Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Onako kako deluje jeste da je razmazenko dobio neke usmene informacije o ishodu spora, pa je brze bolje izleteo u javnost da malo pogura celu stvar, ali je brze bolje i druga strana resila da preko medija izvrsi pritisak na donosioce konacne odluke. Ipak je i za Covica neverovatno da izadje sa ovakvim saopstenjem a da je dobio finalno resenje o ishodu spora.
    Nije dobio ali zna ishod.
    Ovo klasicna alibi prica. Videces da ce Covic ici na to kako se znalo za odluku I pre nego je krenuo postupak, kafici, Strahinjica Bana, FIBA, Radovic itd,itd.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Kako sam cuo pre neko vece u Stepana Supanca 15a, on je zakasnio za arbitrazu kod Fibe tj nije ni podneo zahtev jer nema osnova, te ce svoja prava potraziti kod naseg domaceg KSS.
      hFormalno pravno on je jos nas igrac i njemu uveliko tece kazna za neodazivanje na pocetak priprema.
      200 k je izlazna klauzula, inace da ima ciste papire tj da je onako kako su Tegi i ekipa sa ovog foruma koji su insajderi kod komsija vec uveliko pisali da je done deal vec bi bio kod nji.


      Druga je stvar sto Tegi sada truje svoje sledbenike da su u igri vise sile i ko zna kakvi pritisci da ne ode kod njih.
      Tako je kako je napisano..fala sto nas obavestavas..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Bez ikakve zelje da se mijesam u vase stvari, jedini pravi odgovor vaseg kluba u ovoj situaciji je da objavi javno zahtjev za raskid ugovora od strane igraca SJ pred arbitrazom Kss i da se jasno vidi na sta se konkretno igrac pozvao! Takodje i da objavi izvod banke o datumu uplate njegovih zarada. Jer ako je istina da se kasnilo par dana onda je to u najmanju ruku smijesno. Polazim od sebe i stavljam se u situaciju da se to desilo mom klubu i svako treba da se stavi u istu. Nema toga ko ne bi popizdio na igraca. Sa druge strane takav igrac koliko god dobar bio i ne treba da bude dio tima.
        Sa druge strane iz ugla igraca , svako bira svoj put. Bice mu mnogo tesko ukoliko predje kod komsija. Ali vjerovatno vjeruje da moze da iznese takav pritisak.

        Comment


        • Repove sramotne prosle sezone I onog bednika Alimpijevica vucicemo narednih 20.
          To sto su Alimpije lazni trener I Covic selektovali je za zatvor.
          Dovedes debila Jankovica za platu od 150.000 evra????????????????

          Comment


          • Gracin Bakumanya u FMPu
            Many daj koju rec vise il ko zna. Mozda nije tema al nema veze.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Beron i Perperoglu trojke 2/13. Fini procenti.
              Teške noge.

              Ovaj...ruke.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Bez ikakve zelje da se mijesam u vase stvari, jedini pravi odgovor vaseg kluba u ovoj situaciji je da objavi javno zahtjev za raskid ugovora od strane igraca SJ pred arbitrazom Kss i da se jasno vidi na sta se konkretno igrac pozvao! Takodje i da objavi izvod banke o datumu uplate njegovih zarada. Jer ako je istina da se kasnilo par dana onda je to u najmanju ruku smijesno. Polazim od sebe i stavljam se u situaciju da se to desilo mom klubu i svako treba da se stavi u istu. Nema toga ko ne bi popizdio na igraca. Sa druge strane takav igrac koliko god dobar bio i ne treba da bude dio tima.
                Sa druge strane iz ugla igraca , svako bira svoj put. Bice mu mnogo tesko ukoliko predje kod komsija. Ali vjerovatno vjeruje da moze da iznese takav pritisak.
                Pogledaj današnju izjavu igrača...ni on nigde ne kaže da nije isplaćen.Da li su kasnile? Sigurno jesu.Ono što sam ja čuo , igrač je isplaćen 18.7 sa bonusom za kls.



                Kada bi kašnjenja plata bio povod za raskid ugovora , teško da bi i jedan klub , osim možda Cedevite , uspeo da završi sezonu sa istim rosterom



                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Gracin Bakumanya u FMPu
                  Many daj koju rec vise il ko zna. Mozda nije tema al nema veze.
                  Odlican potpis za FMP, naravno pod uslovom da ce igrati i da se sprema za Zvezdu. Kao junior bio odlican potencijal pre svega zbog fizikalija. Na tu visinu i tezinu on ima fenomenalnu pokretljivost, noge brze, eksplozivan lateralno. S druge strane bas o kosarci nema pojma. Decko ne oseca igru. Sirov je na hiljadu nacina. Zbog totalnog nepoznavanja kosarke i pre svega discipline u igri na obe strane terena, on ni u G League nije mogao da se izbori za minute.

                  On je primer igraca kome su menadzeri unistili karijeru i sad mnogo kasni u razvoju. Kada je imao 16-7 godina imao je priliku da se razvije u legit NBA prospekta jer je talenat bio tu. Umesto da ode u kvalietan klub za razvoj igraca u Evropi, on zadnju godinu srednje odradjuje u USA gde nije nista radio, pa je cak i vracen iz iste jer mu je Engleski bio kanal totalni. Nije mogao ni casove da prati nista. Onda u Antibesu igrao za juniore, gde je sabijao klince na fizikalije sa dobrim brojkama. Izlazi na draft, gde ga naravno niko ne uzima. Umesto da ostane u Antibesu i da proba sa prvim timom, on odlazi da guli G league, gde ne dobija realnu sansu.

                  Decko je bacio 3-4 godine u najvaznije periodu za razvoj igraca i sada sa 21, on je neciji Borisa Simanic. Ako je to neki jeftin ugovor, onda svakako treba probati jer decko ima talenta i fizikalije, i to boljih od bilo kog igraca kog ima Zvezda na rosteru, a kamoli FMP. E sada, da li je kasno za njega ili ne, videcemo. Meni deluje kao lik koji ima problema sa radnim navikama i to me ne ohrabruje...

                  Last edited by MannyCalavera; 12-09-18, 21:57.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Tako je kako je napisano..fala sto nas obavestavas..

                    Ajde malo izadji iz svoje sobe i hejta prema svemu sto ja napisem sto ima veze sa KKCZ. Ajde procitaj sta sam ja napisao jos jednom, da nije smeo kod FIbe da ide po svoja prava neko kod KSS.Jesam li tu slagao nesto, Da li je u vreme mog pisanja jos uvek nas igrac. Jeste. Da li sam ja negde napisao da cemo mi dobiti na arbitrazi, nisam.

                    Da li si ti na prst u d.... sa ljudima iz KSS pa znas presudu, uostalom zabole me za Jankovica i voleo bi da predje u KKP, cisto da da malo zara u derbiju jer ovako ce biti dosadno.

                    IDI GLEDAJ MOLIM TE BAYERN TAMO OVIH SLUCAJEVA NEMA OSIM KADA JE U PITANJU ZIRBES,

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Sa druge strane iz ugla igraca , svako bira svoj put. Bice mu mnogo tesko ukoliko predje kod komsija. Ali vjerovatno vjeruje da moze da iznese takav pritisak.
                      Verovatno i veruje...jer dečko je jednostavno na tom nivou.

                      Comment


                      • Kako ti znas da nije smeo kod FIBA,valjda se prvo podnosi KSS pa tek onda FIBA...to je logicki deo..kad se i ako se odbije onda valjda ide dalje...Izacu iz sobe, idem na more uskoro..itd..

                        Nije stvar u Jankovicu..stvar je da to moze svuda svaki igrac da uradi,ali ovajje imao neki okidac koji nije dosao sam od sebe..i on nije bitan...vec trcis pred rudu..

                        EDIT:da je otisao u FIBA, rekli bi Radovic nas mrzi...ima li neko ko nas ne mrzi..kss, vlada, fiba itd...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Kako ti znas da nije smeo kod FIBA,valjda se prvo podnosi KSS pa tek onda FIBA...to je logicki deo..kad se i ako se odbije onda valjda ide dalje...Izacu iz sobe, idem na more uskoro..itd..

                          Nije stvar u Jankovicu..stvar je da to moze svuda svaki igrac da uradi,ali ovajje imao neki okidac koji nije dosao sam od sebe..i on nije bitan...vec trcis pred rudu..

                          EDIT:da je otisao u FIBA, rekli bi Radovic nas mrzi...ima li neko ko nas ne mrzi..kss, vlada, fiba itd...
                          Prvo se raspitaj kada se i pod koji uslovima ide kod Fibe da se traze svoja prava.

                          Zasto niko od igraca Fenera jos uvek nije trazio raskid ugovora a dugujem im se i u vremenski i novcano mnogo vise nego Jankovicu u to vreme, imali su po slovu ugovora da od Datomea pa sve do Gudurica da zatraze raskid ugovora po slovu kasnjenja.

                          Zasto trcim pred rudu, tebi sam i u pp napisao sta se desava oko njega ali javno volis da pricas jedno a u pp sasvim drugo.

                          Pisi i dalje i lepo se odmori, steta sto te nema u petak u PIoniru.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Prvo se raspitaj kada se i pod koji uslovima ide kod Fibe da se traze svoja prava.

                            Zasto niko od igraca Fenera jos uvek nije trazio raskid ugovora a dugujem im se i u vremenski i novcano mnogo vise nego Jankovicu u to vreme, imali su po slovu ugovora da od Datomea pa sve do Gudurica da zatraze raskid ugovora po slovu kasnjenja.

                            Zasto trcim pred rudu, tebi sam i u pp napisao sta se desava oko njega ali javno volis da pricas jedno a u pp sasvim drugo.

                            Pisi i dalje i lepo se odmori, steta sto te nema u petak u PIoniru.
                            Ne znam tacno ali logikom ide preko saveza prvo..kao sto ne mozes da tuzis u Strasburu ako nisi probao sve sudove u Srbiji, koliko znam...mozda ovde gresim ali nisam siguran da ti to bas tacno znas...

                            Drugo mozes kopirati PP sta si pisao o Jankovicui nikakve veze nema sa ovim sto pises sad, bar ne sve..

                            Fener je druga prica skroz i ljudi ce biti placeni,imali su i trenera kao i mi koji je stisavao vatru i to sredio sa igracima..dok prosle i ove godine imamo dva pocetnika..prvi je...necu vise da navodim i psujem..a drugi je pocetnik, nista vise od toga..i oni to ne znaju, niti znaju gde su dosli...ako ne bude islo sve po planu..sto se tice para i rezultata,a posebno oba...mislimda ce on otici lagano ..cenim Januar negde...sanse su 50-50%

                            U Pionir ne idem, niti cu ici ove sezone, niti cu kupiti jednu kartu o godisnjim da ne pricam..privezak bukvalno...Vidi ovo je forum, razmenjujemo msiljenja, nema puno ljudi i skroz je nebitno sta napisemo ovde..Osecanja od prosle sezone nemam za KKCZ, kao onda kad su oterali Piksija za FKCZ..nemam za koga da navijam sem za Bajern..i tako ce i biti dok god se ovako radi...Razlika izmedju sns i kkcz bukvalno ne postoji..nije moguce da ne podrzavas sns a podrzavas ovakav sistem u KKCZ..Koliko sam tad raskrstio sa FKCZ, dovoljno govori cinjenica da osvoje ligu sampiona da se ne bih radovao...Imam neke moralne vrednosti i lako raskrtstim sa ljudima ili klubovima kod kojih vidim da ne valja nista..

                            Igras isto takmicenje kao npr partizan ove godine i po kom ti objasnjenju mozes reci da imamo isti budzet a ne 2-3 puta veci a oni su drzavni klub a mi nismo...iz iste sise sisamo samo neko prvi a neko kome sta ostane...Ne volim njih ocima, ali ne volim ni ovo sto se radi..iz sve snage sam ih mrzio bas zbog toga kad su ''dominirali'' tako su sad ista osecanja za KKCZ..Sta treba da budem srecan sto smo mi bolji samo na osnovu toga sto mi dobijamo vise para od njih itd...to bi bilo licemerno sa moje strane...

                            Alimpijvic,FC3, Keselj itd je previse za menei preko toga ne mogu da predjem..

                            JOs licemernije mi je fraza ne navijamo za pojedinca vec za klub...to je obican izgovor po meni bar..vi ne zelite nista bolje...ispunjava vas da drzava sipa kod nas, ostale klubove zatvori ili maltretira i ti si kao najbolji...Meni je to smesno..pod hitno privatizacija pa da vidmo ko koliko daje i sta ce se desiti, zivite jos u komunizmu i zivecete jos ko zna koliko..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sutra u 7 dodjite u Pionir. Neko voli ili ne ali ovo je nas tim nemamo drugi , imamo samo jedni druge drzava je bacila sve karte na jedan klub. Idemo ciganiii

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne znam tacno ali logikom ide preko saveza prvo..kao sto ne mozes da tuzis u Strasburu ako nisi probao sve sudove u Srbiji, koliko znam...mozda ovde gresim ali nisam siguran da ti to bas tacno znas...

                                Drugo mozes kopirati PP sta si pisao o Jankovicui nikakve veze nema sa ovim sto pises sad, bar ne sve..

                                Fener je druga prica skroz i ljudi ce biti placeni,imali su i trenera kao i mi koji je stisavao vatru i to sredio sa igracima..dok prosle i ove godine imamo dva pocetnika..prvi je...necu vise da navodim i psujem..a drugi je pocetnik, nista vise od toga..i oni to ne znaju, niti znaju gde su dosli...ako ne bude islo sve po planu..sto se tice para i rezultata,a posebno oba...mislimda ce on otici lagano ..cenim Januar negde...sanse su 50-50%

                                U Pionir ne idem, niti cu ici ove sezone, niti cu kupiti jednu kartu o godisnjim da ne pricam..privezak bukvalno...Vidi ovo je forum, razmenjujemo msiljenja, nema puno ljudi i skroz je nebitno sta napisemo ovde..Osecanja od prosle sezone nemam za KKCZ, kao onda kad su oterali Piksija za FKCZ..nemam za koga da navijam sem za Bajern..i tako ce i biti dok god se ovako radi...Razlika izmedju sns i kkcz bukvalno ne postoji..nije moguce da ne podrzavas sns a podrzavas ovakav sistem u KKCZ..Koliko sam tad raskrstio sa FKCZ, dovoljno govori cinjenica da osvoje ligu sampiona da se ne bih radovao...Imam neke moralne vrednosti i lako raskrtstim sa ljudima ili klubovima kod kojih vidim da ne valja nista..

                                Igras isto takmicenje kao npr partizan ove godine i po kom ti objasnjenju mozes reci da imamo isti budzet a ne 2-3 puta veci a oni su drzavni klub a mi nismo...iz iste sise sisamo samo neko prvi a neko kome sta ostane...Ne volim njih ocima, ali ne volim ni ovo sto se radi..iz sve snage sam ih mrzio bas zbog toga kad su ''dominirali'' tako su sad ista osecanja za KKCZ..Sta treba da budem srecan sto smo mi bolji samo na osnovu toga sto mi dobijamo vise para od njih itd...to bi bilo licemerno sa moje strane...

                                Alimpijvic,FC3, Keselj itd je previse za menei preko toga ne mogu da predjem..

                                JOs licemernije mi je fraza ne navijamo za pojedinca vec za klub...to je obican izgovor po meni bar..vi ne zelite nista bolje...ispunjava vas da drzava sipa kod nas, ostale klubove zatvori ili maltretira i ti si kao najbolji...Meni je to smesno..pod hitno privatizacija pa da vidmo ko koliko daje i sta ce se desiti, zivite jos u komunizmu i zivecete jos ko zna koliko..
                                Ti ne razmenjuješ mišljenja, ti razmenjuješ svoje vizije, šizofrena cepanja, projekcije kako ti zamišljaš da nešto treba (a pojma nemaš kako se to u stvari stvarno radi), u narodu se to kaže sviraš kurcu. Priznao si da ne kupuješ karte niti ideš na Zvezdine utakmice, 100% postova ti je upereno protiv kkcz, tako da ja ne znam šta moderacija sa tobom čeka i sa kime si na prst u dupe da te tolerišu da ovde provociraš. 80% svađa i banova ti provociraš, sa još par sličnih tebi. Svoje mišljenje javno ne smeš da izneseš, recimo u hali Pionir, da pokažeš svoje nezadovoljstvo, a to ne zbog nekakvih batina, jer ljudi koji uglavnom dolaze na kkcz nisu ta sorta ljudi, već da ne ispadneš smešan. Ljude kao što si ti srećemo samo na forumima i društvenim mrežama.

                                Comment

                                Working...
                                X