Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Primetih da je dosta njih otislo, Djuras, Abraham, Bogi, pa cak je i Dravot bio registrovan. Nema ih vise. U principu ovde i jeste problem mnostvo likova koji su davili forum nekim klinacko ratobornim stavom, al' ih je dobar broj do sada vec dobio ban na neko vreme, pa ih je sve manje. Ne pise se vise toliko cesto, ali to uopste ne mora biti lose.
    Sa Abrahamom sam ja bio u kontaktu, rekao je da nema šanse da se vrati da piše ovde. Dravot se registrovao ne bi li privoleo "izgubljene duše" da se vrate, to mu je bio jedini motiv.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • I meni je Munford zelja,a Enis ce igrati za 10k.
      To ne bi ni ovaj prihvatio,a ni ovi koje si ti naveo.
      Kada pominjes budzet,vidis i sam da dugujemo i dalje bivsim igracima,tako da je kod nas budzet virtuelan ili na dodjem ti.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Nisam je video, zasto bi imao uvid u optuznicu i kakve veze ima optuznica sa prelaznim rokom. Jeste to njegova ideja da svih 12 budu iz Srbije ali pod uslovom da imamo malo veci budzet od ovog sadasnjeg pa da ti ostanu u Srbiji i Jovic, Nedovic,Kalinic itd, to se nikada nece desiti a mozes slobodno ovde izdiktirati nas roster od 12 dostupnih srpskih igraca koji bi mogli da igraju El nivo. Samo bez Filipa i Djokovica na playu molim te

        A tu se apsolutno slazem sa tobom da smo imali nekoliko stranaca koji su bili veci Srbi od domacih igraca i to ne mislim na Djenku jer je on ipak srbin.
        Sve ima sta I kako, za I protiv...Nemam ja problem za strance,sta vise 6+6 da bude na globalnom nivou pa da vidimo...Ipak timovi moraju imati naznake svoje zemlje..ovo je postalo opste ludilo,cak je fiba isla dotle da mogu igrati po dva stranca zadrzavni tim ali srecom to nije proslo...

        Moze se sastaviti tim ali generalno mislim da moramo vise ulagati u nase iskune domace igrace, za nekog se mora dati neka kinta vise kao sto je Zalgiris imao Jankunasa,Javtokasa itd..

        Meni je Uskokovic velika nada da konacno dobijemo opasnog pleja iz nase skole, ali videcemo, ima za njega dosta vremena..mozda za 2-3 sezone..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Cestitke Enisu na potpisu.
          Jos jedan igrac u rotaciji. Bice pojacanje sad videcemo koliko.
          Sto pre raskinuti ugovore sa Keseljem, Apicem, Radicevicem ukoliko je to moguce.
          Enis posto pogledah klipove i vecerasnji mec moze da donese pre svega cvrstinu, prodor, tranziciju.

          Comment


          • Da ne sudimo pre vremena , ajde da vidimo kako ce da klikne sa ekipom, bice vremena za svodjenje racuna i da li je bio pravi potez ili ne njegovo angazovanje.
            Dakle dobrodosao u cigansku porodicu.

            Comment


            • I koji je na kraju pravi info ?

              Kada Ennis stice pravo igranja

              Comment


              • Originally posted by mile-r View Post
                I koji je na kraju pravi info ?

                Kada Ennis stice pravo igranja
                Od 12 do 15 je prelazni rok za timove iz aba lige.

                Comment


                • Debituje protiv Valensije.

                  Comment


                  • Ljudi, nisam ja nigde pobegao ili se vratio.. Oba foruma su moja, i SK i B92, kao sto su ljudi ovde, podjednako mi dragi kao oni tamo. Nego ne stizem jednostavno, sticaj okolnosti je sto sam danas napisao tamo sto sam napisao.. I dosta o tome, dajte da proslavimo pojacanje, gledajte kako lepo igramo.. Poslozile se kockice, pobedom u Valensiji hvatamo prikljucak za TOP8.. Nismo bez sansi.

                    Comment


                    • Bogi kakve su sanse da na peticu upadne Boaci kad vec papučica ne sme ?

                      Comment


                      • Originally posted by Decembarski View Post
                        Bogi kakve su sanse da na peticu upadne Boaci kad vec papučica ne sme ?
                        Btw, vidi hiljadarka post. Neka mi je sa srecom

                        Sto se centra tice, mozda bude treca sreca sa papucicom.. Bog sam zna. Misljenja sam da centar dolazi do kraja godine.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Btw, vidi hiljadarka post. Neka mi je sa srecom

                          Sto se centra tice, mozda bude treca sreca sa papucicom.. Bog sam zna. Misljenja sam da centar dolazi do kraja godine.
                          Isti info imam, ne znam zasto smo zapeli toliko za Iversona, ja ga ne bi sad uzeo za dz, pogotovo kad znamo da nas je ispalio dva puta.
                          Last edited by Manda77; 10-12-17, 00:38.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Ljudi, nisam ja nigde pobegao ili se vratio.. Oba foruma su moja, i SK i B92, kao sto su ljudi ovde, podjednako mi dragi kao oni tamo.
                            Ovde te nisam video bas dugo. Na b92 udjem jednom u 5-6 dana i poslednjih par puta kada sam usao na toj strani su bili tvoji upisi. Mozda je koincidencija, ali činjenica je ovde nisi napisao slovo bas dugo vremena.

                            Comment


                            • Off (koji mi uopste ne treba, al eto ga, poslpijane veceri)
                              Bez da se iko uvredi, a narocito Bogi, b92 je zivlji forum, sa vise zivih tema i sa vecom publikom... A i za ono odakle krenes te ipak vezu posebna osecanja.
                              A sto se tice migracija i seobe Srba pod Arsenijem (ok, ne Arsenijem, jacih likova od njega, Gilmera i maluka po forumima nema) dobiju poentu tek kad krenu povratnici....
                              End off
                              Interesantan izbor pojacanja. Uzet je igrac koji je pod rukom, u izlogu takoreci, za kog se ocigledno nije radio neki ludi skauting, i oko cijeg ugovora su zainteresovane strane nasle odlican kompromis. Igracki, mislim da je ovo ozbiljno pojacanje za nasu klupu, sve sto smo hteli od Nikole. Promena ritma, tranzicija, jako ka kosu. Nadam se da ce momak, koji je vec u ozbiljnim kosarkaskim godinama, a bez mnogo kosarkaskog iskustva da se primi na ljude, atmosferu i da ima zelju da bude zupcanik i da vremenom napreduje....
                              Btw, ja sam pomalo zaljubljenik... i mislim da od Radicevica je moguce izvuci backup pleja, ali ako Alimpije kaze da momak treba da bude van 12, podrska treneru, sigurno ima bolji uvid...

                              Comment


                              • Originally posted by Geronimo View Post
                                Bez da se iko uvredi, a narocito Bogi, b92 je zivlji forum, sa vise zivih tema i sa vecom publikom... A i za ono odakle krenes te ipak vezu posebna osecanja.
                                Ah ta osecanja, prva ljub.. ovaj forum zaborava nema . Jos samo kad ne bi postojala zabrana slobode govora, intelektualni snobonanizam, i privatizacija moderatora/forumasa dinosaurusa, mozda bi bio barem citljiv.

                                Elem, zasto svi misle da otpada Radicevic ili cak Davidovac... zar nije najrealnije u celoj konstrukciji da otpadne Keselj? Ja mislim da ce se Davidovac i dalje forsirati na pleju... na toj poziciji on ima to "nesto" sto nije specificno za druge plejeve, dok na prirodnoj poziciji krila se uprosecava sa ostalim krilima. Bice minuta za sve. Takodje, zasto se prica o centru kada nama treba krilni centar?

                                Comment

                                Working...
                                X