Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pošto ta Tomićeva priča od početka sezone sada ima najmanje oslonca u stvarnosti...
    možda je to deo dila - neki alibi za Čokija?
    Ono kao u slučaju belaja...od mene bilo: ,,ponuđen ko počašćen'' ...domaćinski skroz.
    Zar je toliki problem da izbace saopštenje kluba da smo knap sa budžetom, ako ne i tanje od toga. Nismo turci...razumećemo.
    Ali ako je motiv samo da Filip ne zaigra kao treći plej...onda dasejebu-udupe.
    Last edited by Wingwalker; 10-01-19, 23:08.

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      Pošto ta Tomićeva priča od početka sezone sada ima najmanje oslonca u stvarnosti...
      možda je to deo dila - neki alibi za Čokija?
      Ono kao u slučaju belaja...od mene bilo: ,,ponuđen ko počašćen'' ...domaćinski skroz.
      Zar je toliki problem da izbace saopštenje kluba da smo knap sa budžetom ako ne i tanje od toga.
      Nismo turci...razumećemo.
      Ali ako je motiv da Filip ne zaigra kao treći plej...onda dajebeoca.
      Nisu pare problem. Covic je rekao da oko eventualnog pojacanja odlucuje Tomic, a Tomic je taj koji tvrdi da nam pojacanje nije potrebno.
      Cujem jos i da su primanja redovna sto govori o tome da smo stabilni finansijski

      Comment


      • Nadam se da nije sujeta jer je to ničim izazvan i preambiciozan stav za ipak trenera debitanta.
        Niko nikada nije sastavio savršen roster a očigledno nije ni Tomić sve i da hiljadu puta ponovi da nemamo nuždu za pojačanjem.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Nisu pare problem. Covic je rekao da oko eventualnog pojacanja odlucuje Tomic, a Tomic je taj koji tvrdi da nam pojacanje nije potrebno.
          Cujem jos i da su primanja redovna sto govori o tome da smo stabilni finansijski
          a najbolje da Tomic ide okolo i prica protiv Covica, covjek govori ono sto mu se kaze, ako para nema za nova pojacanja ne mozes ici okolo i pricat ocu pojacanja ali ne da gazda

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Nadam se da nije sujeta jer je to ničim izazvan i preambiciozan stav za ipak trenera debitanta.
            Niko nikada nije sastavio savršen roster a očigledno nije ni Tomić sve i da hiljadu puta ponovi da nemamo nuždu za pojačanjem.
            Ja se na njegovom mjestu ne bih kockao, ako bih imao mogucnosti da dovedem adekvatno pojacanje onda bih i uradio. Ne znam koliko na trzistu ima brzo uklopivih defanzivno orjentisanih sa pik igrom i asistencijama u rukama na trzistu a da je 150-200k. Pa vjerujem da je samo to problem, sto nema igraca slobodnog po ukusu trenera. Jer ajde realno neces u sred sezone izjavljivati ej trazimo covjeka a ovi ti ginu na terenu, ubija moral.
            Nisam za to daj sta das samo onog da ne gledam, hemija je bitnija od individualnog kvaliteta, jasno je na sta aludiram. Busan je ovaj tim, Unikaha pokazala, mozda najbolje izveo Ulm al brate bore se ko pit bullovi i nadat se da ce biti dovoljno.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ja se na njegovom mjestu ne bih kockao, ako bih imao mogucnosti da dovedem adekvatno pojacanje onda bih i uradio. Ne znam koliko na trzistu ima brzo uklopivih defanzivno orjentisanih sa pik igrom i asistencijama u rukama na trzistu a da je 150-200k. Pa vjerujem da je samo to problem, sto nema igraca slobodnog po ukusu trenera. Jer ajde realno neces u sred sezone izjavljivati ej trazimo covjeka a ovi ti ginu na terenu, ubija moral.
              Nisam za to daj sta das samo onog da ne gledam, hemija je bitnija od individualnog kvaliteta, jasno je na sta aludiram. Busan je ovaj tim, Unikaha pokazala, mozda najbolje izveo Ulm al brate bore se ko pit bullovi i nadat se da ce biti dovoljno.
              Znam da nisi u ovom kontekstu mislio na Filipa hemičara...jer taj hemiju ne bi prepoznao ni da mu se na diplomskom upravo iz hemije uzvere uz nogu i ujede ga za kitu.
              Smućkali su nam ovo sva trojica, šatro na mala vrata ali kada su se pojavili veliki dečki, sad numeju iz toga.
              Last edited by Wingwalker; 11-01-19, 00:39.

              Comment


              • Jel istina da u RS idete bez Lazića, Berona i Cirbesa?
                Za Nemca znam da je povređen, šta je sa bekovskim tandemom?

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Jel istina da u RS idete bez Lazića, Berona i Cirbesa?
                  Za Nemca znam da je povređen, šta je sa bekovskim tandemom?

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Lazic butni misic, oko mesec dana pauze.
                  Beronu nije nista ozbiljno ali vrv nece igrati sutra.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Nisu pare problem. Covic je rekao da oko eventualnog pojacanja odlucuje Tomic, a Tomic je taj koji tvrdi da nam pojacanje nije potrebno.
                    Cujem jos i da su primanja redovna sto govori o tome da smo stabilni finansijski
                    U pravu si, jednostavno Tomić smatra da nema potrebe za doselekcijom, sad što su drugi omašili pa se ponašaju kao pijani milioneri to je samo njihov problem, umislili da je lako biti dobar sportski menadžer.Kao što vidimo - nije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Jel istina da u RS idete bez Lazića, Berona i Cirbesa?
                      Za Nemca znam da je povređen, šta je sa bekovskim tandemom?

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Istina, Cirbes i Beron lakse povrede Lazic teze.

                      Comment


                      • Igokea sa novim amerom i Lukovicem uz tradiocionalnu nalozenost na nas favorit sutra, posto nam fale tri bitna igraca, Cirbes i nekako ali bez Beronovih trojki i Lazine odbrane bice tesko, pravi mec da se Regland vrati i rezervsiti pokazu sta znaju.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Istina, Cirbes i Beron lakse povrede Lazic teze.
                          Ja sam mislio da je Cirbes teže, te Lazić i Beron ne idu radi preventive i predaha.


                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Igokea sa novim amerom i Lukovicem uz tradiocionalnu nalozenost na nas favorit sutra, posto nam fale tri bitna igraca, Cirbes i nekako ali bez Beronovih trojki i Lazine odbrane bice tesko, pravi mec da se Regland vrati i rezervsiti pokazu sta znaju.
                            Dobijate i bez tri bitna šrafa.
                            Ne znaju Igosi đe udaraju samim tim sve osim časnog poraza predstavljalo bi prvorazredni podvig.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Lazić ruptura mišića, mesec dana out.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Igokea sa novim amerom i Lukovicem uz tradiocionalnu nalozenost na nas favorit sutra, posto nam fale tri bitna igraca, Cirbes i nekako ali bez Beronovih trojki i Lazine odbrane bice tesko, pravi mec da se Regland vrati i rezervsiti pokazu sta znaju.
                                Mišljenja sam da sve ispod 15-20 razlike za C.Zvezdu pokazuje da im fali nešto u timu. Ako bude 20 razlike , ovom timu ništa ne treba do Aprila. U Aprilu nađemo jednog "mamojeba" damo mu 150.000 za mesec dana i ende.

                                Comment

                                Working...
                                X