Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Bravo Laki, veliki si čovek!(bez sarkazma i ironije)
    Blagodarim!


    Dobar smo meč odigrali s obzirom na izduvanost koja se najviše videla kod Tejlora i Pere. Nisu oni u stanju da punim gasom igraju više od jedne utakmice nedeljno.

    Ono što raduje je odlična rola rezervista, pre svega Davidovca (neko reče da je uradio u jednom meču više neko Radičevića za čitavu sezonu - tužno ali istinito) i Jankovića (najbolji meč od kako je ovde, i to ne zbog statistike nego zbog rezonskog igranja - sve što je odradio bilo je apsolutno košarkaški). Žao mi je što nije dobio veću minutažu, mislim da je zaista mogao da igra i u drugom poluvremenu, značilo bi i njemu a bogami i timu.

    Laza - svaka čast, Dangubić dobar pozadi, ali čim treba nešto da kreira napred to je katastrofa u najavi...

    Lesor mi je isto odigrao dobru utakmicu, sa više mozga nego obično.


    Spremimo se za Efes, ako budemo kompletni i uz punu dvoranu, možemo da napravimo iznenađenje.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment




    • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pobeda i to je važno trenutno. Igokea baš zna da odigra, dobili su Cedevitu, FMP, Budućnost. Sad dolazi Efes, ta bi nam pobeda baš značila,ajde da podržimo momke.

        Comment




        • Davidovac odlican, svaka cast.

          Comment


          • Rutinski sa obe strane.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Blagodarim!


              Dobar smo meč odigrali s obzirom na izduvanost koja se najviše videla kod Tejlora i Pere. Nisu oni u stanju da punim gasom igraju više od jedne utakmice nedeljno.

              Ono što raduje je odlična rola rezervista, pre svega Davidovca (neko reče da je uradio u jednom meču više neko Radičevića za čitavu sezonu - tužno ali istinito) i Jankovića (najbolji meč od kako je ovde, i to ne zbog statistike nego zbog rezonskog igranja - sve što je odradio bilo je apsolutno košarkaški). Žao mi je što nije dobio veću minutažu, mislim da je zaista mogao da igra i u drugom poluvremenu, značilo bi i njemu a bogami i timu.

              Laza - svaka čast, Dangubić dobar pozadi, ali čim treba nešto da kreira napred to je katastrofa u najavi...

              Lesor mi je isto odigrao dobru utakmicu, sa više mozga nego obično.


              Spremimo se za Efes, ako budemo kompletni i uz punu dvoranu, možemo da napravimo iznenađenje.
              Jako mi je drago za Lazu što postaje sve veća pretnja u napadu, ne plaši se driblinga više, onaj coast to coast gde je pretrčao tri igrača me je oduševio. Za Dangubu mi je pozitivno što ga ohrabruju da ide na ulaze i po cenu greške, samo da radi na tome, i na floaterima i uz već odličnu odbranu i šut za 3 biće full package. Davi Dovac kao da podstiče sve ostale da se kreću više u napadu imam takav utisak, sviđa mi se što igra slobodno, a opet to ne prouzrokuje izgubljene lopte, ne paniči ni kad igraju presing na njemu, sve je bolji. Slažem se da je Bjelica mogao manje da igra, rekao bih da su on i Pero ušli sa ne baš ne-znam-kakvom motivacijom večeras, mada im i nije zameriti. Zadovoljan sam pre svega raznovrsnošću koju smo pokazali večeras.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kolika je defanzivna rupa Dobric. On nije u stanju nogama da isprati ni Djoku Salica. Veceras ga je Radivojevic probijao kad je hteo.
                Mi smo odbrambeno ocajni.
                Neke osnovne stvari nismo u stanju da ispostujemo u odbrani.
                Pritisak na loptu, usmeravanje igraca sa loptom u jednu stranu, koncentracija, strana pomoci.
                Ne razumem da 6 meseci u odbrani pika nismo napredovali ni milimetar.
                Pobeda se pise to je na kraju najbitnije.

                Comment


                • Bolje ovo izgleda nego pre 2 nedelje. Nije još dobro ali malo bolje, vidi se neki napredak - napokon! Samo da uhvatimo taj smer

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Rutinski sa obe strane.
                    Da li primecujes napredak nekih igraca kritikovanih i trenera, bas me zanima tvoje misljenje posto si bio glasno protiv Alimpija.

                    Comment


                    • Otaljavanje ali mi se svidja sto dvojac sa koledza pocinje da lici na ono sto sam vidjao u zadnje dve sezone u Americi, jedino Radicevic izgleda ne moze , bar jos uvek..

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Za Dangubu mi je pozitivno što ga ohrabruju da ide na ulaze i po cenu greške, samo da radi na tome, i na floaterima i uz već odličnu odbranu i šut za 3 biće full package.
                          Mislim da je što se tiče njegovog ulaza tu mrka kapa, nema tu leba. Za sve ove godine nije napredovao ni za zeru.

                          Ne prepoznaje situacije jbg. Kad, kako da krene, kuda. Večeras dobija blok i livadu, on kreće na kontra stranu , gubi brzinu, zalet, češe se o protivničkog igrača i baca neku frljoku koja jedva kači obruč. Ali nije to usamljen slučaj, momak jednostavno to ne zna i nema osećaj. Čak ne ume ni ono najosnovnije - da ramenom napravi sebi prednost i prostor. Žali Bože takvih fizikalija.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Laza i Danguba se rotiraju na 3, kao kod Radonjica. Problem je sto smo mi unutra uzasni u odbrani, ali nemamo vise igraca koji ume da igra ispod kosa. To se odrazava i na odbranu tranzicije ->bekovi moraju da skacu kad se centri izvlace na pop i bam -> protivnik dolazi do lake situacije da nas pretrcava. Koristila je to cak i Igokea. Zato mi i moramo dobro da sutiramo (Milko i Pero) da bi bili u egalu ili plusu.
                            Obicno slabije ekipe imaju svu petoricu koja prangijaju za 3 poena (Zadar sa Gecevskim, Radnicki sa Mijatovicem na 5, Island sa pet niskih..), jer nemaju drugu alternativu. Zato i kazem da se nadam pojacanjima, jer od ovog sastava trenutno, mrka kapa. Nadam se da ce to shvatiti i u klubu, sto pre, treba nam i za pomeranje sa poslednjeg mesta u EL, i za ABA ligu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Dejan Davidovac odigrao je još jedan odličan meč sa 8 poena, 3 skoka i 5 asistencija.

                              “Igra sve bolje, nije slučajno što je u Zvezdi. Jako dobro trenira, polivalentan je - ima još stvari kojima treba da se posveti na višem nivou, ali ide u dobrom smeru, kao i ostali mladi igrači”, rekao je trener Zvezde i dodao:

                              “Njegova prirodna pozicija nije jedan, ali dobro se snalazi. Najvažnije je da ima sigurnost na lopti s tom visinom jer je teško kada izađe agresivno spoljna linija. Dobro čita situacije, ali raduju me i ostali mlađi igrači, ne samo on”.

                              Već nekoliko mečeva van protokola je Stefan Lazarević.

                              “Lazarević je tu, biće spreman kada se ukaže prilika - da li će ova sezona biti njegova ili sledeća, videćemo”.

                              Ulaskom Davidovca u rotaciju iz nje je ispao Nikola Radičević.

                              “Sve je to košarka, sve je to život, sa time treba da se bore”, zaključio je Alimpijević.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Uf, uf, staviti Hajnsa u neinteligentne igrace... Lose, mnogo lose. A i Slotera boga mi.

                                Ps. Jebao vas, da vas jebao Nigel Williams Goss. Niti je njega iko razmatrao za prvog pleja, niti su se tražila 2 Amera, niti je decko neko ko bi mogao da igra EL na visokom nivou (bar ne jos uvek), a plus verovatno bi i on tražio ono sto mu je sad najneophodnije - minutazu koju ne bi mogao da dobije u EL timu.
                                Ako bi citao sta se pise (i razumeo, sto je bitnije), a ne psovao, shvatio bi da oni koji o njemu pisu, pisu kao o drugom pleju, a ne prvom.
                                Takodje se pise da ima slicnu platu i istu duzinu ugovora kao Radicevic.
                                Ne znam sta jos da napisem da se shvati poenta.

                                Comment

                                Working...
                                X