Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa upravo će toliko imati ili ni toliko osim ako se ne izbori za više kod Tomića. Ja stvarno ne znam odakle tebi obraz da bilo koga prozivaš za nešto što napiše?

    Comment


    • Kad smo kod Tomića

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ruku na srce Simanic je u predsezoni pokazao vise od one budale J za cijelu sezonu.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ruku na srce Simanic je u predsezoni pokazao vise od one budale J za cijelu sezonu.
          Sve što sam čuo o odnosu Tomića prema Boriši , može samo da nas raduje.

          Ima podršku kakvu do sada nije imao i mislim da se to vidi.

          Sada je sve na Bokiju .

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • bravo za Tomica jos jednom ...za sada sve pohvale ...ali ipak sacekajmo takmicarske utakmice da vidimo kako ce to izgledati

            Comment


            • ,,Potrebno je strpljenje, ali mora i da se dobija. Šta da radimo, takav nam je posao."

              Podrška za Tomića.
              Da nam opraviš Borišu, vratiš starog Lazu, nadješ poziciju za Davidovca, vratiš osmeh Maiku i nabiješ na usta Perpera.
              Regland je klasa, Beron je trpač...i da Odža udamo za sedam cifara nakon sezone u EL. Toliko.

              Comment


              • Borisi je problem sto sa onakvom atletikom u odbrani je hodajuci miss match svakom igracu..na tri su prebrzi..spore lateralne kretnje...a ispod kosa ga unose kao perce...Ima problem i trebace mu vreme tj godine da sazri i dodje na svoju generaciju da bi bio dobar..Sto se tice napada i dalje coskari..Treba se raditi, ali ne treba ni preterivati..znaci neki Gurovic fazon, prebaciti ga na tri i raditi sa njim na tome koliko god se moze...on na cetiri nema sta da trazi za sad i sledecih par godina apsolutno nista...

                Sto se tice poseta, skidam kapu...da su davali pivo dzabe,bilo bi puno...Mora da se nauci za sezonu da kad platis i skupu kartu, pomazes klubu...ABA ne bih stavio nikad ispod 500dinara EC najnize hiljadarka i to da znaju darazvrstaju i tribine pa da menjaju cene karata na vise sekvenci...itd..

                Po meni moramo uzeti nekog u glavnoj ulozi ispod kosa tj na 3-4 posebno,anemicni su mi tu skroz..Zirbes ce sigurno preuzeti rolu i to moze biti spas..Peperoglu ne igra ispod gasa..on tako igra ceo zivot...Ima dosta vec sad finih akcija..Tomic ima smisla sigurno.videcemo kako ce to biti pod pritiskom novinara, navijaca a i moguce besparice..i ako bude mora da gasi svlacionicu..ITD..Videcemo...sanse su za prve tri sve izjednacenije..mada mislim da ce Buducnost kupiti bar jednog, ako ne i dva igraca..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • @ Losmi

                  Ajde probaj bar jednom da ne reaguješ na bilo šta pozitivno vezano za kkcz .

                  Comment


                  • Beronov prvi pas ka Lazi na tekmi - jedno luksuziranje.
                    Na Odžo-a probali dva puta leđima...i toeto. Pametnom dovoljno.
                    Boriša - srce moje, sa strane gledano... ko Thinkpad T440s...bar da zaduži dres par broja manji.
                    Ali istrčava kontre, skuplja skokove, blokira...meka ruka uvek bila. Ajmo dečkonja.
                    Last edited by Wingwalker; 16-09-18, 14:20.

                    Comment


                    • Kada je Covic potpisao Ugovor sa Zvezdom i de je to objavljeno????????????
                      Prosle sezone je receno do kraja sezone.
                      Zasto se javno ne objavi do kada ima ugovor, kada je isti potpisao? Zasto se to zna za svakog igraca osim Covica????
                      Ako neko zna odgovor neka podeli sa nama.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kada je Covic potpisao Ugovor sa Zvezdom i de je to objavljeno????????????
                        Prosle sezone je receno do kraja sezone.
                        Zasto se javno ne objavi do kada ima ugovor, kada je isti potpisao? Zasto se to zna za svakog igraca osim Covica????
                        Ako neko zna odgovor neka podeli sa nama.
                        Verovatno je potpisao ali nije objavljeno

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Verovatno je potpisao ali nije objavljeno
                          Opet pitanje zasto samo za njega nije objavljeno?
                          Da nije mozda ipak on prosle sezone potpisao na vise godina pa sada je Tomic preuzeo tim u kome imas Covica na visegodisnjem Ugovoru????

                          Comment


                          • Ко ће од човићеваца да напише за колико игра Фића?

                            Comment


                            • Ja sam Covicevac al nit znam da ima ugovor nit znam za koliko igra. Ja sam nacuo da je 40k al i to je lupanje vjerovatno.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ja sam Covicevac al nit znam da ima ugovor nit znam za koliko igra. Ja sam nacuo da je 40k al i to je lupanje vjerovatno.
                                To je sica,ok je ako igra za toliko

                                Comment

                                Working...
                                X