Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Mene je malo prevarila poseta protiv Njižneg... skoro da je bilo više publike nego u ove dve zvanične.
    Još je kkcz bila odlična u Laktašima.


    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ako je protiv Nižnjeg bio ulaz besplatan i tribine pune, na prvoj utakmici ULEB kupa je bilo po spikeru 4800 što nije zanemarljivo ako imaš 2000 sezonaca znači da imaš još skoro 3000 dnevnih a ako tim nastavi na tribinama neće biti slobodnog mesta.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ako je protiv Nižnjeg bio ulaz besplatan i tribine pune, na prvoj utakmici ULEB kupa je bilo po spikeru 4800 što nije zanemarljivo ako imaš 2000 sezonaca znači da imaš još skoro 3000 dnevnih a ako tim nastavi na tribinama neće biti slobodnog mesta.
      Bilo je manje od zvanične objave , moja procena ...i ne samo moja [emoji41]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Imao sam priliku da o posjeti razgovaram sa jednim od vodja navijaca, on je na svakoj skoro utakmici KK. Nisu nikakve zavjere vec prosto klinci nemaju para a oni koji imaju, dali su sve na fudbalski paket pa im je ozbiljan trosak i 2 tekme mjesecno za basket.
        Prosle godine ih stvarno nije bilo mnogo, ne vise od 100 na utakmicama. Ovo sad sto dolazi je neka starija ekipa koja voli Zvezdu i basket generalno.
        Sa Radonjicem se potrefilo da je fudbal propao a u EL smo bili u borbi za PO pa je nastala euforija. Sto rece Ulicni Basketas, ima dosta i do razmazenosti.
        Laki i ja smo redovni. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Znači, Fuenlabrada platila masno obeštećenje za Jankovića? I nije tako loš epilog, eto ekstra sredstava za doselekciju za backup pleja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nagadjas ili provjeren info? Koliko je meni poznato, spor nije okoncan, a kada ce biti ne znam. Dok spor traje on jeste pod vazecim ugovorom sa CZ. Spor moze da se okonca ako se tuzba povuce i obje strane dogovore o prestajanju vaznosti ugovora ili dogovoru oko visine obestecenja recimo u ovom slucaju.
            Sta je na kraju bilo?
            Izvini, nisam vidio "?" na kraju, moja greska.

            Comment


            • Kao što je odavno poznato, Janković samo uz obeštećenje može u drugi klub. Ako je u Fuenlabradi znači da smo opet zaradili, ovaj put zaista.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • League id: 117

                League password: 20180927081506tn1eINA, aba fantasy, udjite

                Comment


                • Covke i dalje drzi cas Ne mrda Jankela nigdje bez shushki, izgleda da ga nece tako lako oteti kao neke, ranijih sezona. Bice da Covke ovaj put nije lagao te da je decko stvarno glup i da su ga njegovi "menadzeri" namagarcili. Imate clanak na zv str KKCZ

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Covke i dalje drzi cas Ne mrda Jankela nigdje bez shushki, izgleda da ga nece tako lako oteti kao neke, ranijih sezona. Bice da Covke ovaj put nije lagao te da je decko stvarno glup i da su ga njegovi "menadzeri" namagarcili. Imate clanak na zv str KKCZ
                    Pogledaj tvit korisnika @kkcrvenazvezda: https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...252521473?s=09

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Covke i dalje drzi cas Ne mrda Jankela nigdje bez shushki, izgleda da ga nece tako lako oteti kao neke, ranijih sezona. Bice da Covke ovaj put nije lagao te da je decko stvarno glup i da su ga njegovi "menadzeri" namagarcili. Imate clanak na zv str KKCZ
                      Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Pogledaj tvit korisnika @kkcrvenazvezda: https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...252521473?s=09

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Ovi postovi su jako bitni jer citiraju tekst sa zvanicne strane KK-a za razliku od trol brigade koji mogu samo da citiraju "rece mi jedan co'ek jednom, u poverenju..."
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Revijalni utakmica pa prelazak u treći klub [emoji41]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1452258

                          Comment



                          • Attached Files
                            Last edited by kronostime; 05-10-18, 12:34.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Mora tako Kronose kad hoćete da otimate...platite pošteno i eto vam ga.



                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Mora tako Kronose kad hoćete da otimate...platite pošteno i eto vam ga.



                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Sem prijateljstva, sa Fuenlabradom nemamo nikakav pravni odnos - vidite to sa njima i spanskim savezom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X