Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Ti ne razmenjuješ mišljenja, ti razmenjuješ svoje vizije, šizofrena cepanja, projekcije kako ti zamišljaš da nešto treba (a pojma nemaš kako se to u stvari stvarno radi), u narodu se to kaže sviraš kurcu. Priznao si da ne kupuješ karte niti ideš na Zvezdine utakmice, 100% postova ti je upereno protiv kkcz, tako da ja ne znam šta moderacija sa tobom čeka i sa kime si na prst u dupe da te tolerišu da ovde provociraš. 80% svađa i banova ti provociraš, sa još par sličnih tebi. Svoje mišljenje javno ne smeš da izneseš, recimo u hali Pionir, da pokažeš svoje nezadovoljstvo, a to ne zbog nekakvih batina, jer ljudi koji uglavnom dolaze na kkcz nisu ta sorta ljudi, već da ne ispadneš smešan. Ljude kao što si ti srećemo samo na forumima i društvenim mrežama.
    Druze kad sam ja isao na kosarkaske tekme, ti si jos bio uveren da postoji jedna Zvezda i to FKCZ..KK pratim jos od titula devedesetih i dobro se secam i toga i svega sto ide posle, dok sma ziveo tu relacija Pionir-Marakana...Pisao sam zasto ne idem, ali to neki zloupotrebljavaju i smeju se tome i provociraju ali to je vec njihov problem koji me ne zanima..a i rekao sam da nisam kao VI full navijac koji ide na utakmice i toga se ne stidim...kad stignem kupim karte, neka sranja itd...Vidis ovo je forum gde diskutujemo...a diskutujem o mnogim klubovima u celoj Evropi i znam sistem organizacije i kako klubovi bi trebali da izgledaju..Ove godine cu sigurno ici na 5-10 meceva u inostranstvu, posto volim kosarku i zaljubljen sam u nju i to nema nikakve veze kao sa vecinom ovde dok je FK bio u stagnaciji pa se presaltao na kosarku..ili da gledam kosarku samo zato sto igra KKCZ...

    Ne sviram kurcu kako ti kazes nego iznosim svoje misljenje, vi me stavite na IGNORE i zavrsena prica, ne pretim ja vama, niti vam psujem familiju i pretim batinama kao Vi meni..skontaj da u zivotu ima i drugacijih misljenjaodvaseg ili tvog....

    Svoje misljenje mogu da iznesem npr u Pioniru..sta treba da odem u Pionir i derem se alo Covicu izbaci sina ili daj otkaz Alimpijevicu...mislim smesno...i koliko god ti isao na ''svaki mec'' apsolutno sam siguran da sam vise pomogao KKCZ nego ti ..i za to mogu ruku u vatru da dam..sa sve ovom tvojom RSB ekipom...

    Ali, posto ne volite tudja misljenja..a moderacija pusta ovo konstantno vredjanje od vase ekipe sa RSB-a koji uglavnom veze sa zivotom nemate o kosarci i realnom zivotu...sad stvarno ali na ovojtemi vise necu pisati...To je kao da odem na miting SNS i vicem dole Vucic...nema poente..mogu samo sebi problemda napravim a to mi u zivotu ne treba..

    Ne mogu da vas citam, imate sve iste fraze, odbrane, ni mali deo kritike...kao i prosle godine i ove ste vec zaboli pesak u glavu...i dok god ne propadne sve, Vama nista jasno nece biti...Sad se odjavljujem sa ove strane i uzivajte..posto Vam ja smetam..i ja provociram a ovi sto psuju majku i pokazuju maloumno ponasanje su dobri i isprovocirani..pa onda diskutujte sa njima..i hvalite dok tastatura ne izbledi...
    Last edited by LosmiSK; 13-09-18, 09:11.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Aman, bre, prestanite sa prepucavanjem!
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Odlican potpis za FMP, naravno pod uslovom da ce igrati i da se sprema za Zvezdu. Kao junior bio odlican potencijal pre svega zbog fizikalija. Na tu visinu i tezinu on ima fenomenalnu pokretljivost, noge brze, eksplozivan lateralno. S druge strane bas o kosarci nema pojma. Decko ne oseca igru. Sirov je na hiljadu nacina. Zbog totalnog nepoznavanja kosarke i pre svega discipline u igri na obe strane terena, on ni u G League nije mogao da se izbori za minute.

        On je primer igraca kome su menadzeri unistili karijeru i sad mnogo kasni u razvoju. Kada je imao 16-7 godina imao je priliku da se razvije u legit NBA prospekta jer je talenat bio tu. Umesto da ode u kvalietan klub za razvoj igraca u Evropi, on zadnju godinu srednje odradjuje u USA gde nije nista radio, pa je cak i vracen iz iste jer mu je Engleski bio kanal totalni. Nije mogao ni casove da prati nista. Onda u Antibesu igrao za juniore, gde je sabijao klince na fizikalije sa dobrim brojkama. Izlazi na draft, gde ga naravno niko ne uzima. Umesto da ostane u Antibesu i da proba sa prvim timom, on odlazi da guli G league, gde ne dobija realnu sansu.

        Decko je bacio 3-4 godine u najvaznije periodu za razvoj igraca i sada sa 21, on je neciji Borisa Simanic. Ako je to neki jeftin ugovor, onda svakako treba probati jer decko ima talenta i fizikalije, i to boljih od bilo kog igraca kog ima Zvezda na rosteru, a kamoli FMP. E sada, da li je kasno za njega ili ne, videcemo. Meni deluje kao lik koji ima problema sa radnim navikama i to me ne ohrabruje...

        "Odlican potpis za FMP, naravno pod uslovom da ce igrati i da se sprema za Zvezdu" a pricas kako je Fmp sranje ,da nam to gusi klub ....e moj ti ....

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          "Odlican potpis za FMP, naravno pod uslovom da ce igrati i da se sprema za Zvezdu" a pricas kako je Fmp sranje ,da nam to gusi klub ....e moj ti ....
          Nemam namjeru da ga branim ali sasvim je u pravu sto se tice funkcije FMP. Razvojni tim ne smije imati takmicarski motiv. Razvojni treba da razvija igrace za "powerhouse" a ovaj igrac ima sve sto je potrebno da postane, jednog dana, clan CZ. Dakle, kaze covjek lijepo,ako bude vrijedan i svoje fizicke atribute podredi timu, FMP je odlicna sredina da stvori igraca.

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            "Odlican potpis za FMP, naravno pod uslovom da ce igrati i da se sprema za Zvezdu" a pricas kako je Fmp sranje ,da nam to gusi klub ....e moj ti ....
            Lepo sam rekao koji su uslovi, to sto ti ne kapiras nista, druga stvar. Za razvojni klub je to igrac, ako moze FMP da se nazove tako uopste...

            Iskustva sa FMPom govore o tome da od svega toga nece biti nista ali nada umire poslednja.

            I da, potrudi se da postujes pravila foruma i ne pokreces licna prepucavanja. Banovan si vise puta. Za tvoje dobro...

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Aman, bre, prestanite sa prepucavanjem!
              Onda uradi ono šta sam rekao i neće biti više prepucavanja. Kontam da vama Grobarima odgovara ovako neki lik koji stalno sere po kkcz, ali ostale normalne navijače provocira i nastane konflikt. Ako će da provocira neka to radi na temi Pomračenje uma, jer to što se on kao deklarisao kao navijač kkcz ne razlikuje ga ni po čemu od Grobara ili nekog drugog.
              I da ne bude zabune, on pod maskom neke kao kritike konstantno piše laži i spinove, iznova ih ponavlja iako je već milion puta dokazano suprotno. Jedna od najvećih i najčešćih laži tiče se "teranja" Radonjića. Takođe i igrača iz pretprošle sezone. Takvih i sličnih malicioznih lazi ima u 70% njegovih upisa, a onda kada neko na to reaguje, mi smo Čovićevi botovi.
              Ja sam podržavao i podržavam klub tako što kupim sezonsku, idem na utakmice, ne zavisi mi podrška od toga da li je Čović jr u timu ili nije. Tako je kako je. I naravno da ako krene loše i za to je kriv taj jr, tako ću i reći. Neću se ovde proseravati kao da imam kristalnu kuglu kako ćemo i ovu sezonu usrati, on to konstantno radi. I sve bi to bilo ok da je on neki priznati stručnjak pa tvrdi da će biti neuspeh nekoliko meseci pre, pa da ga pitamo ako bude suprotno, alo stručnjače šta bi? On ne misli da će biti, on tvrdi, ej...?
              Ja sam i prošlu ekipu podržavao i nikako stvar nije crno-bela što se tiče neuspeha iste, a da su me razočarali, jesu i te kako. Ali se onda nađe neki pametnjaković da stane na stranu Jankovića kako je on ispravan, a pola prošlogodišnje ekipe i pola stručnog štaba htelo da ga bije.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Lepo sam rekao koji su uslovi, to sto ti ne kapiras nista, druga stvar. Za razvojni klub je to igrac, ako moze FMP da se nazove tako uopste...

                Iskustva sa FMPom govore o tome da od svega toga nece biti nista ali nada umire poslednja.

                I da, potrudi se da postujes pravila foruma i ne pokreces licna prepucavanja. Banovan si vise puta. Za tvoje dobro...

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                mislim da si ti vise puta banovan od mene

                Comment


                • ,,oterali ste Radonju, rasprodali tim..."

                  aman - zaman.

                  Comment


                  • Da li se zna na koliko godina je potpisan Gracin Bakumanya?

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Onda uradi ono šta sam rekao i neće biti više prepucavanja. Kontam da vama Grobarima odgovara ovako neki lik koji stalno sere po kkcz, ali ostale normalne navijače provocira i nastane konflikt. Ako će da provocira neka to radi na temi Pomračenje uma, jer to što se on kao deklarisao kao navijač kkcz ne razlikuje ga ni po čemu od Grobara ili nekog drugog.
                      I da ne bude zabune, on pod maskom neke kao kritike konstantno piše laži i spinove, iznova ih ponavlja iako je već milion puta dokazano suprotno. Jedna od najvećih i najčešćih laži tiče se "teranja" Radonjića. Takođe i igrača iz pretprošle sezone. Takvih i sličnih malicioznih lazi ima u 70% njegovih upisa, a onda kada neko na to reaguje, mi smo Čovićevi botovi.
                      Ja sam podržavao i podržavam klub tako što kupim sezonsku, idem na utakmice, ne zavisi mi podrška od toga da li je Čović jr u timu ili nije. Tako je kako je. I naravno da ako krene loše i za to je kriv taj jr, tako ću i reći. Neću se ovde proseravati kao da imam kristalnu kuglu kako ćemo i ovu sezonu usrati, on to konstantno radi. I sve bi to bilo ok da je on neki priznati stručnjak pa tvrdi da će biti neuspeh nekoliko meseci pre, pa da ga pitamo ako bude suprotno, alo stručnjače šta bi? On ne misli da će biti, on tvrdi, ej...?
                      Ja sam i prošlu ekipu podržavao i nikako stvar nije crno-bela što se tiče neuspeha iste, a da su me razočarali, jesu i te kako. Ali se onda nađe neki pametnjaković da stane na stranu Jankovića kako je on ispravan, a pola prošlogodišnje ekipe i pola stručnog štaba htelo da ga bije.
                      Jedan utisak sa sinoćne utakmice a radi se o jr. Odigrao je odlično par minuta kad smo ih rezultatski stizali .Onda je krenuo 1 na 5 iako je imao bar dva igrača slobodna Naravno , uzeli su mu živu loptu ali bitnije je da ga je Tomić odmah zakucao na klupu i više ga nije uvudio .

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • http://redstarbelgrade.rs/hronologij...ana-jankovica/

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Jedan utisak sa sinoćne utakmice a radi se o jr. Odigrao je odlično par minuta kad smo ih rezultatski stizali .Onda je krenuo 1 na 5 iako je imao bar dva igrača slobodna Naravno , uzeli su mu živu loptu ali bitnije je da ga je Tomić odmah zakucao na klupu i više ga nije uvudio .

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Mislim da sam dozivio erekciju citajuci bold

                          Comment


                          • Samo ugovori i izvodi, ostalo ne priznajem. Pogotovu sta god da dolazi sa RSB-a.

                            Igraci zarade ne primaju odjednom na kraju tekuce sezone, vec u ratama. Jankovic je mogao da trazi arbitrazu i zahtev za raskid ugovora za bilo koju od rata ako je usla u docniju vise od 60 dana. Dakle to sto smo mi njemu isplatili sve pre nego sto je on podneo zahtev za raskid nema nikakve veze sa time da smo mozda se ogresili o ugovor tokom trajanje iste sezone. To je naravno osnova koju moze da iskoristi da raskine isti i da mu se sloboda, a ne da bude talac kluba koji ne postuje ugovor.

                            Tako da ovo sto je RSB ekipa srocila, moze da okace o repu. Znamo da se radi o otimacini, ali niti je nelegalna, niti je za nju kriv bilo ko drugi osim nas samih.

                            Comment


                            • Znas kako, ja nesto ne vjerujem da je ugovor ispostovan sa nase strane a da su eto lopovi raskinuli ugovor na nasu stetu. Nesto smo tu zajebali dal pare dal nesto drugo, sad manje bitno.
                              Cinjenica je da je decko glup prije svega, zatim i izmanipulisan najstrasnije. Posto sam od ozbiljnih ljudi cuo da bas nije bio poslusan, sklon sam da vjerujem tracevima koji se pojavljuju po forumima. Cinjenica je da se na prste jedne ruke mogu nabrojati klubovi koji ne kasne a jos manje prstiju treba da se nabroje igraci koji to koriste za raskid ugovora, obicno se finansije potrazuju na kraju sezone kroz BAT.
                              Tako da ja za njim ne zalim ni najmanje, zalim samo sto nismo uzeli bilo kakvu kintu da taj los potez njegovog dovodjenja amortizujemo.
                              Za RSB nisam ni mislio da se link posmatra k'o aksiom vec sam samo okacio info pa ko se kako opredjeli po tom pitanju.
                              @Many. Prosli smo revizije sto domacih sto EL, zar to nije dovoljno da pokaze da nismo u velikim govnima?

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Igraci zarade ne primaju odjednom na kraju tekuce sezone, vec u ratama. Jankovic je mogao da trazi arbitrazu i zahtev za raskid ugovora za bilo koju od rata ako je usla u docniju vise od 60 dana. Dakle to sto smo mi njemu isplatili sve pre nego sto je on podneo zahtev za raskid nema nikakve veze sa time da smo mozda se ogresili o ugovor tokom trajanje iste sezone. To je naravno osnova koju moze da iskoristi da raskine isti i da mu se sloboda, a ne da bude talac kluba koji ne postuje ugovor.

                                Tako da ovo sto je RSB ekipa srocila, moze da okace o repu. Znamo da se radi o otimacini, ali niti je nelegalna, niti je za nju kriv bilo ko drugi osim nas samih.
                                11.07.2018. године доспела последња рата уговора за играча;

                                18 и 19.07.2018. измирене су све обавезе према играчу;
                                Ovde se sugeriše da je poslednja rata ugovora plaćena pre isteka tih 60 dana. Šta više, plaćena je nekih 7 dana posle dospeća, nikakavo ozbiljnije kašnjenje. Međutim, moguće je da se sa tom poslednjom ratom isplatila i neka prethodna. Ako je tako, onda je jedino pitanje da li je kašnjenje neke od prethodnih rata bilo veće od 60 dana, ili nije. Iz teksta to ne može da se zaključi. Kako god, siguran sam da se se SJ i njegovim menadžerom pričalo tokom sezone i da je obećano da će mu zarada biti isplaćena, a još sigurnije je da je SJ to prihvatio. To se vidi iz proste činjenice da je on bio deo rostera do kraja sezone, nije bio pokrenut nikakav interni ili drugi postupak od bilo koje dve strane sve do 13. avgusta kada se nije pojavio na početku priprema. Šta se u međuvremenu dešavalo, ko je krenuo da rovari, nagovara, ubeđuje itd, to je posebno pitanje.
                                Dakle, da prestanemo da lamentiramo nad sudbinom ovog lika, on je svoje pare dobio. Možda je trebao da dobije i još nešto i to već tamo od decembra/januara, kada je počeo da se ponaša i na terenu i van njega kao totalni asshole. Neka ide gde hoće, srećan put i daleko mu lepa kuća. Ko god ga uzme, neće se usrećiti.

                                Comment

                                Working...
                                X