Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by the soul assassins View Post
    Racunaj da sam ti dao plus.

    Comment


    • Njegov cale, ujaci stricevi i strine su napravili debila od njega, zabo je dobru kintu za jednog klinca i misli da ce moci da zivi ceo zivot od toga.Ne mogu da shvatim da su ljudi toliko ograniceni, imaju primer Boldena koji je iskidao proslu sezonu.MIslim da bi prelazak u FMP bio pun pogodak, imao bi potpunu slobidu, samo mora da zasuce rukave i da pocene da radi, ako nastavi da se zajebava ni prvi ni poslednji talenat koji je propao.

      Comment


      • Pozdrav svima. Sreća moja pa su mnogi forumaši sa B 92 foruma , koje izuzetno cenim prešli ovde. Obzirom da sam tamo trajno banovan, nisam želeo da se prijavljujem koristeći druge adrese itd. Da napomenem, zaslužio sam ban koji ne priliči ni mojim godinama a ni obrazovanju, al šte će čoek kad krv uzavri. Moderaciji sa ovog foruma obećavam da ću da budem dobar đak(postao sam dupeuvlačitelj!). Za sada toliko i puno pozdrava još jednom!
        Last edited by olajo; 04-08-17, 23:20.
        Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ljudi, još malo vam fali da postavite rekord. Još samo 15 minuta, biće to prava trka s vremenom.

          Poprilično nestvarno ovo deluje, ali baš mi je drago što će i ovaj pdf zaživeti, a i ostavili ste i više nego dobar prvi utisak. Dobrodošli
          Ja sam se registrovao davno, ali sada sam definitivno tu
          @sun zero Tamo sam bio mister-no.
          Inače, hvala starosedeocima na dobrodoslici, vidi se odmah u startu da ste ok ekipa..

          Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Valensija View Post
            Je li ova reputacija zamjena za plusice? Ako jeste, kako da nekog pocastim istim?
            Polako sa rep ionako ste svi na 0 dok ne ispišete po 50 postova. Biće i rep.

            Nego...


            Originally posted by Miki28 View Post
            Jel postoji opcija za mobilni prikaz?
            Na početnoj, naslovnoj strani skrooooz dole sa leve strane imate 2 kućice, desno birate jezik na kome želite da vam je forum (srpski ili engleski), a levo od nje je prozor za stil foruma (kao želite da vam izgleda), nemate mnogo varijanti, a poslednja dva su za mobilni prikaz, mada mislim da su isti
            Last edited by miloolja; 04-08-17, 23:19.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              Moje neko mišljenje je da Evroliga ne trpi mlade igrače, odnosno mlade timove. Skoro da ne postoje šanse da ekipa koja je redovni Evroligaš razvija ikakve talente. U Americi se ozbiljno igra u srednjoj školi a da ne pričam za koledze. Takav je sistem. Evropa nema takav sistem. Neko kao mladi igrač (18,19) logično da teško može da se snalazi sa veteranima od 28,29 godina. Desi se neki Dončić u 100 godina ali retkost. U Evropi, ili si neka Mega pa da možeš da razvijaš talente. Ukoliko imaš imperativ rezulteta, to je nemoguće. Apropo svega ovoga, Simaniću, beži dok si još mlad. Dokaži da možeš, ako možeš.
              Ristić je ubo u sridu sa Arizonom. Ima odličnu minutažu i pri tom će dobiti fakultetsku diplomu, a poznato je koliko se ista sa američkih univerziteta cijeni.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Valensija View Post
                Racunaj da sam ti dao plus.

                nemoj da se razbacujes, imas pravo samo na 5 komada.
                Tocak tka kako tocak zeli.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Polako sa rep ionako ste svi na 0 dok ne ispišete po 50 postova. Biće i rep.

                  Nego...




                  Na početnoj, naslovnoj strani skrooooz dole sa leve strane imate 2 kućice, desno birate jezik na kome želite da vam je forum (srpski ili engleski), a levo od nje je prozor za stil foruma (kao želite da vam izgleda), nemate mnogo varijanti, a poslednja dva su za mobilni prikaz, mada mislim da su isti
                  Snasao sam se mada moze i preko tapatalk

                  Polako dok se upoznamo sa forumom

                  Inace ja pratim CZ, LAL i Man Utd pa cu se i na tim temama i aktivirati

                  Jos jednom pozdrav svima
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by olajo View Post
                    Pozdrav svima. Sreća moja pa su mnogi forumaši sa B 92 foruma , koje izuzetno cenim prešli ovde. Obzirom da sam tamo trajno banovan, nisam želeo da se prijavljujem koristeći druge adrese itd. Da napomenem, zaslužio sam ban koji ne priliči ni mojim godinama a ni obrazovanju, al šte će čoek kad krv uzavri. Moderaciji sa ovog foruma obećavam da ću da budem dobar đak(postao sam dupeuvlačitelj!). Za sada toliko i puno pozdrava još jednom!

                    Koji bese ti tamo
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Pozdrav svima nadam se da cu doprineti sto boljoj diskusiji

                      Comment


                      • Ko se registrovao ranije, čisto da mu javim da može da promeni nick tj username... Ukoliko ste prepoznatljivi bili tamo po nekom drugom, svakako je nama koji smo ovde neko vreme a tamo nismo bili svejedno kako ste upisani trenutno, jer vas je puno

                        Mislim da se Caniga(valjda) javio da se regovao nekad ranije, pa eto može da promeni.

                        Comment


                        • Meni se generalno sviđa pravac u kome gradimo tim. Deluje da se planira meka vrsta promene, odnlsnk da smo ukalkulisali da nećemo moći da pronađemo odgovarahuću defanzivnu snagi ove sezone, pa se fokusiramo više na igru u tranziciji. Kao problem naše defanzive vidim osobinu našeg novog trenera da konstantno iskače na piku. To implicira da centar koga dovodimo mora biti odličan defanzivac nogama sa brzim kretnjama, čitaj ovaj Francuz. Ja bih ma pleja doveo nekog ko nije čist dodavač zato što nam je i prošle sezone za nešto više falilo municije spolja. Nadam se da će bar sporadičnu ulogu dobiti Radanov, koga i po fizikalijama i po BB IQ vidim kao budućeg prvog pleja reprezentacije. Dosadašnjim potpisima sam zadovoljan, osim Kešelja zankoga mi se čini da se uprava nada da će eksplodirati kao Simon, ali nisam optimista. Deluje da će ovo biti jedna duga sezona u EL, za ABA ćemo biti klasa, opušteno..

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Snasao sam se mada moze i preko tapatalk

                            Polako dok se upoznamo sa forumom

                            Inace ja pratim CZ, LAL i Man Utd pa cu se i na tim temama i aktivirati

                            Jos jednom pozdrav svima
                            Preko tapatalka je najbolje, zapavo kako je ko navikao.

                            E još jedan đavo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobro veče svima. Samo da se zapljunem i ja. Inače, jedva vas pronadjoh.

                              Comment


                              • Jimmy Barka, hvalio sam se da sam gledao Zvezdu sa Ducijem, Mokom, Kaponjom, Vucinicem idr... i da sam teži od tebe!
                                Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                                Comment

                                Working...
                                X