Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Soba sa trofejima Dusana Alimpijevica.

    Comment


    • Pusti sada Alimpija, njemu je sada hiljadu puta teze nego bilo kom navijacu Zvezde.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Pusti sada Alimpija, njemu je sada hiljadu puta teze nego bilo kom navijacu Zvezde.
        ,[emoji23][emoji23][emoji23]

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ja gledo ceo mec. Racic mi dzugericu pojeo.
          Jes' da je of, ali taj mali je jedna od vecih prevara koje sam ja video.
          Utopice ga sada Bolonji verovatno, ali kapiram da Terzoniju ide bar 50% posto je njegov igrac.

          Comment


          • Fmp dobio Dinamik, ako ocekivano dobiju Vrsac vec u polufinalu finale za titulu, bice zanimljivo.

            Comment


            • FMP dobio Dinamik tako da 99% se igra derbi u 1/2 F . Jedino da Mega iznenadi komšije [emoji41]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ne kapiram ko sa kim igra u polufinalu i ko ce imati prednost domaceg terena u finalu, mi ili "evropska institucija"?

                Comment


                • Ako partizan bude drugi, prednost domaceg u polufinalu imamo mi, a u finalu se ne mozemo sresti.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Ako partizan bude drugi, prednost domaceg u polufinalu imamo mi, a u finalu se ne mozemo sresti.
                    A ako budemo prvi i oni i mi?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      A ako budemo prvi i oni i mi?
                      Onaj ko bude imao vise pobeda.
                      U slucaju istog broja pobeda, gleda se plasman u ABA ligi.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Onaj ko bude imao vise pobeda.
                        U slucaju istog broja pobeda, gleda se plasman u ABA ligi.
                        Znaci ovi iskusno kukaju na Deleona i Covica unapred Vucelina skola

                        Comment


                        • Pa naravno.
                          Najvise kukaju zbog toga sto se gleda ABA plasman.
                          Mada, s obzirom kakvi su to likovi, cela ta njihova ''masinerija'' sprema sve to unapred.
                          Ako izgube, pa eto Covic i Deleon, ako dobiju, Robin Hood-ovi...
                          Win-win.

                          Comment


                          • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...70806989938689

                            https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...55218548686848

                            Aj neka neko lupi samar onom Ristovicu, molim vas...

                            Comment


                            • Originally posted by Guthrie View Post
                              Sto? Msm, kada ionako ne znamo koja mu je funkcija, da se barem smejemo. Komentari na poziv da se navija za Ruse su simpa. Slatko sam se nasmejao na par...
                              Sve vise se vidi da nema nekog ko bi promislio pre nego sto se obrati javnosti... Cuj, bratska zemlja. Ko je to utvrdio, kada i na koji nacin? Ili je dovoljno sto smo Sloveni i mi i oni. Pri tome, navijaci Zvezde su 'braca' sa onima iz Spartaka. To bi bilo isto kada bi ovima iz Spartaka rekli, ej, ajde da podrzite Partizan...
                              Last edited by Grof; 14-05-18, 03:10.

                              Comment


                              • Eh sad, izlupetao si se Grofe za sve pare...ne bih podrzao CSK-a jer ih ne volim, svakako da vise volim Spartak, a to dal smo bratski narod ja smatram da jesmo...boli me patka i za njihovu vladu i za nasu...gledam njihov narod koji je uvek podrzavao nas, to je sada kao kada bi nas drugi posmatrali kao da smo svi kao vucic i u fazonu su gledaj ove Srbe idiote hoce da se odreknu Kosova itd, da ne ulazim sada u politiku

                                Comment

                                Working...
                                X