Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ma sve je super, ajde da zabijemo glavu u zemlju...Jednostavna je stvar da spasemo sezonu da izvrsimo rokadu trenera bice sve super....Forsiranje Alimpijevica ce nam doci glave, a vi verujte u bajke kako ce se neko cudo desiti...
    Moram da te pitam ako te ne smara da odgovoris, sta tacno znaci spasiti sezonu za tebe, sta ocekujes od ove sezone da bi je smatrao uspesnom.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Dosta korektna analiza
      Da, plus za tekst, Plavsic inace dobro analizira i dosta ima dobre primedbe i dozirane pohvale.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Moram da te pitam ako te ne smara da odgovoris, sta tacno znaci spasiti sezonu za tebe, sta ocekujes od ove sezone da bi je smatrao uspesnom.
        Napisah ceo tekst, pa obrisah. Mrsko mi objasnjavati sta ne valja.... da ne ispada da non stop mracim. Napisao sam toliko postova da je jasno..nijedan deo kluba nije trenutno na EL nivou.

        Mislim da bih mogao da napisem malu knjigu sta ne valja. I svi to znaju ali svi cekaju neko cudo...Varaju nas, spinuju nas....To ti je uprava nasa danas...ne danas samo...Nego i ranije, ali rezultati su peglali ostala sranja za koje svi znamo ali se pravimo ludi...

        Jedino sta zelim jeste da promenimo trenera i mislim da bi igrali skroz drugacije i mnogo bolje. Ali eto verujemo da ce se desiti neko cudo,svetsko...Da ce on nauciti nesto ali cisto sumnjam da oce i cak i da nauci nesto, pitanje je da li je to dovoljno...Lik je prodavac magle, mali prepootenko i nista vise..Veze on sa kosarkom nema...I ubija me sto ne licimo na nista...da ti i ja uzmemo sad tim, isto bi igrali....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Mi bi pik sa Lesorom po pravilu trebali da branimo preuzimanjem, naročito kada su Lazić ili Dangubić na pleju. Lesor je možda i najpokretnija petica u Evropi, on može solidno da isprati beka ako krene na prodor, a ako ide pas na stranu, moguće je izrotirati u međuvremenu. Čak i da se ne stigne, teško da bi bilo veće štete no što je imamo po sadašnjem sistemu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Meni konkretno nije jasno sledece.
            Sta mi to radimo da branimo pik. Ako iskakanje izgleda zalosno sto ne menjamo odbranu??????
            Zasto pik ne branimo zoniranjem, preuzimanjem????
            Trener kaze imamo problem u odbrani pika? Sta konkretno radimo od pocetka sezone? Branimo ga na isti nacin iako ne ide.
            Znaci ako ne dovedemo peticu od 212+ a za koju para nema necemo moci da branimo pik i da se pomirimo sa tim. Posto nas trener kaze da nemamo tog centra i da je tesko braaniti pik igru protivnika???????
            Vezano za navijace i posetu. Tesko je prevariti navijace. Pa kada smo igrali protiv Cibone u Pioniru u sezoni Uvalina i to u podne dolazili su navijaci, bodrili tim i kada je bio pri ispadanju.
            Neko rece ne zasluzujemo mi ovakvu Zvezdu????
            Navijaci KK Zvezda su najbolje sto klub ima ma ko sta pricao. To sto smo mi progutali od pljacke, poraza od Partizana od 40 razlike, prodaje najboljih igraca komsijama, ,,gasenje,,, borbu za opstanak, fuzije picke materine tesko bi ko.
            I uvek smo bili uz Zvezdu.
            Navijace treba privuci na tribine a vise je nacina za to.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Za manje od 6 meseci spali smo od tima koji je bio na pobedu od Top 8 do tima kome je svaka pobeda u EL epski uspeh.
              A secam se izjave ,,Ne pristajemo na osrednjost,,????
              Alimpijevic nema ama bas nikakav uticaj na igru, disciplinu itd.
              Antic malo igra malo ne.
              Keselj kome se daje sansa bog te pitao sto.
              Sklanja se iz tima Lazarevic
              Bukvalno smo postali FMP. Da nismo doveli Rocestija verujem da bili u rangu kvaliteta koji ima FMP.
              Najgora smo odbrana EL, tim koji prosecno uzima suteve sa najdalje udaljenosti od kosa. Klasicna alibi kosarka.
              Jer Alimpijevic je moderan trener, igra modernu kosarku. Sto bi mi gledali freneticnu odbranu, skok, kontru. Tu igru forsiraju istroseni treneri koji dobro ne znaju ni Engleski.
              Ova ,,moderna,, igra po principu ,,na kos vise,, ce nam doneti rezultate.
              Dosli smo to tog nivoa da Branko Lazic sutira za tri iz dotrcavanja, da sutiramo sa 8 metara u 10sek napada, da nam protivnicki centri trce kontre u ledja odbrane, da nismo u stanju da zatvorimo pik vec 5 meseci.
              Pik end roll je za nas prevazidjen
              Pik end pop je za nas prava stvar.
              Igra ledjima ka kosu je za neznalice.

              Ne branimo pik jer nemamo centra od 212?????????????
              Pa jesmo li osrednji? Nismo! Ispod smo...

              Comment


              • Originally posted by drakon1 View Post
                Pa jesmo li osrednji? Nismo! Ispod smo...
                Naravno, lideri smo....
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Patkometrija, ajde sad lepo da svi kazu kako I'm je u zivotu Da vidimo kome je lepo a kome nije..Eto vec smo ljubomorni na jednog magacara, kako on ima ispunjen zivot a mi ostali trunemo I cekamo da neko pljunemo Slobdono glasno recite ako imate los zivot, onda pljucnite hehe

                  Eto njemu je Pera rekao, ti nemoj verovati svojim ocima....To sve sto pises je tacno, ima pero pravo naravno, PA JEL ONDA VIDIS GDE JE PROBLEM !!!!

                  Znaci imamo dobre igrace, dobro se radi, dobar trener I gubimo sve zivo I igramo uzasnu odbranu...sa u najboljim slucajem osrednjim napadom...

                  Niko ovde nikog ne pljuje, pljuvanje bi bilo da se kaze npr ovaj je teska dijabola, majmun,seljacina....Ne treba njima drveni advokat vec TRENER!!!!
                  Ma nee, ti ne pluckas. Ti si jedan fini covek. Kada bi citali sve tvoje postove videli bi samo pljuvanje, mracenje i cini mi se mrznju (bar prema treneru, jer boze moj otisao je Radonjic). Tako je, misllim da ti nisi zasluzio ovakve igrace i zato bih ti predlozio CSK ili Real, pa mozes da navijas i za njih. Tu bi imao svake godine dobrog trenera, vrhunska pojacanja, razlog da odes na utakmicu....
                  Mozda je Barselona po tvom ukusu, a ne cekaj, i oni imaju brdo poraza.
                  Cini mi se da nama ne treba tim za koji cemo da navijamo nego bajka, koja ce nas izmestiti iz nase stvarnosti.
                  Vidi se da nikada nisi trenirao kosarku, jer bi znao da vise verujes Peri nego svojim ocima. On je ipak svaki dan sa tim momcima.
                  Kod nas bi svi hteli uspeh preko noci, da zarade odmah i sada.
                  Za uspeh treba dosta godina rada i odricanja, ako ne verujes meni, pogledaj Zvezdu 91 u fudbalu( od 88 godine se spremao taj tim), pa i Radonjinu Zvezdu od prosle godine(koliko poraza pre jedne takve sezone), pa i onda nije uspeh zagarantovan.
                  Zamolio bih te za podrsku timu, posto smo svi svesni sta su problemi.
                  Trener se nece menjati do kraja sezone, a onda mozemo svoditi racune o njegovom radu i greskama. Ako onda bude loseg rezultata treba ga i kritikovati , ali i traziti odgovornost svih.
                  Ovako samo miniramo klub u pola sezone.
                  Prosle sezone je i Zalgiris imao losu sezonu, pa je hala bila puna, pa cak i posle utakmice sa nama.
                  Ne uporedjujem, vec samo kazem kako se ponasaju pravi navijaci, daju podrsku kada je najteze, a ne samo kada je Radonja tu.
                  Sto se mog zivota tice, trudim se da uzivam u njemu i da ne mrzim, jer je zivot kratak.
                  Last edited by megacar; 24-11-17, 15:40.

                  Comment


                  • Originally posted by megacar View Post
                    Da li vam je sada lakse? Mislim u zivotu? Ono malko pljucnete svakoga i odmah vam je lakse. Eto necemo u top 8, pa sta.
                    Ja sam vec rekao da posle ovih poseta na utakmicama da ne zasluzujemo ni ove igrace. Svako ko ne vidi neke pomake u igri je bas zlonameran.
                    Bez mnogo treninga, a nemamo ih, tesko ide ispravljanje nedostataka i uigravanje tima. Imao sam prilike da razgovaram sa Perom i stvarno mi je dosta toga ispricao. Radicevic se ceka, jer je decko najbolji na treningu i razbija kako igra i svi vide da ima problem koji je psiholoske prirode (moje misljenje je da ga ne treba cekati zuvek). Takodje je rekao da Jovanovic moze imati jako lepu karijeru, pa cak i NBA (po njemu, a ja nemam razloga da mu ne verujem, posto covek svaki dan trenira sa njim, a igrao je sa vrhunskim saigracima). Naravno da mi je ispricao i sta sve ne valja, a dosta je toga, ali o tome ne bih, jer sve lose treba da ostane u porodici, a i nemam potrebe da pljuckam, posto sam zadovoljan svojim zivotom.
                    Pa cekaj majstore odakle ti znas ko je zadovoljan a ko ne u svom zivotu,ako je meni recimo ok,da ne treba da cutim mozda na gluposti koje se desavaju trenutno u Srbiji od strane vladajuceg diktatora.Sebican pogled na zivot i stvari u njemu,tebi je do jaja i cutaces dok ti ortak prezivljava mesec
                    Pricas,kako ne zasluzujemo igrace zbog poseta i slicno,pa majstore nije narod bas tolika ovca da popije spin pricu o novom sistemu i resetu i da se zato sve rasprodalo,a svima je jasno da se rasprodalo iz razloga da bi se skrpio kakav takav budzet za ovu sezonu jer,se vladajuca stranka nije slozila sa NC i okrenula komsijama,a on opet balansira tu negde izmedju i nece to javno da kaze,da bi sebe licno zastitio zbog nekih drugih politickih stvari,a i kako ne bi ostao bez crkavice od sponzora .Ja kazem nisam za to da ne treba da se ide na utakmice ali bas ne znam ,kako ces narod da privuces ako i sam govoris da te EL i ne zanima bas najvise i da ti Pero igra vise ABU nego EL,plus sto ne vidim bas perspektivu(naredna sezona) sa ovim timom matorih, i igraca u najboljim godina ali osrednjeg kvaliteta i rekreativca Keselja,mogli smo i Milicica da pozovemo da odigra koju izmedju neke berbe jabuka

                    Logicno je bilo posle prosle sezone i tima koji si imao,da u narednoj,kad si domaci F4,makar pokusas da napravis tim koje se za njega potuci,ok prodas Gudurica jer se ono ne odbija,i da smo samo doveli Rocestija umesto Voltersa i Peru (al da igra),prikljucili Boldena ili ako nece kupis slicnog za te pare koje si dobio od transfera,mislim da bi se pitali podosta u EL ove godine,ovako satro novi sistem trener i sve ispocetka,kad si maltene na vrhuncu da napravis zavrsni korak F4,ne pije vodu ,a ako je cilj jurenje trofeja u KLS i ABI da bi se stigao jednog dan KKP ok,to je za mene glupost.
                    Last edited by 61563; 24-11-17, 15:54.

                    Comment


                    • Originally posted by megacar View Post
                      Ma nee, ti ne pluckas. Ti si jedan fini covek. Kada bi citali sve tvoje postove videli bi samo pljuvanje, mracenje i cini mi se mrznju (bar prema treneru, jer boze moj otisao je Radonjic). Tako je, misllim da ti nisi zasluzio ovakve igrace i zato bih ti predlozio CSK ili Real, pa mozes da navijas i za njih. Tu bi imao svake godine dobrog trenera, vrhunska pojacanja, razlog da odes na utakmicu....
                      Mozda je Barselona po tvom ukusu, a ne cekaj, i oni imaju brdo poraza.
                      Cini mi se da nama ne treba tim za koji cemo da navijamo nego bajka, koja ce nas izmestiti iz nase stvarnosti.
                      Vidi se da nikada nisi trenirao kosarku, jer bi znao da vise verujes Peri nego svojim ocima. On je ipak svaki dan sa tim momcima.
                      Kod nas bi svi hteli uspeh preko noci, da zarade odmah i sada.
                      Za uspeh treba dosta godina rada i odricanja, ako ne verujes meni, pogledaj Zvezdu 91 u fudbalu( od 88 godine se spremao taj tim), pa i Radonjinu Zvezdu od prosle godine(koliko poraza pre jedne takve sezone), pa i onda nije uspeh zagarantovan.
                      Zamolio bih te za podrsku timu, posto smo svi svesni sta su problemi.
                      Trener se nece menjati do kraja sezone, a onda mozemo svoditi racune o njegovom radu i greskama. Ako onda bude loseg rezultata treba ga i kritikovati , ali i traziti odgovornost svih.
                      Ovako samo miniramo klub u pola sezone.
                      Prosle sezone je i Zalgiris ima losu sezonu, pa je hala bila puna, pa cak i posle utakmice sa nama.
                      Ne uporedjujem, vec samo kazem kako se ponasaju pravi navijaci, daju podrsku kada je najteze, a ne samo kada je Radonja tu.
                      Sto se mog zivota tice, trudim se da uzivam u njemu i da ne mrzim, jer je zivot kratak.
                      Svega se tu skupilo...od šibicarenja sa sezonskim, do promašaja u izboru igrača, kompozicije tima, stila igre (ako je ovo igra) do disbalansa između mladih i starijih. Tvrdoglavost rukovodećih ljudi (ili je bolje reći slepilo) nas dovodi ubrzano u situaciju u koju je i Partizan došao a mi već bili.
                      Tako da dolazimo do jedne maksime koja vredi za navijača Zvezde "Ko se o vrelo mleko opeče, taj i u hladan jogurt duva".
                      Stari i iskusni političar misli da je kod navijača pileći mozak i da može sve da se proguta, svaka priča da prođe. Sve teže se može šibicarenje smatrati biznisom.
                      Zvezdi treba sponzor a ne šibicarenje i istresanje džepa navijača. Koliko para iz budžeta ide FMP-u?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Pa cekaj majstore odakle ti znas ko je zadovoljan a ko ne u svom zivotu,ako je meni recimo ok,da ne treba da cutim mozda na gluposti koje se desavaju trenutno u Srbiji od strane vladajuceg diktatora.Sebican pogled na zivot i stvari u njemu,tebi je do jaja i cutaces dok ti ortak prezivljava mesec
                        Pricas,kako ne zasluzujemo igrace zbog poseta i slicno,pa majstore nije narod bas tolika ovca da popije spin pricu o novom sistemu i resetu i da se zato sve rasprodalo,a svima je jasno da se rasprodalo iz razloga da bi se skrpio kakav takav budzet za ovu sezonu jer,se vladajuca stranka nije slozila sa NC i okrenula komsijama,a on opet balansira tu negde izmedju i nece to javno da kaze,da bi sebe licno zastitio zbog nekih drugih politickih stvari,a i kako ne bi ostao bez crkavice od sponzora .Ja kazem nisam za to da ne treba da se ide na utakmice ali bas ne znam ,kako ces narod da privuces ako i sam govoris da te EL i ne zanima bas najvise i da ti Pero igra vise ABU nego EL,plus sto ne vidim bas perspektivu(naredna sezona) sa ovim timom matorih, i igraca u najboljim godina ali osrednjeg kvaliteta i rekreativca Keselja,mogli smo i Milicica da pozovemo da odigra koju izmedju neke berbe jabuka
                        Otkud ti znas da li prezivljavam svaki mesec ili ne? Ja nisam pricao o tome, nego o uzivanju u zivotu. Ja kada sam pisao ovde da treba podici glas protiv prve stranke, niko nista nije iskomentarisao. Ne mislim da zbog Covica treba da ne dolazimo na utakmice, jer Covic nije Zvezda i mozda ce vec sutra biti bivsi, ali Zvezda ostaje, a mozda i propadne ako se nastavi bojkot.
                        A da ponovim da delije bojkotuju KK, da bi ostali u poslu asfaltiranja puteva, jer im je prvi brat tako rekao.
                        Ako ne moze Covic mozemo da kazemo mi.

                        Comment


                        • Gledaj mogu da napisem cinjenicno stanje I opet sam krenuo ali necu da mracim kako kazete..Ovo sto smo mi dozvolili da se desava je velika sramota I moze da se desava samo kod nas. ZBOG POLITIKE I VAN SPORTSKIH STVARI...ali vi kako hocete, smejali su se ovi partizani pa su prosli kako su prosli...Nista posebno nas ne ceka bolje a imamo I dalje sansu da uradimo nesto sto ce pomoci klubu na duzi period ali ljude jednostavno boli patka. Tako da fraza Zvezda iznad svega postoji samo u populistickim izjavama..

                          Igraci su po meni dobri, jednom promenom se moze zavrsiti sve. Trenera ne pljujem, smao kazem da ne zna I to je sustina...On nek dokaze da zna, ali mi trpimo kao klub tatinog sina da vidimo da li zna ili ne zna...PA TO LJUDI NEMA NIGDE NA OVOM NIVOU TAKMICENJA...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by megacar View Post
                            Otkud ti znas da li prezivljavam svaki mesec ili ne? Ja nisam pricao o tome, nego o uzivanju u zivotu. Ja kada sam pisao ovde da treba podici glas protiv prve stranke, niko nista nije iskomentarisao. Ne mislim da zbog Covica treba da ne dolazimo na utakmice, jer Covic nije Zvezda i mozda ce vec sutra biti bivsi, ali Zvezda ostaje, a mozda i propadne ako se nastavi bojkot.
                            A da ponovim da delije bojkotuju KK, da bi ostali u poslu asfaltiranja puteva, jer im je prvi brat tako rekao.
                            Ako ne moze Covic mozemo da kazemo mi
                            .
                            Sto ne moze NC to da kaze? ...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Svega se tu skupilo...od šibicarenja sa sezonskim, do promašaja u izboru igrača, kompozicije tima, stila igre (ako je ovo igra) do disbalansa između mladih i starijih. Tvrdoglavost rukovodećih ljudi (ili je bolje reći slepilo) nas dovodi ubrzano u situaciju u koju je i Partizan došao a mi već bili.
                              Tako da dolazimo do jedne maksime koja vredi za navijača Zvezde "Ko se o vrelo mleko opeče, taj i u hladan jogurt duva".
                              Stari i iskusni političar misli da je kod navijača pileći mozak i da može sve da se proguta, svaka priča da prođe. Sve teže se može šibicarenje smatrati biznisom.
                              Zvezdi treba sponzor a ne šibicarenje i istresanje džepa navijača. Koliko para iz budžeta ide FMP-u?
                              Treba nam sponzor, ali brane drzavnim sponzorima, a privatne zastrasuju. Treba da se organizujemo i pomognemo klub, barem navijanjem za njega.
                              Moguce je da je i tako kako ti kazes, moje stanoviste je malo drugacije, ali moramo se boriti ili necemo imati za koga da navijamo.

                              Comment


                              • Originally posted by megacar View Post
                                Treba nam sponzor, ali brane drzavnim sponzorima, a privatne zastrasuju. Treba da se organizujemo i pomognemo klub, barem navijanjem za njega.
                                Moguce je da je i tako kako ti kazes, moje stanoviste je malo drugacije, ali moramo se boriti ili necemo imati za koga da navijamo.
                                Nemojmo.biti ko Partizan molim te.
                                Ako Covic ne moze obezbediti pare koji ce nam u klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X