Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 42-31 HT

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      42-31 HT

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Ko se upisivao kod nas? Ko je bio najbolji?

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Ko se upisivao kod nas? Ko je bio najbolji?
        Evo

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Ko se upisivao kod nas? Ko je bio najbolji?
          Svi su igrali sem Nenadića... Regland i Beron promašuju za tri.Stratos odličan

          Igramo dosta dobro

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Pa Ragland je 10cm visi od Covica! Pogledajte sliku 2, stoje jedan pored drugog...

            Comment


            • 72-48 kraj 3/4...Fića i Stratos razvalju

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Kuperovskim rečnikom ...bez startne petice , četvorke , ovo uopšte ne izgleda loše [emoji41]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • statistika za Ficu ?

                  Comment


                  • Koliko god da rezultat nije bitan na pripremama ta konstanta brojka oko 100 komada u ovom dijelu sezone, prija oku. Odbrana opet oko 60p sto je samo za aplauz. E sad reci ti meni, kako branimo centralni pik, sta nam je primarni napad, ko igra iso, ko uzima loptu na 7-10 sec do kraja?
                    Kakav ti je Rathan Mayes???
                    Last edited by Victor BG; 08-09-18, 20:18.

                    Comment


                    • Perperoglu je kvalitet i to ce nam biti vazno za Aba i za Uleb ....Baron mi ne deluje konstantan ,nekako ne ocekujem da ce biti neko na koga mozemo svaku utakmicu da se oslonimo ..po meni Regland,Zirbes,Perperoglu ...to je udrni trio

                      Comment


                      • Fico izdominirao

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pozdrav za @SamoZvezda jer smo se i licno upoznali na tribini prepunog partera b Fmp Arene

                          Ukratko ako se po jutru dan poznaje ovo sto sam gledao veceras uopste nije tako lose kao sto mnogi ovde predvidjaju da ce biti sezona.

                          Pozitivno , igramo bas onako kako smo nekada igrali Hard Def i tranzisn off.., prvo poluvreme smo se trazili u igri par otvorenih suteva promasenih od strane Raglanda i Barona,

                          Bez 4 igraca koji ce po svemu sudeci biti u 12 ovo veceras deluje da cemo igrati bas tvrdo u odbrani.

                          Najboji utisak na mene su ostavili OJO, Stratos i Baron, Ragland je bolji u odbrani nego sto sam ocekivao (valjda racunajuci da je prosle sezone na tom mestu igrao Roch), Baron izvanredno rotira, Stratos je igrac koji sve radi na terenu a da pri tom izgleda kao da se ne cima puno.

                          Borisa pokazuje znake zivota i to mnogo vise u odbrani. Mozda i ima nade za njega.
                          Filip vidim da je imao 10 as, nije silovao u sutu, jesu ga dva tri puta dole nazidali i dali preko njega koseve, ali generalno je u drugom poluvremenu povukao par kontri, podelio par pasova gde su nasi bili u ofsajdu.
                          Mnogo brze smo igrali u drugom poluvremenu, a svih 40 minuta su igrali bez da su spustili gas u odbrani.
                          Posledna tri minuta Radanov je drzao loptu u napadu i kreirao za sebe i druge.
                          Ovi iz Aeka su pogodili par trojki iz ocaja inace bi ovo otislo na preko 40 razlike. Mi poslednja dva minuta nismo dali kos, inace bi lagano opet otislo na 100ku.
                          Igralo se prilicno ozbiljno i tvrdo, i mislim da smo se nas 200 bas prijatno iznenadili intezitetom utakmice.

                          Nenadic je bio u protokolu i uradio je zagrevanje ali nije usao u igru.

                          Comment


                          • Ok Ok Ok fino ja zadovoljan, to je sve sto me interesuje. Reci samo ovaj Rathan Mayes me interesuje, pravo sam ga zelio u Zvezdi, dopadljiv mi je igrac, kako ti se ucinio?

                            Comment


                            • Najvise raduje odbrana I TIMSKA igra u napadu.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Najvise raduje odbrana I TIMSKA igra u napadu.
                                lako je to reci kad imas Cokija u timu ...10 asist ...sinonim je decko za timsku igru ...

                                Comment

                                Working...
                                X