Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Zirbesu je najvise poguralo karijeru ovo:

    [emoji3]
    PS. Znam ko me psuje - kad ce one krofne sto dogovaramo vec godinama? [emoji3]
    Bojana ima zasluge za tu titulu koliko i DR i ceo tim.
    Ovo je nesto predivno.

    Comment


    • Molio bi da ga banuju zbog ove zadnje recenice...Nema smisla da ovako prica preko interneta. Ne ulazim u takvu diskusiju preko interneta, poprilicno sam siguran da live ne bi tako pricao.

      Elem dosta tih igraca koje sam nabrojao su otisli na nivo za koji nisu bili kao Nelson u PAO, Simonovic je npr bio najbolji nas igrac u napadu, to niko nije mogao da predvidi i napredovao je izuzetno, od jednog Lazica je napravio najboljeg def igraca u EL, Djenkka isto tako postao defanzivna zver, Zirbes najbolji centar EL postao kao i Bobi pa i Kuzmic....Ko je to verovao u Bobija kad je dosao ili Zirbesa da ce to uraditi???? Ivanovica je ubacio sa 17 godina, Dasic je otisao u Real, Dubljevic u Valensiju...da izuzmes cak i Milera koji je imao povrede i pre..Kalinic kad je dolazio neko je mislio da ce u Fener otici...Mitrovic u Brose..

      Znaci da nijedan trener nema nikakvu zaslugu za bilo kakvog igraca...svaki trener ima i promasaja ali on ima i rezultat pored svega...

      Tezak je tvoj zivot kad si tako tvrdoglav i mora se reci ne bas kvalitetnih ljudskih osobina kad vredjas ljude sa tim stvarima...

      Sve to sto je uradio dosta veliko,posebno sto je od luzerskog kluba napravio pobednicki i da napravio kvalitetne igrace i unapredio ih i sigurno su mu zahvalni ali eto ti dodjes ovde sa nekim svojim ocigledno sumornim zivotom i popisas neciji rad koji je dokazan i mimo mojih ili tvojih pozitivnih ili negativnih kritika...

      Lepo sam ti rekao gledaj tenis i ne blamiraj se...
      Last edited by LosmiSK; 27-03-18, 18:20.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dobro eto nije nikog napravio od ovih sto sam naveo..sve smai nemaci pojma, ovi sto su uradili nesto, napravio je Miloje ili im je bilo sudjeno...

        Ono sto je jos bitije on je napravio od KKCZ klub, dominantan,srusio jednog od najvecih trenera ovde ikada u mozda njaboljoj serji u zadnjih 20 godina izmedju ova dva kluba.....On je od nista napravio sve, a dok Jovanovic je nasledio nesto mocno, kao i Alimpijevica to je bitna razlika..
        Last edited by LosmiSK; 27-03-18, 18:43.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Egzaktli.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Vi svi zaboravljate Vukoicica koji bi osvojio Evroligu da je ostao.Radonjic je dosao i upropastio sve.Ali tu je Alimpijevic da napravi kakav takav sistem koji kod Radonjica uopste nije postojao.

            Comment


            • Obe ruke dizem za tandem Andrej- Radonja.. Ovaj prvi je najmocniji covek u zemlji koji bi mogao da obezbedi ogroman budzet a Radonja je Radonja
              Ma koliko Covic plasio ljude Vesic scenariom, posle Covica nas ne ceka potop nego ce ce se klub podici na visi nivo.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Dobro eto nije nikog napravio od ovih sto sam naveo..sve smai nemaci pojma, ovi sto su uradili nesto, napravio je Miloje ili im je bilo sudjeno...

                Ono sto je jos bitije on je napravio od KKCZ klub, dominantan,srusio jednog od najvecih trenera ovde ikada u mozda njaboljoj serji u zadnjih 20 godina izmedju ova dva kluba.....On je od nista napravio sve, a dok Jovanovic je nasledio nesto mocno, kao i Alimpijevica to je bitna razlika..
                Apsolutno se slazem sa 2-3 poslednja posta osim u delu da je Alimpijevicu ostavio nesto mocno. Dovedeni su novi nosioci igre (mocno bi bilo da su ostali proslosezonski, ali u tom slucaju i DR bi ostao na klupi), dok su ostali igraci koji su, osim Laze, imali epizodne uloge ( ne znam kako da definisem Dangubu ) Za stabilan klub zasluge idu i rukovodstvu kluba (naravno kao i kritike ).

                I jedan dopuna, osim DR za napredak igraca veliku ulogu ima i strucni stab, posebno bi naglasio kondicioni&fizio deo strucnog staba. Imali su veliku ulogu u radu sa Bobijem, izmedju ostalog.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Obe ruke dizem za tandem Andrej- Radonja.. Ovaj prvi je najmocniji covek u zemlji koji bi mogao da obezbedi ogroman budzet a Radonja je Radonja
                  Ma koliko Covic plasio ljude Vesic scenariom, posle Covica nas ne ceka potop nego ce ce se klub podici na visi nivo.
                  Hoce, posebno sa ovim prvo navedenim u tvom postu. Znamo kako prolaze klubovi/privredna drustva/ kojih se oni docepaju

                  Comment


                  • Zvezda je večna, dok joj je doktor Čović veran.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Obe ruke dizem za tandem Andrej- Radonja.. Ovaj prvi je najmocniji covek u zemlji koji bi mogao da obezbedi ogroman budzet a Radonja je Radonja
                      Ma koliko Covic plasio ljude Vesic scenariom, posle Covica nas ne ceka potop nego ce ce se klub podici na visi nivo.
                      U poslednje vreme sam i ja vise za tu opciju, ne znam...valjda me je mnogo skenjala ova sezona, ali covic zna znanje, samo je tvrdoglav mnogo e sad...nemam pojma, najbolje bi bilo i covic i andrej uz radonju naravno

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Obe ruke dizem za tandem Andrej- Radonja.. Ovaj prvi je najmocniji covek u zemlji koji bi mogao da obezbedi ogroman budzet a Radonja je Radonja
                        Ma koliko Covic plasio ljude Vesic scenariom, posle Covica nas ne ceka potop nego ce ce se klub podici na visi nivo.
                        apsite provajdere, obarajte satelite...

                        Comment


                        • Originally posted by OnomatopejaIdeja View Post
                          Hoce, posebno sa ovim prvo navedenim u tvom postu. Znamo kako prolaze klubovi/privredna drustva/ kojih se oni docepaju
                          Nema sta oni cega u klubu da se dohvataju osim da vrade Radonju i da obezbede lovu.. Oko sportskih pitanja ce odlucivati Radonja.. U tom smislu Andrej je bolji od Covica jer Covic misli da ja kosarkaski znalac pa voli povremeno i da se mesa u stvari u koje se ne razume..
                          Last edited by Antona; 27-03-18, 19:44.

                          Comment


                          • Evo sabrana nedela:

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Nema sta oni cega u klubu da se dohvataju osim da vrade Radonju i da obezbede lovu.. Oko sportskih pitanja ce odlucivati Radonja.. U tom smislu Andrej je bolji od Covica jer Covic misli da ja kosarkaski znalac pa voli povremeno i da se mesa u stvari u koje se ne razume..
                              Ovo je neka skrivena kamera? Andrej bolji od Covica? Andrej jeste kosarkaski i ekonomski znalac i mag, posebno kada sa sobom vodi kamaru batinasa.

                              Odrasti .

                              Comment


                              • Originally posted by OnomatopejaIdeja View Post
                                Ovo je neka skrivena kamera? Andrej bolji od Covica? Andrej jeste kosarkaski i ekonomski znalac i mag, posebno kada sa sobom vodi kamaru batinasa.

                                Odrasti .
                                Nigde nisam napisao ni da je Andrej bolji od Covica ni da je kosarkaski i ekomonski mag Bas cudna interpretacija mog posta

                                Comment

                                Working...
                                X