Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    MIslim na koleno zbog vise suprotnih dijagnoza i kako da se resi.

    300 k niko nece imati ove godine.
    Koliko imaju Laza, Keselj i Borisa?

    Comment


    • Ma Feldina jedva cekaju da skartiraju.
      1.
      1/2. Baron
      2. Dobric
      3. Davidovac
      4. Jankovic
      5. Ojo, Ristic

      Po meni ovo je jedino sigurno za sada.
      Treba se ,,resiti,, ugovora Feldina I Lazica koji su veliko opterecenje u idnosu na ono sta isti doprinose timu.
      Bjelica 450.000
      Feldin 450.000
      Lazic 240.000
      Rocesti 250.000
      Plate koje treba osloboditi za Bjelicu vec jesmo.
      Dobric, Davidovac, Jankovic, Ojo, Ristic su jeftina osnova da jeftinija ne moze biti.
      Last edited by Laza Kacanski; 14-07-18, 21:30.

      Comment


      • Dzabe se licitira imenima i oko ostanka ili oko dolazaka. Za trenera se nije znalo nista do dva dana pre dolaska u Bgd, tek o Billy Barona, mislim da ne postoji forum u Srbiji koji ga je negde i spomenuo u zeljama a on danas potpisuje.

        Da ne bude kao sa Fk Cz i dobrodoslica Boaciju i car lafcina koji se odrekao 700 k plate samo da bi zaigrao ponovo u FkCz a ono qrc ostaje u Kini. Dok se ne stavi paraf nema nista ni od odlaska niti dolaska.
        Ono sto se moze videti po broju koji je dodeljen Baronu je da mu je dat #12 a koliko se secam taj broj je duzio Pera.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Koliko imaju Laza, Keselj i Borisa?
          Keselj je imao 80k, Borisi je valjda revidiran ugovor odlaskom u Fmp, Laza oko 200. Ako aludiras da treba Dangubicu da se da kao zbir plata ove trojice, postoji samo jedan problem, Dangubic ne zeli da ostane u KKCZ kao sto ni tvoj avatar nije zeleo. Mozes misliti ima igraca i trenera koji ne zele da bude deo KKCZ vise, a kao sto vidimo ima i onih koji zele.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Dzabe se licitira imenima i oko ostanka ili oko dolazaka. Za trenera se nije znalo nista do dva dana pre dolaska u Bgd, tek o Billy Barona, mislim da ne postoji forum u Srbiji koji ga je negde i spomenuo u zeljama a on danas potpisuje.

            Da ne bude kao sa Fk Cz i dobrodoslica Boaciju i car lafcina koji se odrekao 700 k plate samo da bi zaigrao ponovo u FkCz a ono qrc ostaje u Kini. Dok se ne stavi paraf nema nista ni od odlaska niti dolaska.
            Ono sto se moze videti po broju koji je dodeljen Baronu je da mu je dat #12 a koliko se secam taj broj je duzio Pera.
            Ma bre kako se nije znalo za trenera?
            Za Barona se slazem.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Keselj je imao 80k, Borisi je valjda revidiran ugovor odlaskom u Fmp, Laza oko 200. Ako aludiras da treba Dangubicu da se da kao zbir plata ove trojice, postoji samo jedan problem, Dangubic ne zeli da ostane u KKCZ kao sto ni tvoj avatar nije zeleo. Mozes misliti ima igraca i trenera koji ne zele da bude deo KKCZ vise, a kao sto vidimo ima i onih koji zele.
              Nisam mislio da se Dangubi da zbir svih plata, ali bi mu svakako ponudio dvogodisnji ugovor, 300-350k..

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ma bre kako se nije znalo za trenera?
                Za Barona se slazem.
                Sta se znalo? Sto su onda poslednjih 7 dana bili razgovori sa drugim trenerom oko angazmana ili smatras da je sve dogovoreno sa Tomicem jos pre mesec dana?
                Uostalom nije ni bitno, dogoveren je Tomic, i gle cuda bas igrac iz agencije koja i njega zastupa postaje nas clan dan po potpisivanju Tomica.

                Comment


                • Čudi me ovo za Dangu. Hoće iz Zvezde, neće u Budućnost... Kakvi li su njemu planovi? Nešto nisam siguran da se EL ekipe otimaju o njega. Svakako bi bilo ok da mu se ponudi nešto veći ugovor, ali ako hoće da ide, šta se može.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Nisam mislio da se Dangubi da zbir svih plata, ali bi mu svakako ponudio dvogodisnji ugovor, 300-350k..
                    Po sezoni? Sjajno, mogao bi umesto Miska da vodis Danginu karijeru. Dangubic posteno je izjavio da ne zeli vise da igra u KKCZ ima drugih planova (Misko ima). Misko je po mojim nekim saznanjim ostao samo sa 3 igraca kod nas trenutno, moj drug koji je banovan na par dana se sa ovim nece pomiriti jer nas je uvek zvao Mickova prcija.


                    # pozdrav za druga u banovini, ovaj forum bez tebe nije isti, toliko promena u ovih 24 h a ti ne mozes da se oglasis, jos ti DR doveo LO na playa iz Bamberga, pa jbte kakvu silu od ekipe pravi tamo u FC BAyernu. VIdi se da se bas on pita oko buduceg rostera.
                    Ajde brzo nazad.
                    Last edited by Šarac; 14-07-18, 21:46.

                    Comment


                    • Bili su Miško i Čović na "krv i nož" u jednom periodu, nije isključeno da opet pukne tikva ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Bili su Miško i Čović na "krv i nož" u jednom periodu, nije isključeno da opet pukne tikva ...

                        Ajmo ovako, vise je nama potreban Misko nego mi njemu, covek je samo na Jokicu dobar skoro 5 miliona USD, da li stvarno mislis da se on mnogo sekira koliko ce imati igraca kod nas. Gledace ono sto je njegovo kod nas da maksimalno zastiti tj proda ( Lesort i Feldin). Za ove ostale ce da se bori u granicama njihovih ugovora.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ajmo ovako, vise je nama potreban Misko nego mi njemu, covek je samo na Jokicu dobar skoro 5 miliona USD, da li stvarno mislis da se on mnogo sekira koliko ce imati igraca kod nas. Gledace ono sto je njegovo kod nas da maksimalno zastiti tj proda ( Lesort i Feldin). Za ove ostale ce da se bori u granicama njihovih ugovora.
                          Ne bih se složio, možemo mi i bez njega kao i on bez nas ... nikakav problem.
                          Ovo za Jokića nije baš tačna računica, al dobro, lepa parica u svakom slučaju.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ajmo ovako, vise je nama potreban Misko nego mi njemu, covek je samo na Jokicu dobar skoro 5 miliona USD, da li stvarno mislis da se on mnogo sekira koliko ce imati igraca kod nas. Gledace ono sto je njegovo kod nas da maksimalno zastiti tj proda ( Lesort i Feldin). Za ove ostale ce da se bori u granicama njihovih ugovora.
                            Treba njemu neko malo da zavrne menadzersku siju, na zalost Covic to ne moze.
                            Znam neke koji bi to mogli

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Ne bih se složio, možemo mi i bez njega kao i on bez nas ... nikakav problem.
                              Ovo za Jokića nije baš tačna računica, al dobro, lepa parica u svakom slučaju.
                              4 % je provizija za NBA,

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Po sezoni? Sjajno, mogao bi umesto Miska da vodis Danginu karijeru. Dangubic posteno je izjavio da ne zeli vise da igra u KKCZ ima drugih planova (Misko ima). Misko je po mojim nekim saznanjim ostao samo sa 3 igraca kod nas trenutno, moj drug koji je banovan na par dana se sa ovim nece pomiriti jer nas je uvek zvao Mickova prcija.


                                # pozdrav za druga u banovini, ovaj forum bez tebe nije isti, toliko promena u ovih 24 h a ti ne mozes da se oglasis, jos ti DR doveo LO na playa iz Bamberga, pa jbte kakvu silu od ekipe pravi tamo u FC BAyernu. VIdi se da se bas on pita oko buduceg rostera.
                                Ajde brzo nazad.
                                Napisi jos jednu provokaciju ka drugom clanu ovakvu, i letis u banovinu i ti. Daj bre ljudi koj vam je kurac...

                                Comment

                                Working...
                                X