavljanjem ali je isto tako rizikovao sa DR pa se to pokazalo kao uspesnim. I naravno, nikada sebi ne bi dozvolio da ga vredjam, da ga ovde nazivam takvim imenima kao pojedini ovde koje sebe smatraju velikim poznavaocima ove igre, ali to se moze valjda ovde u virtuelnom svetu, svako misli da ako napise par recenica da je samo on u pravu, tj da je njegova poslednja kao u Njegosa. Neka uzme ABA ligu, neka skine koliko god moze pobeda u El ali igrom kao sto je bilo protiv Barse, Efesa,Zalgirisa, a ne slucajno kao protiv Reala, Valencije mislim da ce poloziti ispit kod vecine navijaca. Vi tvrdokorni kriticari i bolji poznavaoci ove igre da bi mu dali prelaznu ocenu tu lestvicu dizete na nivo f4 i tri trofeja i izbacivanja makar dva igraca na nba draft. #nismoisti

                DR. Ne bih da otvaram tu temu zasto je tada progovorio. Pouzdano znam da mu to nije bila licna namera da to javno obznani jer to nikakva nije bila tajna, ali jedno kada portali pisu a drugo kada trener to zvanicno izgovori. Zasto niko od igraca nije tako progovorio i javno rekao da eto osvojili smo titulu, meni upravo istekao ugovor iako nisam primio platu 6 meseci i vise nisam igrac KKCZ (SIMON<DION< LAZA<NATE<). Koliko smo svi upoznati i ta saga o dugovima je resena uz kaznu od 15.000.

                El moze samo da izbaci ABA ligu a ne KKCZ zato sto ide 7-10 u El pa je po recima forumasa sprdnja za El, nece El da trpi ekipe koje primaju po 100 koseva. Sve dok ABA LIGA daje jednog predstavnika, i sve dok klub koji osvoji to mesto moze da obezbedi ono sto El trazi i to je strogo definisano nema mi cega da se plasimo. Ako ne budemo prvi u Aba LIGI pa nece El da nam bude kriva za to nego mi sami. Ali kosarka nece prestati da se igra ovde samo sto neki nece vise pratiti KKCZ kao sto je nisu pratili ni pre 2011.
                +10000000000000000000

                Genijalan post.... Stvarno mislim da imas pravo. Sve sto si napisao je istina. Mislim koji je interes ovih kompanija smao 60% ljudi navija za CZ u Litvaniji njih 90% navija za Zalgiris....Klepedia, i ostali gradovi kad dodjes jos gore nego u Nis kad odes..sve se zeleni....

                Dug jeste 3m za 6 godina, srecom sve je isplaceno..dobro sto je tako,inace bi se poklali nakraju sezone...I DR nije smeo da ono izjavi...treba cutati i pricom sa NC to da resi....i tako sledece godine i one tamo....

                Ja sam isto ubedjen da bi NC lagano ostavio fotelje..kao onda u SPS-u,DOS-u pa i u SNS-u...mislim da bi,,...ostace mu FMP...nece morati da se cima na dva mesta, bice mu lakse...

                Kazem ja Alimpije je bio kod mene, gledao sam ga a nisam znao da je tu on..Dobar je, mladi stasavaju polako, treba vremena za to....Doveo je i Enisa koji pravi vec razliku...Ove je znao da razigra Peru,Feldina,Rocestog i Bjelicu..ovi ostali ce nauciti uskoro...

                Mene da NC ne potapse po rameni i ne isprica mi neku pricu pred spavanje ja bih ga pljuvao gde stignem...Nekad nesto on uradi meni, nekad ja njemu ali tu smo...Da pobedimo ove umobolnike sto hoce da spuste ugled koji ima u narodu...sve sto radi je cist racun...Ostace zapisan ovaj tekst, da se zna ko je bio uz njega kad je bilo tesko.

                Pre bih bio poltron nego razmisljao nekom tamo glavom na ramenima.. Na kraju svi navijamo za Zvezdu i da nismo svi isti, hvala Bogu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Dabo legendo, ti sigurno imas podatke..
                  zanima me medjusobni skor Zvezde protiv: kk Bosna, kk Zadar i Kk split (jugoplastika)
                  moze i na pp
                  hvala

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    1.
                    4. Dusan Alimpijevic ima tu nesrecu da se nasao na pogresnom mestu, u pogresnom trenutku i u pogresnom klubu. Da je kojim slucajem otisao u KK Buducnost ili KK Cedevita i pravio ovakve rezultate u El i ABA ovde bi verovatno bilo kataklizme zasto takav trener nije kod nas, nego nas trenira penzioner Pesic ili ludi Ivanovic sa repicem za pola miliona eur.. Naisao bi Dusan na mnogo vecu podrsku od nasih navijaca da je u ovim godinama i znanjem dosao kada i Lazic, na onaj nivo svesti navijaca, plus nikavih rezultata kluba. Dolazi posle 10 trofeja i nauspesnijeg trenera u istoriji i ti sada ocekujes od njega da bude na visem nivou od prethodnih rezultata i trenera. Pa bilo ko da je dosao od onih trenera koji su bili na spisku ne bi uspeli, mozda bi bili jos vise napljuvani od ovoga sto Dusan dozivljava. Nasi navijaci su u medjuvremenu saznali da nema ofsajda u kosarci, da nema zutog kartona posle grubog faula vec dva slobodna bacanja, da bi sada postali toliko strucni da oni znaju kako treba da se igra odbrana od pknrola i popa. Iskreno meni licno , ima vise pluseva nego minusa, za neke stvari mu ne mogu zameriti koje gresi jer niko se nije naucen nije rodio. Veliki rizik NC sa njegovim postavljanjem ali je isto tako rizikovao sa DR pa se to pokazalo kao uspesnim. I naravno, nikada sebi ne bi dozvolio da ga vredjam, da ga ovde nazivam takvim imenima kao pojedini ovde koje sebe smatraju velikim poznavaocima ove igre, ali to se moze valjda ovde u virtuelnom svetu, svako misli da ako napise par recenica da je samo on u pravu, tj da je njegova poslednja kao u Njegosa. Neka uzme ABA ligu, neka skine koliko god moze pobeda u El ali igrom kao sto je bilo protiv Barse, Efesa,Zalgirisa, a ne slucajno kao protiv Reala, Valencije mislim da ce poloziti ispit kod vecine navijaca. Vi tvrdokorni kriticari i bolji poznavaoci ove igre da bi mu dali prelaznu ocenu tu lestvicu dizete na nivo f4 i tri trofeja i izbacivanja makar dva igraca na nba draft. #nismoisti
                    B1...Tačno da bi mu bilo lakše da radi u drugom klubu, ali niko ne bi doživljavao kataklizmu njegovim radom.
                    B2...Bezobrazno vređanje neistomišljenika, ali lepo si rekao...internet, forum...nik...
                    B3...Rizik angažovanjem DA je bio ogroman, neiskusan trener, nedokazan i u ABA okvirima a DR je u trenutku dovođenja bio dokazan kao trener bar u ABA okvirima imao je svoj potpis u igri tima koji je odio (Budućnost) i opet su hteli navijači da ga "spale" nakon F4 u BG.

                    Nikakav F4 EL nije u kalkulaciji bilo kog forumaša koji koristi razum, ali ono što smo prikazivali ove sezone (do sada) mene je, i to sam napisao zadovoljila jedino utakmica protiv Žalgirisa. Ono što bi njemu obezbedilo kod navijača podršku je igra na obe strane terena, mi trenutno odbranu igramo incidentno, kao nusprodukt igre pod obručima a nije basket 3 na 3 i tu hvala velikom Peri koji jeste taj kohezioni faktor u odbrani.
                    Zahvaljujući svom iskustvu na vreme prepoznaje igru i rešava probleme, kada njega nema u igri i Danguba (Laza) izgedaju smešno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Moguce, ali je malo nepromisljeno ako se zna razlog za zvizdanje.
                      pa mi zvizdimo i sudijskoj trojci kada izadje na pocetku utakmice .. pevanje umesto zvizdanja treba da bude put kojim se ide ...ne treba pljuvati tamo odakle jedes ...ali ciganska je populacija cudo

                      Comment


                      • Dušan Alimpijević sa 31-om godinom se našao na mestu koje 99% trenera može samo da sanja, vodi EL klub, tako da je iz njegove perspektive to pravo mesto, pravo vreme i pravi klub. Najbitnije za njega i nas navijače je da on za sada ispunjava visoka očekivanja uprave, lično meni se sviđa njegov stil igre više nego Radonjin, iako imam veliko poštovanje za sve što je Dejan postigao, i na kraju krajeva radi se o veoma pristojnom čoveku koji pristupa radu bez ostatka.
                        Ono što mene zanima je da naprave iskorak, svako u svom domenu, uprava u organizacionom, trener i ekipa u rezultatskom. Za početak treba održati kontinuitet rezultata, osvojiti tri titule, a u EL dokle god postoje šanse za PO boriti se maksimalno.
                        Istakao bih još nešto što nezasluženo prolazi ispod radara - stručni štab obavlja fenomenalan posao, kako su pojedini igrači izgledali pre 3,4 meseca, a kako sad izgledaju, jako teško mogu da nađem neku ekipu u Evropi koja je uspela veću transformaciju igre i igrača da izvede od naše. Imam strpljenja i vere čak i u neke koji lično ne bi bili moj izbor, ali razumem poteze uprave i imam optimizma. Uporedite samo Vladu Jovanovića koji je došao posle Vujoševića, raspolagao sa čak većim budžetom i kakve je rezultate imao, verujem da će Dušan imati bolje jer je polivalentan trener, ima odgovor na svaku postavku igre protivnika, uspešan je i u tvrdim i u utakmicama na veliki broj poena koje su dominantne ove sezone u Evropi. S obzirom da je sve ovo za njega novo, izvanredno se nosi sa pritiskom, uči i stiče iskustvo i nemam razloga da sumnjam da će i on biti sve bolji kako vreme odmiče.
                        Last edited by dekkard; 14-01-18, 10:17.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ja ne vidim tu transformaciju igraca od pocetka sezone.

                          Comment


                          • Zato što ne želiš da je vidiš.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Svako ima pravo na svoje misljenje i ja postujem Dekkard-ovo i ako mislim da je posle dosta vremena napisao jako los tekst koji nema veze sa realnoscu.

                              Ovo je mec sezone za nas, ispit zrelosti za kluba, trenera posebno ali i navijace. Klub da pokaze da je iznad forumskih i kafanskih prica i da budu iznad svega i da se dobro pokazu posle ovog meca u slucaju pobede ali i poraza. Trener moze da ugasi tri poraza sa jednom pobedom, da dokaze da moze da pobedi konkurenta na svom terenu pred punim tribinama nadam se i pod velikim, velikim pritiskom. Navijaci da pokazu da su navijaci i u ABA da se napuni hala i ako je ulaz besplatan i da pomognemo ovim momcima maksimalno.


                              Odigrao sam hendikep na nas i ako nisam siguran u to kao juce kad sam ga i odigrao ali nama je mec sezone, svi su nabrijani da se pokazu da nisu za 0-4, publika ce da iskali bes, zadovoljni zadnjom domacom utakmicom i verujem da je energija na nasoj strani. Po meni je kljuc da iskljucimo iz igre Stipanovica, on je jedini ispod kosa koji moze da nam pravi probleme, bez njega ostaje im samo neko sutersko ludilo,a oni nemaju centre koji mogu da odgovore nekim pick and popom na nase nesto sporije centre ili pak lose kretnje nekih centara...U principu nema lakih poena ni slucajno..

                              Sve u svemu ocekujem stvarno pobedu, tipa 88-74, nesto mi se javlja tako nesto. Danas je mec gde bi trebao Dusan da pokaze takticki potencijal, nadam se da necemo juriti ko muva bez glave, da izgorimo u zelji, nadam se da nece utakmica zavisiti od suta za tri i danas se postaje trener i igrac...EL su opasni mecevi ali bez pritiska, danas pritiska koliko hoces...

                              Suziti rotaciju i nista ne prepustiti slucaju, idemo na pobedu, srecno svima dole na terenu..
                              Last edited by LosmiSK; 14-01-18, 09:53.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Dušan Alimpijević sa 31-om godinom se našao na mestu koje 99% trenera može samo da sanja, vodi EL klub, tako da je iz njegove perspektive to pravo mesto, pravo vreme i pravi klub. Najbitnije za njega i nas navijače je da on za sada ispunjava visoka očekivanja uprave, lično meni se sviđa njegov stil igre više nego Radonjin, iako imam veliko poštovanje za sve što je Dejan postigao, i na kraju krajeva radi se o veoma pristojnom čoveku koji pristupa radu bez ostatka.
                                Ono što mene zanima je da naprave iskorak, svako u svom domenu, uprava u organizacionom, trener i ekipa u rezultatskom. Za početak treba održati kontinuitet rezultata, osvojiti tri titule, a u EL dokle god postoje šanse za PO boriti se maksimalno.
                                Istakao bih još nešto što nezasluženo prolazi ispod radara - stručni štab obavlja fenomenalan posao, kako su pojedini igrači izgledali pre 3,4 meseca, a kako sad izgledaju, jako teško mogu da nađem neku ekipu u Evropi koja je uspela veću transformaciju igre i igrača da izvede od naše. Imam strpljenja i vere čak i u neke koji lično ne bi bili moj izbor, ali razumem poteze uprave i imam optimizma. Uporedite samo Vladu Jovanovića koji je došao posle Vujoševića, raspolagao sa čak većim budžetom i kakve je rezultate imao, verujem da će Dušan imati bolje jer je polivalentan trener, ima odgovor na svaku postavku igre protivnika, uspešan je i u tvrdim i u utakmicama na veliki broj poena koje su dominatne ove sezone u Evropi. S obzirom da je sve ovo za njega novo, izvanredno se nosi sa pritiskom, uči i stiče iskustvo i nemam razloga da sumnjam da će i on biti sve bolji kako vreme odmiče.
                                To što je DA pristojan, skidam kapu, poseduje "kućno vaspitanje" (koje nije presudno za znanje i posao koji obavlja), to što je isti u 31 godini dobio da vodi EL tim je takođe super (znači da je neko stručan procenio da ima materijala - nadam se).
                                Mene zaista zanima napredak naše ekipe u odbrani jer ono kako ja vidim to je sve samo ne dobro (jedino protiv Žalgirisa), uglavnom se ispada posle jednog-dva dodavanja, odbrana se igra rukama ne telom i debeli (ne Vujošević već Džikić) kojii isto ima novu ekipu je pokazao da je igračima ovo vreme dovoljno za prihvatanje ideja od strane trenera, ali hajde da kažemo da je to EC nivo, jedan Trinkijeri je promenio sve nosioce igre pa opet je vrlo brzo tim postao TIM. Ja zaista ne vidim da je pokušao ili uspeo da prikrije nedostatke Ročestija u odbrani ili da je Feldaina klupirao zbog glupiranja, da je istog poslao u svlačionicu ili takvu neku vaspitnu meru.
                                Ali dobro, nadam se da će do plej ofa sve to da legne, jer ako ne legne biće veselo bilo da se igra u PG ili ZG.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X