Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice sve teze doci do igraca u buducnosti. VTB liga podigla broj stranaca na rosteru sa 7 na 8. Najavile su i ostale lige da razmisljaju u tom pravcu.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Mi imamo tim koji moze da pocne pripreme. Nadam se da ce Tomic dati sansu klincima da pokazu sta mogu.
      Plej I cetvorka mogu da odrede nasu sezonu. Mislim da nema potrebe zuriti. Kako se sezona blizi pocetku cena igraca pada. Mi trenutno na svakoj poziciji osim pleja imamo po dva igraca.

      Comment


      • Kod nas bi bio pomak da se dozvoli 6 stranaca, a 4 da bude u KLS-u. Po meni je to optimalan broj. Liberalizacija davanja državljanstva se uveliko dešava u svim zemljama zapadnog Balkana.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kod nas i nema ograničenja, kad je ABA u pitanju ...KLS može da se igra sa juniorima.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Mi imamo tim koji moze da pocne pripreme. Nadam se da ce Tomic dati sansu klincima da pokazu sta mogu.
            Plej I cetvorka mogu da odrede nasu sezonu. Mislim da nema potrebe zuriti. Kako se sezona blizi pocetku cena igraca pada. Mi trenutno na svakoj poziciji osim pleja imamo po dva igraca.
            I na pleju imamo dva igraca, F.Covic i A.Radanov.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Bice sve teze doci do igraca u buducnosti. VTB liga podigla broj stranaca na rosteru sa 7 na 8. Najavile su i ostale lige da razmisljaju u tom pravcu.

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              Samo Turci smanjuju, Turkoglu prepisuje od naših stručnjaka ... ista škola
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Gledam ove neke igrace sto se slomise za neki two way ali mrka kapa, gledam kakav bi play mogao biti dobar backup i kroz neke utakmice naletim na momka Chris Chiozza! Sjajan igrac, kontrolise napad, sjajan pregled, odlican u odbrani, uvijek na prstima da presjece napad ili ukrade loptu, voli asistirati ali nije operisan ni od ulaza ni od suta. Overall odlican bekup a ko zna mozda i po meni veci plafon od Gossa a evo gdje onaj zavrsi.

                Comment


                • Mislim da je grreška potpisivanje 3 centra sličnog stila i sada treba tražiti (startnu)četvorku, mislim da bi za naš ti bilo bolj da smo dva centra potpisali a da smo se dali u potragu za jednom kombo 4/5 tipa Tompson (koji nam i ne bi bio preterano skup) kao i neku 3/4 (Simon,a što da ne).
                  Pa bi Tomić imao varijacije na temu postave visoka, niska...mogao bi da miksa do mile volje.
                  Mada... i ovako, u 15 mogu biti i ovi a i kombo 4/5 i 3/4...1/2 pa kad krenu a navijači ne prepoznaju pleja ili krilnog.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne očekujem da će se Odžo zadržavati kod nas, on je za neki Avtodor dušu dao.
                    Ristić i Zirbes su umnogome različiti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Gledam ove neke igrace sto se slomise za neki two way ali mrka kapa, gledam kakav bi play mogao biti dobar backup i kroz neke utakmice naletim na momka Chris Chiozza! Sjajan igrac, kontrolise napad, sjajan pregled, odlican u odbrani, uvijek na prstima da presjece napad ili ukrade loptu, voli asistirati ali nije operisan ni od ulaza ni od suta. Overall odlican bekup a ko zna mozda i po meni veci plafon od Gossa a evo gdje onaj zavrsi.

                      Gledao ga. Malo je sitan i to ga jebe, pre svega na ulazu ali nije rupa defanzivna. Siguran sa loptom u rukama, solidan suter.

                      Sto da be, solidna opcija za rezervnog pleja na visegodisnji, pa ako iskoci saml ga unaprediti u startera.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Mitrovic slobodan. Imam info da ce u Zvezdu posle oporavka.
                        Secera I vode dajte

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Mitrovic slobodan. Imam info da ce u Zvezdu posle oporavka.
                          Secera I vode dajte
                          E jebi ga. Ako je istina, nista ne valja. Sledi onda povratak Rebica verovatno

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Gledao ga. Malo je sitan i to ga jebe, pre svega na ulazu ali nije rupa defanzivna. Siguran sa loptom u rukama, solidan suter.

                            Sto da be, solidna opcija za rezervnog pleja na visegodisnji, pa ako iskoci saml ga unaprediti u startera.

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Ma da, nikako da bude starter, vec samo iz ugla bekupa. Najvise zbog toga sto je miran pod presingom, sto ima viziju, tajming za pas... Gdje ces bolje za bekupa, da udje sa klupe, smiri, uposli druge, on bi od Dobrica napravio cudo a tek kako bi fino sa Ojom mogao da busi reket i asistira. Kompletna prica za buducnost i male pare.
                            Edit: gledano za ovaj roster gdje imas dva centra koji se odlicno odmotavaju i gdje imas Dobrica, Lazica, Berona...
                            Last edited by Victor BG; 21-07-18, 20:25.

                            Comment


                            • Što se tiče Mitra, ipak je on kada je odlazio iz Hemofarma (koristiću grobarima popularnu rečenicu) slušao srce a ne razum i džep...ja takvog dečka, bivšeg kapitena bih dočekao raširenih ruku.
                              Last edited by nebitan; 22-07-18, 05:44.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Što se tiče Mitra, ipak je on kada je odlazio iz Hemofarma (koristiću grobarima popuarnu rečenicu) slušao srce a ne razum i džep...ja takvog dečka, bivšeg kapitena bih dočekao raširenih ruku.
                                Podrzavam brata. Decko ima srce, to mora da se postuje. Mozda sada nije na adekvatnom nivou ali ovo je njegova kuca i dobrodosao je uvijek. Iskreno se nadam da ce uspjeti da se vrati na one dobre partije sa pocetka i da cemo svi brzo zaboraviti ovaj period.

                                Comment

                                Working...
                                X