Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • biće cirkusa u Pg! tako se mora i ekipa spremiti psihološki a strucni stab pamet u glavu ako bude navijača na terenu!

    Comment


    • Samo mi se kazuje da će veliki derbi u ponedeljak u Morači biti sve samo ne košarkaški. Znamo kako Budućnost prima goste pogotovo kakve su tenzije na relaciji Bokan-Čović. Prvi čovek crnogorskog šampiona je nedavno na sastanku ABA lige dao jednu suludu izjavu u svom maniru kako će CZ, apropro prethodnih dešavanja iz finalne serije, biti vraćeno milo za drago, šta mu to značilo, i da će se lično on postarati da bude "vatren" domaćin.
      Još dodamo zategnutu političku situaciju u Podgorici, sigurno ni malo ružičaste vesti nas ne očekuju pred veliki derbi.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Na jednom drugom forumu pojedini forumusa prizeljkuju cak i lincovanje nasih igraca tj da dobiju batine , eto da upotpunimo kakvo ludilo vlada medju "nasim" navijacima.

        Sve je otislo u qrz, jebote prosto isijava nezadovoljstvo sto se juce pobedilo, mnogo bolje se pise i sa vise euforije kada se izgubi.

        Comment


        • Davno je ABA koncept izašao iz kolotečine košarkaškog viteštva. Dugo vremena će proći dok ne splasne tenzija zbog prošlogodišnjih dešavanja kako u Morači tako i u Pioniru. Ne mogu ni Bokan ni Čović preći preko svih dešavanja. Videćemo na šta će sve ličiti u ponedeljak.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Davno je ABA koncept izašao iz kolotečine košarkaškog viteštva. Dugo vremena će proći dok ne splasne tenzija zbog prošlogodišnjih dešavanja kako u Morači tako i u Pioniru. Ne mogu ni Bokan ni Čović preći preko svih dešavanja. Videćemo na šta će sve ličiti u ponedeljak.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Od stranaca, samo ce Bili biti dole ponovo, gledao sam njegov intervju sa Milosem iz Vice-a, gde Bily kaze , dosao sam ovde samo da igram kosarku, to mi je posao, i mislim da u najludjim snovima on nije ocekivao da ce dobiti sraf u glavu u Pg i kaze, "kako cemo mi izaci zivi odavde ako pobedim?" Koji on ima motiv da ide ponovo dole sa glavom u torbi posle sinocneg performansa na velikoj sceni EL. Ima puno pravo da kaze, ja dole ne idem ni po koju cenu, nije kolegijalno ali sto bi on ucestvovao u ovom cirkusu izmedju dve blago receno mafijaske drzave na celu sa rukovodiocima tih drzava. Dole opsti politicki picvajz, nasi odavde cute kao pizde jer ne smeju nista protiv Mila da kazu jer imaju itekako zajednickih politickih i finansijskih ineteresa, i treba neki stranac da izgubi glavu zbog cega. On je dosao da zaradi i igra kosarku a ne da sluzi nekim politickim obracunima, plus da dozivi frustrijace poruke od nasih navijaca jer ce izdati srpske interese ako ne spakuje ponovo 5 trica .

            Comment


            • Mozda sam ja naivan al mi se cini da su ljudi paranoicni i da su previše medju sobom naduvali priču.
              Meč kao svaki drugi, ako bude suprotno, jedan upaljač na terenu, prazni tribine. Ne bude li tako, povuci ekipu. Sjesti za što I videti koja kazna ide nama ali da se Bud diskvalifikuje kad pored oštrih kazni nije u stanju da organizuje jedan košarkaški meč. Nema puno priče

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Mozda sam ja naivan al mi se cini da su ljudi paranoicni i da su previše medju sobom naduvali priču.
                Meč kao svaki drugi, ako bude suprotno, jedan upaljač na terenu, prazni tribine. Ne bude li tako, povuci ekipu. Sjesti za što I videti koja kazna ide nama ali da se Bud diskvalifikuje kad pored oštrih kazni nije u stanju da organizuje jedan košarkaški meč. Nema puno priče
                To bi trebalo da je tako ...u teoriji jeste ...videcemo da li je u praksi tako ...

                Comment


                • Verujem da ce nasi dodatno dici temperatu sa nekim saopstenjem u Covic stilu da pripreti da ako se i mrki pogled desi da cemo povuci ekipu, verovatno i pod pretnjom napustanja ABA lige , sve u tom stilu.

                  Tesko da ne iskoristi ovu priliku da jos malo bude u medijama posle (ne)ocekivane pobede u Rusiji. Jebiga sada rastu apetiti i u El, poslednjih 7 utakmica 5 pobeda , sleduju 4 utakmice od cega me je najveci strah od Bayerna, jer je klub sa tri puta vecim budzetom od naseg, klub kao i trener traze spas sezone posle poraza od preko 20 pts kuci, po recima naseg cenjenog forumasa klub koje je na pobedu od top 8 samo da se play vrati i pali se masina, ko zna kako ce nasa publika da reaguje, da li navija za naseg bivseg trenera protiv naseg kluba, da li protiv novih igraca u nasem rosteru plus protiv FC3, ocekivanja da ce biti puna hala a realnost je da tesko da cemo dobaciti do 10.000.

                  Prvo Podgorica pa da vidimo kako da se izborima sa powerhouse iz MinKEna.
                  Last edited by Šarac; 28-12-19, 15:22.

                  Comment


                  • Ako se ja dobro sećam, kod kazne koja je odrezana KK Crvena Zvezda (kao da je isključivi krivac za dešavanja u plej of seriji) je rečeno da će biti nulta tolerancija i da će sledeće kazne biti drastičnije. Tako da ako se išta desi da ugrozi bezbednost igrača i struke mora se ekipa povući sa terena dok se ne stvore uslovi za nastavljanje ili u ekom drugom terminu pred praznim tribinama. E sada, da li će Čović da postupi tvrdo i povuče ekipu ili će po običaju da kao capi prećuti a posle na tv (sa koje ne izbija) da kenja o nepravdi, bočnim udarima i koječemu.
                    Sve to ako se desi da na teren počnu da paadaju predmeti ili da ugroze klupu, mada mislim da neće smeti ništa učiniti.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ako se ja dobro sećam, kod kazne koja je odrezana KK Crvena Zvezda (kao da je isključivi krivac za dešavanja u plej of seriji) je rečeno da će biti nulta tolerancija i da će sledeće kazne biti drastičnije. Tako da ako se išta desi da ugrozi bezbednost igrača i struke mora se ekipa povući sa terena dok se ne stvore uslovi za nastavljanje ili u ekom drugom terminu pred praznim tribinama. E sada, da li će Čović da postupi tvrdo i povuče ekipu ili će po običaju da kao capi prećuti a posle na tv (sa koje ne izbija) da kenja o nepravdi, bočnim udarima i koječemu.
                      Sve to ako se desi da na teren počnu da paadaju predmeti ili da ugroze klupu, mada mislim da neće smeti ništa učiniti.
                      Sve snimati i dokumentovati od dolaska u PG pa na dalje ...da se vidi ako bude nekih zlocinackih radnji ...sama utakmica ce se videti to je najmanji problem ....

                      Comment


                      • Ko nije gledao evo mu snimak utakmice.

                        HD slika.

                        Comment


                        • Jel se zna kada možemo da očekujemo Perpera na parketu?

                          Comment


                          • u Feb koliko znam. . .inače korektno saopstenje Budućnosti. . .samo da ne bude . .spolja gladac a unutra jadac!

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              u Feb koliko znam. . .inače korektno saopstenje Budućnosti. . .samo da ne bude . .spolja gladac a unutra jadac!
                              "Molimo vas da kao i mnogo puta do sada, pokažemo odgovornost i dostojanstvo, da dočekamo goste u pravom sportskom maniru, kao što je to bio slučaj prilikom utakmice protiv Partizana. Naš klub će u organizacijskom smislu uložiti maksimalan napor da obezbedi da utakmica protekne bez bilo kakvih incidenata, a isto očekujemo i od svih prisutnih", navodi se u saopštenju Podgoričana."
                              Meni ovo boldovano ne uliva neku sigurnost, čini mi se da su se Grobari nešto žalili na uslove, Trinki na suđenje???
                              Takođe je nejasno ovo "a isto očekujemo i od svih prisutnih" ??? Od koga to očekuju a da nije obuhvaćen prethodnim tekstom? Da li se misli na igrače i struku KK CZv?
                              Svakako da želim da sve protekne mirno - ali, ne verujem u to.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                "Molimo vas da kao i mnogo puta do sada, pokažemo odgovornost i dostojanstvo, da dočekamo goste u pravom sportskom maniru, kao što je to bio slučaj prilikom utakmice protiv Partizana. Naš klub će u organizacijskom smislu uložiti maksimalan napor da obezbedi da utakmica protekne bez bilo kakvih incidenata, a isto očekujemo i od svih prisutnih", navodi se u saopštenju Podgoričana."
                                Meni ovo boldovano ne uliva neku sigurnost, čini mi se da su se Grobari nešto žalili na uslove, Trinki na suđenje???
                                Takođe je nejasno ovo "a isto očekujemo i od svih prisutnih" ??? Od koga to očekuju a da nije obuhvaćen prethodnim tekstom? Da li se misli na igrače i struku KK CZv?
                                Svakako da želim da sve protekne mirno - ali, ne verujem u to.
                                Uslove u samoj dvorani ne mogu komentarisati, nisam bio prisutan al za suđenje Slovenaca mogu reći samo skandalozno. Pogotovo sam finiš koji i odlučio pobednika.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X