Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto bi bilo ko branio lika koji uzima 150.000evra,a ne isporucuje nista?

    Comment


    • Zato što je 150 000 € sića, ako uopšte i toliko prima.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • On ce i biti silbovan uskoro ako se ne trgne.

        Comment


        • Prima imaginarnih 150k kao I vecina. To nije ni bitno, ako je long term project treba mu dati sansu do kraja. Sve se to brzo promeni ali treba mu odgovarajuca uloga I konstantost koju od ''mladjih'' nema niko za sad, sem eventualno Lesorta..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ako Radicevic bude drugi plej i po dolasku tog 1/2 igraca,Davidovac se tu zatvara potpuno.
            Rocesti,Radicevic
            1/2
            Feldin,Dobric
            Dangubic,Lazic
            Za Davidovca tu onda mesta nema...
            Mada,s obzirom na govor Alimpija na konferenciji posle Igokee,ne bi me cudilo da je Radicevic odigrao svoje(a nadam se da je tako)...

            Comment


            • Ma ajde bre kakva odgovarajuca uloga...on je plejmejker i potrebno je da cini druge igrace boljim,a ne da ima abdul dzabara kao sto je imao porzingisa pa da napravi 5 asistencija po mecu

              Comment


              • Broj poena naših igrača nakon 20 odigranih mečeva:

                1.Ročesti 315
                2.Bjelica 246
                3.Feldin 235
                4.Lesor 202
                5.Antić 109
                6.Dobrić 103
                7.Dangubić 85
                8.Jovanović 79
                9.Radičević 72
                10.Janković 57
                10.Lazić 57
                12.Davidovac 35
                13.Apić 18
                14.Lazarević 10
                15.Kešelj 6

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Prima imaginarnih 150k kao I vecina. To nije ni bitno, ako je long term project treba mu dati sansu do kraja. Sve se to brzo promeni ali treba mu odgovarajuca uloga I konstantost koju od ''mladjih'' nema niko za sad, sem eventualno Lesorta..
                  Pa kako imaginarnih? Da li stvarno veruješ da su svi igrači koji su prodefilovali kroz kkcz u poslednjih 4-5 sezona igrali za imaginarne pare i bili prevareni? Jedno je da plate kasne ali da se ne isplaćuju uopšte imali bi nekoliko batova. Svi su na kraju dobili sve možda su neki koji su zaboli dobre ugovore oprastali 1-2 plate. Mnoooogo dobro je prošla većina igrača koja je igrala kod nas, zaradice više love direktno i indirektno od kkcz nego ti i ja za ceo život.

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Pusi ti sta hoces, nije moja stvar.

                    Potrudi se da nadjes Amerikanca u Evropi koji nema milionski ugovor po sezoni, a da u istom nema klauzule o obestecenju.
                    Pricali smo vec o tome, ako hoces da potpises solidnog i formiranog stranog igraca na vise od jedne sezone u 95% slučajeva to bude uz klauzulu koja je mala. Nekada cak i dve mesecne plate. Vidi pod slucaj Dzenkins.
                    E za ovo se slazem! Koliko sam samo pisao o tome kada su ljudi dovodili Gossa na 3 godine umesto Rocha (da ne komentarisem one gluposti da je Goss na 3 > Rochestie na 1) -> on ako ispadne los, moramo da se cupamo iz ugovora kao sada sa Keseljem, Radicevicem i bilo kojim drugim ko ne zadovolji, a ako odigra odlicnu sezonu, eto nama simbolicnog obestecenja.
                    Mi da planiramo ista duze ne bismo sa Kuzom potpisivali onakav ugovor. Nigde ne mozes naci centra, a trogodisnji ugovor pustas za sicu.

                    Zato je Radonjic i otisao, nije mu padalo na pamet da bunari neke strance do Nove godine, niti da trpi antitalente samo jer su Srbi.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Ugovori uz fiksno obestecenje su mac sa dve oštrice. Sa jedne strane, mozes dobiti igraca za nižu cenu od realne trzisne, a sa druge - taj igrac ce otici iz kluba kada dobije ponudu koju je cekao to leto kada je dosao u klub, a nije doslo do nje. Dzenkins je dobio skoro 900 000 u Himkiju. Posle one epizode u Armaniju ne verujem da je mogao vise od polovine tog iznosa da dobije igde u Evropi. Kuzmic jako slicno.
                      Jebi ga, ja iskreno mislim da je sve veći problem sto domace lige postaju lige specijalaca, košarkaski gledano. Oni pojedinci koji su ofanzivno nadareni jako rano odu iz zemlje, pa dodjemo do toga da se velikim talentima smatra nekada i Dangubic npr, koji talenat za kosarku ima isto koliko i za skok u dalj ili u vis. Pa i u Zvezdi kada se pogleda imas Lazica, Dobrica, Dangubica, Radicevica, Keselja i Lazarevica na spoljnim pozicijama, a sveukupna kontrola lopte i ofanzivni talenat jedva da bi bili prosecni.
                      Počinje malo da me iritira taj sablon gde pozicije 2, 3 i 4 krpe mahom 3&D igraci, a plej i centar ako uspeju da izvuku, onda sve 5, a ako ne, onda kurac od ovce.
                      Ovo mi je kao Italijani u fudbalu, tvrdokorni sistem koji se tesko menja, igra na rezultat sa jako malo neke lepote.
                      Last edited by Dubiozni goblin; 05-12-17, 23:28.

                      Comment


                      • (neke)Trenere interesuje samo to da imaju sto je moguce jaci roster,opet deo tih nekih to radi iz cisto sportskih takmicarskih motiva a opet neki to rade iz egoisticnih delimicno razloga da sebi grade reputaciju i da im to bude odskocna daska za bolji,jaci finansijsko mocniji klub i to je legitiman koncept,sa druge strane onaj ko se brine o klubu mora i treba da gleda siru sliku a to je dugorocna odrzivost koncepta,ne vidim da se neki bivsi trener mnogo nasekirao sto je njegov klub popio BAT mozda bas i zbog njegovog insistiranja na nekom igracu u datom momentu koji opet hipoteticki cak nije ni ispunio ocekivanja,tako da cu uvek biti za dugorocno odrziv koncept i ne srljanje po svaku cenu,ako to znaci sa vremena na vreme da necemo imati bas tako mocan tim ja licno sam spreman da zivim sa time.

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Broj poena naših igrača nakon 20 odigranih mečeva:

                          1.Ročesti 315
                          2.Bjelica 246
                          3.Feldin 235
                          4.Lesor 202
                          5.Antić 109
                          6.Dobrić 103
                          7.Dangubić 85
                          8.Jovanović 79
                          9.Radičević 72
                          10.Janković 57
                          10.Lazić 57
                          12.Davidovac 35
                          13.Apić 18
                          14.Lazarević 10
                          15.Kešelj 6
                          А koliko vas je samo pljuvalo Bjelicu svaku utakmicu ..bilo da odigra dobro ili manje dobro .....sramotno ...

                          Comment


                          • Pa vidiš da je urodilo plodom? Šta smo trebali, da ga hvalimo, a čovek se raspadao?

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Pa vidiš da je urodilo plodom? Šta smo trebali, da ga hvalimo, a čovek se raspadao?
                              Molim ? od pocetka sezone covek se raspadao ? o cemu ti pricas decko

                              Comment


                              • Pretpostavljam da je o Milku reč, u tom slučaju bi bilo zanimljivo pogledati njegov učinak do utakmice sa Partizanoom (zaključno s njom) i od utakmice sa Partizanom.
                                Verujem da bi videli da je nakon Partizana imao 1 ili 2 utakmice koje su mu bile na nivou početka sezone, ostale su uglavnom priličan raspad. Sve to se dešava zbog raubovanja starijih i iskusnijih igrača. samo čekam da Ročesti počne da "štuca" a onda smo ga "ugasili".
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X